21229
  • FREAK
    #3585
    miért, kikészül a gerincem? :D
  • hiba
    #3584
    persze - oda fexel ahova akarsz :)
    de majd idovel nem nagyon hasznalhato ez a dolog...:)
  • Hunnenkoenig
    #3583
    Hehe
    Az jo! Van humoruk a sracoknak.

    A kettesben is lehet szivni! Meg hatasa is van!
  • fucko
    #3582
    Majd az old camben itt is fut el a kovacs mer beszaratod hogy bogarak vannak mogotte,qrva jot rohogtem anno:)
  • gergou
    #3581
    jah, most eppen a tolvajokat kene Randel batyonak elfognom:)
  • FREAK
    #3580
    cool thx

    paladinok rulz arcok :D
  • gergou
    #3579
    Ennekem anno nem igazan sikerult, engem is kibaszottul felidegesitett, de amikor fejbe akartam vagni, aszem elmenekult, es balhezott a kis mocsok:)
  • gergou
    #3578
    igen van, en ingyen aludtam, aszondta a csaj, hogy a paladdinok miatt minden traveler ingyen aludhat...
  • FREAK
    #3577
    Juteszembe, ingyen szállás van a városban?
  • Was
    #3576
    Ja, odajott es eloadta, hogy mi milyen jo baratok vagyunk, na akkor en mindig bemostam neki egyet, aztan volt uccu neki! Valahol azt olvastam valami VIVA-s bemondorol mintaztak.
  • gergou
    #3575
    Egyebkent Freak a Sarahos dologban teljesen igazad van, szal a korabbi postot erre vonatkozolag felejtse el mindenki, most majd rettegek, hatha megtalal az a pocs (nem tom mar hogy hittak:) A bena futasra terve: Sztem a Morrowindben sokkal benabbak voltak a karakterek mozgas animacioi, kulonosen a fohose tps modban...
  • FREAK
    #3574
    Hol van itt a bug?
  • FREAK
    #3573
    Én is pipáztam már, de arra gondolok, ami a G1-ben volt, hogy az egész szekta füvezett, volt napi fejadag, lehetett nagyban kereskedni a cuccal. Itt van díler?
  • Randal
    #3572
    Hehe, Mud engem is felidegesített aztán elkentem a száját:)))

    akkor lekopott, de csak egy időre.

    Remélem itt nincs meg az a bug, ami az 1-be.
    Mikor a New campbe a házázt építő faszit kellett legyakni, a házért. Mert ha íjjal csináltad akkor kinyiffant. Ha leütötted akkor volt okés.
  • gergou
    #3571
    igen, en mar pipaztam a gothic 2 ben, egesz coolos:)
  • gergou
    #3570
    ok, nemileg igazad van, de jo a *zart kavarni...:))
  • FREAK
    #3569
    Itt még nem voltam a helyi szektánál, ezek is drogoznak? :)
  • Randal
    #3568
    No emberek. kipróbáltam az angolt.
    simán felment, nem kellett szórakozni és ami a LÉNYEG!!!

    MINDEN FULLON volt és kinnt az erdőben nem szaggatott!!!

    ok, a városban fog ez tuti, de az én gépemmel(lásd lentebb) 800*600*32-ben és minden fullon ez jó teljesítmény.

    Szerintem csináltak még vele valamit, mert még a Német verzió is szaggatott....


    Hja igen, élet a Gothicban, az nagyon jó:)
    főleg mikor a szekta tábroban leülök vizipipázni:)
    vagy az állatok mozgása.

    Az orkok élete.

