21229
  • Molnibalage
    #19788
    Hát sajnos nincs igazatok, nem adtam el semmilyen kulcsot, mégsem nyílik, pedig még a többi novice-től elvett kulcsok is megvannak.
  • Molnibalage
    #19787
    Ebben is az van? A test of fire küldetés rúnaköve a fennt van a francban a bal felső sarokban. Na sebaj, megnézem, hátha igazatok van.
  • Hawk06
    #19786
    Jah, talán igazad lehet:D :D :)
  • Esrohnoil
    #19785
    Jaj. :D
    Látom te eddig csupán lineáris játékokkal játszottál. :)
    Üdvözöllek a szabad világban!
  • Zóanagyvarázsló
    #19784
    Igazad van, zsoldosként kézbe adta a gyűrűt.
  • sanyiiiii
    #19783
    Mágusként, ha nem mágus vagy akkor egy gyűrűt ad.
  • Zóanagyvarázsló
    #19782
    Hova akarsz továbbjutni? Merre mentél ki a városból? Nem tudok semmiféle "trükkös" tóról.

    Szerintem gyújtsál egy fáklyát!
  • Zóanagyvarázsló
    #19781
    Ehhez a ládához Lutero ad kulcsot, ha elhozod neki a Pack Leader karmát.
  • tomas10
    #19780
    Help van egy tó szerüség ha a városból kijösz aztán sétálok és odaérek ott hogyan lehet továbbjutni mert ott tök sötét van mert éjszaka érkeztem oda
  • peeter22
    #19779
    Ahhoz a ládához csak akkor lesz kulcsod, ha mágus akarsz lenni és próbák egyike az, hogy csinálj egy tűznyil rúnát, ebben a ládában van egy rúnakő.
    Ennyi a láda rejtélye semmi más nincs benne emlékeim szerint.
  • Axsys
    #19778
    Egy üres rúna van benne valamelyik mágus ad hozzá kulcsot valamelyik fejezetben:), már nememlékszer rá pontosan.
  • Molnibalage
    #19777
    Skacok egy kérdésem lenne. A híd alatti barlangban a taverna előtt van egy láda amihez kulcs kell. Ahhoz kinek van kulcsa és mi van benne? Még SOHA nem tudtam kinyitni...
  • Hawk06
    #19776
    A gond az volt hogy nem a második könyv volt a tónál :) mostmár megvannak...
  • Barty007
    #19775
    van 1 amugy a törött hajonál a parton a tűzgyíkoknál is :D csak nemtudom hanyadik de amugy 1 szerre csak 1 van a játékba tehát amig nemtalálod meg a soron következőt addig nemtudod a többit összeszedni. Azthiszem erőt ad +ba vagy nem is tudom mit de azthiszem megéri összeszedni már nagyon rég volt mikor összegyűjtöttem.
  • Axsys
    #19774
    Igazából én ezt nemcsináltam meg, de itt felül van egy link és ott a fórumban ha ügyes vagy megtalálhatod.
  • Hawk06
    #19773
    Ha jól néztem akkor 6drb ilyen könyv van és az utolsó ugyanott van ahol az elsőt megtaláltad.
  • Hawk06
    #19772
    Igen tényleg az volt a neve.Angolul Chromanin ugy emlékszem.(a bugok miatt én inkább angolul játszodtam végig)
    És neked sikerült megtalálni?
    És ha belekezdesz egy másik küldetésbe akkor már nem tudod megtalálni?
    Vagy hogy müködik ez az egész?Nekem sehogy sem sikerült a végére járni,nem találtam sehol a könyveket.A végén már arra gyanakodtam hogy ezt a 4 fokuszkő egyszerre való hozzámkerülésére irja,hogy mielött odaadnám Saturasnak öket azelött felhasználom a magam javára.

    Amugy van egy fájl a játékban ahol meg lehet nézni az összes objektum pontos lelőhelyét(innen jöttem rá hogy meg kell találni a többi könyvet).Valami scriptes dolog lehet,az a lényeg hogy a második könyvet az új tábornál lévő tónál irja valahogy igy "LAKE_NC" és a koordinátákat,de annak nagy hasznát nem vettem.De sokszor elöfordult hogy ...OC és ...SC ami arra utal hogy ezek a táborok röviditései lehetnek Old Camp New Camp stb...de így se találtam rá a többi könyvre.
  • Axsys
    #19771
    Igen az a Chromanoni küldetés , könyveket kell megtalálni.
  • Molnibalage
    #19770
    A piac felőli kijáratnál kell balra fordulni és a felfele haladó út alatti barlangban lesz egy.

