21229
  • zoozoo
    #6856
    :)))))) tenkxx
  • zoozoo
    #6854
    Srácok!
    Biztos ezren kérdezték ezket, de akkora eke vagyok, hogy szántani lehetne velem...
    Szóval:
    Mikor jutok hozzá a nehéz milícia vérthez?
    Hogyan kell lopakodni? Megtanított a tolvaj csóka és amikor iccaka be akarok lopózni Constantinus gyűrűéjért, akkor felébred mindig...
    Mégegy: 35 str és 11 dex-em van.Ha tank módjára csak karddal akarok zúzni, ahhoz kell azért fejleszteni az ügyit is??
  • lwb
    #6852
    DrakeX

    Mágus vagyok. Neoras nem tanítja csak a 100+ manát. Legalábbis 2. fejezetben nem. Annak a neve Elixir of Mana.
    Szóval ő biztos nem tanít permanens növelőt. Nála kezdtem.
  • Shaman
    #6850
    DrakeX: Végigtoltam s van mégegy észrevételem (ha már a Guild linket úgyis módosítod Sagitta miatt:-))).
    Szal a sárkánytojásos lötty nem 15 Erőt ad,hanem amit ad az sztem véletlenszerüen adja képességekre. Ugyanis nekem 15 dexterítyt adott Mágusként.Na csak ennyit akartam.
  • Hunnenkoenig
    #6849
    Ok, mindjart elküldöm.
  • Randal
    #6848
    ne, a fülemet ne!!!
    ki lett üritve még tegnap este..
    nem értem.
    próbáld meg mégegyszer ok?
  • Hunnenkoenig
    #6846
    baszom a füledet! Persze, hogy nem kapod meg, ha tele van a mailboxod!
  • Randal
    #6844
    drakeX:

    Mikortól tudsz segíteni a G1 fordításában?
  • Braveheart
    #6843
    Jó zsoldossal lenni? És miért nem ad Lee fizetést?
  • Randal
    #6842
    Hunnenkoenig:

