21229
  • Braveheart
    #7018
    Na viszlát, most egy hétig nem jutok géphez addig is jó szórakozást, munkát...
  • One man...
    #7017
    Lenne egy kéerdésem (már megint):)!
    Annyi mindenné át lehet változni ORK-á is mer az kicsit tuti lenne:)
  • drakeX
    #7016
    Az egyetlen ellenfél, aki ellen Manával többre mész, mint nyílpuskával, az a csontváz. Miatta viszont nem érdemes Manát tanulni, elég, ha azokat a Lélek Elixíreket megiszod, amiket találni és venni lehet. Nyomd fel az íjakat 60-ig, az úgyis kelleni fog a nyílpuskához, különben csak lassabban fogod tudni azt megtanulni. Az egykezes harcot mindenképpen érdemes felnyomni 30-ig, és utána elolvasni a könyvet, ami ad +5%-ot. Dexet 100-ig lehet fejleszteni, és amint az megvan, rögtön tanuld meg a hozzá tartozó Elixírt, és nyomd fel annyira, amennyire csak tudod, mivel a sebzésedet növeli. Sajna ez a csontvázak ellen semmit sem ér, hacsak éppen nem 900-ról 910-re nyomod fel, de ennek igen kicsi az esélye. Mindenesetre a csontikat vagy intézd el Mesterkarddal, vagy lődd le olyan helyről, ahová nem tudnak felmászni, vagy pedig várj az ötödik fejezetig, és a második támadó rúnával viszonylag könnyen leszedheted őket. Az Erőt is felnyomhatod 40-ig, az Innos Haragja sokkal jobb fegyver, mint a Mesterkard. Gondolom az összes tolvajképességet megtanultad, de ha nem akkor azokat is írd fel a listára.
  • drakeX
    #7015
    Nem a kastélyra gondolt
  • drakeX
    #7014
    #5402
  • drakeX
    #7013
    Teljesen mindegy, kit támadsz meg, mindig ezt az üzenetet fogod kapni.
  • drakeX
    #7012
    Tölts le egy másik törést a www.gamecopyworld.com-ról, és próbáld azzal (az ar.exe-t töröld le, ha ezt a crack-et használod). Sajnos előfordulhat, hogy a mentéseket bebukod, és csak akkor fogsz tudni rendesen játszani, ha újat kezdesz, bár ez attól függ, hogy a mentések melyik töréssel készültek.
  • drakeX
    #7011
    Mindegyik beszélgetés végén azt mondják, hogy a Szem lemerült, és harcolnod kell, mindentől függetlenül. Ez nem hiba. Mit értesz azzal, hogy 'újratermelődik az xp-jük'? Mármint a hp-jük? Ez most azt jelenti, hogy meg tudod ölni őket, és utána feltámadnak?
  • drakeX
    #7010
    A Lovag rúnák közül az első ötöt Albrecht fogja megtanítani: egyet a harmadik fejezetben (fény), kettőt a negyedikben (1-1 gyógyító és támadó varázslat), kettőt az ötödikben (szintén 1-1 gyógyító és sebző vari). Az ötödik fejezetben az ork ezredesnél megtalálod az utolsó gyógyítást, és a hatodikban, az árnyéklordnál az utolsó támadó rúnát. A fényt egyébként a 2. fejezetben is felkaphatod a lovag hullájáról a bányavölgyben, ahogy mész le a bejárattól a folyó felé (jobbra egy fa alatt, egy sárkányrabló őrzi).
  • drakeX
    #7009
    Lobart tanyája mögött a királyszár csak akkor van ott, miután beszéltél Zuris-szal a piactéren arról, hogy honnan szerzi Constantino a növényeit.
    A varánoknál az amulettet csak a 2. fejezetben fogod megtalálni, a felső oldalon (ahogy odamész, a húspoloskás hulla után balra kell menned). Pontosan a három fa között van.
  • Orgi
    #7008
    Olyan vki segítségét kérném, aki végigvitte már íjásszal a játékot. Lvl 24 vagyok, chapter 3 végén. Van vagy 40 tp-m, 60%os crossbow, íj semmi szinte, kard se. Dexem 100, cuccal 115.
    A csontik problémát okoznak, senki más. Gondolom még többet fogok látni majd...mit fejlesszek? Dex meddig mehet fel, 150ig?
