21229
  • Randal
    #6625
    Nekem meg azt mondja má meg valaki, hogy mivel és milyen védelemmel írjam ki az IMMERSION-is G2-t...
  • Braveheart
    #6624
    nekem megy mindig kifagy, akármit állítok be és akárhogyan futtatom
  • Crokin
    #6623
    Hi.
    Én a wco-ról szedtem le a rip-et, de már az indítással voltak kemény gondjaim. Jelenleg megy, csak annyi a prob., hogy ablakban. Ami cseppet idegesítő. Teljes képernyőn egyszerűen nem akar elindulni. AthlonXP 1.8 256mb DDR, GF4. Win98 Se.

    Help me pls!
  • Randal
    #6620
    Hunnenköenig:

    Oksa, megegyeztünk.
    Én mondjuk a saját oldalamra akartam felnyomni, mivel ott van 60 mega, csak még nincs kész a honlap:(

    A telepítőkészítést majd elmagyarázhatnád:)

    DrakeX: én az Enter The Matrix-ot nyomtam végig:)
  • Braveheart
    #6619
    hú most nagyon nem megy a játék megint... load után pár perccel kifagy
    azt honnét tudhatom hogy directx9 vagy d9a van a gépemen?
  • Braveheart
    #6618
    Varázsló:
    hiába van pl. 150 manám, ha van egy ellenfél (pl. csontvázharcos) és csak tűzlabdával tudom lőni, és 15 tűzlabda után elfogy a manám... van erre megoldás?
    Drake:hogy volt neked 150 manád? Hányas szinten csatlakoztál a mágusokhoz?
  • Hunnenkoenig
    #6617
    Elvileg benne kell lennie, de majd megnezem. Szedd le a 0.5b-t!

    Drake: Köszönjük faradhatatlan munkassagodat!
  • drakeX
    #6616
    MINDENKINEK:

    Na azt hiszem egy időre abbahagyom a g2-t, és játszok valami mást is
    A fordításban továbbra is részt veszek, illetve időnként benézek segíteni is, ha valakinek olyan kérdése van, amire nincs válasz a végigjátszásban.
    Apropó, végigjátszás: frissítettem a végigjátszást, a guide-ot, és felraktam a saját térképeimet.

    Végigjátszás: minden küldetés benne van, és a megcsinálható dolgok 99%-a. Egyetlen küldi nincs benne, ami állítólag létezik, de én négy végigjátszás alatt sem tudtam aktiválni...

    Guide: beleraktam egy külön részt minden karakterúthoz, illetve a három céh cuccaihoz, ezt a legvégén találjátok. Benne vannak a rúnakövek helyei is, illetve az ajánlott varázslatok, valamint az is, hogy melyik csapattal melyik fejezetekben mit, és hol kaphattok (páncélok, fegyverek, ilyesmi). Befejeztem a félkész részeket, mint a lovag rúnák, és betettem egy táblázatot a szörnyek értékeiről.

    Térképek: felraktam egy térképet az alap helyszínről, egyet a városról, és egyet a bányavölgyről.

    Elméletileg ha valaki megnéz mindent, akkor a technikai problémák kivételével minden kérdésre választ kap, amit itt valah is láttam.
    Jó szórakozást mindenkinek
  • drakeX
    #6615
    Nem lehet, hogy a 0.4b-t használod?
  • syabi
    #6614
    így már menni fog, azt tudtam, hogy onar-nál kell kereskednem, csak pontosat nem tudtam. de így zsír lesz, köszike
    ja, az angol verzió magyarításából miért hiányzik rengeteg fordítás, ami a németében már benne volt, gondolok itt pl a növények megnevezésére, vagy a menüre?
  • drakeX
    #6613
  • Hunnenkoenig
    #6612
    Mosmán nem akarom ujracsináni.....
  • drakeX
    #6611
    Ja, ha nem tudsz odateleportálni, akkor menj ode, és Festernél fordulj vissza az úton, majd ugyanúgy a kereszteződésnél jobbra.
  • drakeX
    #6610
    Naszóval. Teleportálj Onar farmjára, és indulj el az úton a farmról kifelé (a pajta és a konyha között, a házzal szemben). Menj az úton egészen a kereszteződésig a szántőföldek közepén, és ott fordulj jobbra. Menj végig azon az úton, és máris Sekob farmjára érsz. Beszélj vele, mert ad egy küldit is, amit úgyis rögtön megcsinálsz.
  • drakeX
    #6609
    Lehetne a nevem 'Drake'?
    Itt csak azért nem az, mert már valaki bejegyezte...
  • syabi
    #6608
    drake! segíts merre találom sekobot, mert kellene xadras ládájából vmilyen könyv? kérlek pontosan írd le nekem, mert különben nem találom meg.
    drake ha lehet minél gyorsabban válaszolj, kösz.
    hunnenkönig csdak a 7 végére küldöm a fordítást, mert lefoglal az xbox amit kaptam a minap, tudod tesztelnem kell...
  • Hunnenkoenig
    #6607
    Ha elküldöd nekem, akkor felteszem a honlapra!
    Vagy ha akarod, szolok HornOx-nak, hogy mindjart nekem küldje azt is es akkor csinalok ahhoz is telepitöt!

