21229
  • Shongi
    #6533
    Lenne még egy kérédsem. Azt írjátok hogy az 5. fejezetben újra fel lehet szentelni a kardot, namost ahoz kell egy üres rúna hogy odajussak. Ilyen rúnát hol találjak, és kell tudni a rúnakészítést hozzá, ha igen hol kell megtanulni, amúgy paladin vagyok.
  • drakeX
    #6532
    Tekintettel arra, hogy a Demo nem 1.30-as verzió, a magyarítás nem jó hozzá.
  • DarkHorSe
    #6531
    aszzem az német verzió és az első fejezetet tartalmazza
  • DarkHorSe
    #6530
    a demohoz is jó a magyarosítás ?
  • drakeX
    #6528
    Nem a várba kell vinned, hanem a völgy bejáratához, ahol erre a térképre bejöttel. Teleport nem megoldás.
  • drakeX
    #6525
    A virtuális adatbázis-frissítő frissítése
  • mambo
    #6524
    Egyébként miez?
  • mambo
    #6523
    köszike. megnézem...
  • drakeX
    #6522
    Akkor töltsd le ezt, és rakd be a játék /system könyvtárába, azaz írd felül az eredeti ugyanilyen file-t.
  • mambo
    #6521
    ja nálam legalább 4-5 perc. Kiirja hogy valami virtual drive-t állít be. A game. aztán még vagy két perc a logo, aztán végre elindul.

    Egyébként még nem fagyot ki...
  • drakeX
    #6519
    Ha kifagy, akkor igen. Egyébként nem. Nálad igen?
  • mambo
    #6518
    Ezenkívűl: nálatok is öt+ perc amíg elindul a game?
  • mambo
    #6517
    Úristen. Tegnap kipróbáltam a gémet.
    Szép klafa...

    De hogy a pöcsbe lehet egy ilyen nagyszerű gémnek ilyen szar irányítást adni?
    fél óra alatt sem bírtam megszokni.
  • Hunnenkoenig
    #6516
    A kieget nem adhatjak ki uj motorral, mert nem lenne kompatibilis az alapjatekkal :-)

    Ha jol tudom a 3. reszhez mar csinaltak uj motort!
  • Randal
    #6515
    Passz, nemtom, de bakker, okesz, hogy nins pénzük meg minden, de bakker, akkor legalább gondolkodtk volna, hogy nem mindenkinek van otthon 2 gigás procija meg anyámkínja videókártyája.
    Ok-ok, lehet felbontást változtatni, de bakker, én szeretem nézni a tájat, a városon túl lévő sziklákat, a szikla felett meredező árbóccsúcsot!

    Szal, lehet, hogy ez jó gamma,meg minden, de ebből a szempontból elcseszték, de rendesen.

    Sajnos olyat meg nem szoktak csinálni, hogy kiadnak egy játékot új motorral.
    remélem a 3. részt, de legalább a kieget(bár ezt nem hiszem) új motorral fogják megcsinálni.

    Ja igen.
    Még mindig nem tudja senki se hogy hogyan írjam ki a G2-t.
    NMert ugye az elsőcd a védett, szal abból a Cloneosat írjam ki vagy a normált, meg milyen védelemmel.
  • Braveheart
    #6514
    Morrowind motorral milyen lett volna a játék???
  • Randal
    #6513
    Gothic 1-et má nem.
    Letöröltem. De talán majd viszarakom, ha csinálok helyet.

    Braveheart:
    Na jah,elég szívás ez. Most gondolkodok el, hogy miért nem csináltak új motort:( a pénz miatt?:(

    Na, bezséltem HJ-vle, sajna nem tudja vállalni a melót, megértem, hisz eszméletlen mennyiségűlenne, szal majd akkor a fordítók fogják átnézni az eddigieket.
  • Braveheart
    #6512
    nekem meg nem szaggat, hanem kifagy... na melyik a jobb?
  • Braveheart
    #6511
    boltban sztem nem lehet már kapni, én fél éve töltöttem le, aztán le is törölték...
  • drakeX
    #6510
    DC++, és Randaltól...
  • W1NN3T0U
    #6509
    Valaki mondja meg honnan lehetne letölteni a GOTHIC 1-et, PLZ!!!!!!!!! [boltban mennyibe kerül?????????]
  • Randal
    #6508
    Értem, csakház én valami teljesen mást kaptam, mást értettem.

    Most egyeztetek HJ-vel, hogy elvállalja-e a soronkénti korrektúrázást.
    Azaz, össze kell vetnie azt amit eddig lefordítottam, meg a nyers szöveget.
    szal nem lenne semmi meló.