    További opció, hogy Bartokot megkéred, hogy segítsen vadászni. Vele könnyedén legyakhatóak a Bloodfly-ok, a 6 farkas, a Shadowbeast és a végén lesz egy ork scout is. Nála is van fegyver.
  • Hawk06
    #19769
    Nos,orc fegyvert harcban a játék legelején nem tudsz szerezni, mivel hogy nem vagy elég erős hozzá.De találsz egyet a város első kijáratánál balra egy barlangba.(ugy emlékszem,de ha ott nincs akkor próbáld meg a város másik kapulyánál.De az biztos hogy balra van :D)
  • Hawk06
    #19768
    Az nem szörny,hanem egy orc fegyver ha jól emlékszem.
  • tomas10
    #19767
    Halo valaki tudna segíteni hogy hol lehet megtalálni azt a szörnyet amiér felvesznek kovácsnak most nem tudom mi a neve a szörnynek.help
  • Hawk06
    #19766
    Most jut eszembe,hogy a gothic elő részében van egy olyan nem is tudom milyen küldetés.Szóval úgy van hogy a saját expedicióim során rábukkantam arra bástyára ott a lerobbant monastery(vagy mi) közelébe egy szikla szélén a tengernél.A bástya belsejében van egy alagut ami kivezet a tengerbe.Biztos menekülő alagut volt de ez nem lényeges.Szóval ott az alagutban megküzdöttem egy halom csontváz arcal :) és egy csontváz mágussal is akinél volt egy ősi könyv(vagy mi).Az a lényeg,hogy azt amikor elolvasom akkor ír egy bejegyzést a küldetésekbe,egy rejtvényszerüséget.Ha jól emlékszem valami olyasmi hogy: "A bölcs mindent átgondol mielött nekikezd a következő küldetésének."még ír valami kiválasztottról ott valamit ha jól emlékszem és valami magyarázatot.Na,az összes dologból az a végkövetkeztetés,hogy a könyvnek van egy másik része,még egy példány és abba a következő utravezető...és igy tovább.De én az ....(cenzored)-ba se kapom sehol azt a másik könyvet.Szóval ha valakinek ismerös a story vagy esetleg sikerült a végére járjon az légyszi irjon!A Gothic első részében van...
  • Hawk06
    #19765
    Szar így.De ha jol tudom a német volt az eredeti,ugy hogy az angol fordítok módositottak.Én még a német verziót életemben nem láttam de az angol szerintem is jobb!
  • Molnibalage
    #19764
    Mármint Lothar.
  • Molnibalage
    #19763
    Hát gyerekek, újra kedvem támadt a NotR-hez, de csak németül beszélő verzióhoz jutottam hozzá. Hát iszonyat szarok a német hangok, az angol SOKKAL jobb! 0 érzelem van a német hangokban. Már a LEGESLEGELEJÉN látszik. A kedvencem az mior lohat fogad és közlöd, hogy sárkányokat jelentettek. Mire ő:

    Another Lunatic! (Angolul ez olyan rohat jó, hogy ehaj, németül meg csak elpöntyögte azt csá. Röhejes.)
  • Molnibalage
    #19762
    Hát kb. én is így játszottam.
  • totya4
    #19761
    Harc előtt én is... :)
  • Hawk06
    #19760
    Én mielött harcba kezdenék vagy valahova ismeretlen helyre készülök azelött mindig eszembe jut,hogy egyszer mentsek!!(képzeljétek el az első végigjátszásba hányszor menthettem:)) )Ja és egy megnyert harc vagy egy teljesített küldetés után is mindig mentek...ezeket kivéve szinte minden 5-10 percben mentek :D :))
  • totya4
    #19759
    #19747
  • Takanohana
    #19758
    Bizonyítsd! :)
  • totya4
    #19757
    Áramszünet ellen lehet védekezni :)
  • Randal
    #19756
    Bele lehet merülni a játékba, de tényleg figyelni kell erre. Különösen azért, mert marhára bosszantó, sőt mi több frusztráló és elveszi a játéktól a kedvet az ilyen nem mentettem már órák óta dolog.
    Bugok bejöhetnek, áramszünet mindig lehet. Ez ellen védekezzünk:)
  • totya4
    #19755
    "A G2 segített ennek a mentalitásnak a kialakulásában, amikor egyszer 6-7 órán keresztül nem mentettem, és - ahogy lennie kell - beütött a krach."

    Naügye :)
  • Zóanagyvarázsló
    #19754
    A vitát csak azért tartom fölöslegesnek, mert ugyanarról az evidenciáról beszélünk. Tényleg bugos, de nálam nem rontotta a játékélményt. Tehát tényeket tekintve ugyanazt mondjuk, csak más hangsúllyal.

    Pont az ilyen balesetek - illetve áramkimaradás, meg egyéb hasonló kellemetlenségek - miatt mentek szinte 5 percenként minden játékban, sok mentett állást használva, és át is másolom másik merevlemezre azokat. A G2 segített ennek a mentalitásnak a kialakulásában, amikor egyszer 6-7 órán keresztül nem mentettem, és - ahogy lennie kell - beütött a krach. Pár hónapig nem is nyúltam hozzá utána...
  • totya4
    #19753
    Miért idióta az aki belemerül a játékba? :)
  • Molnibalage
    #19752
    És ki az az indóta aki 5 óránként ment? Én átlagban 10 percenként mentek. Egy 5 másodperces procedúra... Aki hülye haljon meg. A G2-ben gyakorlatilag a mostani sárkányos bugomat leszámítva eddig nem találkoztam semmival.
  • totya4
    #19751
    A vita sosem fölösleges. Hát, elégé tudja rontani a játékélményt pedig hogy mondjuk 5 órája nem mentettél, aztén felkapaszkodsz valahová körülnézni és lefele meg fagyás... ugyanazon mehetsz végig újra.
  • W B
    #19750


    tesék, saját, képem
  • Zóanagyvarázsló
    #19749
    Ebben a kérdésben fölösleges vitázni, bugos a G2 is, de nálam - a frame rate-hez hasonlóan - nem rontotta a játékélményt, ugyanezt a G3-ról nem tudom elmondani, ez szerintem elég nagy különbség.

    A roncs pedig easter egg, engem nem zavart egy csöppet sem.