21229
  • rosti
    #20069
    http://www.worldofgothic.de/modifikation/


    Ajánlom a Piratenlaben(kiegnek fent kell lenni),Bumshak,
    És a Gotihc 1-hez a diccuric-ot
  • markmor
    #20068
    Hellosztok!a játék végefele amikor azokata kapcsolokat kell meghuzni hogy aztán kijöjjön még 4 kapcsolo+1 den ekem 2 kapcsolo nem akar kijönni :( pediga helyes kombináciot ütöm be és mégse a játék pedig eredeti nem másolt ugy ho ne mtom mia a baj!pls help!Meg a nekem a fal elszinezödött mikor mentettem kiléptem a játékbol utána visszaléptem és már pár helyena fal szines let kék piros szinü:(:(pls help
  • Zóanagyvarázsló
    #20067
    Szerintem magyar nyelvű oldalakon nem fogsz találni modokat. Mondjuk én sok tippet egyébként sem tudok adni, hiszen nem próbáltam egyet sem ehhez a játékhoz.
  • peppino3
    #20066
    Sziasztok, légyszi adjatok tippeket honnan tudok letölteni modokat."

    ami magyar oldal lehet kérlek titeket
  • totya4
    #20065
    Még mindig nem értelmes, szerintem te ezt akartad írni:

    "Sziasztok, légyszi adjatok tippeket honnan tudok letölteni modokat."

    Pl ez egy textúra mod, bár szebb itt-ott nekem nem tetszett.
    text mod
  • peppino3
    #20064
    bocs csak egybeirtam
  • totya4
    #20063
    Kik azok a holtok?
  • totya4
    #20062
    Magyarul ha az XP elszáll, azt kék halál formájában teszi, ha újraindul, akkor máshol van a gond... pl a tápnál. De szerintem kék halál lesz, ekkor pedig utána lehet járni hogy mi okozza konkrétan.
  • peppino3
    #20061
    hy holtok letölteni modokat
  • gyonax
    #20060
    Majd kipróbálom, és írok, ha lesz valami fejlemény. Amúgy az lenne a legkézenfekvőbb ha nem nyomnám meg az Alt-tabot, csak hát néha véletlenül vagy megszokásból is megnyomom.
  • Esrohnoil
    #20059
    ...és ha win98-as kompatibilitással indítod?
  • gyonax
    #20058
    Más játékoknál(amiknek azért nagyobb a gépigénye nem csinálja pl.: Gothic3, Timeshift, Two Worlds, AOE3) nem csinálja. Ja, és a G2-vel sincs semmi baj, amég először nem nyomok Alt-tabot. Addig jól fut és még ki is lép. Ha újratelepítem az megoldja a problémát, de csak akkor ha kitakarítom a registryt is.
  • Esrohnoil
    #20057
    Magyarul ha így is újraindul a gépe, akkor nem bírja a táp v. vmilyen energiaellátási gond van?
  • totya4
    #20056
    Első körben (XP) vedd ki a pipát az aut újraindítás elől (rendszer/spec/indít-helyreáll). Igy kiderül hogy kék halál, vagy a táp nem bírja.
  • Esrohnoil
    #20055
    Hm... Akkor viszont lehet h. nem a G2-vel van probléma, hanem a gépeddel.
  • gyonax
    #20054
    Ja, csak az elég bosszantó, hogy utána 10 perc a rendszerindítás+ ez a leállás valamilyen érthetetlen okból kilövi a modemet is... Ja és nem csak 1-szer nyomtam alt-tabot utána mégis minden kilépésnél újraindul a gép.
  • Esrohnoil
    #20052
    Hát igen, nem szereti az alt+tab-ot a G2.
    Másrészt meg ha akkor indul újra, amikor ki akarsz lépni, az nem olyan nagy baj. :) Ez a bosszú, amiért elhagyod a világot. :D
  • gyonax
    #20051
    Na lenne egy nagy problémám a játékkal. Játszani tudok rendesen, de amikor ki akarnék lépni a játékbók, újraindul a gép. Mát többször végigjátszottam a játékot ez egyszer sem fordult elő(ugyanazok a grafikai beállítások) a gép nem tuningolt, és a probléma akkor jelentkezett először, amikor Alt-Tab-ot akartam használni. Előre is kösz a segítséget
  • peppino3
    #20050
    1 ha az utolsó sárkány az a jégvidéken van
    2lehet hogy egy bug és akor nemtuc semmit csinálni
  • markmor
    #20049
    Hellosztok! Megöltem a 3. sárkány és nem tudom hol a 4.! a várba se mond semmit Orik!Most mit csináljak??:S kérlek segitsetek!öö és valaki nem tudna valami jo oldalt ahhonan a gothic 3 le tudnám szedni?merrt én szedem 1 oldalrol de ott 10-5 kb/s jön és 20év mire lejön!pls help elöre is kössz
  • Broafka
    #20048
    amúgy én először még a tónál bekanyarodtam balra az erdőbe egy bányáná lahol volt egy warrior minecrawler ami aztán kinyírt! :D
    másodszor én is megtaláltam a Cricle of Fire-t, de a harmadik fénypötty lánc már a jó barlangba vezetett! :)
  • Zóanagyvarázsló
    #20047
    Azóta már csak megtalálta :)

