21229
  • neménvoltam
    #6807
    Kezdek beletörődni :)
  • Shaman
    #6806
    lehetsz
  • Shaman
    #6805
    Chapter 2-ben a vár körüli orkok kiírtásához pl 1 szem manát nem használtam. Futkostam közöttük,míg vagy 20-an rohantak utánam,aztán vissza a várhoz,ott ahol fel tudsz a várba menni a gerendánál az orkok elteszik a fegyvert. Földtöl felmész 1v 2 lépést a gerendán visszafordulsz,elö a nyílpuskát,s jöhet a cigiszünet:-))) Csak legyen elég nyílpuska vesszöd:-))
    (egyébként azért kell 1-2 lépést feljebb menni a gerendán,mert néha az orkok beugranak,s ha a földön maradsz eltalálhatnak)
    Így ezzel a módszerrel 0 HP valamint 0 mana vesztéssel kiírtottam szinte összes orkot a vár körül. (egyedül a shamanokat nem,azokat ott helyileg kell kinyírni)
  • Lacc
    #6804
    Ha beállítam a tolvajcéhbe, akkor attól még beállhatok akármelyik gildbe ugye? Úgyértem attól még lehetetek a milícia/mágusrend/mercanary tagja ugye?
  • Shaman
    #6803
    Egyébként szvsz varázslóknak elég ideális és manakímélö megoldás a nyílpuska. Már a játék elején találhatsz egy elég jót (Piramis felé menet a híd elött,lásd leírás). A lényeg hogy ne költs azért olyan sokat dexterityre mert neked mana kell majd. Én ezt úgy oldottam meg,hogy megtanultam alkímiát,s csináltam dexterity löttyöt,valamint találtam is ilyen löttyöt.
  • Braveheart
    #6802
    Na akkor úgy látszik hogy mind3unknak ugyanaz a baja...
  • neménvoltam
    #6801
    Nekem hasonló configom van (kivéve videókártya, mer az Geforce 4) és engem is állandóan kidob.
  • Shaman
    #6800
    Zárnyitást mindenképp kell. Egyik legfontosabb dolog,teljesen mindegy milyen kasztú leszel.E nélkül nem tudod kinyitni a ládákat. Én is mágus voltam,de megtanultam zsebmetszést is,meg lopakodást is. (elözö hozott egy csomó XP-t,útóbbival éjszaka végigraboltam a várost:-))
  • Shaman
    #6799
    Ez késöbb 500 aranyadba fog kerülni. Jobb lett volna ha elfogadod:-))
  • neménvoltam
    #6798
    Megint kezd feléledni a topic?
  • tibor16
    #6796
    Van serpenyőm, meg húsom.
  • tibor16
    #6794
    Tényleg a hússütést én sem tudom, hogy csináljam. Amikor a tűz elé állok, emlékeim szerint, a progi nem ajánlja fel a hússütés lehetőségét. Akkor, hogy csinálod?
  • tibor16
    #6793
    Na és van vmi tipped, miért van ez nállam/unk?
  • Braveheart
    #6791
    detto ugyanez van nálam is... egyszer kikapcsoltam a radial fogot, akkor ment vagy 2 óráig aztán mikor elkezdtem örülni lefagyott
  • tibor16
    #6790
    Sziasztok, -időnként nekem is kilép a Win-be. Memóriának tudom be, csak azt nem tudom melyiknek. XP; P4 2,4; radeon 8500/64MB; 528 M memoria. Sűrűn mentegetek, mer a kilépés váratlan. -Vélemény, esetleg tapasztalat vkinek?
  • M.A.D.
    #6786
    Úgy, ahogy az első részben.:)))

    default:bal ctrl asszem
  • TopGun
    #6782
    DE a clone CD-s cuccokban benne van a masolas vedelem is nem? azert clone CD! es egyebkent nincs kiirva! alcoholbol nyomom!!
  • Braveheart
    #6781
    Nekem legtöbbször a városok közelében lépet ki, a prison colonyban alig.
  • Braveheart
    #6780
    Úgy látszik, ezek a kérdések mindig ismétlődni fognak :)
    Gondolom vmilyen másolásvédelem, hallottam már ugyanilyen esetről, itt a fórumban.
  • TopGun
    #6779
    Sziasztok! segitseg kellene! tegnap vegre elkezdtem jatszani a jatekkal, kimentem a toronybol, megfogtam a botot, volt ott egy birka megprobaltam lecsapni, erre azt irta ki, hogy "copy protection error" es a birka tovabb ment, talalkoztam egy goblinnal, mikor elkezdtem volna utni, megint azt irta ki es nem tudtam lenyomni, viszont o gond nelkul levert! :(( ez mitol lehet? clone CD-s verziom van!
  • drakeX
    #6778
    Braveheartnak folyamatosan kilépett... Hol lép ki?
  • drakeX
    #6775
    Nyomj jobbra, vagy balra. Ha eltalálod, akkor kattan, ha nem találod el, akkor kezdheted elölről, és az ügyességedtől függően eltörhet az álkulcs. Az átlagos ládák kombinációja 5-8 hosszú, de vannak rövidebbek és keményebbek is.
  • neménvoltam
    #6774
    MozdÍtsd el egyik oldalra, balra, vagy jobbra. Ha szarul csináltad, azt Írja ki, hogy az álkulcs eltört.
  • drakeX
    #6772
    A Kolostor alatti titkos könyvtárban, az 5. fejezetben, egy asztalon.
  • neménvoltam
    #6771
    Hol találhatom Innos könnyét?
  • neménvoltam
    #6770
    Merre van Innos könnye?
  • neménvoltam
    #6769
    Rossz smileyt szúrtam be.
  • neménvoltam
    #6768
    Hoppá.
  • neménvoltam
    #6767
    Miért van ekkora pangás?
  • Kaszi46
    #6766
    sziasztok hogy lehet megcsinálni itt forumon belül ezt a piros és kékkel irt linkelést? Csak azért mert jo lenne egy ilyen sof2 forumban is!! köszi és bocs az offért
  • neménvoltam
    #6765
    Merre van Innos könnye?
  • neménvoltam
    #6764
    Fuck!!! Most kellett szétszednem a gépet, mert a vinyónak érintkezési hibája volt.
  • Braveheart
    #6763
    ja nekem is ez a bajom
  • Crokin
    #6762
    Köszi, megjött.
  • hippy
    #6761
    Elment
  • Crokin
    #6760
    [email protected]

    Köszi.
  • hippy
    #6759
    Ha adsz egy e-mail címet ami működik akkor elküldöm.
  • Crokin
    #6758
    Valaki küldene nekem egy normális .ini-file-t?
    Ami 1024-re van beállítva, full screenben. Mert mégiscsak idegesítő ablakban játszani 800x600-ban.
    Ha meg 1024x768-ra teszem, akkor már szép nagy lesz az ablak, csak pont kilóg a HP-csík alul :(
  • Hyder_work
    #6757
    jaaaj, télleg..

    én nOOB
  • jam@
    #6756
    töltsd fel az Inos szeme amulettet egy alkímista asztalnál.