21229
  • hiba
    #4628
    Annyira nem tetszik szegeny utodottnek a jatek, hogy a nemtetszes miatt kulon topicot indit. Ez egy idiota. Ki az az epeszu ember aki azzal foglalkozik, ami nem tetszik neki, sot meg ossze is gyujti es publikalja? Az az igazsag, hogy az ilyenkre nemhogy nem kene reagalni, de eszre se kene venni, de mint latjuk en se tudtam megallni.
  • Braveheart
    #4627
    nem te :) hanem az a gyerek aki agyonszapulta a játékot
    #4621
  • neménvoltam
    #4626
    én? miért?
  • Braveheart
    #4625
    eh de barom ez a gyerek
  • neménvoltam
    #4624
    CSá! Nekem is a 3CD-s angol verzió van meg é már harmadszorra telepítem újra Daemon Tools-sal. Olvastam, hogy ezzel a verzióval nem csak nekem van tele a f****m. Először azért, mert először még minden működött, de egyszercsak nem akarta elfogadni a mentéseimet, és betöltés közben kivágott a Windows-ba. Jó, újratelepítettem, megint minden működött. Miközben játszok, nemhogy a Windows-ba dobna ki, kiír valami fatális hibát a Windows (XP) és újraindítja a gépet, és kiírja, hogy a speech1.vdf fájl sérült. Azóta megint újratelepítettem, demég nem próbáltam ki, de valószínűleg megint lesz vele valami probléma. Tudtok adni valami segítséget?
  • DIEGO
    #4623
    Kapcsolatokkal ugylátom nem vagy tul jol ellétwa.
    Jowood-nak ehez már semmiköze, szinte! www.kochhmedia.at
  • Randal
    #4622
    Egy srác leírta miért utálja a Gothicot(angol):

    Gothic Sucks
  • Randal
    #4621
    #4608
  • Braveheart
    #4620
    na most látom csak a fönti linket
  • Braveheart
    #4619
    na félrenyomtam nem a saját hozzászólásomra akartam válaszolni
  • Braveheart
    #4618
    milyen hülye kérdésről beszélsz?
  • Braveheart
    #4617
    magyar végigjátszás nincs vhol?
  • Randal
    #4616
    akkor tényleg hülye kérdés volt a részedről:)))
  • Hunnenkoenig
    #4615
    Honnan az info?
    A hivatalos oldalon nincs rola hir!
  • Braveheart
    #4614
    az 1-et egész pontosan 7-szer vittem végig
  • Randal
    #4613
    Bakker, most a városban mászkálok és kaptam rengeteg küldetést.

    Valahogy polgárrá kell válnom:)

    Van egy olyan küldi amiben egy íjjat kell visszaszerezni, meg asszem olyan is amiben Valentino-t kell lecsapkodni vagy mi.

    Remélem annyira nem lesz nhéz, mert még nem tanultam semmit.
  • Hunnenkoenig
    #4612
    Ez nem bug!
    A varat örzö ijasz mondja, hogy vigyaz ra, hogy az orkok ne jöjjenek 30 meternel közelebb!
    Ha jönnek az orkok ö is elkezd löni.
    Az orkok meg mar tanultak a dologbol es igy nem mereszkednek a gerendara.

    Megjegyzem nekem egyszer az egyik kajakra felmaszott a kerekeken keresztül es a bejaratig üldözött a dög, de az ijasz hala istennek lelötte)
  • Randal
    #4611
    Braveheart:

    Ha jót akarsz játszani akkor szerezd meg.
    A Gothic 1-et és a 2-t is.

