21229
  • drakeX
    #6711
    A sárkányrablókat még kikerölheted abban a fejezetben, de egy scavengert meg kellene tudnod ölni... Hányadik szintű vagy, és milyen páncélod van? Bár gyanítom, hogy a szinted lesz alacsony, azt kellene tápolnod. Csinálj küldetéseket, vagy járd be az első térképet, és vadássz szörnyeket.
  • drakeX
    #6710
    A kulcs kódja: ITKE_THIEFGUILDKEY_MIS
    Tehát belépsz Marvin módba ('B', 'marvin', 'B')
    berakod a kulcsot ('insert itke_thiefguildkey_mis')
    és kilépsz marvin módból ('B', '42', 'B').
  • neménvoltam
    #6709
    megpróbálom.
  • drakeX
    #6708
    A küldi miatt ne aggódj, nem baj, ha a naplóban marad, a lényegen nem változtat. Mellesleg lehet, hogy amikor átmész a 2. fejezetbe, akkor berakja a megcsináltak közé.
  • drakeX
    #6707
    Canthart akartam írni
  • drakeX
    #6706
    Tényleg beszélj Vantharral. Ha kifizeted neki az 500 aranyat, akkor minden oké lesz.
  • drakeX
    #6705
    Rosszul fogalmaztam. Nem megkeresem a kulcs kódját, hanem megnézem a játékban.
    Az a páncél az árnyékharcosoké, nem lehet megtalálni a játékban, csak csalással berakni. Ennyi erővel felírhatnám Angar, Lester, Diego, vagy akár a Kutatók páncéljait is;-)
  • neménvoltam
    #6704
    szerintem valamiért haragszanak rám, mert elküldenek a francba.
  • zoozoo
    #6703
    Volna egy problémám.
    2. fejezetben elindulok a börtönkolóniában és olyan harmatgyenge vagyok, hogy a scravenger, meg a sárkányölő simán kinyír :(( Ezekből pedig sok van :(
    30 a strenght, mert én hülye, megtanultam nyúzni, meg kardot forgatni, de az ütésem meg gyenge.
    Valakinek van ötlete, vagy járt így, ahogy én?
  • drakeX
    #6702
    Sokat gondolkoztam rajta, hogy ott tényleg van-e rúna, vagy nincs, de mivel nem tudtam visszanézni, ezért nem írtam fel. Na majd este még ezt megnézem, mert sokat számít.
  • zoozoo
    #6701
    szia.
    Tegnap felraktam a legújabb magyarítást és 1 óra alatt kétszer lépett ki, amikor újra be akartam tölteni a mentett állást. Még tesztelem, mert előtte meg jó volt, magyarán lehet, hogy nem is ez a baja.
    A másik: a naplómban benne van egy pár küldi, olyan is, amit már megoldottam (pl Pecket összeszedtem a bordélyházban, meg is kaptam a kardot stb), de még mindig nem tekinti elvégzettnek a melót. Ez viszont azóta van, hogy felraktam a magyarítást.
    Nagyon jókat tudok nevetni, amikor kiírja a fószerra, hogy 'parasztasszony', illetve a városban, hogy 'polgárnő' :)
    Ennyi az észrevétel.
    Nagyon jó magyarul olvasni, szóval csak így tovább srácok!:)
  • Kyel
    #6700
    Nem csináltad meg Canthar küldijét, vagy valami bug van a küldivel. Canthar ilyenkor neköp a többi árusnál. Elvileg ha fizetsz Cantharnak 500 goldot, akkor rendbeteszi a dolgokat, és tudsz vásárolni a piacon.
  • Shaman
    #6699
    Nem értem,velem simán szóba álltak....
  • neménvoltam
    #6698
    Problémám van. A bányarészvényes küldiben egy árus se hajlandó velem szóbaállni a piactéren. BAj ha ezt a feladatot nem hajtom végre?
  • hippy
    #6697
    Keresgettem én is a kulcs kódját,de nem találtam sehol.Viszont találtam egy kódot 1 olyan lovagi páncélhoz ami nincs benne a listádban.Erősebb a nehéz lovagi vértnél is.Ezt meg lehet találni a játékban,vagy csak csalással műxik?
  • M.A.D.
    #6696
    Na, úgy látom Braveheart barátunkat nem dobja már ki a gamma. Tehát a fog(köd)-ot kell OFF-ra rakni, minden más mehet full-on.
  • Shaman
    #6695
    DrakeX: Figyi szvsz kihagytál egy rúnát. Amikor visszatérsz Bányavölgyböl Fernando is ad egyet úgy emléxem.(persze aztán átváltozik,de ez már egy másik story:-)
  • jam@
    #6693
    Paladin Chapter 6 : level 43; 195 str; 125 dex; 105% one hand sword; 580 hitpoint...
  • Randal
    #6690
    nem szoktam Neroval image fájlt írni.
    Általában alcohol 120, Blindwrite, CloneCd-vel írok.
    De ha neked így műxik...
    És angolt írtálki?

