21229
  • drakeX
    #4588
    Soxor:)
    Nem kicsit vártam a másodikat, az első az egyik kedvenc játékom mindmáig.
  • drakeX
    #4587
    Nem kellene elolvasnod az ellenfeleknél talált üzeneteket?
    Azokból megtudod, hogy a túloldalon, a két toronyban van egy-egy kapcsoló, amit íjjal meg lehet lőni. Ja, hogy nincs íjad? Akkor kezdheted elölről...
    Asszem vagy találni lehet ott íjat, vagy venni valakitől. Nekem ugyan volt, de tudom, hogy van ott bekészítve is egy, pont ilyen esetekre.
  • Sanca
    #4586
    Elakadtam megint. Ez kezd rossz szokassa valni:( Van ez a szakadek. Ott 1 sarkany, kinyron, de nem tok atmenni a szakadekon. Probaltam ma mindent, speed potion sprint-jumpot, sarkanytuz-jumpot:), meg a szakadek szelen levo peremen is eljutottam par meterig, de utana eses a vege:(
  • Sanca
    #4585
    Hanyszor vitted vegig G1-et?:))
  • drakeX
    #4584
    Ha megírtam a végigjátszást, szívesen beszállok (még vagy két hétig ne számíts rám). Viszont nagyjából kívülről tudom a gothic 1 szövegeit és küldijeit is, úgyhogy legalább gyorsan fog menni;-)
  • PhantomW
    #4583
    engem a tovaj csaj nem nagyon kedvel ha beszélek vele előveszi akardot és kétcsapás és a földön fekszek:DD
    a arany poharaka nem vittem neki be sokat ért meg nem akartam zsebmetszést megtanulni
  • Sanca
    #4582
    Kesz ez a jatek. Mekkora ez a 6. fejezetre valo atmenet. Rohadt jol van megoldtva minden. Amugy Thorlof crew kuldetese eleg durva, csak neztem:) Altalaban bevallalam minden aljassagot, de ez azert nekem is sok volt:))
  • I.C.ram
    #4581
    Akkor bugázás bugázás hátán lesz! :D Szaros paladinok mit képelnek magukról! :D
  • Faki
    #4580
    Cselekedj szíved szerint... ez benne a poén.
  • I.C.ram
    #4579
    Köszi, megnézem!

    Melyiket érdemes jobban? Beköpni a tolvaj céhet, vagy dolgozni a szindikátusnak?
  • PhantomW
    #4578
    gothic ini be keresd meg a quic savet és kapcsold 1 re
    f5 save f9 load
  • Faki
    #4577
    az a "nem" nem kell
  • I.C.ram
    #4576
    Valaki tudja, hogy mi a quicksave a jatekban?? Nagyon érdekelne, mert a mentés elég körülményes...
  • Faki
    #4575
    Kisebb mint a sleeper, de nem azért elég nagy. Remélem segítettem elképzelni
  • PhantomW
    #4574
    gothic 1 et minek bántod már?:D
    kiváncsi vagyok a sárkányra az nagyon nagy?
  • Randal
    #4573
    No, szólok a G1 fordításában érdekelteknek, hogy valszeg a jövő hét utáni héten elkezdem a fordítást.
    Kizárólag du. mert ha minden jól megy akko én is dógozni fogok.

    Az újjaknak:

    Lehet segíteni, íyg legalább gyorsabban haladunk.
    Ja igen, angolból fordítunk
    jelentkezés nálam!:)

