21229
  • drakeX
    #3710
    Nem tudtam mire kell:)
    Egyébként ha elindultál volna a kolostor felé, akkor ott van egy fazon, aki ingyen megoldja:)
  • Sanca
    #3709
    Kosz, blessing kellet csak azt bemakoltam 1 stuffolot a piacteren aki 50-er megblesselt.
  • musha
    #3708
    nem mondom, hogy a legütősebb a piacon, de azért gagyinak nem neveznék egy Radeon 9000 Pro-t...
  • drakeX
    #3707
    Mire jó a lopakodás
  • drakeX
    #3706
    Temploma??? Ha a kolostorra gondolsz, akkor indulj el a városból a keleti kapun (a piacnál), fordulj jobbra, kövesd a táblákat a Taverna felé, és kicsivel előtte lesz egy elágazás, ahol ki is van táblázva a kolostor (vagy templom, nem tudom még, hogy az angolban mi, nem akarom a két verziót egyszerre felrakni).
  • Sanca
    #3705
    Pontosan hol is van Innos temploma?
  • Esrohnoil
    #3704
    Jaja :) Akkor jó, ha hallgatod közben a számot is. :)

    Te is itt vagy?
    Szoktál irc-zni?
  • Randal
    #3703
    hehe én le is fordítottam:)
    csak nem lett elég jó:)

    Ez a FAQ-ban van benne ami durván 178 oldalas:)
  • Esrohnoil
    #3702
    Na, ha még valaki nem ismerné...
    Gothic-osított :) szöveg a Faithless - Insomnia c. számához:

    Gothic - Insomnia

    I only smoke weed when I need to,
    And I need to make some tests, yo
    I confess, I spent a night on anothers mattress,
    Yes, yes, it was me, I play guilty,
    And on the count of three I opened up the chest,
    Make my way to the depth,
    One candle stick inside, no lie
    Not even bread, ham,
    Then the guard above my head went bam!
    I won't sleep, something's all over me,
    Gothic, insomnia please release me,
    And let me dream about Scavengers on the cliff,
    Tearing off wolfs their teeth.
    But there's no relief,
    I'm wide awake with my mouse,
    It's dark and I'm lonely,
    Oh, if I could only get some sleep,
    Speaker noises make my skin creep,
    I need to get some sleep,
    I can't get no sleep....
  • gergou
    #3701
    ok, koszi:)
  • gergou
    #3700
    na joejt emberek, oszt jo gamelest, es Bandeeka, rakd fel ujra a gamezt, es szenvedj vele:)
  • drakeX
    #3699
    A teljes küldetéslistához, amit megcsinálhatsz, nézd meg a végigjátszást ;-)
  • gergou
    #3698
    na, most megyek gamelni, aztan alvas, aztan holnap ujra koran kel, es aranyat lel( majd a farmertol:)
  • gergou
    #3697
    jo, akkor minel tobb a feladat, annal jobb:))
  • drakeX
    #3696
    Igen. Akkor végleges a döntésed, amikor megkapod a neked kijáró páncélt. Azért kicsit túloztam, nem kell olyan sokkal több dolgot megcsinálnod, csak több embert kell megnyerned magadnak.
  • gergou
    #3695
    Ez komoly? :)) Akkor meg teljesen nem dontottem, es meg valami, mindenkihez nem lehet csatlakozni??:))
  • drakeX
    #3694
    ***SPOILER***
    bocsi, nem tudtam kihagyni:)




