21229
  • drakeX
    #4419
    Próbáld Dragomir táborában (a Tavernánál) a sátorban, vagy Onar farmja mögött egy elhagyatott vadásztáborban.
  • drakeX
    #4417
    Este;-)
  • Randal
    #4414
    iam, tudod ahhoz hogy mester lehessél előbb szolgának kell lenned, s mit nem értesz most, megérted később.
    Bízz szavunkban s meglásd, egykor hatalmas mágus leszel.
    Most menj fiam s hozz egy birkát:)
  • Randal
    #4413
    Igaz a fogyazstóvédelem nagy úr, de akkor többet abba a boltba se menj vásárolni:)

    A régi ASUS-omon is leállt a venti, szal figyelgesd, bár azért gázos, hogy egy ilyen fiatal kártyánál ilyen legyen...
  • Petyus_
    #4411
    Tévedés, kutya kötelességük adni, ha nem akarnak be kell fenyíteni őket a "fogyasztóvédelem" varázsige nálam mindig beválik. :)

    zoozoo: ha ilyet csinál akkor nézd meg nem állt-e le a ventilátor a kártyádon (az én Inno-mon leállt), meg nem melegszenek-e nagyon a bordák, az lehet a gond. A klegegyszerűbb: futtasd loop-oltatva a 3DMark2001-et ha ott is csinálja akkor vidd vissza.
  • Randal
    #4410
    Nekem ilyet nem csinál.
    Pedig az enyém meg is van húzva(220/500) és tökéletesen emgy, nem is szemetel.
    Nézegesd meg hogy jó-e a kártya aztán vidd vissza.
    Persze mondjad, hogy a munkádhoz elengedhetetlernül fontos egy másik ilyen teljesítményű kártya és kérj cserébe egyet, hátha adnak.
  • zoozoo
    #4409
    Bugos a kép. Kicsi apró kis szarok ugrálnak a képen, amikor játszom; olyan mintha túlmelegedne. De két hetes vga-nál (Inno3d Gef3 Ti200) már előjön??? Már nem kéthetes, de két héttel a vétele után már kakázott :( Csak azért gondoltam, mert tök ugyanaz a konfigunk van (proci, ram, vga - én alaplapom Abit BX6 Rev2) és hátha Te is találkoztál vele.
  • CS@
    #4407
    DrakeX : Nem okoskodni akarok de szerintem a következő frissítésnél a „néhány láda” –ból azt töröld ,hogy nem lehet úszva a hajóroncshoz eljutni.
    Mert oda el lehet úszkálni csak a halásztábor és a roncs közötti homokos partra nem lehet kimenni.
    Esetleg még az is belefér ,hogy a roncsnál van egy 45-ös kard ami itt még elég jónak számít(bár ez felesleges mert aki odamegy remélhetőleg megtalálja).
    Amúgy meg köszi a munkádat sokat segítesz vele csak így tovább !
  • PhantomW
    #4405
    drakeX: mikor lesz 3 fejetbe zsoldos küldetés leiása?
  • Randal
    #4404
    Northen Lights:
    Fordítás? hű, jó kérdés. asszem le se fordítom a szöveget, hanem csak elolvasom és nagyjából tudom, hogy miről van szó. Ráérzés szinten nyomom csak:))
    Néha pontatlan megoldás:)
  • drakeX
    #4403
    A piactéren, de nem kell keresned, úgyis megtalál, amint arra mész.
  • Hunnenkoenig
    #4402
    Fent van!
  • I.C.ram
    #4401
    Azt a hülye kereskedőt hol találom, aki az elején ott pofázik, hogy tartozom neki egy szíveséggel, ha odadja a papírt. ?
  • drakeX
    #4400
    Hunnenkoenig!

    Küldtem egy frissítést a végigjátszás/guide-hoz. Felrakod?

    Addig is, akinek sűrgős, megnézheti itt:
    Guide
    Végigjátszás


    A Guide-ban nem sok minden változott, beleraktam a táblázatba néhány új fegyvert (lovag kardok), illetve néhány helyen javítottam a tanárok követelményeit.

    A Végigjátszásba belekerült a Harmadik Fejezet Milícia/Lovaggal, a másik kettőt (összesen 3 küldetés) holnap hozzáadom.
    Csináltam egy 'Tippek' részt a fejezetek végére, ahová elkezdtem beírni az érdekesebb cuccokat. Az első fejezetben néhány dologra már nem emlékszem, ezeket a végén kipótolom.

    Jó szórakozást mindenkinek
  • drakeX
    #4399
    Lehet, hogy ezért írom én a végigjátszást/guide-ot?
  • drakeX
    #4398
    Nem. Ez később is előfordul, de sehol máshol nincs egyik csapatnak sem sokkal több, legfeljebb 1-2-vel.
  • Northern Lights
    #4397
    Basszus!
    Sejtettem én ezt, de most már biztos is. :(
    Pedig úgy lett volna a hangulat az igazi, szépen nyugodtan szótárazgatni, ha valami nem tiszta.
    Mindenesetre köszi a gyors válast!