    Nem szeretem elbaszni a cd-ket.
  • tibor16
    #6689
    Tudnál segíteni? Régebben mintha tudtam volna, hogy kell Isoba beletenni anyagot, a multkor meg nem sikerült. Te mivel csinálod, és hogyan? Bocs, hogy más téma....
  • drakeX
    #6688
    Sajna van még ott néhány dolog... Összesen négy küldetés (és egy Ügyesség Elixír is), és csak ott tudod megtanulni a Zsebmetszést, amivel elég sok XP-t meg pénzt lehet szakítani, ha magas az Ügyességed. Holnap megkeresem neked a kulcs marvin módos insert kódját.
  • drakeX
    #6687
    Ne aggódj, nem szándékozom eltűnni
    Piratessel játszani fogok, de majd csak hétvégétől. Mistmare-t inkább kihagyom.
  • drakeX
    #6686
    Érdekes... Most próbáltam leszedni az angolt, hogy elküldjem Zoleeca-nak, de most nekem sem ment
  • syabi
    #6684
    én nem tudom mi ez a védelem mizéria, én a sima bin cue verziót egyszerűen kiírtam a neroval, és tökéletesen megy, söt még én magam is beletettem 1 trainert és nocd törést az isoba. szerintem ha már 1 cdképen van egy újonnan létrehozott könyvtár, mint pl crack könyvtár, akkor azon már védelem nem lehet. szerintem írd ki 1sterűen neroval.
  • syabi
    #6683
    hoppá-hoppá nekem még csak a 3b verzió van meg, milyen répa vagyok. megyek letöltöm a legújabbat, abban bizti yo lesz minden.
    drake, ha nem "látnánk" egymást soha többé, akkor csak azt szeretném mondani, hogy nagyon köszönök mindent, tényleg.
    ja, esetleg próbálkozhatnál a mistmare-val, vagy pirates of the caribbeannal, szerintem ezeknél is elkell a segítség.
  • Hunnenkoenig
    #6682
    Angol, vagy nemet kell?
    Freemailesre nem fog elmenni!
    Adj masik emailt!
  • drakeX
    #6680
    Már letöltöttem múlt héten, meg is néztem, csak még be akartam fejezni a végigjátszást, mielőtt más játékba kezdek. Hamarosan belefogok, csak még kicsit takarítok a gépemen
  • dzsonesz
    #6679
    szeva all!

    Na szal végignyomtam a gamát mind zsoldossal és lovaggal is.Na most kezdem mágussal, mindent 1bevéve iszonyat kira game volt régóta sztem a legjobb rpg.Igaz a végén picit elkeseredtem:), ugyanis a föellenfélnél sztem még 1 hig fost is nehezebb legyakni:) de ez nem volt lényeg.Szerencsére 1 olyan problemem se volt h lefagyna v csak kis ablakba menne a game...
    királyul futott ahogy kell:)
    Külön köszönet a srácoknak akik a forditással szenvedtek mert ugye nekem a Német verzio van meg és olan nyelven 1 kukkot se tudok:)
    De a legjobb duma a game be a NA WARTE DU MISTKERL volt:))
    Na ennyi további jo gamát mindenkinek.
    bye all..
  • Sanca
    #6678
    Tudom hogy helyigenyes, de ha nincs mas megoldas ajanlom a Daemon Tools -t.
  • Hunnenkoenig
    #6677
    Mer ebbe meg nem kerüt belije a javitassa nekije!
  • Sanca
    #6676
    Ajanlom figyelmedbe a Pirates of the Carribean-t. 4 napig tuti el leszel vele konstans:).
  • drakeX
    #6675
    A németnek ugyanez van a 3. cd-n, és nem lehet kiírni úgy, hogy működjön.
  • Randal
    #6674
    Az angolba az 1. cd-nek van védelme, pontosabban ez:
    Protection : securom + svpk

    a németnek meg nemtom, de van:)
  • drakeX
    #6673
    Hunnenkoenig!

    Mé' hívják az angol verzióban a földműveseket mindet 'parasztasszony'-nak?
  • drakeX
    #6672
    A németet pl. csak úgy lehet kiírni, ha a 3. CD cue-bin file-jait csak úgy file-ként kiírtad a cd-re... Ha rendesen kiírod bármivel, akkor nem jó. Nem tudom, hogy az angolnál mi a helyzet, ott még nem tartok
  • drakeX
    #6671
    változó... 25-40. Bőven jó a 32.
  • drakeX
    #6670
    #6616, illetve Guide...
  • drakeX
    #6669
    Kezdj új játékot! Amíg mindig ugyanazt töltöd vissza, addig nem lesz jobb!
  • Randal
    #6668
    és a védelem?
    Neked működött, hogy simán kiírtad?
    Nem a bincue fájlokat a cd-re, hanem az image-ből a gammát.
  • Jacky
    #6667
    Egyszerűen néróval a bin-cue fájlokat. Ennyi.