    Még mindig nem érkezett meg a cucc.
    nemtom mi baja lehet...
  • Shaman
    #6840
    És nem csak mágusoknak!!! Én zsoldossal csináltam magamnak lélek elixírt!!!
  • Shaman
    #6839
    Egyedül fogsz menni. Asszem van 1 ember aki elmegy veled,de már nem emléxem ki volt. Öt zsoldosként vittem magammal,most mágusként nem.
  • Shaman
    #6838
    Térképet vehetsz a kikötöben egy padon ülö emberkétöl,de ecerübb ha beméc a házába,s kiszeded a ládájából.A kutya sem fog beléd kötni.
  • Shaman
    #6837
    Nem igaz!!!!! EZt Sagitta is tanítja!! Én töle tanultam. Lélek elixír,ami 10-et ad manára,ugye ugyanarról beszélünk?? Mert ha igen akkor Sagitta is tanítja.Hehe most megfogtalak!!:-))
  • neménvoltam
    #6835
    Mit kell csinálni ahhoz, hogy lejöjjenek a hajóról? vagy egydül kell menneM?
  • drakeX
    #6834
    Pedig ott kellene lennie, egészen közel a kapuhoz. Na mind1, ha nem találod, akkor van egy a világítótorony mögött (az erdő felől meg tudod kerülni), van egy Bengar farmjától délkelerte egy völgyben egy fa tövén, vagy van egy Buster közelében, a ház mögött is. Ja, Grom táboránál is van egy.
  • drakeX
    #6833
    A Clone CD-s cuccok semmiben nem különböznek a többi másolattól. Te láttál már olyan eredetit, amin volt egy 'crack' könyvtár? Onnantól kezdve, hogy beleírnak valamit, felejtő a lemásolt védelem. Mellesleg nagyon sok olyan védelem van, amit szimplán nem tudsz átmásolni, hiába a CloneCD.
  • drakeX
    #6831
    Végigjátszást nézted már?
  • drakeX
    #6830
    Nem egészen így van. A megjelenített nehézség nem változik attól, hogy nő az ügyességed, csak éppen már azokat is meg fogod tudni csinálni, amik nehezebbnek vannak feltüntetve.
  • drakeX
    #6829
    Na ő nem;-)
  • drakeX
    #6827
    Egyáltalán nem gáz, ha megcsinálsz egy küldit azelőtt, hogy megkapod. A földrablós küldiért egyébként sem kaptál volna semmit, csak egy másik lehetőséget, hogy elverd Festert (amiért nem ad semmit).
  • drakeX
    #6826
    A Guide írója véletlenül Mana Elixírnek írta a Lélek Elixírt, ezért nem találod. Sagittához feleslegesen mész, ezt az elixírt csak Neoras tanítja, és csak Mágusoknak.
  • drakeX
    #6825
    Német vagy angol?
  • drakeX
    #6824
    500 aranyat fogsz bukni a 4. fejezetben.
  • drakeX
    #6823
    Tölts le egy másik törést a www.gamecopyworld.com-ról, töröld le az ar.exe-t, és kezdj egy új játékot.
  • lwb
    #6822
    ok. megnézem. köszi.
  • Shaman
    #6821
    csak arra figyelj,hogy nevezetes dolgokat NE ADJ EL!! Én például mikor Tolvaj céh tagja lettem,megtaláltam egyik ládában Bosper Íját,maztán nem figyeltem,s eladtam egy kesekedönek.Késöbb mikor megkaptam azt a questet,hogy találjam meg az íját,már marhára nem elmlékeztem kinek adtam el,hiába néztem végig sok kereskedö áruját,nem találtam meg.
  • Shaman
    #6820
    Jah ha BESZÉLSZ velük akkor jelenik meg zárójelben,hogy lophatsz tölük.
  • Lacc
    #6819
    Ja értem, thanx.
  • tibor16
    #6818
    Köszi.
  • Shaman
    #6817
    Sorry elcsesztem. Megjelenik az embereknél egy szöveg zárójelben (nem mindenkinél),hogy mennyire könnyü lenne öt pickpocketelni. A "child play,simple,easy" ezeket meg tudod csinálni ami nehezebb azt ne próbáld. dexterity növeléssel egyre több emrenél lesz easy.
  • Shaman
    #6816
    A landowner farmjától ha elindulsz északra az erdöben a sziklafal tövében,megtalálod egy barlangban Sagittát a boszorkányt. Na ö.
  • Lacc
    #6815
    Nem, nem a zárfeltörésre gondoltam, hanem egy ember meglopására!
  • Shaman
    #6814
    Legugolsz a láda elé,s az action gombot nyomva tartva (nálam CTRL) bal vagy jobb gonbot nyomogatod. Ha jó irányba tekered kiírja "It sounds good" vagy valami ilyesmi,ha rossz az irány azt hogy eltört a lockpicked. Minden ládának olyan 2-15 ig tartó kombinációja van.Tehát ládanyitás elött ments. pl Egy ládakombó: JJBBJB
  • lwb
    #6813
    Ki tanít permanens mana növelő italkészítést (Lélek Elixír v. mi a neve) a 6. fejezet előtt?
    A guide nem ír senkit, csak Vatrast a hatodikban...
  • Shaman
    #6812
    Hát erre nehéz a válasz. Szvsz olyan 95%-ban nem gond ha elöbb megcsinálod a questet,mint mielött megkapod. Magyarán ha késöbb találkozol olyannal akinek kell,akkor teljesítheted,s simán megkapod XP--t. Én például hamarabb nyírtam ki a Fekete trollt,mint megkaptam a questet. Semmi bajom nem lett belöle.Késöbb mikor megkaptam a questet,hogy nyírjam ki,akkor simán megkaptam érte a jutalmat.
    Szerintem olyan questeket nem fogsz tudni megcsinálni,ami például addig nincs is ott,míg meg nem kapod a questet. Huhh ez elég hülyén hangzott.De írok egy példát.
    Lobart háza mögött a kőkörnél 20 évig kerestem a királyszárat,de az addig NINCS is ott,amíg nem beszélsz a piactéren xy-nal (nevére már nem emléxem) hogy Constantino hol szedi a növényeit.
  • Lacc
    #6811
    Thanx :) A másik bajom meg, hogy hogy lehet pickpocketelni? Mert külön gomb nincs rá, lopakodásba se történik semmi, akkor hogy kell?
  • Braveheart
    #6810
    összepasszol a 2? :)
  • Shaman
    #6809
    Én Innos felszentelt Nagy Mágusa is tagja voltam a tolvajcéhnek:-)))
  • tibor16
    #6808
    Ahaaam, köszi. -mer eddig hiába próbálkoztam. Tényleg, mi van akkor, ha felveszek küldetéseket, (ha tul közel megyek el valaki mellett, automatán leállok beszélgetni, és a hiányos angol miatt akkor is kapok küldit) de nem csinálom meg. Meg volt olyan is amikor kinyírtam a földrablókat és utánna kaptam meg küldinek. Akkor mi van, ha már teljesítettem is, és mégis bennt van mint teljesítendő. Nem kapom meg a jutalmam?