21229
  • drakeX
    #4246
    Sőt, ennél a nyílpuskánál jobbat még a Második Fejezetben sem fogsz találni...
  • drakeX
    #4245
    Az gáz, ha nem te töltöd fel a cuccokat? És mennyi hely kellene hozzá?
  • drakeX
    #4244
    Lehet, hogy ezek kivételek, de az is lehet, hogy a már németül létező bejegyzésekhez nem ír hozzá. Sőt, van az angolban egy pici bug, miszerint néhány naplóbejegyzést a receptekről és az állatok testrészeinek kinyeréséről németül kapsz meg. Próbáld meg a főstory küldetését csinálni, akkor kiderül.
  • drakeX
    #4243
    gothic.ini-ben playLogoVideos legyen 0
  • Hunnenkoenig
    #4242
    Nem lesz ma estere!
    Mivel nekem is varnom kell valakire, aki kiszedi a szövegeket a fajlokbol es utana visszarakja a forditottat es konvertalja. Sajna eddig nem jelentkezett meg, miutan elküldtem neki az anyagot.

    Remelem vasarnapra legkesöbb meglesz.
  • drakeX
    #4241
    És ki az a hüle aki hajnali 8-kor?:-)))))
  • Shaman
    #4240
    hát reméjjük így lesz.:-))
  • Shaman
    #4238
    Már írták.
  • Randal
    #4236
    drakeX:

    A Gothic 1-nek akarok majd honlapot csinálni, de úgy, hogy azt külföldről is el lehessen érni.
  • Shaman
    #4235
    Hunnen,drake: Akkor ma estére meglesz az oldva hogy angol alatt is menjen a fordítás?
  • hiba
    #4234
    Bakter vmi nem jo:
    Nemet verziobol a menteseket atraktam az angolba be is tolotte, de ugy veszem eszre nem kerulnek be ujabb bejegyzesek a naploba...pl a bironak elvittem amit kert, ujabb fealdatot adott de nincs bejegyezve sehova. Diego levelet eljutattam Gerbrantnak, diego nyugtazta is fizetett is, megse tortent semmi bejegyzes. Most ez ket kivetel misszio, vagy nem muxenek a bejegyzesek?
  • Shaman
    #4233
    Remélem a topic megéri az 5000. kommentet,s hogy az én leszek:-)))
  • hiba
    #4232
    Ismet kiadtak a programot :)
  • hiba
    #4231
    Mosy, hogy mar angol verziom van rajottem hogy 20-as szintu Dragon Hunter vagyok :)
  • Shaman
    #4230
    Amúgy meg fasza 1 nap alatt 4 v. 5 oldalnyi kommentet írtatok.Mi van itt emberök??:-))
  • hiba
    #4229
    #4075
    valszeg at kell nevezni par filet
  • hiba
    #4228
    na megvan :)
  • hiba
    #4227
    Letolotttem ismet az IMS CD2-t igy mar muxik minden OK!
    Leszedtem meg egy NOCD-t is, az is muxik.
    Ami jo hir, hogy van 1280x1024es felbontas is :), ez a nemetbe nem volt csak 960-ig.