    Ha az 50 aranyas feladatot választod, akkor sokkal több mindent kell megcsinálnod, mintha a másikat választanád.
  • drakeX
    #3693
    Ahhoz, hogy a fő küldetést folytatni tudd, be kell jutnod a Felsővárosba, és ott is a Tanácsházára. Ezt csak így tudod megtenni, ha valamelyik csapathoz csatlakozol. Mindegyiknek megvannak a maga előnyei és hátrányai, attól függően, hogy milyen karaktert szeretnél. Azon a holnapon, ahol a végigjátszás is van, találsz még egy 'Guide'-ot arról, hogy hogyan fejlesztheted a karakteredet, az talán segít. Ha még nem akarsz csatlakozni senkihez, akkor a végigjátszást követve elkezdheted megoldani a mellékküldetéseket, ha viszont csatlakozni akarsz, akkor ugyanott megtalálod a másik két csapat követelményeit is.
  • gergou
    #3692
    Ize, amit Lee mondottt:)))
  • gergou
    #3691
    Megertetted amit li mondott? Mert ha igen, akkor a haz elott van valami furcsa nevu gyerek, vele beszelj, o adja majd a feladatokat, eloszor 50 aranyat kell behajtani valami farmertol...
  • Bandeeka
    #3690
    És mivan ha nemcsatlakozok hozzá akkor merre kell menni? Bocs h ilyenekkel fárasztalak.
  • drakeX
    #3689
    Csatlakoztál már hozzá, vagy még csak beszéltél vele? Nem akarok SPOILEReket írni, úgyhogy inkább elmondom, hogy a végigjátszásban melyiket hol találod. Ha még nem csatlakoztál, akkor keresd meg a 'Táborválasztás' címet, és ott megtalálod, hogy mit kell tenned, ha Lee-hez akarsz csatlakozni. Ha már csatlakoztál, akkor nézd meg a 'Csapatfüggő köldetések' közül azokat, amelyek Zsoldosnak vannak.
  • drakeX
    #3688
    Milyen füvet? Ha a csomagra gondolsz, akkor azért nem fogadja el, mert nem a csomagot vitted neki, hanem csak szimplán egy pár növényt vagy cigit. A csomag egy speciális tárgy, és csak egy van belőle.
  • Bandeeka
    #3687
    Mit kell csinálni Lee után merre kell menni? Segics pls thx
  • MaDFoX
    #3686
    :D Isten vagy drakeX ;)
  • drakeX
    #3685
    Mivel már eljutottál Onar farmjára, erre a kérdésre nem válaszolok. A többire viszont igen:
    #3627: automatiskusan használod őket, ha a megfelelő helyen megnyomod a bal gombot.
    #3645: végigjátszás
  • gergou
    #3683
    Na orommel jelentem, megvan Lee, most mar csak azt kell eldontenem, hogy cstlakozzak e hozza, vagy csinaljam a hagyomanyos uton, aszem csatlakozm hozza, egyszerubbnek tunik....:)
  • MaDFoX
    #3682
    Thöky: Ahogy figyelgettem a forumot mindenki azzal jatszik szoval par aprosagtol eltekintve jonak tunik... ;) Amugy is mit veszithetsz?... ;)))
  • MaDFoX
    #3681
    A vegigjatszasban gondolom ugyis beleirtal mindent... ;)
    A valasz sztm legyen csak annyi: Benne van a vegigjatszasban... ;))
    Aztan aki elakadt tudja hol keresse, aki meg bele akar zsibbadni maximum egy ora mulva olvassa majd... ;DDDDD
  • drakeX
    #3678
    Bocsi, megpróbálom inkább kerülni a spoilereket. Sorry.
  • drakeX
    #3677
    Snapperweed sok helyen van , semmi köze a Snapperekhez. Nézd meg a végigjátszást, ott leírtam részletesen, hol találsz egyet.
  • MaDFoX
    #3676
    Nahh... szeplassan mar meg is unom a jatekot, pedig meg le sem jott... ;)
    Nem lehetne esetleg a spoilerek ele valami jelet tenni?
    pl **SPOILER**
  • drakeX
    #3675
    Ha még nem sikerült Erőt fejlesztened, akkor nézd meg a tanárok listáját itt, a Guide címszó alatt.
  • drakeX
    #3674
    Ja, MINDENKINEK!

    Szintén a gothic.ini-ben
    'useQuickSaveKeys=0'
    ezt állítsátok 'useQuickSaveKeys=1'-re, és F5 ment, F9 tölt.
  • drakeX
    #3673
    MINDENT lehet belső nézetben csinálni, a gothic.ini-ben írd át a 'zDontSwitchToThirdPerson=0'-t 'zDontSwitchToThirdPerson=1'-re.
  • lwb
    #3672
    asszem vmi meadow knot.... izé. ami meadow-val kezdődik és knot... valamire végződik.
  • lwb
    #3671
    Jó a gothic2.hu. szinte minden kérdésemre választ kaptam ott. arra is rájöttem, hogy jól elbasztam az egyik küldetést, mivel eladtam az ork fegyert csak azt nem tom már, hogy kinek.
  • magus
    #3670
    ehh bocs
  • drakeX
    #3669
    Bosper íja a csatornarendszerben van, pontosan amögött az ajtó mögött, de bejutni nem olyan egyszerű. Vagy fel kell nyomnod a tolvajcéh két tagját, vagy futni kell hagynod őket. Az első esetben valaki megtámad, és nála lesz a kulcs, a másodikban maguktól adják oda. Bővebb infoért nézd meg a végigjátszást.
  • magus
    #3668
    hát azért ez kuszavbb mint a gothic1 sztem...

    most van vagy ezer kuldeteseem, meg nem vagyok citizen, de mindenfelet kaptam. bekerulhetek ugyis az upper korokbe hogy dolgozm, ugy is hogy bekopok nehany csavot.

    ja es bospernek hol van az ija? talaltam egy ajtot a vizben, de oda nem talalok kulcsot...