21229
  • drakeX
    #3986
    jobb klikk az inventory-ban a tárgyra.
  • Ams
    #3985
    Hi DrakeX!
    semmit nem tudtam változtatni a dolgokon...
    gondoltam arra hogy tán meleg a gép,de 2 oriási venti ráállításával is fagy.
    soundot letiltottam, így 1 kicsit tovább ment, de fagyott ígyis.
    mostmár az intro után 1ből fagy...
    eszek és reinstalll...
  • drakeX
    #3984
    Nézz körül a végigjátszásban, egészen biztos, hogy benne van ;-)
  • drakeX
    #3983
    A felbontás nem nagyon befolyásolja a sebességet, nálam is ugyanazt produkálja 800x600x16-on, mint 1280x960x32-n...
  • drakeX
    #3982
    Egy kis összehasonlítás: a Gothic 2 városban 10-15 FPS-t nyom a kövektekő gépen is (bármilyen felbontásban, max részletességen, minden bekapcsolva, 300/300 látótávval):
    Intel P4 3.06GHz (HT)
    1 giga Dual-Channel DDR400
    7200/ATA133 vinyó
    ATi Radeon 9700Pro

    (forrás: forum.jowood.com)
  • drakeX
    #3981
    Hé! És az kinek jó?
  • Randal
    #3980
    zoozoo:

    a Gothic 1-et még régi kártyával játszottam(ASUS GF2 MX400 64MB), de nem volt vele gond.
    Igaz, egyetlen egy helyen szaggatott be, de ott iszonyul, a tűzgólemnél.
    A Gothicban a tűz az eléggé veszélyes a gépre nézve mivel falja a teljesítményt.

    Most játszogatok egy kicsit aztán mondok pontos infót az angolról.
  • drakeX
    #3979
    Attól még, hogy megcsinálod a mesterek questjét, nem csatlakozol, legfeljebb polgár leszel a vásorban, és az még nem ugyanaz.
  • Petyus_
    #3978
    Na lestopperoltam a Gothic2 ikon leütésétől a JoWood logo kezdetéig eltelő idő egészen pontosan 02:663 másodperc.
  • JediKnight
    #3977
    Ezen is jól megy nem akad sehol:)
    JetWay Polaris mobo; AMD 2500+ Barton cpu; 1,5 GB DDR 400Mhz; GF 4200 128MB.; Maxtor120x2 - Raid 0.; alaplapi hangk.
  • Petyus_
    #3976
    A francba ha ezt előbb beírod.. pont tegnap adtam el a jó kis GeF3Ti200/128MB kártyámat 9 rongyér.. :]
  • hagirez
    #3975
    na töltöm a 43.51 drivert wimxphez, majd meglátom mi lesz.
    Más: ezeket a magyar videokat amik bik kiterjesztésűek csak a játékban tudom megnézni? Nem zavarja meg a gamet ha ezekre lecserélem az angol filokat?
  • Petyus_
    #3974
    Ez a csík dolog is érdekes, nekem első indításkor és fagyások után végigment vagy háromszor.

    Különben meg 3 osztást megy kb. 1 mp alatt. Gépem lásd lenn, a vinyóm 5400RPM(!)-es ATA100..
  • neménvoltam
    #3972
    Helló! Bocs, ez a kérdés egy kicsit láma kérdés lesz, mert nemrég kezdtem el játszani a játékkal: tárgyakat, fegyvereket hogy lehet eldobni?
  • Petyus_
    #3971
    Szaggat egy kicsit a városban?

    Nekem a városban pl. ha elindulok a kikötő felé a kis utcában F1-el is 15-20 FPS!

    A gépem

    VIA KT266A chipsetes MSI mobo
    1800+ AMD
    512MB DDR266MHz CAS2
    Radeon 9700Pro w/ Catalyst 3.4

    A konfigban az Radeon hack ki van kapcsolva. 4*FSAA és aniso filter van berakva.

