21229
  • Hunnenkoenig
    #4203
    Hat csak a feliratokra gondoltam.
    Szerintem tök jok!
    Ja, lehet, nem kell kattintani csak mouseover....mar nem emlekszem...
  • gergou
    #4202
    Nekem nem:)
  • PhantomW
    #4201
    kell:D
    benne nem tudod hol van?
  • drakeX
    #4200
    Ja, a mentés a német verzióból származik, úgyhogy a már meglévő naplóbejegyzések vagy németül, vagy magyarul vannak...
  • drakeX
    #4199
    A sírkövek feliratához nem kell csinálni semmit, viszont a sírral nem is lehet csinálni semmit. Ha a feliratra gondoltál az előbb, az mindenképp látszik, ha ránézel, ha másra, akkor nem tudom, mit kellene csinálni.
  • drakeX
    #4198
    Nekem van egy mentésem egy 12. szintű karival, akivel az összes lehetséges küldit megcsináltam, amit tanulás nélkül lehetett, és összesen 5 Tanulás Pontot költöttem el (Zárnyitásra). Nem álltam be tanítványnak egyik mesterhez sem, és nem csatlakoztam sehová (csak a tolvajcéhhez). Kell?
  • Hunnenkoenig
    #4197
    Ma sokaig fent leszek, küldjed nyugodtan.
  • PhantomW
    #4196
    értem köszi
    Benne-t hol találom?
    nem tud valaki küldeni univerzális mentést mert még tábor választás előtt tanultam
  • drakeX
    #4195
    A végigjátszás csak az első két fejezetig van kész, ott találsz mindkettőt. Egyébként nincs sok egyikből sem.
  • PhantomW
    #4194
    végijátszásban a zsoldos és a miliciás küldik nincsnek leírva vagy nincs is?:D
  • drakeX
    #4193
    Ja, egyébként is elkezdtem tippeket írni minden fejezethez a guide-ba.

    Hunnenkoenig! Meddig leszel ma fenn? Csak mert be akarom fejezni a 3. fejezet végigjátszását, és utána fel kellene tenni:)
  • drakeX
    #4192
    Mi számít érdekességnek? Én csak a **** találtam (elküldtem mailben). Mellesleg több helyen is be lehet jutni, azt hiszem.
  • gergou
    #4191
    csak ne aruld el mi az, akarok egy kis melepetest:)
  • Hunnenkoenig
    #4190
    Hoppa...az ork fal mögött 2 erdekesseget lehet talalni.

    Kiirhatjuk versenynek is!

    Aki elöször megirja, mi az, az kap egy bejegyzest arany szinnel a honlapra!
  • Hunnenkoenig
    #4189
    Drake: Tipnek a guide köze ird be legyszi, hogy a temetöben az Onar udvara mögött a kriptanal az emberek kattintsanak a sirkövekre, es hogy az Ork fal möge el lehet jutni es egy erdekesseget lehet talalni!

    Ha te sem probaltad, probald ki!

    Az ork falon csak egy helyen lehet atjutni, de lehet!
  • drakeX
    #4188
    A fegyverekhez sárkányvér fog kelleni, azt se felejtsd el;-)
  • Faki
    #4187
    Köszike!
  • drakeX
    #4186
    Most a végigjátszás miatt három karakterrel játszom, de mikor először játszottam, akkor Dragonhunter voltam. Az első páncélt Bennet adja, a másodikat Dobar, az utolsót pedig megint Bennet. A másodikhoz sárkánypikkelyeket kell vinned, az utolsóhoz sárkánytojásokat.
  • Faki
    #4185
    Te Dragonhunterként nyomod? Mert ha igen meséld már el, ki ad nekem izmibb páncélt?
  • drakeX
    #4184
    Tudom, de a küldi nélkül is megcsinálhatod:)
  • Faki
    #4183
    Azt már a paladinnal eljátszottam (Torlof adja ezt a küldit, ha azt akarom hogy ő legyen a kapitány)
  • Faki
    #4182
    Ja én a némettel toltam végig először még úgy decemberben :) Aztán most ahogy kijött az angol átmásoltam a német verzió mentéseit és müxik :) Igaz a régi missönök németül vannak, de az már nem zavar... szal aki némettel kezdte, folytathatja angollal!
    Na puszi!
  • drakeX
    #4181
    Dragonhunterként az ötödik fejezetben próbáld meg megszerezni a bányavölgyi vár kulcsát (a kapuőrnél van, az egyik mellvéden, a kapu mellett), és nyisd ki a kaput az orkoknak
  • Faki
    #4180
    Már másodjára lököm végig a Gothic2-őt (először Paladin)... Most épp Dragonhunterként... qrva jó, ahogy fikázok mindenkit és mindenkibe belekötök, atán egy nagy bunyó lesz a vége Áhh ez a gamma király!
  • drakeX
    #4179
    Mit kellene felrakni?
  • gergou
    #4178
    Miert hagytad abba?:) En most jutottam be a regi vilagon belul a kastelyba, hat ezek az rokok eleg kemeny fenegyerekek:)
  • Randal
    #4177
    Mondjatok légyszi olyan szolgáltatókat akiknél ha csinálok honlapot azt külföldről is lehessen látni.
  • Randal
    #4176
    Vegyél mintát Gothicról, ő már vagy 6-odajára játszotta ki:)
    nem lehet ezt megunni:)
  • JustIce
    #4175
    hiba na ott pont nem tudom mennyi a fps..:)pont ott nezzem meg??:)
  • hiba
    #4173
    Lejjebb code-petyus belinkelt egy kepet, azt mondod, hogy maxon nalad ott 15fps van ?

    http://web.axelero.hu/petyus80/Gothic2.jpg

  • FREAK
    #4172
    Újra nem kezdeném, nincs az az isten :D

    A legvégén hagytam abba, ennyi elég volt :)
  • JustIce
    #4171
    eleg xar pedig: 1.4-es P4, gef2 mx400...
    512sdram
  • drakeX
    #4170
    Ez igaz, sajna én nem az angollal játszom, nem tudok pontos választ adni, csak ha majd azt is nyomom. Viszont tekintve, hogy a sima karmokat sem Grom, sem Grimbald nem tanítja, lehet, hogy igazad van. Akkor viszont nem értem, miért nem kapod meg az ollókat
  • hiba
    #4169
    Tyuha milyen masina?
  • hiba
    #4168
    Elkezdtem ujraszedni nincs mas megoldas, csak az a baj ez egy nap :( m1ek splinter cellni :)
  • JustIce
    #4167
    Ja fps-em jatek kozban 15-40 kozott mozog maxon van minden(1280x1024,300%,300%, full minden)
    Alvas kozben 60korul:)
  • JustIce
    #4166
    hiba: felraktam a 3cds ims peldanyt,s semmi baja. alcohollal mountoltam, majd daemonnal is..
    szal DC miatt crc-s lett az imaged szerintem.. szedd ujra..
  • drakeX
    #4165
    Ha felrakod a magyarítást, az pontosan ezt a hibát okozza... Bocsi, ez nem jutott eszembe az előbb, de nem is írtad, hogy felraktad.
  • dracoon
    #4163
    de a "claws" a rak olloit is jelenti mondjuk :D
  • dracoon
    #4161
    azoknal nincs olyan kulon, csak "claws" van