    Hogy lehet kikapcsolni az introt?
  • Shaman
    #4226
    Huhh ki az a hüle aki hajnal 4-kor fórumba kommentezik?:-)))))
  • drakeX
    #4225
    Az IMS verzió csak akkor bajos, ha crc hibás, illetve rosszul jön le az image. A második cd-t Daemon is olvassa? Ha igen, akkor az egyiket mountold ezzel, a másikat azzal. Esetleg másold ki a fájlokat vinyóra, és próbáld úgy. Nekem IMS verzió van (mindhárom CD), és semmi bajom nem volt vele.
  • drakeX
    #4224
    Válasz: már tegnap is mondtam, hogy kapcsold ki az Anti-Aliasingot, akkor menni fognak a videók.
    Mail elment a vérlegyek fullánkjáról.
  • drakeX
    #4223
    A harmadik Healing Potion ahhoz kell, hogy megtanulhasd az elixíreket (+5 Erő, +15 Életerő, meg ehhez hasonlók). Na ez azért már lehet, hogy megéri;-)
  • drakeX
    #4222
    Nem nagyon van különbség az 'Executioner's Axe' és az 'Orcslayer' között, legalábbis én nem láttam különbséget a között, hogy karddal, vagy fejszével harcolok.
  • Sanca
    #4220
    Kerdes: intro, meg kulonbozo bejatszasok miert nem mennek nalam? Nalatok mennek?
    Meg vki aki aki tudja hol lehet megszerezni a verlegyek fullankjanak megemesztesehez szukseges papiron levo leirast, az plz dobjon 1 mailt(mer sztem elegge spoiler-szint:D).
  • Sanca
    #4219
    Tapasztalat-spekulacio
    Kicsit nezegettem az alkimiat, es rajottem, hogy az 1-es es 2-es szintu alkemias healing potion tok u.annyi hp+ -al jon ki. Magyaran nem nyerek semmit azzal, hogy tudok 2. szintu healing potiont csinalni, csak vesztek 5 LP-t. Viszont ha a 3-as szintut tudom, akkor potiononkent nyerek 10 hp-t, ami nagyon keves, es eljutni odaig 10 LP-be kerul. Szal ez sztem jol el van b*szva, mert full nem eri meg.
  • Sanca
    #4218
    Nah jacotam meg 6 orat es 7-rol fejlodtem 10-re + megcsinaltam a merceneris csatlakozashoz szukseges sok szart. A trollt meg nagy nehezen kinyirtam fasza kis 500xp-t adott:)
    Amugy talaltam a orc slayert vagy mit, es meg talaltam 1 nemtom_kinek_a axe-jat. Az 1ik axe a masik sword, es mind2 65ot sebez, 65 str kell hozza, es 1kezes. Szal van kulonbseg a 2 kozott(ara gondolok hogy axe-sword...)?
  • Faki
    #4217
    Van egy kovács hátul, neve Brutus (várban). Namármost az parázik a meatbugoktól. Menjetek oda, tisztítsátok ki a műhelyét, majd mikor bemegy, szóljatok neki hogy mögötte egy meatbug, aztán kövessétek és röhögjetek
  • drakeX
    #4216
    Bocsi, én emlékeztem rosszul, tényleg Jan van ott Dobar helyett a negyedik fejezettől. 1000+1 bocsi:-)
  • PhantomW
    #4215
    elkényelmesedik mindenki
  • Hunnenkoenig
    #4214
    Azert szörnyü, hogy az emberek mennyire önallotlanok...

    Harom lepest nem tudnak tenni "vegigjatszas" nelkül...
  • Kis Szabó [PT]
    #4213
    Nemlehet már letölteni a stuffot vhonnan??
  • Faki
    #4212
    Bánnyavárosban - várban - Dobar nincsen, 1 dragonhunter kovács van, az Jan és most szól hogy 20 pikkejel tud csinálni páncélt... banyek az 2 sárkány legalább... na mind1 zúzok, csak olyan szerencsétlenül néz ki ebben az alap hunterpáncélban :))
  • drakeX
    #4211
    Az én végigjátszásom kavart be, illik nekem helyretenni a dolgot ;-)
  • Bandeeka
    #4210
    oks thx akkor megyek vissza a varosba csinalni a kuldiket thx drakex
  • drakeX
    #4209
    Nah, megírom neked mailben is, hogy örülj
  • drakeX
    #4208
    Mehetsz nyugodtan vissza a városba, Lares csak a Farkasfog megszerzéséhez kellett, és ahhoz, hogy megölje neked a szörnyeket a fogadóig. Ettől függetlenül mehetsz rögtön Lee-hez is, de nem ezért kezdtem a várost Lares-szel a végigjátszásban.
  • Bandeeka
    #4207
    Hali!
    Lehet h én vagyok huje (sot biztos) de a végigjáccásba az elso fejezetben (Bejutás Khorinis városába) ebbe a kuldetesben csak az van leirva h Lares elvisz a kocsmaig. Addig meg is vagyok. Utana elkell menni ahhoz a Lee-hez vagy nem? Vagy csinalhatom a varosban a kuldeteseket tehat mehetek vissza ahonan elhozott Lares. Vki ezt értelmesen irja mar le nekem. Itt a mail cimem: [email protected] Thx és bocs h ilyen érthetetlen vagyok de télleg neértem.
  • PhantomW
    #4206
    köszi szépen
  • drakeX
    #4205
    Nem Benne, hanem Bennet:)
    Onar tanyáján ő a kovács.

    Újrajátszó mentés
  • PhantomW
    #4204
    az az elefánt honan van?