21229
  • neménvoltam
    #6666
    enyém a 6666. hozzászólás
  • neménvoltam
    #6665
    lol
  • dikki*yysw
    #6664
    Örülök, hogy megtaláltad a topicot. Hatalmas cselekedet volt, le a kalappal.
    Esetleg még az alcímet is nézd meg.

    ...
  • Hunnenkoenig
    #6663
    Nezd meg a cimben levö linken a terkepeket vagy a vegigjatszast.
  • One man...
    #6662
    Megmondaná valaki hogy hol kell bemenni bányavölgybe?Mert még kezdő vagyok.
  • One man...
    #6661
    EZ A LEGKIRÁJABB GAMMA A VILÁGON!!!!!
  • Faki
    #6660
    Én 27-es szinten vittem végig paladinnal, 60% kétkezes 75 strength , kicsit szenvedtem, de sikerült :)

    2. alkalommal már zsoldosként 42-es szint 100% 180 strength, gyerekjáték volt...
  • Shongi
    #6659
    Én lovag vagyok, számszeríjjal felturbózva:)
  • Shaman
    #6658
    Ez szvsz abszolút attól függ,hogy milyen karival nyomod. Az elején kétségtelenül az íjász a legkeményebb.Azzal eleve már chapter 1-ben plussz 3,4 szintet tudsz elérni.
    Én most mágus/íjász vagyok:-)) Értsd alatta,hogy alapból mágus de felvittem (szinte csak potionokból) a dexteritymet annyira,hogy egy elég jó crossbowal rohangálok. Végeredmény: csicska lények 1 lövés;közepes lények több lövés,vagy mágia;kemény lények mágia. Így manát is kevesebbet használok,mintha még a csicska lényeket is manából kéne ölni.
  • Shongi
    #6657
    Ti hanyasok voltatok amikor chapter 6ba érkeztetek, mert volt itt valaki aki azt ,mondta hogy 27-es en már végigvitte, én most 32 vagyok és most kezdem a 6. fejezetet.
  • Shaman
    #6656
    !!Kérdés:
    Amikor Zsoldossal nyomtam,s visszajöttem Bányavölgyböl (s elkezdödött chapter 3),akkor Lee egyböl adott egy jobb páncélt. Most varázslóval vagyok,s visszajöttem,s elballagtam pyrokarhoz,de semmit sem adott. Ez azt jelenti,hogy ebben a chapterben nem kapok jobb páncélt varázslóként vagy valamit meg kell csinálni hozzá?
  • M.A.D.
    #6655
    micsoda??? ilyen protect van benne? :)
    mivel írtad ki? vagy, miért nem kapcsolod be a daemon (v.3.33) összes kapcsolóját? -ha bemountolva installáltad fel-
  • M.A.D.
    #6654
    :))) na, akkor az lesz a gond??? mert akkor nálam is az lehet.
    ilyenkor a codec pack-okkal szoktam elb@szni az oprendszeremet. mert hátha....
  • Braveheart
    #6652
    Na legalább másfél óráig nem fagyott ki, talán mert kikapcsoltam a radiant fogot?
  • M.A.D.
    #6651
    tegnap, este 6-tól 9-ig ment, és nem vágott ki.
    viszont előtte 2x csinált olyat, hogy elindítottam, és mikor teszteli a rendszert, kábé 1 perc múlva kiírta, hogy az exe-ben hiba történt.:))) aztán parasztmódszerrel reseteltem, és...:)
  • M.A.D.
    #6650
    hopp. erről jut eszembe. nálam néha a feliratok nem jelennek meg, csak késve. pl.:ha beszélek valakivel, utánna a másik karaktert észre sem veszi néha (rögtön).
    visszatérve egy régi észrevételre:amúgy a lányok szolgáltatásai (mert ketten vannak), 50 gold!:)
  • Braveheart
    #6649
    megnézem FOG nélkül énis
  • Braveheart
    #6648
    a FOGot kikapcsoltad és már megy?
  • M.A.D.
    #6647
    Mondom (írom). Nálam, nagy valszin. a FOG opció kavart be, de nem biztos. Majd ma este megnézem. T
  • Braveheart
    #6646
    1...
  • Randal
    #6645
    Ha kicsit pontosabban nzzük, akkor 1 karakterrel durván 6-7 óra.:)

