21229
  • Csacsi
    #4286
    Akkor jó, már azthittem, hogy beteg vagyok, de látom vannak nálam betegebbek.

    Csak az a baj, hogy így elvesznek a haverok IRL egy játék miatt, úgyhogy holnap inkább szünetelek, mert még a végén tényleg begolyózom. Még szrencse, hogy barátnőmet 1 hónapja dobtam, mert különben most doban Ő :))
  • Sanca
    #4285
    Most amugy 2. fejezetben tartok, es 10. szintu vagyok. Epp az orcos prizon-izenel vagyok, oszt igy tovabbmegyek, jon 1 toltes, es elkezd felem rohanni 5 ork, meg van 1 tabortuz, ahol 15 ork 'kempingezik'. Ugye nem itt kell tovabmenni?:))
  • Sanca
    #4284
    Siman nem:) En igy erecsegi utan napi 14 ora gothicot jacom:) Tegnap pl azert hagytam abba fel4 kor mert mar fajt a szemem es konnyezett(a terv 4ora volt:)) Oszt keles 12kor es ujra egesz nap gothic:) Amugy meg napi max 1 orat szoktam jacani q3-al(gothic elott).
  • Csacsi
    #4283
    Jó neked, nekem még háromnegyed óra... :(
  • Faki
    #4282
    5. fejezet 14-es szint... Na ez ám a kihívás
    Na de most elhatároztam, hogy feltápolom magam... :)
  • hagirez
    #4281
    Én már itthon vagyok és kb. 2 percen belül indítom a gamet :-) Akkora jó hogy visszatért a feeling amit csak a Gothic I-nél éreztem még. Már kezdtem elfelejteni.
  • Csacsi
    #4280
    Már csak 1,5 óra, és végre megint mehetek haza gothicozni. Komolyan mondom, ha nem dolgozom, akkor ezzel játszom. Szerintetek ez betegség?
  • Shaman
    #4279
    Miket nem tanul az ember x év windóz használat után,mi?:-))))
  • gergou
    #4278
    Basszer ma faradt vagyok, meg Tombolo raidert varok, most lehet nem jatszom:)
  • hippy
    #4277
    Köszi!
  • Sanca
    #4276
    ²:)
    Kosz, fasza ez a karakter tabla, nem is tudtam hogy van ilyen:G
  • Shaman
    #4275
    :-))) Nem volt könnyü,de feltaláltam magam:-)) Fogtam windózba elindítottam a character mapot,ott kikarastem a "négyzeten" gombot,aztán mivel ALT-os kombinációja nem volt ezért lett kopi-paste:-))
  • Sanca
    #4274
    A c a nagyzeten-t hogyan irattad ki?
  • Falabu #4273
    koszi
  • Sanca
    #4272
    Nem jo mert nekem hatasfok % kell es nem [Joule] :F
  • Randal
    #4271
    sector.uw.hu
  • Kis Szabó [PT]
    #4270
    warezcenter.warez.hu
  • Falabu #4269
    Honann tudnám lerántani a játékot?
  • Randal
    #4268
    drakeX:

    nem baj, de így legalább bármikor tudom azonnal módosítnai és megnézni, hogy hogyan néz ki.
  • Shaman
    #4267
    E=m*c² ez jó képlet?:-)))
  • Sanca
    #4266
    Erdekes:
    Idezet http://beam.to/gothic2.hu -rol:
    'A közelharcos képzettségek egyik hatása, hogy a % arányában kritikus ütéseket fogsz bevinni. Ilyenkor az Erõ hozzáadódik a sebzésedhez. Ez azt jelenti, hogy 100% esetén minden ütésed kritikus, míg 50%-nál kb. minden második.'
    Nalam a altalaban 1 critical stirke feler kb 10-15 sima, azaz non-critical stirke (utessel).
    Namarmost a fegyverem sebzese 65, es az erom is annyi. Ha critikal strike-nal az ero hozzaadodna a fegyver dmg-ehez, akkor az 2x akkora lenne, es nem 10x... Szal az oldalon vmi el van irva, vagy esetleg nem osszeadas van, hanem logaritmus vagy mittomen:G Jo lenne, ha tudna erre vki 1 kepletet.
  • Sanca
    #4265
    Majerkodas-kerdes:
    Ugye az elet-elixir +15 hp-t ad, ennek osszetevoi a healing root(amibol sok van), es a king's sorret vagy mi (amibol meg keves). Szal ezt a kepesseget ugye minel korabban erdemes megtaulni, mivel az ero-elixirrel ellentetben nincsen lekorlatozva az eletero fejlodese.
    Az ero-elixirhez ugye meg a sarkanyfu kell(dragon's root?) meg ugyszinten kiralyszar. Szal sztem erdemes annyi kiralyszarat hagyni, amennyi sarkanyfu van, mivel a sarkanyfu ritkabb, es az ero-elixir erosebb tap.
  • drakeX
    #4264
    Ha gyorsabban megölöd, az általában elég
    Én egykezessel játszottam végig.
  • drakeX
    #4263
    Meg lehet alálni a kulcsot, kétféleképpen is. Vagy jutalmul kapod egy küldetésért valamikor a játék vége felé, vagy öld meg Cassiát, a tolvajcéh vezérét, nála is van egy kulcs. Egyébként semmi fontos nincs a ládában. A szobrot nyugodtan eladhatod, mert arra való;-)


    OFF
    Elmentem dolgozni, este jövök...
    ON
  • Sanca
    #4262
    Spekulacio-kerdes:
    Idezet http://beam.to/gothic2.hu -rol:
    'Az egykezes fegyverek nagy elõnye, hogy sokkal gyorsabban támadsz vele, és magas Erõvel hatékonyabban lehet vele harcolni, mint a kétkezesekkel, mivel itt már inkább az Erõ lesz a befolyásoló, és nem a fegyver sebzése. A kétkezes fegyverekkel viszont messzebbre tudsz ütni, ergo kisebb az esélye annak, hogy az ellenfél eltalál.'
    Szal az lenne a dolog, hogy a mercekhez alltam, es ott ugye gyengebbek a pancelok mint a militianal. Szoval talan a 2-kezes lenne jobb, mivel azzal konnyebben lehet feltartoztani az ellent. Vagy az 1-kezes mert gyorsabb?
  • hippy
    #4261
    Üdv
    Beállok én is a kérdezők sorába.Kiúsztam a "Kincses sziget"-re,és találtam 1 jó kis barlangot amiben van 1 láda amihez kulcsot kér.Meg lehet ezt találni valahol?Ugyanitt találtam egy Inos szobrot.Ezt adjam el,vagy jó valamire?
    Köszi
  • drakeX
    #4260
    #4259
  • drakeX
    #4259
    Szívesen
  • Sanca
    #4258
    Kosz.
  • drakeX
    #4257
    Azzal max egy kis pénzt buksz
    Elsőre én is egymásnak ugrasztottam a két barmot, a többire már csak második végigjátszásnál jöttem rá
  • Petyus_
    #4256
    Ja és Drake thx info & mail! :)
  • drakeX
    #4255
    Igen, az elixíreket csak a hozzávalók korlátozzák. Viszont érdemes őket csak akkor megcsinálni, amikor már legalább 90-ig fejlesztetted az adott tulajdonságot, illetve ha ezt csak későn teszed meg, akkor esetleg 100-ig is növelhetsz (Erőt 5. Fejezetben 110-ig is), mielőtt elixíreket iszol. Mondjuk ez azt is jelenti, hogy az utolsó fejezetben tudsz olyan karaktert csinálni, hogy a legtöbb szörny 1 ütés lesz;-)
  • Petyus_
    #4254
    Én is egymásnak ugrasztottam őket. :) Mindegy, jót röhögtem.. sőt a csaló sörivó bajnokkal is megszívtam mert azt hittem verseny közben is ki lehet cserélni a ládájában a cuccot de nem. :]
  • Sanca
    #4253
    A sima trollt is kinyirtad? Meg a Shadow Warrirorkkal is?
  • drakeX
    #4252
    Ha azt a két testvért egymásnak zgrasztod, akkor egyrészt a városban az egyik kereskedő nem hajlandó veled szóba állni többet, másrészt lemaradsz egy küldetésről, sőt, ha az első fejezetben teszed meg ezt, akkor további kettőről. Bocsi:)
  • Sanca
    #4251
    Kosz szepen drakeX, jo fej vagy:)
    E-mail-t is koszi, lattam az elso szot hogy hol van, azt nem olvastam tovabb, mert epp ott tartok:)
    Amugy ezeket az elixireket ugye csak a hozzavalok korlatozzak? (szal ugye nem ugy van pl hogy 1 karival max 2 ero elxirir, stb.)
  • drakeX
    #4250
    Az itt megadott email címedre küldtem egy kis spoiler jellegű infót, ha nem akarod megnézni, akkor töröld le rögtön, amint megkapod:)
  • Csacsi
    #4249
    "Mit tegyek? Kezdjek el járkálni, meneküljek a wargok, scavangerek elől hogy fejlődjek "

