21229
  • I.C.ram
    #5546
    Majd később lehet csináltatni egyet Hagen+Innos pajaival.
  • PhantomW
    #5545
    drakeX sárkány vadász vagyok
    érdemes megtanulni kovácsolni?
    vagy egykezes érc sárkányölőt találni is lehet
    mer egyet találtam sárkánypenge csak az 2 keezs az meg nem jó nekem
    csak kipróbáltam a kovácsolást és egy fajta kardod tudtam csinálni
  • I.C.ram
    #5544
    Történetileg elég lapos volt a játék az hétszentség. :) De ezt ők is bevalloták za egyik journal bejegyzésben volt rá utalás. :) Valami ilyesmi volt: "Megkell találnom a főgonoszt, aki e mögött áll és a szokásos szöveg blablabla.." Ez volt beírva a journalba. :)
  • I.C.ram
    #5543
    Ebből egy is elég volt. :) Annyire nem tetszett a játék, hogy újra kezdjem. :) Ez a játék nincs Baldur's Gate szinten, de egy jó próbálkozás volt.
  • drakeX
    #5542
    Akkor máris kezdheted újra varázslóként
  • drakeX
    #5541
    Nem hittél nekem, ugye?
  • I.C.ram
    #5540
    Ja csak ezekszerint túl közel voltam az ajtóhoz.
  • I.C.ram
    #5539
    Na végigvittem. :) Nem volt valami nagy szám. :( Sima megöltem a sárkány max. 1-2 tudott megsebezni.
  • drakeX
    #5538
    Pedig semmi más nem kell hozzá... Bekerült a journal-ba a varázsige, ami a levélben volt?
  • drakeX
    #5537
    Bocsi...Ha van is, én nem tudok róla. Összesen két vadász van ott, Talbin és Gestath. Nem rémlik, hogy bármelyikük is tanítaná.
  • lwb
    #5536
    a minecrawler (tárnarák) ollóinka kinyerését csak Grom és Grimbald tanítja? nincs senki a prison colonyban, aki ezt tanítaná? nem akarok visszagyalogolni...
  • I.C.ram
    #5535
    Hát próbáltam, de nem is jelenik meg semmi szöveg, hogy "Door" stb.
  • drakeX
    #5534
    illetve nem 'megyűjteni', hanem BEGYŰJTENI
  • drakeX
    #5533
    Ha elolvastad a levelet, és nálad van a szem, akkor simán ki tudod nyitni az ajtót. Ha nem megy, állj egy kicsit hátrébb és próbáld úgy. De tényleg. Higgy nekem.
  • drakeX
    #5532
    1.
    2. Igen.
    3. becsempészed a levelet, aztán Andrénak azt mondod, hogy szeretnéd megyűjteni a fejpénzt valakiért, és kiválasztod Sarah-t.
  • Randal
    #5531
    Bakker, én baromarcú nem tudtam, hogy a könyvek elolvasásáért Xp jár.
    No megyek is vissza Xardashoz, meg akkor már a városban is bemegyek egy-két helyre.

    Ha már valakinél tanulok, pl Harad a kovácsnál, akko már a felső városba is bemehetek nemde?

    Amúgy meg annál a küldinél mit kell csinálni ahol a levelet kell berakni sarah cuccai közé?
    Mert elmentem Lord Andrehoz, pofázott nekem valamit, de nemtom, hogy magáról a küldetésről-e.
  • I.C.ram
    #5530
    Ott vagyok Irogath vagy mi az isten termében, ahol találtam egy Black Magicant is (szerencsétlenségére), de nem tudok továbbmenni azon a nagy ajton, amin egy fej van. Elolvastam a nekró papírját: Az Erő szeme fogja világítani utadat. Meg is van az erő szeme, de semmit nem lehet vele csinálni.
  • drakeX
    #5529
    Talbin
  • drakeX
    #5528
    Mármint Talbin? Marcos barlangja fölött egy kis fennsíkon. Az északi bányától menj délre a folyóig, menj át a másik oldalra, és kövesd a folyót kelet felé egész addig, ahol a jobboldali part egy sziklafal (nincs messze). Innen kövesd ezt a sziklafalat fel a fennsíkra.
  • Shaman
    #5527
    Bocs,szívek
  • Shaman
    #5526
    Chapter 4 -ben hol van Talvin? Mert meg akarom tanulni a szemek kinyerését.
  • Hmuda
    #5525
    A sectoron fent van, de rosszak a linkek.
  • Hmuda
    #5524
    Majdcsak felkerülnek a warezekre is. Elvégre nemrég jött ki.
  • Hmuda
    #5523
    Nem. Még csak középes.
  • Randal
    #5522
    Bakker, akko nemtom hogyan legyen..
    hmm, kolis vagy?
  • JediKnight
    #5521
    Jacky! Kösz az gothic.ini-t!
  • drakeX
    #5520
    Milyen Sárkányrablót?
  • drakeX
    #5519
    Ha még nem tetted meg, NÉZD MEG A TÉRKÉPET, amit találtál ott
  • drakeX
    #5518
    Nem lehetne beleírni a fejlécbe, hogy 'GAMING GUIDE' is van ott?
  • Hmuda
    #5517
    Az a gáz, hogy én is. :)
  • drakeX
    #5516
    hmm... nem elég nagy a fejlécben a link?
    Na kattints rá, majd a bal oldalon kattints a 'GUIDE' linkre, és mindent megtudsz a szabályokról.
  • drakeX
    #5515
    A lista nem teljes, még 2 kard hiányzik belőle (egy egykezes és egy kétkezes)
  • drakeX
    #5514
    Sőt, asszem nem is kell mind az ötöt odaadnod neki.
  • drakeX
    #5513
    Adj 5 ore-t Bennetnek, és utána vehetsz tőle később.
  • drakeX
    #5512
    A 80/80 kétkezes kardot már az első fejezetben összeszedheted, ha elég tápos vagy 3 csontváz és 2 árnyékharcos ellen.
  • drakeX
    #5511
    Chapter 4-ben tartsd meg az orcslayert, vagy keresd meg a dragonblade-et. Chapter 5-ben a Kolostor alatti titkos szobában megtalálod a megoldást a jobb fegyverre.
  • drakeX
    #5510
    Csak a 3. kérdésedre válaszolok: azok a fickók, akiktől ott tanulni/vásárolni lehet, NEM tűnnek el. Egészen egyszerűen átmennek máshová. Garond bányatérképe alapján menj az északi bányához, és onnan délre, a vízesésnél a barlangban megtalálod őket.
  • drakeX
    #5509
    Ha lovag vagy, akkor akár el is adhatod az érceket.
  • Randal
    #5508
    Te nem tudsz ftp-t csinálni? ugyanis én tűzfal mögött vagyok.
  • drakeX
    #5507
    Lovag vagy? Akkor nem fogsz tudni fegyvert kovácsolni, csak venni (menj Haradhoz).
    Ha Sárkányvadász vagy, akkor Bennet tanít kovácsolni.