    Mondjuk én amikor először követtem a fényeket a Circle of Sunnál kötöttem ki, d eaztán eszembe jutott, hogy korábban már találtam nem messze egy titkos helyet egy ládával, biztos az lesz az. Na igen, aki előre bejárja a terepet, az könnyebb helyzetben van.
  • Broafka
    #20046
    elég ha az úton lévő fénylő zöld pontokat követi :)
    én legelőször így találtam meg a barlangot! :)
  • peppino3
    #20045
    na mostmár 4 fejezetben vok
    sárkánypenge van meg van anáé job fegyver a fejezetben
  • Takanohana
    #20044
    Akkor az orc slayer a piramis tetején lévő ládából, vagy a torture axe a fekete troll barlangjából ajánlott. Mindkettő egykezes, és 65-öt sebez. Ezeknél jobbat majd csak később tudsz kovácsolni magadnak.
  • peppino3
    #20043
    nem a kiegel jácok
  • Szid
    #20042
    attól fugg G2 v. G2+datadiszkel játszol.
    a válasz meg itt van:http://beam.to/gothic2.hu
  • peppino3
    #20041
    jó zsoldos vok és a 2 fejezetben vok
    akor holtalálom az egyik legjob egykezest ami a második fejezetbentalálok
  • Zóanagyvarázsló
    #20040
    Ha a Wrath of Innost (Innos Haragja) keresed, azt lovagként kaphatod csak meg, nem lehet csak úgy megtalálni.
  • peppino3
    #20039
    és holvan az a csontváz barlang
  • Esrohnoil
    #20038
    :)

    Az Evil islands nevű rpg-t ismeri közületek vki?
    Én most vettem elő megint, és most láttam neten h. van egy tavalyi kiegészítője is, de a fellelhetőségéről nem tudok semmit...

    Game oldala demoval.

    Kiegről info.

    Elég régi topicocat találtam... Nyissak neki újat? :D
  • Randal
    #20037
    :D:D:D

    Végülis csak jók ezek a számítógépes játékok. Nevelő hatásuk is van:)
    A rossz helyesírású ill. hirtelen emberkék fórumokra vetődnek ahol kicsit erndbe rakják őket:)

    Most mondja bárki is, hogy nem jó dolog a játék:D
  • s0n1c
    #20036
    Van valami barlang tele csintvázzal, ha azokat megölöd jön a nagy csintváz-csontváz, ha aztat is megölöd akkor megküzdhetsz a nagy páncélos csintvázzal, de nem egyedül jön ám, vele van a nagy csintváz-csontvázvarázsló is, ha megölted őket ott lesz egy láda, benne találod innos haragját és egy kiba**ott vastag helyesírási szótárt is!
  • peppino3
    #20035
    holl találom innos haragját
  • peppino3
    #20034
    jóvan csak montam
  • Mr_no_NaMe
    #20033
    Mikre rá nem jönnek egyesek 2007 vége felé :o)
    Valami coop modot csináljon már valaki...csak az hiányzik ebből a játékból :P
  • peppino3
    #20032
    na aki ugyérzi szeretne egykicsit csatázni persze 4 5 fejezedben vagy ha jól forgasa a kardját anak van egykis tanácsom onar tanyája melet van egykis kripta van két gomb ha megnyomod mind a 2-öt a koporso elfordul ugyhogy mehen van 3 csontváz öldmeg mind a hármat van náluk kulcs és elötük lévő ládáéhoz a az utolsó cuccot kivetet jön pár csontváz és egy csontváz mágus ha mind a háromszor eszt megteted akorjönek elő josok csintváz csontvázvarázsló is jön meg egy páncélos csontváz de van lent valahol egy levél amiröl a páncéloscsontváz rol szól amikor még élt
  • endrow
    #20031
    Úgyérzem akkor maradok az angol verziónál... (bá mindegyik megoldás kivitelezhető)
  • Zóanagyvarázsló
    #20030
    Szerintem két kézenfekvő megoldás van:

    1. Német vagy osztrák eBayről német verziót szerezni, esetleg ha anyugati határ környékén raksz, akkor egy bécsi látogatás alkalmával.
    2. Egyeztetni valakivel, akinek német verziója van, és megszerezni tőle a nyelvi fájlokat. Esetleg warezban megszerezni a német verziót a nyelv miatt, de gondolom mostanában mindenhol az angol az elterjedt. Talán valamelyik németből fordító honosító nem venné tolakodásnak kérést.
  • endrow
    #20029
    Olyat nem lehetne, hogy megveszem a kieget is angolul, és valahogy egy németesítést feltenni rá. (Mert angolul nemnagyon tudok)