21229
  • Indigo
    #19988
    Nekem nem tetszik. Persze a tartalom attól még jó lehet, de ami a stílust illeti, kicsit mellényúltál.
  • sax488
    #19987
    amugy csináltam oldalt a gothicrol csak még teljesen nincs kész de ha akarjátok megnézhetitek www.gothic2.mlap.hu
  • Hunnenkoenig
    #19986
    Mivel megint több emailt kaptam, csak szeretnek itt is szolni, hogy a Night of the Raven kieget mostmar 99,9% hogy nem forditjuk le, tehat ne varjon ra senki. Kerem emailben se kerdezzetek rola, mikor lesz kesz.

    Sorry, de sajna idönk sincs ra, valamint az erdeklödesi körünk is mas iranyba terelödött, s az uj projektek teljesen lekötnek.

    Mindenkinek jo jatekot tovabbra is.
  • Zóanagyvarázsló
    #19985
    Ezt most nekem írtad?
    Mindegy, remélem a leírtak alapján sikerült rúnát készítened - ha már mágus vagy, akkor elvileg igen. Mindenesetzre jó lenne, ha a további kérdéseknél leírnád melyik fejezetben jársz, illetve melyik karakterről van szó.
  • sax488
    #19984
    3 emberem van lovag ,zsold és mágus az mág csak 10-es szinten van
  • Zóanagyvarázsló
    #19983
    Tanonc? Hiszen akkor még csak az első fejezetben jársz! Másik karakterrel kerested a könyvet?

    A könytárban - ami az udvarról nyílik, nem messze a kaputól - tanítja meg az első rúna elkészítését Hyglas, ha már nekivágtál a 'Test of Fire' (magyarul talán 'Tűz próbája')küldetésnek, azon belül kapsz még egy küldetést Ulthartól egy 'Fire Arrow'(gondolom 'Tűznyíl') rúna elkészítésére. Ha csinálod a küldetést, fogsz szerezni rúnát is, venni vagy egyszerűen találni még nem tudsz.
  • sax488
    #19982
    én még csak tanonc vok nem tom kinek kell még segiteni szinte már mindenkinek segitettem
  • Zóanagyvarázsló
    #19981
    Csak akkor tudsz rúnákat készíteni, ha mágus vagy, de akkor arra már kénytelen lettél volna rájönni. Lovagként csak kapni lehet rúnákat - azt hiszem Albrechtnél.
  • Hawk06
    #19980
    A varázslóknál.Tehát,kivátelesen a monostor falai belül.Mindegyik varázsló más más runákat tud megtanítani.
  • sax488
    #19979
    És a rúnakészítést hol lehet megtanulni??
  • sax488
    #19978
    kösz már megtaláltam csak már elfelejtettem hol van:)
  • Zóanagyvarázsló
    #19977
    Természetesen tisztában vagyok vele, csináltam már sokszor, négy végigjátszás alatt ;)
  • sanyiiiii
    #19976
    vagy fear
  • sanyiiiii
    #19975
    altatás
  • Hawk06
    #19974
    Nem tudtam,bocs.Azt hittem hogy a könyv elolvasása aktiválja a scriptet.
  • Zóanagyvarázsló
    #19973
    A titkos ajtót ki lehet nyitni bármelyik fejezetben (legalábbis ha túléli az ember a tűzlabdákat), nem kell ahhoz a könyv.
  • Hawk06
    #19972
    A könyvet amiután odaadtad Pyrokarnak azután tényleg az egyik alkimista asztalon fogod megtalálni ott lent a könyvtárba melyet egy tüzmágus öriz.
    Nem lehet hogy valami mást keresel keresel?
  • Hawk06
    #19971
    Hohó,ha a titkos ajtót kinyítottad akkor szerintem már a "Halls of Irdorath" nálad van és el is olvastad.Nem nézlek hüjének de itt a dolgok össze vannak keveredve úgyhiszem.

  • Zóanagyvarázsló
    #19970
    Az egyik alkimista asztalon kell lennie.
  • sax488
    #19969
    én oda már 100-szor bementem a titkos ajtot is kinyitottam én csak a könyvet nem találom
  • gyonax
    #19968
    Azt tudod hol van a szent kalapács? Azzal szemben van egy terem. Abba van a könyv, de csak azután tudsz bejutni, hogy Pyrokar engedélyt adott rá.
  • sax488
    #19967
    de nem adja vissza a könyvet pyrok
  • sax488
    #19966
    Melyik könyvtárban:)
  • Zóanagyvarázsló
    #19965
    Szerintem így csak összezavarjuk :)

    Először valóban Sekob farmján van egy ládában, Xardas a harmadik fejezetben ad hozzá kulcsot. Az ötödik fejezetben pedig a lenti könyvtárban az alkimista asztalon van.
  • Takanohana
    #19964
    A könyvet Xardas adja, ezzel győzöd meg Pyrokart, hogy segítsen Innos Szeme megjavításánál. Aztán majd visszakéred Pyrokartól, mikor már Xardas megmondta a jelszót, amivel nyitni lehet. A Kolostor alatti pincében poros könyv van, meg egy térkép a könyvállványon, ezeket kell megnézni, ezzel aktiválódik a hajós küldi. Remélem nem kevertem össze, rég játszottam vele.