    Amúgy ha a G2 kiegnek javítják a motorját, akkor az alapjátéknak is jobb lesz a motorja, mivel gondolom egybeintegrált lesz. Vagy nem???
    szerintetek így hány cd lesz a kieg? 2-3?
  • Crokin
    #6644
    Ok, köszi a helpet. Ha hazaértem akkor majd szenvedek vele és jelentek.
  • drakeX
    #6643
    Mindegy, bár az ini jobb megoldás.
  • Crokin
    #6642
    Hát, volt 5 perc, talán még több is. Ablakban elindítva vegyem le a gfx-eket, vagy az .ini-t buheráljam?
  • drakeX
    #6641
    Mennyit vártál, hogy történjen valami? Ha nem volt 5 perc, akkor próbálj meg annyit várni, ha igen, akkor vegyél le minden gfx opciót minimumra, és próbáld úgy, hátha az segít.
  • drakeX
    #6640
    Van akinek megy vele, van akinek nem... Túl sok sajnos a hibaforrás:-(
  • Braveheart
    #6639
    igen d9a van. csak a sima d9 jó?
  • Crokin
    #6638
    Fekete képernyő, aztán csak a reset marad.
  • M.A.D.
    #6637
    ja és mégegyszer: Athlon 1.2GB, Abit kg-7, 768DDR, Inno3d Gef3ti200 128MB, Inno3d 5.1 sound. WinXP Pro Sp1 HUN. Dx9a.
  • M.A.D.
    #6636
    Randal: daemon v3.33. minden ON, és akkor tuti.
  • drakeX
    #6635
    Mit jelent az, hogy nem akar elindulni? Elindítod, és nem történik semmi? Vagy szimplán kifagy?
    Elméletileg 256mb rammal csak alacsony részletességen fut stabilan a játék (látótáv nem számít, csak a LOD-ok), lehet hogy ez okozza a problémádat.
  • M.A.D.
    #6634
    Na, úgy látom B.heart-nál még mindig gond van.
    Nos. Tegnap, majd 3 órát játszottam vele úgy, hogy nem vágott ki.
    Majdnem mindent maximumra raktam kivéve a FOG(valamit). Azt off-ra. És..:)))
  • drakeX
    #6633
    Na ez látod nem jutott eszembe
  • drakeX
    #6632
    Azt én majd' két hónapja végignyomtam, még jóval a g2-zés előtt, de az nem számít igazán, mert 2 nap alatt végig lehetett játszani.
  • drakeX
    #6631
    Nincs.
  • drakeX
    #6630
    Íjásszal durvább volt. 18. szinten mentem át chapter 2-be.
  • drakeX
    #6629
    12 szintű voltam a táborválasztás előtt úgy, hogy mindösszesen 5 pontot költöttem el (Zárnyitásra). 2 szintet léptem még tanoncként. Viszont amikor Mágus lettem, akkor mentem én is át rögtön.
  • drakeX
    #6628
    A dxdiag-ban a verziószámból megtudod, hogy sima dx9, vagy dx9a. De ha nem változtattál azóta, hogy elküldted nekem a txt-t, akkor dx9a-d van.
  • Braveheart
    #6627
    már az 1. fejezetben 14-es szintű voltál? Én most mentem át a valley of minesba 13-as szinten
  • drakeX
    #6626
    14. szintű voltam, amikor varázsló lettem, viszont elköltöttem 1000 (10x100) aranyat az Innos Oltáraknál (+40 Mana), rögtön a belépéskor.