    Az éjszakai élet:))


  • FREAK
    #3567
    Már bocs, de azt a játék korábbi rajongói írták, kicsit más a helyzet.....

    na ON
  • FREAK
    #3566
    Itt is van ilyen "pánikfutás"


    Nekem is van ilyen emlékem, a New Campben egy Shrika (vagy mi...) nevű faszit kellett elverni, én meg annyira belejöttem, hogy naponta elvertem. Egy alkalommal megkattant, és napokig körbe-körbe rohangált a barlangban :D
  • gergou
    #3565
    Neznel be a colin 3 topicba, ott aztan 1000* leirta egy csomo ember, hogy szar a game, ezt belinkelem odais( amit irtal, mert nagyon tetszik:))
  • FREAK
    #3564
    minden már = minden más
  • hiba
    #3563
    Ugyvan!
    Ez a program él :)

    Azt sajnalom, hogy a G2 nem annyira humoros mint az elodje, bar lehet en itelek ferden...
    Pl a mozgasrol jut eszembe, volt egy kolyok azzem Mud nevu, aki mindenhova kovetett es mindig megallitott tok jelentektelen szovegekkel es ezert mindig felidegesitett, erultem ha le tudtam razni, altalaban hamar berezelt ha eles helyzetbe kerultuk es ekkor olyan sebesseggel oldott kereket, hogy orom volt nezni :)
  • FREAK
    #3562
    egyedül a bloodfly mozgása gagyi, olyan, mintha dróton lógna, de minden már nagyon el van találva, ahogy mondod

    maga a fickó is csak gázol a sekély vízben, aztán úszik, a víz alatt másképp mint a felszínen
  • hiba
    #3561
    Ahh megtalaltam ugyan ott volt :)
    De akkor hol voltam az iment...ugylatszik ismet eltevedtem :))
  • Was
    #3560
    Pont a mozgasok miatt szerettem bele a Gothicba.
    Emlekszem, amikor a G1-ben volt egy nagyobb gyik, amelyik a parton lassan lepkedett, majd a vizben tok gyorsan uszott. Meg a Newcamp elott, amikor 3 ficko karddal gyakorolt. Eppen ezeket hianyolom mas jatekokbol, ott csak banban acsorognak max. fel-ala setalnak. Itt leulnek a tuzhoz beszelgetni, vagy eppen javitja a kunyhojat. Szoval jo a hangulat :)
  • hiba
    #3559
    De most a lenyeg:
    Elvesztettem Vatras-t!
    A gonosz magusokat gyilkoltam le vele egy gyonyoru erdo kellos kozepen (a kolostor feltti reszen), egy aldozati kegyhelyen, majd utana otthagytam, es ugyes bajos dolgaimmal foglalatoskodtam, de most megint beszelenm kene vele, csakhat sehol se talalom.
    Van valakinek otlete merre induljak?
  • hiba
    #3558
    ez ilyen mogyeri modi -
    ha valami nem tetszik akkor azt hangoztatom, nemhogy elfeljtenem az egeszet, inkabb rateszek ket lapattal :)

    Az ilyen emberek miatt lassul a fold forgasa!

  • Hunnenkoenig
    #3557
    A jatekban eleve nem csinalhatsz semmit rosszul!

    A 80-as eveknek vege, mikor az adventure jatekokban, ha nem szereztel meg egy targyat, mar nem jutottal tovabb es erre csak 3 nap mulva 5 palyaval kesöbb jöttel ra!?

    Akar mit csinalsz, az helyes. Valamilyen modon. Legfeljebb a jatek vegkimenetelet befolyasolja, igy nincs egy helyes es egy helytelen ut sem. Mindenki ugy csinalja, ahogy neki tetszik es igy mindenki maskepp fogja befejezni.

    Arrol tanacsot kerni, hogy most ket lehetöseg közül melyiket valasszad, hülyeseg. EzertSzerepjatek a neve!

    Petyus:

    A legnagyobb faszsag (bocs, de ezt meg mar nem lehet finomabban kifejezni), ha valaki azert nem jatszik egy jatekkal, mert a föhös mozgasa SZERINTE bena.

    Ki nem szarja le a mozgasat? A lenyeg, hogy a jatek leköt, hangulatos, csodaszep a grafikaja, eltereli a figyelmem az eletröl es hetekig tarto szorakozast nyujt.
    Ezen ugy fel tudom magam huzni, bar hülyeseg, mert a te bajod, es egy nagyon jo jatekot hagysz ki.

