21229
  • Myxir
    #19628
    Persze, hogy meg lehet csinálni csak hogy most át mentél a 2. fejezetbe több szörny lessz út közben és az jó.
  • Barty007
    #19627
    Végül is igazad lehet :D de én inkább megszoktam minden lehetséges küldit csinalni. Nemszeretek végigrohanni a játékon.
  • Zóanagyvarázsló
    #19626
    Ja, de egy-két szint elvesztése sokat nem befolyásol, legfeljebb nem 99%-ig, hanem 98%-ig játssza ki a játékot. A teljes élményhez meg úgyis végignyomja párszor az ember.
  • Barty007
    #19625
    Nem de én a helyedbe megcsinaltam volna mindenhol a küldiket még a táborválasztás előtt tehát megcsinaltam volna a zsoldosoknál is mindent hogy oda is betudj lépni mármint idézőjelbe ha akarsz mert akkor rengeteg +xp t kapsz
  • Ioles
    #19624
    Akkor az semmit sem befolyásolt hogy átléptem a 2. fejezetbe ugye?
  • Takanohana
    #19623
    Persze hogy meg. Csináld csak őket.
  • Ioles
    #19622
    Sziasztok!
    Olyan gondom lenne hogy az 1. fejezetben felszedtem egy csomó küldetést legfőkébb Khorinis városában és már a felét megcsináltam de van még vagy 15 küldi és én meg bementem Lord Hagenhez és elkezdődött a 2. fejezet, ilyenkor még meglehet csinálni az 1. fejezet küldetéseit? Amúgy még Khorinis városán kívül nemnagyon voltam, max Onar földbirtokáig mentem el.
  • Zóanagyvarázsló
    #19621
    De már nem működik a link, mindenestre létezik soundtrack.
    Még ezt találtam hirtelen:
    Gothic II Limited Gold Edition
  • Zóanagyvarázsló
    #19620
    RPGCodex, a lap alját érdemes nézni
  • Myxir
    #19619
    A kétkazessel is lehet gyorsan harcolni (igaz hogy én is egy kezessel vittem végig egyszer a mester kardal kicsit durva)
  • Myxir
    #19618
    Nem hiszem hogy létezik én csak Gothic 2 Night of the Ravenről hallottam.
  • Molnibalage
    #19617
    Akarom mondani ausztriából rendelhetnék, de egy szót se beszélek németül..
  • Molnibalage
    #19616
    Gyerekek Gothic 2 soundtrack létezik egyáltalán? Nincs meg valakinek? Vagy nem lehet valahonann megvenni? Én nem találom sehol.
  • Plata
    #19615
    Tuti nem lessz magyarosítás.
  • sanyiiiii
    #19614
    Az addonhoz jelenleg nincs magyar fordítás, valószínűleg nem is lesz. De ha te akarod magyarosítani vedd fel a kapcsolatot az sima G2 fordítóival biztos adnak majd egy kis segítséget
  • ironroy
    #19613
    HELLO SZEVASZTOK...!pLS VALAKI SEGITSEN MÁR ABBAN HOGY,HOGY TUDOM A Gothic 2 Addon magyarositani??????pls segitsetek mert addig nem kezdek hozzá míg nem magyar!!!!!!!!előre is köszi
  • W B
    #19612


