21229
  • Zóanagyvarázsló
    #19948
    Lusta vagyok önerőből leírni, inkább idézek a végigjátszásból:

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    "Bejutás a tolvajcéhbe (sokak kérésére külön is): Amikor Jorától megkapod a 'Kereskedok aranya' küldetést, akkor annak a végén két választásod van: feladod Rengarut, vagy sem. Szintén egy küldetés ('Bandita rajtaütés') végén találsz Akil tanyájánál a banditák barlangjában egy halat, amiben egy levelet rejtettek el. Ha ezt elviszed Halvornak, a halkereskedonek a kikötoben, akkor szintén el kell döntened, hogy Halvort feladod-e. Kétféleképpen juthatsz be a tolvajcéhbe: vagy add fel Halvort és Rengarut is, vagy ne add fel egyiküket sem. Ha mindkét küldetést megcsináltad, és az egyiküket feladtad, a másikat viszont nem, akkor elképzelheto, hogy nem jutsz be a csatornarendszerbe, még dolgozom egy alternatív megoldáson. Mindkét esetben menj a kikötoi kocsmába, és a kocsmáros közli, hogy egy fickó keresett, és Halvor halkereskedése mögött vár. Ha fizetsz neki 10 aranyat, akkor a nevét is megmondja: Attila. Menj, és keresd meg. Ha feladtad a két tolvajt, akkor Attila megtámad, öld meg, és vedd el tole a csatorna kulcsát. Ha viszont nem adtad fel a tolvajokat, akkor Attila önként odaadja a kulcsot, már mehetsz is a tolvajcéhhez."
  • sax488
    #19947
    a város alatt van egy hatalmas csatorna hogyan lehet oda bejutni?
  • Zóanagyvarázsló
    #19946
    A sima angol alapjáték 1.31-es, a Gold 1.32-es (a NotR pedig 2.6 és 2.7). Egyiknek sincsen szüksége már több patchre, csak a jóval korábban megjelenő német verzióhoz voltak patchek.
  • totya4
    #19945
    Nincs olyan :) Ha leszeded a goldot, az lesz 1.32 tudtommal.
  • richard092
    #19944
    Hello
    Ha tudja valaki honnan lehet letölteni az 1.32 patch-et írjon.
    kösz