    De ha megis az a velemenyed, hogy szar, akkor azt tartsd meg magadnak. Ha nekem nem tetszik valami, akkor nem pazarolok ra annyi idöt sem, hogy keressek hozza egy forumot!

    Föleg, ha ott mag rajongok vannak, gondolod erdekli öket, hogy neked nem tetszett?

    Engem csak az emberi hülyeseg ilyeten netovabbja tud kihozni a sodrombol.

    Igen ez flame volt, es ha akarod sertödj meg.
    A velemenyem ezaltal nem valtozik!
  • FREAK
    #3555
    "lényegében csak egy irány van"


    Egy cél van, de sok járható út. A Morrowindben is egy cél volt, de nem volt út, mentél, ahogy tudtál... :)
  • FREAK
    #3554
    Figyi ennél a játéknál, aki nem tul átsiklani a szereplő mozgásán, az el se kezdje, mert nem fogja beleélni magát, és nem fogja élvezni. Itt a sztori, a hangulat és a környezet a lényeg, ezek viszont tökéletesek.

    Én a G1-ben egy kis hegyi kirándulás után olyan fegyverekkel folytattam 2. szinten, amiket csak a végén találtam volna meg. Ez a szép benne, ha trükkös vagy, a saját utadat járva is haladhatsz, a lehetőség adott. Mondjuk a G2-ben ezerszer durvább a vadvilág, nem nagyon kirándulgatok :D
  • Csacsi
    #3553
    Vazzeg, még csak egy órája játszom, már léptem két szintet, és a városnak még csak a közelében sem voltak, ahova küldött Xardas. Szóval szerintem jól elleszek ezzel. Végre érzem ugyanazt a feelinget, mint az első részben. Könnyen eltéved az ember, aztán keresheti, hogy mit csináljon..:))

    Szerintem ez egy jó kis RPG, mert annyira nem kötött, viszont lényegében csak egy irány van. A morrowindnél az volt a baj, hogy túlságosan is nagy volt a szabadság. Legalábbis nekem. Itt kisebb a aszabadság, de sokkal jobban kidolgozott.

    Nah megyek játszani.
  • Petyus_
    #3552
    Hmmm.. akkor úgy látszik bele kell nyugodnom hogy a készítők nem láttak még élő embert mozgás közben. :) Na majd meglátom mi sül ki belőle. :)
  • hiba
    #3551
    Ugyan az a G2 is mint G csak mas a story mas a terep meg a szereplok egy resze - de a fohos mozgasa ugyan olyan :))
  • FREAK
    #3550
    Ezt ugye nem gondolod komolyan?? Attól szerepjáték, hogy vállalod a döntéseidet, és majd kiderül. Ezt ha tudnám, se mondanám el, hisz akkor neked mi lenne benne az élmény?
  • FREAK
    #3549
    Nem amiatt van, nálam is annyi van, viszont az MX440 kevés neki a városban
  • FREAK
    #3548
    sote.irc.hu vagy irc.sote.hu és ott #supergamez :)
  • FREAK
    #3547
    Ez se fog tetszeni, ugyanaz az engine, még a modellek is... Bár szerintem nem béna a mozgás, igaz nem is tökéletes (jobb, mint a Morrowindben), de ide nem is kell motion capture...
  • Petyus_
    #3546
    Nekem egyik se tetszett. :D

    -Gothic: béna volt a figura mozgása ezért összvissz 20 percet játszottam vele. :D
    -Morrowind: két hét után rájöttem hogy nem akarok ennyi időt egy játékkal tölteni. :]

    Remélem a Gothic2 tetszeni fog! :)
  • Alexease
    #3545
    OFF (Sorry)
    Nem szoktam IRC-zni, de most keresnek "valakit". Hol szoktak lenni a magyarok? Kellene egy-ket szerver nev. KOSZI!
    ON