    Egyebkent akinek van hozza kedve, szedje le ujra a forditast. Hozzatettem a zenes videot. Igaz tudom nem erdekel senkit, de hatha megis :-)
  • drakeX
    #6605
    Beszélj Bilgottal a ragadozókról, és vállald el, hogy segítesz neki. Ezután a falkavezért kicsit északra találod a torony tövében.
    Amit körbejártál, az lehet, hogy nem az a torony volt, hanem a démontorony:-). Amit te keresel, az a térképen egy picit felfelé van a tábortól.
  • drakeX
    #6604
    Csináld meg Nagur küldetését is (kérj 'speciális' munkát a kikötői kocsmárostól), és ne add fel őt sem. Ez meg fogja oldani a problémádat.
  • drakeX
    #6601
    Hát nem tudom, engem cseppet sem zavart, bár igaz, hogy én 150 Manával lettem varázsló...
  • Randal
    #6600
    Nah, most küldtem el HornOx-nak a G1 fordítást, valszeg holnapra megcsinálja.
    Akit érdekel az kipróbálhatja.
    Majd mondom a címet, hogy honnan,s mikor lehet letölteni.
  • Braveheart
    #6599
    mármint lötyikkel meg ilyenekkel
  • Braveheart
    #6598
    tök idegesítő hogy magától nem töltődik a mana, így a kezdő varázslók pár tűzlaba után már tölthetik is
  • CarajoEsp
    #6597
    Huhh minden tiszteletem a magyarítóké. Végre elkezdhetem:d
  • drakeX
    #6596
  • Braveheart
    #6595
    remek:)
    tök jó volt, amikor a kriptában kinyírtam az összes crypt guardiant, majd 15 hp-vel kinyitottam az egyik ládát :)))
  • drakeX
    #6594
    Nem. Az egy 1.6MB-s (tömörítve) gothic2.exe a gcw-ről.
  • drakeX
    #6593
    Nem tűzlabdával, hanem tűznyíllal nem tudta sebezni. A tűznyíl sebzése 30, a tűzlabdáé 60, a csonti védelme tűztől 30, az árnyékharcosé 65.
  • Hunnenkoenig
    #6592
    Yippieeee
  • Braveheart
    #6591
    mágus után zsoldos leszek...
    vki írta nemrég, hogy ne mtudta mágussal megsebezni a csontikat tűzlabdával... nos, én sebeztem őket (bár vagy 8 kell egynek), de pl. a shadow huntert vagy warriort nemtom mi a neve na azt már szinte nem
  • Braveheart
    #6590
    milyen az a gcw-s törés? az a 7 kb-os ar.exe?
  • drakeX
    #6589
    Na most minden király
    Benne van az összes javítás, benne vannak a szövegeim, újra magyar minden, és lehet enni-inni, meg minden.
  • drakeX
    #6588
    Elméletben ha letörlöd az ar.exe-t, és a gcw-s törést használod, akkor mennie kellene, többet nem tudok mondani.
  • drakeX
    #6587
    Ja, exe-t nem tudok küldeni, én nem az angollal játszom, hanem a némettel...
  • drakeX
    #6586
    Nincs több ötletem. Elméletileg a törésnek pont ezt kellene eltüntetnie...
  • drakeX
    #6585
    Már nézem is...
  • Hunnenkoenig
    #6584
    Felkerült egy uj verzio!
    A menü magyar (kiveve az intro Spielen-t).
    Elvileg vissza kellett, hogy jöjjenek a feliratok, amik eltüntek. Töltsetek le es ezt hasznaljatok!

    Köszi a türelmeteket!
  • drakeX
    #6581
    Letörölted az ar.exe-t?
  • drakeX
    #6580
    Ha meg tudod ölni a gyíkembereket anélkül is, akkor nincs értelme 12k-t kidobni arra a páncélra.
  • drakeX
    #6579
    Ez egy küldetés Mágusoknak. A végigjátszásban is megtalálod. Vedd el Fernandotól a könyvet, ami nála van (ne próbáld meg elolvasni), és vidd el Pyrokarnak, hogy elkezdődjön a küldetés. Egyébként ez a játék leghosszabb küldije, csak az utolsó fejezetben lesz vége.