    Én most uninstalltam a G2-t.
    Kicsit rosszkedvem lett a szaggatás, meg az F1-F4-ezés miatt.
    De azért majd visszarakom.
    Nagyon örülök ám, hogy segítesz, mivel te elég jól fordítasz és gyorsan is.
    nomeg így legalább normálisabb szöveget kapunk, nem nyerset.
  • drakeX
    #6507
    #6500-ra akart válasz lenni...
  • drakeX
    #6506
    Elszórva találod őket, de nincs sok belőlük. Próbáld a banditák táborában, Onar farmjától délre, egy torony tövében (fent a hegyen). Itt van egy bánya, ahol mindjárt 5 ércet is találhatsz. Ezen kívül csak kettőt tudok fejből, ezek a bányavölgyi vár raktárában vannak, de ehhez meg kell ölnöd az ajtónál álló őrt. Mondjuk erre jó alkalom, amikor beengeded oda az orkokat Torlofnak, ha akkor megölöd, amíg a csata tart, akkor senki nem fog neheztelni érte.
  • Shongi
    #6505
    Thx.
  • drakeX
    #6504
    Szenteld fel a kardot, nem fogsz jobbat találni (ennél jobb kardod már csak akkor lehet, amikor ezt újra felszenteled majd).

    A paladin vértet csak az 5. fejezetben fogod megtalálni.

    Így igaz, a paladin rúnákat csak Albrecht adja, a 3. fejezet után fejezetenként kettőt.
  • drakeX
    #6503
    5-öt azért sebezniük kellene, ha jól emlékszem, bár lehet, hogy ez nem vonatkozik a varázslatokra.
  • Shongi
    #6502
    Amúgy az természetes hogy knight armorban a seekerek semmit nem sebeznek rajtam hiába tüzelnek napokig, vagy csak valami kellemes bugba akadtam???
  • Shongi
    #6501
    Néha lehet szétszórva ércet találni bányákban, pl: Onar tanyája mellett ahol a banditák vannak van egy bányá ott is van egypár elszórva
  • Shongi
    #6499
    Lenne egy kérdésem, érdemes a kolostorban 5000-ért megszentelni a kétkezes kardot( így 85-ö5 sebez) 3. fejezet végén vagy lesz jobb???
    Még valami, mikor kapom meg a nehéz paladin vértet, vagy mikor lehet venni.
    Amúgy a paladin Rúnákat ki kell érdemelni, az a csávó adja őket aki Lord Hagen előtti folyosón olvas egy könyvet.
  • drakeX
    #6498
    Hmm... átnéztem újra a rúnaköveket. Még 12 sincs.
    Az egész játékban összesen 10(!) db üres rúnakövet szerezhetsz, és ebből 1 elmegy a tűznyílra...
  • drakeX
    #6497
  • drakeX
    #6494
    ...illetve 17, félrevezettelek
  • drakeX
    #6493
    Az azért nem volt egy egyszerű mondat (pláne, hogy 3 mondat volt), legalábbis lefordítani nem volt olyan egyszerű. Vannak olyan szavak/szóösszetételek, amiknek a magyarba átültetésével még nekem is gondjaim adódnak (főleg, ha még valamennyire korhűnek is kellene lennem, ami ennél a játéknál különösen fontos), pedig 15 éve nyomom az angolt.
  • Hunnenkoenig
    #6492
    A szotarazast ugy ertettem, hogy ha mindent szotarazol :-)
  • Hunnenkoenig
    #6491
    Nem tudom. HornOx azt mondta nehezsegei vannak...
    Azt hiszem a hetvegen fent lesz. En is varom mar, de most nem rajtam mulik, sajna.
  • Randal
    #6490
    Hali!
    Tudom, és nem vagyok türelmetlen, csak elkeserít, hogy egy ilyen egyszerű mondatot félrefordítok.
    Nem tudom, hogy mennyi lehet benne a hiba.
    Teljesen abbahagyni nem szándékoztam persze, annyiban nem hagyom, csak kellene valaki aki korrektúrázza és ellenőtzi a szövegeket, ami kb ugyanannyi meló mint lefordítnai.
  • drakeX
    #6489
    Hülyeséget írtam. Nem kell átmenned sehová, mert már Lord Hagennél elkezdődik a 2. fejezet... Szóval vegyél Goraxtól. Megnézheted Lutero-nál is.
  • drakeX
    #6488
    Oda minden karakterrel be KELL menni, mert ott a továbbjutás kulcsa az 5. fejezetben.
  • drakeX
    #6487
    Azért nem tudsz a csontváz mágustól elvenni semmit, mert NINCS NÁLA SEMMI!!!
    Ezért ugyan ne játszd újra... Menj Xardas tornyához, és beszélj Lesterrel. Minden kérdésedre választ fogsz kapni.