21229
  • drakeX
    #4373
    Neeeeee! Ha elengedted őket, akkor elméletileg meg kellene kapnod az infót Kardiftől... Pláne, ha a csomagot is Nagurhoz vitted.
  • CS@
    #4372
    Köszi Minden frankó !
  • Kandurex
    #4371
    Még nem játszottam ezzel a játékkal, de pont a mai nap futott be mindkét rész :))....kalandra fel!..egy kérdés: a 2dik részben mennyit javítottak? Jobb, mint az előző? Mer akkó azzal kezdek vaz...:)
  • Tovi
    #4370
    Megyek, feldobom őket, André jólelkü, mindig pénzbüntetést szab ki rám. Inkább eddig kerültem
  • Tovi
    #4369
    megszereztem, halvorrnak is visszaadtam a levelet, Rengarut pedig futni hagytam. Nem kellett volna??
  • Randal
    #4368
    Én Powerstripet használok, meg Xp-t.
    a franc se tudja, hogy miben fut.
  • drakeX
    #4366
    Nekem nem, de én viszont RefreshLock-ot használok...
  • drakeX
    #4365
    Nézd meg a címben lévő linken. Az a légteljesebb angol felirat, ami készült fog a játékhoz, és nem hiszem, hogy lesz másik. Esetleg próbálkozhatsz a magyarral...;-)
  • drakeX
    #4364
    Megszerezted már a halas levelet? És Rengaruval mit csináltál? Ezek fontosabbak, mint Nagur küldije.
  • Tovi
    #4363
    Én Nagurnak adtam a csomagot, ki is fizette a lóvét 1 nap múlva, de Beltram küldetése így failed lett. Viszont nagyobb baj, hogy Kardiff nekem sem mondja a találkozót Atillával.
    Van erre megoldás?? Kellene csatornakulcs....
  • drakeX
    #4361
    Nagyjából ugyanezt éreztem, amikor rájöttem erre...
  • Grave Digger
    #4360
    mit kéne rajta állítani? nekem 1024*768-ban simán megy 85-ön, ha 800*600-ban nyomom, akkor 100-on. refreshforce-al nyomom és műxik simán
  • lwb
    #4359
    nem lehetek 2. körös az elsőben?????
    :((((
    francba! a flame arrow nem az az übertáp spell, amit elképzeltem magamnak. gothic 1-ben fireballig ki sem mentem a fire magicianöktől. asszem itt nehezebb dolgom lesz. :(
  • Randal
    #4358
    Valakinek már sikerült állítania a refresh rate-n?
  • drakeX
    #4356
    A Gothic II /system könyvtárában nyisd meg a gothic.ini file-t, és keresd meg ezt a sort:
    zDontSwitchToThirdPerson=0
    írd át a 0-t 1-re, és máris mindent tudsz belső nézetben csinálni.

    Egyébként ha kikapcsolod a Gothic 1 irányítást, akkor külön gombot kell beállítanod a két oldalas ütésnek (defaultban ezek 'Del' és 'PageDown').
  • drakeX
    #4355
    Nem, de tedd bele egy ládába, és vegyél ki csak egyet;-)
  • CS@
    #4352
    THX! Esetleg arra nem tudsz megoldást ,ha több darab van ugyanazon tárgyból nálam akkor ,hogyan tudok csak egyet letenni belőle ?
  • drakeX
    #4351
    Beszélj Hanna-val a fogadóban.
    Egyébként az Orkmészárló és a Sebezhetetlenség gyűrűje vannak ott...
  • lasand
    #4350
    Azzal a régi térképpel mit lehet kezdeni amin a piramis környékén van 1 x?
  • drakeX
    #4349
    Az eldobott tárgyak soha nem tűnnek el, mint ahogyan a ládába rakottak sem. Mondjuk ez megmagyarázza a mentett állás 5-6 megás méretét is:)
  • drakeX
    #4348
    Az első fejezetben nem is lehetsz 2. körös, csak a másodikban.
  • lwb
    #4347
    varázslóval nyomom és 8. szintű vagyok, de csak 1. körös még.
    szóval kellene még erősödni az orkhent előtt asszem. :)
  • CS@
    #4346
    Olyat nem tesztelt valaki ,hogy ha belepakolok egy ládába ,földre ,asztalra STB az ott marad ?
    Mert gondoltam beköltözök a világítótoronyba ha már véres verítékkel felszabadítottam az gaz banditáktól.
    Elvégre nekem nagyobb szükségem lenne egy jó kéróra mint Jacknek(úgy tűnt szeret ott üldögélni).
    Köszönöm.
  • lwb
    #4345
    sector.warez.hu-ról próbáltad már?
    fent van az iso.
  • Bandew
    #4344
    ja
  • justin
    #4343
    Beállítottad a webhely tulajdonságánál a jelszót meg a logint?
  • drakeX
    #4342
    mik vannak azokon a htmleken?
  • Bandew
    #4341
    Ja! Benyomom a fájlokat a flashgetbe, hogy leszedje őket erre leszed egy rakat html-t.
    Hát azt hittem orcán csapom a gépem.
  • drakeX
    #4340
    Bocsi, most megfogtál, és nem használom az sms warezt...
    szal kaptál jelszót, meg minden, és most nem tudod leszedni?
  • drakeX
    #4339
    Úgyis keresek egy alternatív megoldást, amint megtalálom, szólok;-)
  • hippy
    #4338
    Már elengedtem őket.Na de semmi baj,majd a következő végigjátszásnál megcsinálom.Köszi a segítséget.
  • Bandew
    #4337
    A KURVA ÉLETBE MI A SZAR VAN A WAREZCENTERREL!!!!
    Nyomom neki hogy töccse le a gótikot, erre egy csomo html-t tőt le. Hát kapja be!!!
    Aztán ha másra kattintok kiírja, hogy hiba, mert most épp tölt, először várjam meg míg letölti (de mit???) aztán csináljam.
    Na ezeket meg mi a szaré csinálja, mert már nagyon ki vagyok.
  • drakeX
    #4336
    Visszatöltöttem egy első fejezetes állást zsoldossal, és az első nap után egyszer fizetett, de utána többet nem...
  • PhantomW
    #4335
    ok
  • drakeX
    #4334
    Majd mondd el, hogy ott is sikerült-e
  • PhantomW
    #4333
    ja első fejezet most lépek át a másodikba de ott még nem próbáltam
  • drakeX
    #4332
    Azért köszi az infót, hétvégén megfejtem, hogy mi a titok nyitja.
  • drakeX
    #4331
    Az első fejezetben sajnos elfelejtettem megpróbálni, de a másodikban mindenféle mondvacsinált indokkal elhajtott ('nem voltam itt tegnap', 'egész nap csak lófráltam ezért nem fizet', később 'sárkányvadászoknak nem fizet', meg ilyesmik). Az első fejezetben vagy?
  • PhantomW
    #4330
    végig játszásban van hogy Onar nem adja oda a lét nekem odadja
  • drakeX
    #4329
    Semmi baj, én is lehettem volna kevésbé lusta, és odarakhattam vola egy linket