    [email protected]
  • DaemoonHunter
    #19943
    Kösz:) egy próbát megér
  • Zóanagyvarázsló
    #19942
    Amikor nekem ugyanezt a hibaüzenetet írta ki a teljes játék, én a regisztrációs bejegyzések közül töröltem a Securomét, az segített.
  • DaemoonHunter
    #19941
    Sziasztok!
    Gondoltam kipróbálom a demot, erre indításnál ez a szöveg fogadott: Conflict: a hook process has been found. Please deactivate all Antivirus and Anti-Trojan programs and debuggers :S
    A tűzfalat kikapcsoltam és sehogy sem jó, ez mindenkinél így van?
  • totya4
    #19940
    Úgy lefagy rögtön, de mondom : videókártya&driver.
  • Esrohnoil
    #19939
    Jah, és én win 98 alatt tolom. :P
    Talán próbáld ki 98 kompatibilitási mód alatt.
  • Esrohnoil
    #19938
    5600 XT
  • totya4
    #19937
    G1-ben állítgathatod napestig, nem lesz változás... :)
  • Randal
    #19936
    Erre van megoldás. Valamit szerkeszteni kell az ini-ben. Csak azt nem tom mit és hol:D
    De ha kutakodsz egy kicsit utánna megtalálod. Talán a játék FAQ-jában benne van. Mármint a G2-ében, asszem.
  • Takanohana
    #19935
    Ja bocs, nem fogalmaztam elég pontosan. Nekem a legtöbb tárgy látszik, csak némelyek nem. Pl. a gyűrűk, amulettek nem látszanak, meg az érc, a többi asszem minden látszik.
  • totya4
    #19934
    Ellenkezőleg. Mindig az hogy hogy ha valami újabb, egyre inkompatibilisebb a régi cuccokkal.
  • Hawk06
    #19933
    De miért van ez?A jobb videókártyákon nem kéne minden jobban menjen
  • totya4
    #19932
    Majd ha lesz újabb kártyád, akkor lesz
  • totya4
    #19931
    Úgy értem a tárgyak benne :) Sokra megyek a sok üres négyzettel... :)
  • Hawk06
    #19930
    Én ezt nem értem nekem geforce2 mx400-asom(ne röhögjetek) van és ilyen problémáim sose voltak.
  • Takanohana
    #19929
    Neked egyáltalán nem látszik az inventory? Nekem Geforce-os kártyám van, 7600 gt, és zavaró ugyan, hogy egyes tárgyak nem látszanak az inventoryban, de ettől még játszható. Ja a driver: ForceWare 84.21
  • totya4
    #19928
    Ha te is odaírnád a konfigodat, nem csak a sok birka, akkor látnám milyen vga-d van :) Nekem ATI 1950Pro van, ezzel nem megy.
  • Esrohnoil
    #19927
    Nekem eredeti a játék és látszódik minden az utolsó verzióval.
  • totya4
    #19926
    Az a látványvilág kisebb része, nemde? :) Lehet hogy az atit kéne megrugdosni hogy menjen a g1 inventory, hiszen nekik talán könnyebb lenne megoldani az inventory láthatóságát... kéne csinálniuk valami AtiTweak progit, amiben ténylegesen működjenek a dolgok. ATT-ben ugyan ott van a kellő opció, de nem működik.
  • Randal
    #19925
    Mondjuk fegyverek, tárgyak, élőlények, víz:D
  • totya4
    #19924
    Ha csak a növényzetet veszem, mást se látsz mikor barangolsz, és ha ehhez még a házak is hozzájönnek, mi marad ki? :)
  • Randal
    #19923
    Ahogy láttam, csak a növényzetet ill. az épületeket textúráit cserélték le.
  • totya4
    #19922
    Majd ha látom az inventory tárgyait akkor nekiállok, addig nem sok értelme van :)
  • Esrohnoil
    #19921
    De úgy rémlik, minden nincs benne áttextúrázva, meg az ellenfél modellek is a régiek. De javíts ki ha tévedek, sajnos idn még nem volt alkalmam újra nekiállni. :D
  • totya4
    #19920
    Te írtad : "mert bár az első rész régi és mai szemmel talán csúnyácska". Viszont ha a pakkot felrakod, akkor olyan lesz mint a G2, ezért volt indokolt megemlíteni :)
  • Esrohnoil
    #19919
    "G1-hez is van G2 grafikai pakk"

    Tudok róla. :)
  • Zóanagyvarázsló
    #19918
    Nem hiszem.
  • endrow
    #19917
    Igaz az, hogy már a Night of the raven is megjelent magyar felirattal?
  • Randelz
    #19916
    Na már rályöttem mi volt a gond a szenteltvíz amit arra adtak hogy tisztítsam meg vele az oltárokat az nemjó a rúnakészítéshez kellet mást szereznem.
  • Takanohana
    #19915
    A kolostor alagsorában, a titkos könyvtárban olvass el minden könyvállványt, szedd fel az összes cuccot, poros könyv, térkép stb, nézz is meg mindent. Ja és ugye rúnaállványnál próbálkozol, nem alkímia asztalnál?
  • Randelz
    #19914
    Utánanézek..amúgy mind a 2 eszkozom van.
  • Hawk06
    #19913
    Úgy emlékszem hogy kell hozzá szent víz és egy üres rúnakő,de ezeket kell irja vagy a levélben amit Xardas hátrahagyott vagy Xardas titkos könyvtárában valamelyik könyvben.Már nem emlékszem pontosan.
  • Randelz
    #19912
    Amikor lovagkény a kolostor könyvtárában megakarom alkotni a rúnaköver ami teleportál a könyvtár titkos szobalyába annak mi kell a megalkotásához? Azt írja hogy túl kevés nyers anyag pedig van egy üres kövem.
  • Hawk06
    #19911
    Kösz.
  • totya4
    #19910
    letöltés
    fórum
  • Hawk06
    #19909
    Honnan lehet letölteni a G2 textura patch-ot a G1-nek?