    Gothic 1

    Gothic 2 képek

    Gothic 2
  • Braveheart
    #4610
    remélem lesz 3. rész is! Ja és nincs vmelyik pc-s újságban végigjátszás róla? Az1-ről volt egy jó hosszú a pcguruban anno.
  • Randal
    #4609
    Mint pl?
  • Braveheart
    #4608
    szerintetek érdemes megszerezni még a játékot? (lehet hogy hülye kérdés)
  • DIEGO
    #4607
    Csak ugy mellékesen jegyezném meg, hogy megjelent a GOTHIC2 SPECIEL EDITION: Ami néhány pluss tartalmaz.
  • hagirez
    #4606
    Akkor leírom, legfeljebb aki nem akarja nem használja fel. Sőt egy figyelmeztetést is rakok :-)

    FIGYELEM!!! EZ EGY BUG, CSAK AKKOR HASZNÁLD HA MORÁLIS PROBLÉMÁT NEM OKOZ HASZNÁLATA! HAGIREZ AJÁNLÁSÁVAL!

    Szóval! Oda kell menni a kastély bejáratához a kolónián, ahol felmész a gerendán a kastélyba. úgy kell intézni hogy lehetőleg egyesével csald oda az orkokat és ott küzdj meg velük közvetlenül a feljáró előtt. Valamiért mindig elteszik a fegyvereiket és elmennek, azaz mennének ha nem lapogatnád a hátukat. Azért vigyázz mert így is csapnak ám néha, de vagy 4x nagyobb eséllyel veszed fel a harcot. Nagy mákkal egyszerre három ork warriort győztem le. Ork elitet azért ne hívj oda mert az általában nem sikerül. Elmondom én milyen felszereléssel tudtam ezt megcsinálni. A gyenge militia öltözet, és 35 sebzésű fegyver. Persze lehet hogy csak nálam működik így a dolog, akkor bocsi a halálért :-)
  • Petyus_
    #4605
    Hmm én most pont ebben a cipőben járok de bugot kihasználni csúnya dolog. :P
  • PhantomW
    #4604
    van rá igény:D
  • hagirez
    #4603
    Találtam egy kis bugot amit ki lehet használni, ha túl korán mész be a börtön kolóniára és még nem tud az ember orkot írtani normálisan. De csak akkor írom le ha még nem tudjátok és van rá igény!
  • Toomy_Xp
    #4602
    Azért mert Marvin módban játszol Te kis hamis. hehe. Ha kikapcsolod menni fog. 42-vel lehet kikapcsolni.
  • Hunnenkoenig
    #4601
    Nem buheraltad at a billenytyübeallitasokat?

    Elvileg semmi köze a kamerahoz, ugyhogy valamit nagyon elcsesztel, ha nem müködik!

    Allits mindent vissza alapra, ha elalitottal valamit es utana csinald az inis dolgot.
  • I.C.ram
    #4600
    Ja mostmár eszembe jutott! Constantinustól az Alkímistától kell valamit elbugáznom. :)

    Ezt a quicksaves dolgot már csináltam, de csak a kamerákat váltogatja. :(

    A főszálhoz, akkor a tolvajok céhe nem is jó? Tehát, ha oda csatlakozom, akkor nem jutok tovább a játékban?
  • Randal
    #4599
    hunnenkoeinig:

    Tökmindegy.
    a végén úgyis agyar lesz.