    a Tűz harcosa
    nem is sebzet az élőholt sárkány
  • Takanohana
    #19611
    Sajnos semmi. Szerintem már nem érdekli. Pedig az még nagyon hiányzik az életemből. G1, G2, G3 magyarul, csak a kieg nem :(
  • Randal
    #19610
    Jé, azt nem is néztem, nincs is a kedvencek között. Azt hittem, eltűnt a süllyesztőben. No, akkor berakom azt is.
    Egyébként valami hír Hunnenkoenigtől, hogy a kieg ügyében?
  • Takanohana
    #19609
    Akkor bocs. Csak a G1 topic most épp a magyarítás okozta bugokról szól, azt hittem oda szántad.
  • totya4
    #19608
    Most épp nem jétszom a játékkal :) Persze, kipróbálni a legbiztosabb.
  • Randal
    #19607
    Nem, mivel itt írták a G1-es bugokat lentebb:D
    Gondoltam, akkor ide írom ezt is, ezt többen olvassák:D
  • Takanohana
    #19606
    Ezt nem a G1 fórumba szántad?
  • Randal
    #19605
    A G1 nem annyira bugos játék. Valóban a magyarítás hozza elő, talán a scriptek vagy valami miatt. Megkértem Cheryt, hogy nézze már meg (ő szórakozott a G2-vel is), hátha tud neki csinálni valamit. Meg egy srác valszeg kijavítja a G1 írásbeli hibáit, mivel nekem kedvem nincs jelenleg hozzá...
  • Takanohana
    #19604
    Tudod mit? Ne hidd el, egyszerűen próbáld ki. Vidd fel a kardforgatást 100% körülire, de legyen csak kb 50 erőd, a többi lp-t tartalékold. Fogj egy közepes, mondjuk 40-et sebző kardot, és küzdj meg egy orkkal. Jegyezd meg, kb hány csapásra szenved ki. Aztán vidd fel az erőd ameddig tudod, (tanulás, italok, amulett, gyűrűk) és ugyanezzel a karddal menj neki megint egy orknak. Meglátod, mennyivel kevesebb csapás kell majd neki ugyanazzal a fegyverrel.
  • sanyiiiii
    #19603
    Természetesen kikeverem az italokat, de nem akkor iszom amikor ütnek és nincs semmi más buguse.
  • totya4
    #19602
    Gondolom úgy ha a sárkányfüveket összeszeded, meg a hozzávaló italkelléket és italt csinálsz. Vagy akkor iszod, amikor támadnak :)
  • totya4
    #19601
    Gyúrni kell az erőre ezzel egyetértek, mert különben nem tudnád megemelni a kardot :) Mindegy, én elhiszem neked hogy mondja, de biztosan csak akkor fogadom el ha látom a szöveget.
  • sanyiiiii
    #19600
    én is sima g2-ről beszélek.... amugy minek kéne a 100 fölé edzéshez ork warlord gyuru? meg addonban még kötáblák is lennének...
    hidd el h sima g2-ben el lehet érni 200 körüli erőt..
  • rosti
    #19599
    Nem akarok én kötözködni de tényleg van rola szo mikor mongya edzésnél a milicista ficko hogy minél mesterib leszel a kardforgatásban annál mitomén mi... Szó szerint nem emlékszem de van rola utalás hogy hogy is van ez...
    Én is inen tudtam hogy gyurni kell az eröre és ha ijászatot tanulok akor meg az ügyeségre...
  • totya4
    #19598
    Igy már korrektebb :)
  • Zóanagyvarázsló
    #19597
    Az én Gold-omon az egyes CD-n vannak különböző nyelvű kézikönyvek PDF formátumban. Ott is le van írva pontosan - magyarul is. Bár én inkább magamtól jöttem rá nagyjából, pontosabban pedig az internet csodájának köszönhetően :)
  • totya4
    #19596
    Nem emlékszem ilyenre, ez van :)
  • Takanohana
    #19595
    Senki nem mondja, ki kell tapasztalni. Észreveszed, hogy pl. 30% képzettségnél, magas erővel, de satnya karddal egy orkon alig sebzel, aztán az egyik ütés leviszi a fél életét, na az volt a kritikus ütés.
  • W B
    #19594
    a kritikus ütés:
    a fegyver sebzéséhez hozzá adódik az erőd.
  • totya4
    #19593
    "Ha eléred az 50%-ot, gyakorlatilag minden második ütés kritikus. 100% közelében meg mindegyik."

    Én elhiszem, de a kérdésem továbbra is, hogy ezt honnan tudom meg sima módon a játékból?
  • totya4
    #19592
    Üdv, én figyeltem rá mit mond, de nem láttam ilyet. Magyarítással.

    Arra emlékszem dumáció arról volt, hogy mit érdemes fejleszteni, kétkezest vagy egykezest. Kiderült mindegy, mert egyikkel fejlődik a másik is, ezért van az hogy sokszor 10TP-be kerül az áhított fegyvernemen +5TP.
  • W B
    #19591
    na következő búgok, amit MINDENKI kitud használni:
    Ital vagy a megfelelő növény megevésénél megüt valami. a képeség és az ital/növény is megmarad
    én direkt nem viszem el az erőt 200 fölé, alapból, ahoz még jönnek az italok stb. vagyis: ha túlsok az erő, túl könnyű. így is könyű, den em annyira mintha 1000 lenne
  • Takanohana
    #19590
    Százalékosan tanulod a kardforgatást. Ha eléred az 50%-ot, gyakorlatilag minden második ütés kritikus. 100% közelében meg mindegyik. Nyilazásnál is hozzáadódik a sebzéshez az ügyesség, de itt minden lövésnél, a százalék meg azt mutatja, hogy milyen eséllyel találod el a célt.
  • rosti
    #19589
    Az edző akinél tanulod a kardhasználatot szépen elmeséli hohy mivel jár ha megfelelő szintü kardtudás csak oda kéne egy kicsit figyelni mit mond...