21229
  • drakeX
    #6486
    MIÉRT vagy ennyire türelmetlen? Már legalább kétszer mondtam, hogy jövő héttől segítek neked...
  • drakeX
    #6485
    Minek küldtem neked térképet?
    Az én térképemen rajta volt az is. Viszont ahhoz, hogy ott legyen, Bilgotnak el kell vállalnod a küldijét, hogy kiviszed a völgyből. Akkor ott lesz.
  • drakeX
    #6484
    Menj át, majd amikor elkezdődött a 2. fejezet, menj vissza, és vegyél Goraxtól.
  • drakeX
    #6483
    Én is szoktam szótárazni, ha nem találom hirtelen a megfelelő magyar szót/kifejezést valamire.
  • Shaman
    #6482
    Valaki pliz. Mint elöttem is kérdezték,hol találok üres rúnát? Mielött átmennék bányavölgybe megtanultam a fireballt,de nics üres rúnám amibe belétegyem.Help plíz.
  • lwb
    #6481
    engem beengedtek. még bokáztak is hozzá a lovagok. :)
  • Shaman
    #6480
    hmmm nem vagyok már tanonc,na megpróbálom megint
  • lwb
    #6479
    Beengednek ha már varázsló vagy és nem csak tanonc.
  • Braveheart
    #6478
    Nem? Engem még a paladinok is üdvözöltek és rögtön beengedtek.
  • Shaman
    #6477
    Varázslóval hogy lehet Lord Hagenhez bejutni? Emléxem Zsoldossal,csak annyit mondtam,hogy zsoldos vagyok,s beengedtek az örök,s ott elkezdödött a chapter 2. Mágussal máshogy kezdödik? Mert az örök nem engednek be Lord Hagenhez.
  • Braveheart
    #6475
    tényleg oda mágusként be lehet menni?
  • Hunnenkoenig
    #6474
    Semmi gond!
    Majd megcsinalod, ha tudod. Nekünk maradt meg eleg szöveg :-)

    Ha vegkepp nem tudod megcsinalni, akkor szoljal, majd akkor mi megcsinaljuk.
  • Randal
    #6473
    Kérdés:

    Az IMMERSION féle Gothic 2-t ki lehet írni simán?
    a Cd1-nek milyen védelmet állítsak be, meg milyen íróprogival írjam ki?
    Vagy a Clonecd-s verziót használjam?
  • Braveheart
    #6471
    nekem is másfél órát kellet pár napja újrajátsaznom, mert lefagyott mentés közben...
  • jam@
    #6469
    Áááááááhhh! Ez nem igaz, most értem a kolostor alagsorában lévő titkos labirintus végére, legyaktam a csontikat, a csontimágus meg halálában beesett a fal mögé (bug), nem tudom elvenni tőle a kulcsot :( Azt hogy skeleton mage azt kiírja de nem tudok elvenni tőle semmit :( A bosszantó az, hogy vagy 1.5 órája nem mentettem... ez ám a méreg!
  • Braveheart
    #6466
    ja és én is már vagy 6-7 hónapja látogatom azt a lapot :))
  • Braveheart
    #6465
    és mennyi HUF?
  • Randal
    #6463
    Nem akarja valaki helyettem folytatni?
    esrohnoil már megcsinált 500 sort, meg én is kb annyit, de e bből valszeg van pár hibás.
    Ha valki átnézi én folytatom, ha enm talált benne sok hibát.

    csak segísetek már, mert így soha a büdös életbe nem lesz kész és normális.
  • jam@
    #6462
    Ha jól emléxem Fajeth táborától nem messze egy emelkedőn amit sziklafalak vesznek körül.
  • neménvoltam
    #6461
    hol van a ragadozóvadászat c. küldetésben a falkavezér? Már mindent végigjártam.
  • jam@
    #6460


    Kattints a képre :)
  • Randal
    #6459
    a Gamestar volt és asszem nem adták ki mégse
  • nosR
    #6457
    Egyik újság ígérte hogy mellékletként kiadja a Gothic1-et. Nem tudjátok melyik újság volt ez??
    (És hogy kiadta e)??
  • Hunnenkoenig
    #6456
    Na erre kivancsi lennek, te mire forditottad :-)

    Egyebkent en ha jol emlekszem többször is figyelmeztettem mindenkit, hogy ha szotaraznotok kell, az mar regen rossz!! :-)
  • nosR
    #6455
    Huh megnyugodtam!
    Ugye te küldtél bányavölgyi térképet nemenvoltamnak?
    esetleg engem is érdekelne de abszolút ráér akár jövőhéten is!
    nem sürgős!!!
    köszike!
  • Randal
    #6454
    meg.
    de van GIB 3.2 szótárprogim.
  • drakeX
    #6453
    Küldtem neked egy linket mailben, azt megkaptad?
  • Randal
    #6452
    Nah, asszem, most hagyom abba a fordítást.
    Ezt jól félrefordítottam.
    Ha ennyit nem tudtam lefordítani, akkor mennyi lehet még rossz?:(((
    Ehh, bakker.
  • Hunnenkoenig
    #6451
    Nezz at a http://swgalaxies.supergamez.hu -ra! Ott gyülünk SWG-sek!

    Becsben kedden kaphato lesz! Megrendeltem 10 darabot. Meg van öt szabad! Sracok jönnek autoval erte! lehet jelentkezni!
  • Braveheart
    #6450
    hát ja... azért kösz hogy segítesz
  • Hunnenkoenig
    #6449
    Most valamikor meg kell jönnie az uj magyaritasnak, azt vard meg es elküldöm, ha meg nem küldte senki!

    A browsered automata frissitesen van? Vagy megnyomtad a frissites gombot? Lehet, hogy meg mindig a cache-böl szedi a hibas oldalt. Neha szoktak leallasok lenni a tarhely szerveren.
  • drakeX
    #6448
    Tudom...:(
    Csak próbálom megfejteni, mert ha esetleg sikerül, akkor legalább tudnál normálisan játszani.
  • drakeX
    #6447
    Na megyek melóba, este jövök.
  • Braveheart
    #6446
    csak tudod hogy mennyi hibaforrás lehet...
  • Braveheart
    #6445
    Aha,oké. Most viszont megyek vezetni (1 hét múlva forgalmi vizsga) úgyhogy ha hazaérek majd megnézem.
    off-topic
    Nem vette meg közületek vki a Star Wars Galaxies-t?
  • drakeX
    #6444
    Igazából arra kellene rájönni, hogy hol a homok a gépezetben, és akkor már pillanatok alatt meg tudjuk oldani.
  • drakeX
    #6443
    Nem azt mondtam, hogy játssz hang nélkül, hanem hogy próbáld ki. Mert ha úgy nem fagy, akkor legalább tudom, hogy az a gáz, és aszerint tudok megoldásokat kitalálni.
  • drakeX
    #6442
    Egy nagy rakás pénz meg arany cuccok vannak benne (összesen több, mint 1000 arany).
  • Braveheart
    #6441
    hang nélkül nem szeretnék játszai
  • Braveheart
    #6440
    igen, megkaptam