    Akik használják a magyarítást:
    a játék mettől meddig magyar? azért legalább az elejétől folyamatosan, vagy ott is vannak német mondatok?
  • Sanca
    #4598
    Meg 1 keresed elott irtam a segicseget:)
    Hat ja. Jo jatek ez mondom:) Napi 14 orat nyomtam kb. Azer nem 16 ora(reggeltol-estig) mert kajalni meg furdeni is kellet:) De 4 nap alatt kijacottam. Szal osszvissz 60 ora. Amugy sosem jacom ennyit, max napi 1 ora jatek, de ez a gothic vhogy nagyon megfogott:)
    Ajanlom neked hogy ugy 7-8. szinten, meg mielott csatlakozol 1 guildhoz, es apparience leszel(bar ez kevesbe fontos) csinalj pl 1 fontos savet. Igy ha mas kasztal akaor ujrajacani a gamet, akkor innentol, azaz 8-as szinttol kezdhecc.
  • Sanca
    #4597
    1, Gothic2/System-ben a gothic.ini-ben ezt useQuickSaveKeys=0 atirod useQuickSaveKeys=1 erre.
    2, Azt meg nem csinaltam, de gondolom el kell csornod vmit. Sztem a game beleirta a journalba, nezd meg ott.
    3, Orcokhoz a foszalon juc be, meg elotte apperiance kell hogy legyel 1 mesternel(javaslom az ilyas csakot, mer a kovacs es a alkemias altal kapott dolgokat konnyeden el lehet erni masoknal), es meg ugye valasztanod kell hogy militahoz, zsoldosokhoz(onars farm), vagy fire magekhez(monastery) csatlakozol. Csinalgatod ezeket a kuldiket, es 1xcsak atjuc 2. fejezetbe.
    Asszem 2 orc van 1. fejezetben. Van 1 a varos deli kapujatok delre, elotte van a shadow beast vagy mi. Mer van 1 a varos keleti kapujatok keletre, 1 banditas barlang mellet. Csald el az utobbit az orokhoz, es vedd el a fejszejet. De ehelyett meg lehet csinalni 1 banditas kuldit is, ami konnyeb.
  • I.C.ram
    #4596
    Szent Szar! Ennyi idő alatt? Éjjel nappal nyomathattad, mert én is játszottam vele naponta pá órát és még csak 5-6 szintű vagyok. Pls ha már végigvitted segíts az alábbi kérdéseimben. :)
  • Sanca
    #4595
    Nah vegigvittem. Jo kis game ez. Nagyon jo. Asszem a vegere 41 lettem vagy mi, 160 erovel. Majd holnap elkezdem mage-el vegigtolni:)
  • I.C.ram
    #4594
    Ez a quicksave dolog nem nagyon megy. Beállítottam, amit mondtál, de csak a kamerákat váltogatja. :(

    A tolvajok céhéhez hogyan lehet csatlakozin? Mondott valamit elöször, hogy valahogy bizonyítanom kell, de már elfelejtettem, hogy mit. :) Ja és az orkokhoz, hogyan jutott be a bányába, mert a szemét paladinok nem engednek be, pedig kéne a kovácsnak egy ork fegyó, ahhoz, hogy felvegyen.
  • drakeX
    #4593
    Ugyeugye, a szokás hatalma
  • drakeX
    #4592
    Asszem először mundjuk végigjátszom magyar-némettel, aztán angollal. Aztán magyar-némettel. Aztán angollal. Aztán...
  • Sanca
    #4591
    Aha, kosz. Nem szoktam hüllõemberek hullait nezni, sosincs bennuk semmi. Hat most volt:))
  • Hunnenkoenig
    #4590
    Na sracok jo hirem van!
    Elment a javitott valtozat konvertalasra. Jövö heten valamikor felkerül az angol verzio is!
    HornOx-nak sajna keves ideje lesz jövöheten, ugyhogy ezert egy par napot kesni fog a dolog.

    A rossz hir az, hogy az angol verzio is nemettel lesz keverve, mert tul nagy munka lenne minden sort kezzel helyettesiteni. Ujraforditani sem akarjuk ugyebar, szoval ezt sajna el kell viselnetek. Vagy magyar-nemet felirattal jatszotok, vagy csak angolul...tietek a valasztas!
  • drakeX
    #4589
    MINDENKINEK:

    Na csak befejeztem azt a Zsoldos és Mágus küldetés-adagot:-)

    Frissítettem a guide-ot és a végigjátszást.
    Guide: javítás a tanárok követelményeinél, pótlás a varázslatoknál.
    Végigjátszás: Zsoldos és Mágus küldetések a 3. fejezetben, tippek az 1. fejezetben, valamint néhány korrigálás mindenfelé.
    Ja, mindkét lapon módosítottam a köszöneteket.