    Ki is mondtad mit érdemes csinálni, Én ezt teszem, de még nem álltam be senkihez. Szinte az egész térképet bejártam, akit tudtam megöltem, akit nem azt elkerültem. Megpróbáltam mindenkit megölni, de nem működik minden olyan "jól" mint az egyben, mert nehéz elcsalni a lényeket egyesével, de azért mindenre van megoldás, harc, majd spuri, majd vissza. Tudom időigényes, de Én nagyon tápos karaktert akarok. Emlékszem az egyben, 3. végigjátszásnál, az utolsó chapterben már nem volt ellenfelem, szóval ott egy kicsit túl lőttem a célon, mert nem volt izgalmas a vége. Pedig ott jó sok templar jött ellenem, de futás nélkül ki tudtam írtani az összeset. Szóval szerintem érdemes tápolni. Persze ez valamilyen szinten rontja a játékélményt.

    SPOILER ON

    Akil farmján van két testvér, azokat 50xp-jért egymásnak lehet ugrasztani. Azon jót röhögtem. Majd legközelebbi végigjátszásnál megpróbálom a másikat nekiugrasztani, kiváncsi vagyok, hogy lehet-e. Ez egy kicsit értelmetlen mondat, de remélem kibogozzátok mit akarok. Szóval mondjuk az egyik legyen Erik, a másik meg Elek. Én azt értem el, hogy Elek ugorjon neki Eriknek. Kiváncsi vagyok, hogy megy-e fordítva.

    SPOILER OFF
  • drakeX
    #4248
    Nincsenek hátrányai, nyugodtam menj át. Én zsoldossal a második fejezet végén jártam be a térképet és öltem meg mindenkit. Lee-től NE kérj jobb páncélt, majd a második fejezetben GOrn ad egyet ingyé. Viszont keresd meg Gestath-ot a második fejezetben, és csináltass magadnak Rákpáncél vértet. Azzal, + a két +10 fegyverek elleni gyűrűvel, na meg az Orcslayerrel mindenkit ki lehet már nyírni mindkét térképen.
  • Petyus_
    #4247
    Drake help me! :)

    Mindent megcsináltam amit tudtam (black troll megölése, lighthouse banditák kiírtása maradt, amit nem bírok megcsinálni), de level 7 vagyok még mindig.. (Mercenarynak álltam mert kellemesebb a környezet ott - stabil 35-40 FPS :)) Mit tegyek? Kezdjek el járkálni, meneküljek a wargok, scavangerek elől hogy fejlődjek vagy átmenjek 2 Chapterbe? Igazság szerint én át akarok menni de ha vannak hátrányai akkor nem teszem. :)