    Merre érdemes még elindulni?
    1.Milícia vagyok, varázslás felé, minden tpm manára?
    2.Nálam a mesterkard, fejlesszem az egykezes kardot inkább?

    Marhára nem tudok dönteni...de a kard gondolom csak a csontik miatt lenne jobb. Varázslásban talán több az erő, de bírnám tp-vel? Van még pár királybogyóm manaelixírnek...
    Minden ötletet szívesen vennék, thx!
  • Orgi
    #7007
    Köszi, működött!
  • tibor16
    #7005
    Bajba vagyok a füvekkel, -nem találok királyszárat és goblinbogyót. Ami volt, azt eltékozoltam, nem sejtettem, hogy nem lessz több. Megköszönném, ha vki segítene.
  • lwb
    #7003
    a városban a kikötőben egy Brahim nevű fickónál van térkép.
  • tibor16
    #7001
    Segítsetek lécci. Az elején eltékozoltam a királyszárat, goblinbogyót, ragadoófűt meg nem is találtam. Biztos jiderült, az első résznél tartok. Királyszárat a fénykörbe és a vár keleti kapujánál, goblinbogyót meg 1 helyen, de nem emléxem, -szedtem (azt tudom, goblinok voltak ott), de ott már nincs. A ragadozófűről meg fogalmam sincs, hol találom. Kérlek segítsen valaki, -már bejártam újra aezeket a helyeket de ott nincs.
  • Braveheart
    #7000
    vki mondja meg gyors mert 1 hétig nem jutok géphez :)
  • Braveheart
    #6999
    És hol lehet az ork barrikád mögé menni?
  • aron
    #6998
    Ja és csak egy farkast támadtam meg akkor elő jött ez a szöveg aztán meg támadtam egy húspoloskát és ez a szöveg megint elő jött.
  • aron
    #6997
    Na elöször is a legujabb magyarositás van fenn. Megprobáltam leszedni de akkor is kijött ugyan ott. A crackot nem tudom mer az egyik haveromtol kaptam a játékot. Egyik korábbi mentéstől is probáltam visza tölteni és megfogattam a tanácsod és milicistával mentem. De akkor is ez volt ugyanott. Nem rég megprobáltam egy mágusa akkor new gamet keztem akkor ez nem volt és sehol sem. Légyszi help!

    Előre is kösz!
  • DarkHorSe
    #6996
    na végre volt időm elkezdeni a játékot tetszik szép stb .. de a városban a játék elején hol lehet térképeket venni ? mert nem igazán tudom mi merre van..
  • drakeX
    #6993
    A csontikat íjászként sosem fogod tudni könnyen megölni, mert 1000 körüli védelmük van nyilak ellen, ergo minden lövésed max 5-öt sebez. A snapperek az 55-ös nyílpuskával már 1-2 lövéstől meghalnak. A címsor linkjáben, a végigjátszásban, az első fejezet végén, a tippek között megtalálod, hogy hol szerezhetsz ilyen nyílpuskát az első fejezetben. Mindenesetre nem árt feltornázni a Crossbow skilledet 60-ig.
  • drakeX
    #6992
    Az a láda egy varázsló küldetés része, ha nem a kolostorhoz csatlakoztál, akkor nem fogod tudni kinyitni.
  • drakeX
    #6991
    Az ott az ork barrikád. Egy helyen ugyan mögé lehet menni, de egy easter egg-en kívül nincs ott semmi, és az is max. poén.
  • drakeX
    #6990
    Mit csináltál, hogy hirtelen előjött a copy protection? Mert az eddigi hozzászólásaid alapján úgy tűnik, hogy már játszol egy ideje. Mit változtattál? Gondolok itt törésre, magyarításra, másik mentett állásra, újrainstallálásra, ilyesmi. Ez azért fontos, mert a pillanatnyi ötleteim első darabja a 'kezdj egy új játékot', és gondolom, ezt nem szívesen tennéd.
    Mellesleg milyen törést használsz?
  • magus
    #6988
    en azt csinaltam, hogy folyamtosan mentem korbe, o is fordult, aztan amikor eleg nagy volta z elony akkor megoltem, vagy meg lehet varni ha ugyes vaggy, mig nekikeszul utni, addig gyorsan elfutsz.
