21229
  • Randal
    #4504
    jelenleg áll a fordítás.
  • magus
    #4502
    ehh en level 11 vagyok midnja 12 es medium merc armomom van, mindja megyek vissza. ja amugy, barhova lehet teleportalni? mert en teleprtalni akartam a valeyba, de khoronisben voltam es azt irta hogy too far
  • PhantomW
    #4501
    ok megnézem köszi
  • hiba
    #4500
    futni futni ! - dark potion of speed ajanlott ha nem vagy eleg biztos magadban :)
    En ha leertem a szerpentinen, mindig barla indultam el, a folyo menten, aztan be az erdobe, es onnan mar matszott egy bajarat az erdobe (fel kell rohanni egy a varhoz tamasztott fara, az orkok nem nem masznak fel ra)
  • PhantomW
    #4499
    valaki printscreen-je már le hol lehet bejutni a várba tele van orkokal az egesz
  • hiba
    #4498
    az az uj resz a "regi" resz
  • PhantomW
    #4497
    amikor át megyek a bánya városba egy faajtón akkor van egy barlang balra arra kell menni? arra van egy másik barlang ami betölt egy új részt
    de ha a legelején nem megyek balra a barlangba akkor 2 ork áll ott és az lezúz
  • drakeX
    #4496
    Szerintem nem.
  • drakeX
    #4495
  • hagirez
    #4494
    ez meg gigalol :)))))
  • hagirez
    #4493
    Skacok Szerintetek ha win98 kompatibilissé teszem a game jobban fog futni?
  • Petyus_
    #4492
  • Randal
    #4491
    Ez fog történni minden varázslóval!:

  • drakeX
    #4490
    Hmm... Amikor immunis vagy rá, akkor sem mérgez, legalábbis szerintem nem. És 15 az nagyon kevés ehhez. Próbáld meg újra elolvasni a jegyzetet.
  • Sanca
    #4489
    Na kinyirtam az elso sarkanyt:))
    De ez a hulye verlegy fullanka ujra mergezo lett. Pedig max. 15-ot hasznaltam el belole, es meg van vagy 60. Azt olvastam hogy 1 ido utan immunis leszek ra, na de ilyen hamar?
  • drakeX
    #4488
    igen.
  • Sanca
    #4487
    A kosarkany van leg-del-keletebbre?
  • drakeX
    #4486
    A piactéren van egy tűzmágus, a neve 'Daron'. Na nála:)
  • PhantomW
    #4485
    Daronál az hol van?
    pénzem van megtanultam lopkodni meg zártnyitni azt esténlént a várost rablom:D már nem maradt semmi:D
    na aszok jó8:D
  • drakeX
    #4484
    1. Ha a játék elején az első banditával jól elbeszélgettél, akkor tudhatod a banditavezér nevét, és beszélhetsz vele, de nekem egyszerűbbnek tűnt megölni mindenkit.
    2. Legalább 12-15, de minél több, annál jobb. Igazából csak a páncélod számít, és az alapján úgy a 4.-5. fejezetben kellene. Ha nem varázsló vagy, akkor már az első alkalommal kiirthatod őket, csak sokat fogsz töltögetni;-)
    3. Minden tárgyat csak az eladási ár 30%-áért tudsz eladni. Viszont a bőrök pont olyanok, hogy van egy szereplő, aki teljes áron megveszi őket: Bosper. Igaz, csak akkor, ha a tanítványa vagy.
  • drakeX
    #4483
    Megéri a 10 TP, ami valójában az elixírig összesen 20 (3 gyógyital, + az elixír). Viszont csak akkor tanuld meg, ha már van 90-es Erőd.

    Adakozz Daronnál 2x vagy 3x 200 aranyat, és akkor kapsz +1 Tanulás Pontot.

