21229
  • W1NN3T0U
    #6577
    Megéri nekem ha Jan csinál nekem egy sárkánypikkelyvértet??????? Most könnyű Sárkányvadászvértem van. (4. fejezet)
  • Barganda
    #6576
    Nekem a ripelt angol verzió van meg és szerintem azok a crackek amiket belinkeltél nekem nem jók.
  • neménvoltam
    #6575
    Történt velem egy fura dolog, de szerintem másnak ez általános. Elkezdtem a 3. fejezetet, ahol ugye megjelennek a Kutatók. Nos bementem Khorinis felsővárosába, és ezzel Fernando küldetését megcsináltam, miután beszéltem vele. Na ezután történt egy hülye dolog. Ezután megkérdeztem tőle hogy hogy van, erre átváltozott Kutatóvá, és megtámadott. Ez miért van?
  • drakeX
    #6574
    Az nem egészen olyan. A bányavölgyben csak egy csonti mágus és néhány sima csonti van. Egyébként a jégvidék bejáratánál, ahol a gólemeket ölöd meg Sylvio-nak, van egy szerpentin fel a hegyre. Azon indulj el, és meg fogod találni.
  • neménvoltam
    #6573
    10000 hála!
  • drakeX
    #6572
    A 11 rúnakő helye:
    1. A Tűzpróba alatt a ládában, ebből kell megcsinálnod a 'Tűznyíl' rúnát.
    2. Lutero ad egyet, amikor teljesíted a 'Ragadozókarmok' küldetést (illetve ad egy kulcsot, ami a városból a Tavernához vezető úton, a híd alatt, egy barlangban található ládát nyit; ebben van a kő)
    3. A bányavölgyben, a vízesés melletti barlangban kapsz egyet (Kerves-től), ha a Második, vagy a Harmadik Fejezetben megölöd a barlang előtt az összes Lopakodót.
    4. Miltentől kapsz egyet a Második Fejezetben a bányavölgyi várban, ha a felszerelésről kérdezed.
    5.-6. Goraxtól vehetsz 2 üres rúnakövet a Második Fejezetben
    7. Goraxtól veheted a Harmadik Fejezetben
    8. Talbintól kapsz egyet jutalomként a 'Ki kell jutnom innen' küldetésben a Negyedik Fejezetben.
    9. Goraxtól veheted az Ötödik Fejezetben
    10. Lutero árulja az Ötödik Fejezetben
    11. Miltentől vehetsz egy utolsó rúnakövet a Hatodik Fejezetben, ha magaddal viszed a hajóra.
  • neménvoltam
    #6571
    Hol találok a 3. fejezetben üres rúnát? Nagyon kéne. Esetleg nincs erre valami térkép?
  • dzsonesz
    #6570
    szeva all!

    figyuzzatok valaki meg tudná nekem mondani, hogy a bányavölgybe hol van olyan kripta mint az onar tanyája meletti? mert mintha hallottam volna valakitöl h a bányavölgyben is van 1 olyan
    választ elöre is thx
  • drakeX
    #6569
    hosszú 'ű' van a klavidon, ne aggódj. Így néz ki: \
  • drakeX
    #6568
    Fullscreen-ben továbbra sem megy?
  • drakeX
    #6567
    Vagy másold be a crack-et a cd-kről, vagy ha ezt megtetted, és mégis gázos, akkor tölts le másik törést innen.
  • Barganda
    #6566
    Sikerült elindítani windowed mode-ban, tetszik is a game.Nyomnám fullscreenben is...
  • neménvoltam
    #6564
    Ja, de még is kezeli az ékezeteket. Csak éppen nem jelöli a billentyüzetem. Meg hosszú ü betü sincs.
  • neménvoltam
    #6563
    Ugyanugy csinalsz mint ha varazsolnal, vagy mint ha utnel a karddal. Egyebkent bocsi, de uj billentyuzetem van, es nincsenek rajta ekezetek.
  • Hunnenkoenig
    #6561
    Ennel mar rendben van, viszont ugy tünik, hogy jo nehany szöveg nem jelenik meg magyarul!