    Ha 1,8GHz P4-el nincs gond nappal akkor nálam miért van? :(
  • hagirez
    #3970
    amd :)
  • gergou
    #3969
    Pedig nekem minden 300% on 1024*768 as felbontas, 32 bites szinmelysegben meg a varosban sem akad, ja es megneztem az fps-t is: 27 atlagosan, legalabb is ezt irja a progi... Pedig a videokartyam ugy nem is olyan nagy durranas ma mar, de lathato, hogy nem ati vid cari kell a gamnek:)) Toomy_xp, koszi a segitseget, megnezem:)
  • Shaman
    #3967
    melyik xp-n?:-)))) win vagy amd?:-))
  • zoozoo
    #3966
    A XP-n gyengébben mennek a játékok. A vga drivert meg feltétlenül cseréld a sajátjára és a legújabbra.
  • hagirez
    #3965
    Én ha beérek a városba ott szaggat kicsit. Pedig 800*600 gef4ti4400 2000xp 512mb 333Mhzddr. Bár az xp alap video driver van fent, lehet azt kéne újítani?
  • Shaman
    #3964
    Hááát annyira azé nem jó,föleg ahhoz képest ami gergou írt.:-))
    P4 1,8 512 Rambus ATI9700Pro
  • zoozoo
    #3963
    sms warezrőő
  • Toomy_Xp
    #3962
    Goblin berry van egy Lobart farmjánál. Ha felmész a Stonehenge szerü helyhez akkor az osszes cserje körül szaladgálj mert ott van egy, ha még nem szedted fel és etted meg elötte. Dragon root pedig a várostol nem messze lévő világitótorony mögött van. Snapper valami, Akil farmjától nem messze is van, ha az erdö felé indulsz akkor az ut széli tönköknél van egy pár valahol. Asszem a völgy alján az erdöben.
  • gergou
    #3960
    ja, es legyszi irjatok le, hogy goblin berry, es valami dragon ize merre talalhato, az alkimistanak kene vinni, hogy ram voteoljon, van mar minden egyeb, van vagy 5 fele berrym, de egyik sem goblin:)
  • gergou
    #3959
    p4 2.4 Ghz, 512ddr(333mhz)+gef 3 ti 200 64 mb ddr
    asus p4pe alaplap
  • zoozoo
    #3958
    Apropó. Egy kicsit OFF. Van egy olyan problémám, hogy bug-os a kép.Gef2 ti vx volt előtte,bugos lett, visszavittem, kicserélték Gef3 Ti200-ra, az pedig két hétig szép volt, majd megint Bug-os lett. Van ötleted (ha már ua a gép van nekünk)? Ja, BX6 Rev2 Abit alaplap van nékem.
  • zoozoo
    #3956
    Randal!
    A Gothic 1-ben ment szaggatás nélkül a game ezen a konfigon, amit írtál? (cer 800@1000, 384Ram, Gef3 Ti200) Mert nekem dettó, ismétlem DETTÓ ugyanez a konfig van :)) Még a rendszert elmesélhetnéd, hogy melyik alatt megy így :) Nekem ME van.
  • Frank99
    #3955
    Van ez a csocsó olyan mint a Morrowind?

  • neménvoltam
    #3954
    A magyarosítás kb. mikor működik majd az angol verzióval?
  • hiba
    #3953
    Miaz a jo gep?
  • Shaman
    #3952
    Huh bazz meséjjed a géped adatait de gyorsan:-))
  • Shaman
    #3951
    Én amúgy azt nem szeressem ha esik az esö.
    Nappal nincs nagy gond,de esöben eléggé receg a game. És mint mondták ezt a kódolásnál cseszték el,ert elvileg elég jó gépem van s nem kéne hogy gothic megfektesse:(((
  • gergou
    #3950
    nalam elso inditaskor ketszer ment vegig a csaik, masodikra meg az elso csikbol kb 3 gyullad ki, aztan indul a game( kb3 mp alatt:))
  • Shaman
    #3949
    Ez télleg gépfüggö. Nekem elsö indításnál vagy 5-ször végigment a csík,de most bármikor indítom elmegy félig kb. 20 sec alatt s elindul a game.
    Cimbinél bárhányszor indítod vagy 3* végigmegy a csík.
  • gothic1
    #3947
    Én így is azt kiabálom! :)
  • Petyus_
    #3946
    Jóreggelt! :)

    Találtam utána elég farkasbőrt mert le tudom gyakni őket ha max. ketten vannak. :)

    Egyébként már értem miért akadtatok ki itt amiért a béna mozgást pedzegettem a Gothic kapcsán, ez tényleg egy fantasztikus játék! :) Visszaadta az NWN, Morrowind miatt elveszett RPG rajongásom. :) Tényleg élő az egész világ, jellegzetes szereplőkkel, akinek van egyénisége, le a kalappal a készítők előtt! Ja meg hihető ez a világ, mert hasonlít a miénkre: mindenki át akar b*szni meg le akarja rólad húzni az utolsó filléredet is! :D

    Na megyek vissza mászkálok a városban kint nem nagyon merek nyomulni mert a genya minidinók és társai szétszednek egy pillanat alatt! :P

    Csak lenne jobb a harcrendszer meg tudna átlagban 10-15 FPS-el többet már év játékát kiabálnék. :))
  • lwb
    #3945
    ez géptől függ szvsz. nálam majd' 10 perc. :)
  • BoSA
    #3944
    Nekem is lefagyott az instalálásnál, de áttettem a cd-t a másik meghajtóba, és onn simán felment.
    Nektek is olyan sokáig tert amíg elindul a játék (nálam kb. 3-5 perc)?
  • Shaman
    #3941
    Figyi,bár ugye mások nevében nem tudok nyilatkozni,de én,meg cimbim pl daemon tools-al nyomjuk,szal még nem írtam ki CD-re. Sztem itt még sokan ugyanígy nyomják. Manapság a "nagy" winchesterek korszakában már böven szokott hely lenni,hogy 3 image file elférjen.
  • Shaman
    #3940
    Nyugi régebb óta olvasom a fórumot,szal tudom hogy asszonykád fordítja,de mégiscsak rajtad keresztül készül a fordítás,nem?:-))
    Mondjad neki,hogy addig nem mókáztok míg 500 sort le nem fordít:-))))))))