    Mindkét térképen van olyan Fekete Goblin, akinél goblinbogyó van.
  • drakeX
    #4482
    Hihi
    Amikor először mész át a másik térképre, akkor a játéknak inicializálnia kell azt, és sajna a programozók a 0:00-t választották kezdő időpontnak... Ha rögtön visszamész, és alszol valahol, akkor már minden OK, ez csak az első átmenetnél történik.
  • PhantomW
    #4481
    mér van káros hatása is?:D
    nem tudom volt sok azt bekapkodtam vagy 50-60 biztos:D
  • drakeX
    #4480
    Igen. A jegyzet írja is, hogy a szervezet egy idő után alkalmazkodik hozzá, bár nálam ez eddig egyszer sem fordult elő. Mennyit ettél meg?
  • PhantomW
    #4479
    mindenért kevesebbet adnak amennyit valójában ér
  • magus
    #4477
    1. gromnal a banditatanya ahol a minecrwalerek vannak az mire jo?
    2. hanyas szinten kene menni olni orkokat elmeletileg?
    3. miert vana z amugy hogy pl a lurkerbore 25-t er, de adnak erte 8-at? mert megtanultam 2 dolgot, de nem igazan erte meg...
  • PhantomW
    #4476
    aha csak az 10tp az meg nem tudom megéri-e
    ettem egy casomó gombát azt +10 Mana kaptam :D
    ti biztos tudjátok de én még most jöttem rá hogy a városiakat amikor a földön fekszenek ki lehet végezni, kemény:DD
    nem tudja valaki hol lehet goblin's berry szerezni mert az ad +1 dexterity és most 19 dex-em van és az jól jönne, lobart haza mögött és a Khorinis keleti kapunál már meg van, meg még szedtem valahonan csak nem emlékszem
  • Petyus_
    #4475
    Én meg jól megszívtam.. 10. szintű vagyok.. megyek át a bányákhoz előtte persze aludtam egyet Bengar kérójában nehogy rámesteledjen az új helyen.. ehhez képest most koromsötétben kommandózok egy folyóban egyik parton egy rakat ork a másikon meg Dragon Sapper bácsi.. hát kösz majd szétparázom magam hozzá az ambient folyócsobogás meg békakuruttyolás ááááá rohadt hangulatos ez a game. Rendesen parás a helyzet!
  • Petyus_
    #4474
    Biztos hozzászokott a szervezeted. :D
  • Kulinpapa
    #4473
    Az miert van hogy elolvastam a tekercset hogy a Verlegyek fullankja meggyogyit ha megeszem ,ez mukodott is.De egyszer csak azt veszem eszre hogy hiaba eszem a fullankot nem tortenik semmi.Ez valami bug?Vagy en maradtam le valamirol?
  • Randal
    #4472
    Szerintem nyugisan futass le rajta egy víruskeresést.
    Lehet, hogy a vírusirtód lőtte ki őket...
  • drakeX
    #4471
    Ha +5 Erő löttyöt akarsz tanulni, akkor csináld meg Sagitta küldijét (ha már úgyis a fekete trollnál vagy), tanuld meg tőle az első gyógyitalt, és ha már értesz az alkímiához, akkor onnantól kezdve Constantino is tanít.
  • drakeX
    #4470
    Egyébként a Felsővárosban szinte mindegyik házban van egy titkos kapcsoló.
  • drakeX
    #4469
    Ugyanabban a szobában tolja félre a szekrényt, és csak egy tekercs van mögötte a falon.
  • PhantomW
    #4468
    ja azért csináltam meg
    én Bospernek voltam a tanítványa tudok nyúzni:D
    bár lehet jobb lett volna Constantino tanítvány lenni akkor tudnék csinálni +5 erő lötyöt
  • hiba
    #4467
    Khornis felso varosreszeben, ahol a paladinok szallasa van, fent az emeleten a jobb oldali szobaban van egy titkos retesz csak nem tudom, hogy mit nyit es hol :) Tudja valaki?
  • drakeX
    #4466
    Ha értesz hozzá, akkor kenyerhetsz belőle egy prémet is, amiért Raoul jól fizet (ez küldetés is).
  • PhantomW
    #4465
    tényleg tiszta láma az az állat:D
    átmentem ahol mondtad aztán oldalazásal mindig mögöte maradtam azt vágtam belé volt vagy 10 perc enkem is:D
    1000xp kaptam érte
    thx segítséget
  • drakeX
    #4464
    Mondjuk én már rég megöltem azokat a banditákat, mire ezt a küldit megkaptam...
  • drakeX
    #4463
    Bármilyen gép fagyhat ha kevés a táp, akkor általában más játékokkal is fagyna.