    You are a true Gothic fanatic. :))
  • PhantomW
    #4396
    az csak az első fejezetben van igy hogy a kolostorban van a legtöbb küldi?
  • PhantomW
    #4395
    ok
    megnyugodtam nem vágom fel az eremimet
  • drakeX
    #4394
    Ja, magyar felirat meg készül az angolhoz is, csak nem megy olyan egyszerűen a dolog...
  • drakeX
    #4393
    Igen, a régiek is megmaradnak, de néha előfordul, hogy egy régi szörny helyére tenne egy másikat, és ezt csak akkor teszi, ha a régi már nincs ott. Viszont ilyen NAGYON kevés van, emiatt ne bánkódj, nem vesztesz semmit.
  • drakeX
    #4392
    Bocsi...:(
    Erre a problémára nem nagyon tudok megoldást. Sajna az engine nincsen felkészítve erre. Az egyetlen dolog, amiben bízhatsz, hogy a küldetésekkel kapcsolatos információk mindig bekerülnek a naplóba ('N'). Itt megtalálod még azt is, hogy hol, merre, milyen tanárokkal és boltosokkal találkoztál eddig, a kovácsolható fegyverek, elkészíthető rúnák és italok, illetve az állatokból kinyerhető testrészek listáját is.
  • PhantomW
    #4391
    és a régiek megmaradnak?
    mer én nem zuztam le az elsőből mindeenkit mert pl a wragok túl erősek voltak
  • drakeX
    #4390
    Ne aggódj a szörnyek miatt. Minden fejezetben termelődnek szörnyek a térképre, nem úszod meg ilyen egyszerűen
  • drakeX
    #4389
    Bocsi, már nappal én is rájöttem (eszembe jutott, hogy az 1-ben mi volt az angol neve), de nem voltam gépközelben. Mire hazaértem, elfelejtettem
  • drakeX
    #4388
    Sehonnan. Csak az ötödik fejezetben. Bocsi...
  • Northern Lights
    #4387
    Sziasztok!

    Nekem egy technikai jellegű kérdésem lenne.
    Hogyan lehet azt megoldani, hogy az angol felirat tovább maradjon látható a képernyőn, mert ennyire "real time"-ban nem mindíg tudom lefordítani a szöveget?

    Tényleg ti hogy oldjátok ezt meg, ennyire vágja mindenki az angolt?

    Magyar felirat meg még nincs angolhoz. :((

    Köszi.

    ui. drakeX Te nagy mágus vagy, mondjad a megoldást légyszi. :))
  • dracoon
    #4386
    JO... :P

    csak azt nemtom, a 3,4,5,6-os kor varazslatait miken fogom kiprobalni, ha nem marad szorny a palyan :(
  • dracoon
    #4385
    sikerult a minecrawlerbol manat kinyerni, csak nem olloknak (claws) hivtak, hanem ragonak (mandible) aztan arra meg azt hittem mast jelent :)
  • Faki
    #4384
    Megszereztem a medium páncélt, 2 sárkány megvan, engem a 2 sárkányölő kard érdekelne, hogy azt honnan szerezhetem meg. Igaz így sincs ellenfelem, mert elég tápos vagyok, hát még úgy :)
  • drakeX
    #4383
    Sok szörny ellen hatékonyabb a jégnyíl, mert kevesebb manába kerül, és sok szörnynek rosszabb a védettsége mágia ellen, mint tűz ellen. A Lopakodó (Lurker) például 2 tűzlabda (20 Mana), viszont ugyanúgy 2 jégnyíl (14 Mana).
  • drakeX
    #4382
    A két sárkányölő kardon kívül a többi elkészítését Bennet vagy Jar tanítja, ha tudsz kovácsolni.
  • dracoon
    #4381
    viszont ha megvan a tuzlabda a masodik korbol, utanna siman leirthatod az osszes szornyet a terkeprol, csak gyozzed manaitallal :)
  • drakeX
    #4380
    Ferros kardját ugyanott találod, ahol az ork sámánok főnökét: a vár és a tűzsárkány vulkánja között van egy domb ork sátrakkal és zászlókkal.
    A kardok elkészítéséhez az ötödik fejezetben el kell olvasnod a Kolostor titkos szobájában egy könyvet. A kardokat csak magadnak tudod megcsinálni.
  • Faki
    #4379
    Ki csinálja a dragon huntereknek a fasza kardokat? Nameg Fe... (nemtom a nevét, Festro vagy mi :) aki a várban sír a kardja után) annak hol a kardja? Annyit mond, hogy az orkok földjén...
  • Kandurex
    #4378
    Értve, oksa :) Go the teszt-.....

    drakeX: Jobban szeretem ha történetre gyúrnak...tehát irány az első rész..
  • Tovi
    #4377
    Na sikerült. Rengarut elfelejtettem felnyomni Andrénál, most már OK. Thx mindenkinek
  • Randal
    #4376
    Történet szempontjából kezd az elsővel, mert ha a 2-vel kezdesz akkor a második rész csak szimplán magával ragad. no meg nem sokat fogsz érteni a világból.
    Ha viszont az 1-gyel kezdesz, kapsz egy csodálatos ÉLŐ világot, jó történetet, megunhatatlan játékot, plusz minden egyes pillanatban vágyódni fogsz a játék után:)

  • drakeX
    #4375
    Egyébként sem tudod feldobni őket, ha már befejezted azokat a küldiket, és Halvornak is visszaadtad a levelet
  • drakeX
    #4374
    Nekem az elsőben jobban tetszett a sztori, viszont a fejlődés a másodikban tetszik jobban:)