    Na utánanéztem közben, annyit hagytam ki, hogy nem Pyrokar adja vissza a könyvet közvetlenül a kezedbe, hanem mondja, hogy lent van a pincében, és ott is van, még a titkos ajtó előtt egy asztalon. A többi megnéznivaló meg a titkos ajtó mögött van.
  • gyonax
    #19963
    Először Sekob tanyáján a házban az egyik ládában, aztán a kolostor pincéjében.
  • Zóanagyvarázsló
    #19962
    Kérlek írd le érthetőbben, mert így csak találgatni tudom, mire gondolsz!

    A Halls of Irdorath egy könyv (most látom, hogy az első hozzászólásdoban erre gondoltál), az említett monostor (monastery, én angolul játszottam csak a G2-őt) említett könyvtárban van, egy alkimista asztalon. Persze csak a negyedik fejezettől, a harmadikban oda kellett adni Pyrokarnak.
  • sax488
    #19961
    Bocs kicsit elirtam
  • sax488
    #19960
    kolostorra gondoltál ? alatta nincsirdorath csarnokaiuban van a kulcs a kolostor alatti pincében az ajtohoz
  • Zóanagyvarázsló
    #19959
    Gondolom a monostor alatti a kazamatákat keresed, a monostor alatt van :) Egy lámpát kell elfordítani, a korábban Telamon által őrzött könyvtárban. A Halls of Irdorathot már hajóval fogod emgközelíteni.
  • sax488
    #19958
    pedig már kétszer is végigvittem
  • sax488
    #19957
    irdorath csarnokai (a könyv)hol is van? elfelejtettem és most azt keresem
  • Zóanagyvarázsló
    #19956
    Ez könnyen lehet, a személyes tapasztalataimmal leginkább ez áll összhangban, de ezek szerint a végigjátszás, illetve néhány korábbi itteni fejtegetés téves.
  • sanyiiiii
    #19955
    Ha valakit feladst rögtön jön. Ha nem adod fel őket akkor csak mindhárom után.
  • Zóanagyvarázsló
    #19954
    Tényleg kimaradt, nem figyeltem oda, csak bemásoltam ide. Egyébként szá,omra zavaros, mi is a pontos követelmény, én első végigjátszásra a Halvort csak 3. fejezetben tudtam volna feladni, de már az elsőben a tolvajcéh tagja voltam. Szóval nem kizárt, hogy a három küldetésből már kettő azonos módon való megoldása is előcsalja Attilát - nálam a Nagur feladása után bukkant fel.
  • xerdi
    #19953
    Csakhogy ez hülyeség, ez a végigjátszás közel sem teljes. Ki van hagyva belőle a kocsmai sötét alak megbizatása, hogy lopd el Baltram élelmiszerszállítmányát. Ha ezt (is) teljesíted, na akkor fogsz Attilával találkozni. Teljesítés szintén lehet az, hogy ellopod a cuccot, nem lopod el, nem lopod el és még fel is nyomod a tagot a városi őrségnél. Egy rohadt orgyilkos amúgy a tag.
  • Hawk06
    #19952
    Na ezt dijazzom
  • Montanosz
    #19951
    kösz, a végigjátszást nem akartam elolvasni mert magam akartam felfedezni a világot)))
  • Zóanagyvarázsló
    #19950
    Minnden szintlépéskor kapsz 10 tanulópontot (learning point), ezeket tanítóknál (alkimista alkímiát, kovács kovácsolást vagy erőt, és így tovább) lehet elkölteni fejlesztésre. Ha beszélgetsz az emberekkel, rájössz kik ezek, egyébként a naplóba is bekerülnek. A NotR-ben (kiegészítő) ez már máshogyan van, ott egy idő után egyre több pontot kell költeni ahhoz, hogy ugyanannyit emelkedjen egy képesség.
  • Montanosz
    #19949
    sziasztok!
    most kezdtem játszani a gothic 2-vel, így gondolom számotokra már unalmas kérdés: hogy lehet fejleszteni az erőt, ügyességet, satöbbi?
    már ugrottam két szintet de ezek nem növekedtek...