    Legyszives szoljatok, hogy az angolban is csak fele magyar menü van-e es hogy valami eltünt-e a szövegben, ami eddig magyar volt!

    Köszi!
  • tibor16
    #6560
    KIöszi az újjabb magyarítást, -már nagyon vártam/tuk. Ennél az evés ivás, gyűrű használat már rendben van???
  • drakeX
    #6558
    Reggelre abban a guide-ban benne lesz az összes üres rúnakő pontos helye is, illetve az is, hogy melyik varázslatokat éri meg megtanulni.
  • drakeX
    #6557
    Üres rúnák: #6380-as hozzászólás.
    A varázslatok tanárairól nézd meg a guide-ot a címsor linkjében. Ha megtanultad a rúnát (egy rúna megtanulásához ismerned kell az adott mágiakört), és megvannak a komponenseid, akkor mehetsz a rúnaasztalhoz, azt hajrá.
    Végső érték: 11 üres rúnakő van a játékban, jól válogasd meg, hogy mit tanulsz meg, és mit nem.
  • drakeX
    #6555
    Akkor legyek benne, amikor a szövegeim is benne vannak
  • drakeX
    #6554
    Persze, hogy láttuk a videót:-)
    Viszont a szövegeim nincsenek benne, legalábbis a németben nincsenek. Visszanéztem az első adagot, amit fordítottam, és azok a németben továbbra is németül vannak...
  • Hunnenkoenig
    #6553
    A következö videoban te is benne leszel drake :-)
    Es lesz zene is!
  • Hunnenkoenig
    #6552
    Hat csak, hogy ne lehessen olyan könnyen kisajatitani :-)
  • Hunnenkoenig
    #6551
    drakex: Igen a te szövegeid is benne vannak.
    En is lattam, hogy nemet szövegek vannak benne.
    Valami összezilalodott a hosszu ü-betük miatt azt hiszem!

    Lehet, hogy kiszedetem öket belöle, mert ugy latszik több gond van velük, mint hasznalnak.

    A videot is lattatok? :-)
  • drakeX
    #6550
    Na meg persze van 'powered by Hunnenkoenig' felirat a menü alatt...
  • drakeX
    #6549
    Viszont van hosszú 'ű'.
  • drakeX
    #6548
    Kapcsolj ki minden vírusirtót, és hagyd a fekete képernyőnél állni a gépedet 5 percig (ne nyúlj semmihez). Az első indítás gyakran elég sokáig tart. Ha így sem történik semmi, akkor nyisd meg a gothic.ini-t, tedd át a játékot ablakba (zStartupWindowed legyen 1), és próbáld úgy ugyanezt. Ha egyszer elindult, akkor utána visszarakhatod teljes képernyőre. Ha ez sem jön be, akkor írj újra.
  • drakeX
    #6547
    A karakterlap fele is ismét német.
  • Barganda
    #6546
    Hello mindenkinek!
    Már visszaolvasgattam a fórumot de enm találtam megoldást a problémámra.Tegnap szedtem le és nem akar elindulni.
    Na szóval unzipelek,install,setup.Eddig gondolom jó, aztán elindítom, elkezdi csinálni azt a virtuális adatbázis csekkolást vagy mit, utána logó kb. 2 percig ,aztán fekete képernyő.
    Amúgy a már lejebb belinkelt frissítést már leszedtem.Remélem tudtok segíteni.
  • drakeX
    #6545
    Kellene, hogy legyen benne már az én szövegemből is?
  • drakeX
    #6544
    A Menü egy része ismét német (mármint olyanok, amik az előzőben magyarul voltak).
  • drakeX
    #6543
    Már töltöm is
  • drakeX
    #6542
    Na találtam még egy üres rúnakövet, így összesen nem 10, hanem 11 van a játékban.
  • Hunnenkoenig
    #6541
    Felkerült a forditas uj verzioja!