  • zoozoo
    #6987
    Uff nekem:) Köszi :))
  • Lacc
    #6986
    Úgy kell a hátába kerülni, hogy megvárod amíg elindul feléd, aztán nem egyenesen nekifutsz és át a lábai és kezei közt, hanem mintha tennél körülötte egy kört elég nagy sugárral ahhoz hogy ne tudjon megütni, ekkor elkezd forogni, és gyorsan oda kell hozzám neii, át a lába/kezei közt, aztán már csak a seggét kell csapkodni és vigyázni nehogy rádforduljon.
  • Braveheart
    #6985
    A bányavölgyben a várban lehet majd megvenni. (az old campben)
  • zoozoo
    #6984
    Hello!
    A nhéz milicia vértet mikor és kitől kaphatom meg a 2. fejezetben? Anélkül nm szeretnék a bányavölgybe menni. Tolvajcéhnek és a fűárusnak kampec.Kell még tennem valamit? :)
  • Braveheart
    #6981
    Hát én asszem 16-os szinten mentem az old campbe, most kírtottam ki az egész vár körüli területet és így lettem 18-as vagy 19-es szintű.
  • Lacc
    #6980
    Jaja, megöltem 3 sima trollt és a fekete trollt is. De még pl a csontikkal, snapperekkel nehezen bírok. Valami jó erős számszeríjat kéne szereznem.
  • magus
    #6979
    megolted mar a trollokat? azzal eleg gyorsan udsz szinteket lepni
  • magus
    #6978
    hat en kb 12.es szinten mentem, es elcsalogattam oket egyenkent, utana heal, es csalogatas, vagy egyszeruen kikerultem.
  • Lacc
    #6977
    Most vagyok a 2.chapterben, nemsokára 12. szintű. Benéztem az elzárt kolóniába, de elég kemény monszták voltak ott, ráadásul még orkokat se nagyon tudok ölni, szóval inkább visszafordultam még tápolni, íjász vagyok. Mikor érdemes kb. a bányász kolóniára menni? Főleg az orkok miatt kérdem.
  • Hunnenkoenig
    #6976
    Ma megyek Magyarorszagra.
    Valoszinüleg egesz heten nem jutok netközelbe. SZoval emailekre egyebekre csak a jövö het utani heten tudok valaszolni!
    Legyetek jok!
  • Braveheart
    #6973
    Na most írtottam ki elsőre az old camp körüli orkokat, jó sokan voltak... Ráadásul varázslóval mntem és a fireballon kívűl nincs más használható támadóvarázslatom, úgyhogy volt egy kis idő... Ja és mi az a nagy fal ami miatt nemtok bemenni a régi szekta táborba?
  • aron
    #6972
    drakeX! Sajnos senkit/semmit nem tudok megölni emiatt a Copy protection error miatt. Most mit csináljak? Légyszi segítsetek!
  • drakeX
    #6971
    A sárkányok kinyírásának sorrendje nem számít. Ugyanúgy, ahogy a Sszem felvételének ideje sem számít. Sőt, nem kell felvenned a Szemet, hogy működjön, elég, ha nálad van. A beszélgetésből ne lépj ki, amíg mindent meg nem kérdeztél a sárkánytól, amit csak lehet. Esetleg megpróbálhatod őket sorban kinyírni, ebben az esetben a mocsár-kő-tűz-jég a készítők által felállított sorrend, de ezt a várban Oric is elmondja (mármint mindig megmondja, hol a következő sárkány, és ebben a sorrendben mondja őket).
    Egyébként mivel próbálod sebezni?
  • drakeX
    #6970
    2-es gomb, ha bekészítetted (amikor bekészítesz valamit, akkor megjelenik mellette egy piros szám, azzal a gombbal veszed elő). Vagy amikor megnyomod a space-t, akkor ne csak megnyomd, hanem tartsd is nyomva, és az oldalsó irányokkal választhatsz a bekészített cuccaid közül. Egyébként a space mindig az utoljára eltett fegyvert/varázslatot húzza elő (a futás közben elrakott cuccok nem számítanak).
  • Zorken
    #6967
    Az ijjat illetve nyilpuskát hogyan tudom elöszedni mert a space illetve középsö egérgombra csak a kardot szedi elö. Hiába választom ki az inventoryban nem szedi elö.