    EZ NEM A HADSEREG, DE AZÉRT LÉPJ BE!!!!
  • Sanca
    #4572
    Aha, ertem, koszi.
  • drakeX
    #4571
    nahh, nem a baloldalit. a jobboldalit
  • drakeX
    #4570
    A tűzsárkány kincsének megszerzéséhez nem is kell bemenni a sárkányhoz. Az utolsó előtti kanyarnál, ahol az ösvény befelé kanyarodik a vulkánba, a bal oldali sziklafalat meg tudod mászni, és ott van a teteján a kincs.
  • drakeX
    #4569
  • Sanca
    #4568
    Haha! Ez vhogy kimaradt:)) Ez a lol!:D koszi szepen!
  • Faki
    #4567
    Va ott is kincs! Csak fel kell mászni érte. Felmászol az "aréna" falára és ott lesz...
  • Randal
    #4566
    Nekem megvan a Gothic 2 németül és angolul is.
    Dc-n itt keress:
    Koli, elite,matrix, tejszin
  • drakeX
    #4565
    Próbáltad másik driverrel/oprendszerrel/gépben?
    Ezeket esetleg megpróbálhatod, de lehet értelme annak is, hogy visszaviszed oda, ahol vetted, és megnézeted (már ha van szervize az adott boltnak, illetve ha egyáltalán boltban vetted). Ha rossz, akkor kicserélik, de viszont ha nem, akkor általában fizettetnek veled... Ha gondolod, írd meg emilben, hogy hol vetted, lehet, hogy úgy többet tudok mondani. Mindenesetre érdemes előbb végogzongorázni a másik driver/oprendszer/gép dolgot.
  • drakeX
    #4564
    Hmm... Azt mondod, megvan Xardas jegyzete. Amellett a jegyzet mellett mintha találtál volna egy térképet is. Esetleg vetnél egy pillantást a térképre is, hogy megkapd a küldetést?
  • drakeX
    #4563
    Mindegy, milyen sorrendben ölöd meg a sárkányokat.
  • drakeX
    #4562
    A 105% tényleg ugyanaz, mint a 100%, de ez egyben azt is jelenti, hogy 5 pontot elpocsékoltam.
    Az Erő miatt ne aggódj, bőven elég lesz a 130 is.
  • Sanca
    #4561
    Amugy 105%-os kardfotgatas sztem egyenlo a 100%-os kardforgatassal. A str-t meg sajna elb*sztam, mivel vagy 6 king sorrelt health elixirre pocsekoltam, igy most csak 130-as az erom:(
  • Sanca
    #4560
    Ja amugy nem a tuzsarkanyt oltem meg legvegul a 4. fejezetbe, hanem a hosarkanyt vagy mit. Ugy vettem ki hogy a tuzsarkanyt kene legvegul megolni, de remelem nem ez miatt nem jutok tovabb, mert jo nagy bug lenne.(meg treasure sem volt nala:()
  • Sanca
    #4559
    Huh elakadtam. De ego:)
    5. fejezet vegen vagyok. Megvan a tears of inos, xadras jegyzete amibe leirja, hogy az a ize barlang khorinistol nem messze van, van meg erc-sarkanyolo kardom, es nehez sarkanyvertem. Lord Haegon vagy mi es a paladinjai felsorakoztak a felso negyedbe, es a lord aszondja hogy hamarosan indulnak, csak a szalltmanyra varnak. Es ennel nem tok tovabbjutni:(
  • drakeX
    #4557
  • Faki
    #4556
    Amikor először vittem végig 60-as erő 75%-os kardforgatás - Paladin
    Akkorákat nyögtem, de megcsináltam Szal nem aggódok :)
  • drakeX
    #4555
    #4527">#4527
  • drakeX
    #4554
    'Nem semmi...', mondanám, ha nekem nem lett volna 190-es Erőm és 105% kardforgatásom (véletlen volt, elfelejtettem előtte elolvasni a könyvet, viszont ha már nálam volt, elolvastam utána). Mondjuk én az egykezes fegyvert választottam, a kétkezest csak az utolsó fejezetben csináltam meg. Mindenesetre a végén azért kerülsz még nehézkes helyzetekbe, ne aggódj
  • steweee
    #4553
    köszi szépen, sokat segítettél !
  • drakeX
    #4552
    mail elment...
  • drakeX
    #4551
    Nincsen hozzá kulcs. A láda egy varázsló küldetés része, és csak az alatt kapsz hozzá kulcsot. Egyébként mindösszesen 1 db üres rúnakő van benne, ne bánkódj miatta;-)
  • steweee
    #4550
    brutál a karaktered. én csak egy pár pontot szeretnék felosztani hogy mindegyik képessége meglegyen meg aranyat hogy ne kelljen vacakolni ha meg akarok venni valamit. ha nem akarod a fórumba beírni, akkor légyszi küldj már egy emilt: [email protected]
  • drakeX
    #4549
    Te nyertél
  • Faki
    #4548
    Szedegettem a sárkánytojásokat és a fekete troll melletti barlangban találtam egy termet, valami nagy kör, amit kék fény vesz körül, középen egy ládával... Aszondja, hogy csak a megfelelő kulcsal lehet kinyitni. Esetleg nemtudja valaki mi van a ládában és hol a kulcs?