    Lehet enni, inni stb.

    Haggyatok lefutni a videokat! (az elsöt)
  • Hunnenkoenig
    #6540
    Na ezek erdekes dolgok :-)
  • Randal
    #6539
    Itt van az egész interjú(angolul):

    Interjú

    még egy érdekes dolog, az RPG.Dotról, amit a HARDWIRED-en nem említettek:

    "RPGDot: Are we plaing our nameless hero from Gothic 1 & 2 again and if so, is he starting from scratch again or with the stats from after Gothic 2 and is the addon thus for experienced characters only otr can a new character from Gothic 2 also take on the quest?

    Mike Hoge: The latter. We didn't want to use the stats from after Gothic 2. Anyone who wants to play a superhero, look forward to Gothic III. The addon is mainly for enriching the world of Gothic 2, to embed the addon in Gothic 2. There has been some criticism on this approach, but all who test-played the resulting addon, didn't have any problems with it anymore :)))"

    Még egy link egy kis érdekességről a készítőktől:
    Érdekesség

    Ez is az RPG.DOT-on van, itt a legelső rész az érdkes, a készítő ott mond el pár dolgot.
  • Randal
    #6538
    Info a HARDWIREDről:

    Gothic 2. addon, Gothic 3. interjú
    Birdy, 16:43 - Játék: RPG -

    (RPGDot) Alig jelent meg a Gothic 2. angol nyelvű verziója, már szállingoznak a hírek a kiegészítésről és a harmadik részről. A RPGdot Mike Hoge-t a Phirana Byte-től faggatta egy kicsit a témában. A kiegészítő címe "The night of the raven" lesz és kapcsolódika Gothic II. sztorijához, de nem azt folytatja. A kiegészítőt a játék a Gothic II. elején lehet elinditani, csak figyelni kell Xardas szavaira... Lesz pár új varázslat és monszter, de főleg a 100 új NPC-re és a kibővített világra büszkék a készítők. Találkozhatunk egy pár Gothic 1 karakterrel is, olyanokkal, akik az Gothic 2-ben nem szerepeltek. Lesz még némi javítás az játék motorján is, de ez egyelőre ég titok. A Gothic 3-ról túl sok infót nem adott a fiú, majd ha elkészül a iegészitő akkor akarják csak bemutatni. Megjelenési dátum sincs, annyit tudnak hogy "sokára" lesz még... De az biztos, hogy továbbra is sztori alapú RPG lesz, nem masszív online darab.


    Ami ebből számomra az érdekes az az, hogy javítják a játék motorját is.
    Ergo ha egybe lesz integrálva akkor a 2-nek is jobb motorja lesz elvileg. (kérdés, hogy hány cd-s lesz, meg mit kell felülírnia)

    Valszeg akkor augusztus-szeptemberben lesz kieg:)
  • Shongi
    #6537
    Thx
  • drakeX
    #6536
    A tárgy neve Lab Flask (asszem, nem angolul játszom). Ezt bármelyik alkimistától tudsz venni (Ignaz, Constatnino, Sagitta, Zuris, Salandril), de Gorax és Isgaroth is árul egy párat, ha jól emlékszem.
  • drakeX
    #6535
    Nem kell hozzá üres rúna. Az a páncélhoz kell, és Goraxtól tudsz venni a Kolostorban. Az 5. fejezetet kezdd majd azzal, hogy elmész Xardas tornyához, és beszélsz Lesterrel. A többi menni fog magától (ha mégsem, akkor itt vagyok én).
  • Shongi
    #6534
    Ja és még valami a sárkányok megöléséhez beszélni kell velük ahoz meg ujra kell tölteni azt az izét, ehez kell valami üveg, annak mi a neve Lab Water izé???