21229
  • Kurt97
    #20109
    Hát végül a kocsmában vettem meg.
    Összegyűjtöttem minden növényt Constantinonak, de nem tudom befejezni a küldetést...
  • W B
    #20108
    bemászik a háztetőn keresztűl, aztán ha megvan a páncél, nyugodtan kisétálhat
  • Zóanagyvarázsló
    #20107
    Természetesen lehet hordani később is, de sok értelme már nem lesz. Akkor a leather armor a javallott egyelőre. Az említett kereskedőknél meg tudod venni, de lehet találni is (hogy hol és hogyan, azt spoilerbe rakom, hátha magad akarsz rátalálni).

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Khorinisban a déli kapunál van egy őr, aki néhány ládát őriz, az egyikben van a páncél. A ládához való hozzáféréshez azonban ki kell cselezni az őrt - például altatással, a megverés + Oblivion sem rossz trükk, csak negyedik szinten aligha megy, de állítólag a háztetőről is be lehet settenkedni, ha tudsz lopakodni.


  • Kurt97
    #20106
    első fejezetbrn vagyok csak, level 4, addon.
    de ha beállok egy csapathoz, akkor már nem hordhatom?
  • Zóanagyvarázsló
    #20105
    Ez attól függ, hogy hol tartasz, alapjátékról vagy addonról van szó. Ha beállsz valamelyik frakcióhoz, akkor úgyis kapsz tőlük jó páncélt. Egyébként az elején Lobarttól lehet ruhát szerezni vagy leather armort (Matteo, Orlan, addonban lehet találni is), ez utóbbi az erősebb.
  • Kurt97
    #20104
    Heló! Azt szeretném kérdezni, hogy szerintetek milyen armort vegyek (és hol, kitől), mert még mindig az alap van rajtam.
  • Randal
    #20103
    Próbáld meg a Gothic.in-ben átírni a subtitles=0 részt subtitles=1-re. A G1-nél is ez szokott lenni a problem.
  • Imisz
    #20102
    =( kár. nincs itt valaki más aki tudna segíteni?
  • Zóanagyvarázsló
    #20101
    *olvastam
  • Zóanagyvarázsló
    #20100
    Sajnos nem tudok segíteni, nem próbáltam sosem a magyarítást, csak a FAQ-t olvasta.
  • Imisz
    #20099
    a válaszok magyarul vannak, a kiírások magyarul vannak, de a párbeszéd, amit nekem mondanak a karakterek, az angol maradt
  • totya4
    #20098
    Nekem nem tetszett. Néhol szép, néhol meg nem illik. Összességében nem illik a játék hangulatába.
  • Kurt97
    #20097
    Ilyesmit használtok?
    http://newspics.rpgdot.com/rwdownload/index.php?url=&dlid=18
  • Imisz
    #20096
    igen
  • Zóanagyvarázsló
    #20095
    Ugye biztos, hogy a játék könyvtárába telepítetted a magyarítást?
  • Imisz
    #20094
    Ja, és 1.31-es verzió
  • Imisz
    #20093
    Helló! Én ide még nem írtam...
    Az a gond, hogy már régebben is játszottam a Gothic 2- vel, és a magyarosítás jól ment.
    Most az a gond, hogy amit az emberek mondanak, azt Angolul írja ki .
    Ezt hogy kell megcsinálni hogy az is Magyar legyen? Mert nekem régen olyan volt.
    Előre is kösz! Bye!
  • Kurt97
    #20092
    bocs, ne válaszolj :D
  • Kurt97
    #20091
    http://beam.to/gothic2.hu --> itt azt írja: az angol 1.32-es gold editionhöz tegyem fel azt. ezakkor most mi?
  • Kurt97
    #20090
    Ezer köszönet a gyors válaszért!
  • Zóanagyvarázsló
    #20089
    A Gold már a végső verzió, mint ahogy az alap angolnak sincsen szüksége patchre. A kiegészítőhöz nincsen magyarítás. Szerintem jobb vele játszani, de sokkal nehezebb, mint az alapjáték, szóval ez attól is függ, hogy mennyire szereted a kihívást, mennyi RPG-vel játszottál eddig. A kiegészítő valóban megváltoztatja a játékot, beépül abba, így csak új játék kezdése esetében választható, menetközben nem lehet már felpakolni.
  • Kurt97
    #20088
    Ja és a gold-hoz van magyarítás, esetleg patch? (bocs ha van rá válasz, de 20k kommentet nem igazán akarnék visszanézni)
  • Kurt97
    #20087
    Sziasztok! Úgy tudom, a kieg kissé változtat a játékon. Mit javasoltok, anélkül vagy vele toljam?
  • Mr_no_NaMe
    #20086
    Gothic volt, Gothic van és Gothic lesz is mindörökké :)
  • tibor16
    #20085
    sziasztok,
    látom a topik nincs elfeledve - vagyis van aki játszik a Gothic 2 -vel, - hiába, ami jó - az jó :)
    csak beköszöntemm :)
  • sanyiiiii
    #20084
    Lehet hogy a Vistaban van a hiba, ha jól emlékszem anno az XP sp 2vel is volt ilyen gond.
  • Bale123
    #20083
    Gothic 2 vel van egy olyan problémám hogy amikor el akrom idítani azt írja ki hogy vmi probléma van, kapcsoljam ki a tüzfalam az anti trójám vagy a debuggerem. de nekem minden ki van kapcsolva de így is ugyan ezt írja ki. Op rendszerem vista ja és a gothic 2 eredetin van meg köszi
  • Szid
    #20082
    Akkor lehet hogy a Minibalanc-mod miatt van így
  • Zóanagyvarázsló
    #20081
    Gondolom a bűnök anyagilag való törlesztése nem elég. Mindenesetre ez tetszik, következő végigjátszásnál ki is próbálom.

    "Bezeg 3 nyilvsszo és orokre elfelejtett mindent"

    Nálam ő eddig teljesen sebezhetetlen votl a NotR-ben és az alapjátékban is.
  • Szid
    #20080
    Sokadik végigjátszásra is meg tud lepni a játék. Paladin vagyok, tagja a vízibarátoknak is :o). Az 5.fejezetben vagyok. Mivel meghagytam a Beliár karma nevu fegyvert (pedig nem is használom nyilasként), úgy gondoltam hagyom h. megszáljon és kiirtok mindenkit mind a 3 térképen. Pár emberélet után jott a meglepi. Vatras elkezdett szemrehányóan viselkedni, majd megigértette velem tobbé nem leszek gonosz. De voltam. Most meg fogta magát és otthagyott, pedig már megigérte valam jon a szigetre. Nektek volt ilyen? Hogyan lehet ezt a problémát megoldani?
    Próbáltam felejtést varázsolni rá, de nem hatott. Bezeg 3 nyilvsszo és orokre elfelejtett mindent
  • Esrohnoil
    #20079
    Hugom gépén max beállításokkal és 300%-os látótávval akadás nélkül megy még a városban is...
    Irigylem is érte. :D
  • Grave Digger
    #20078
    Meg is őrülnék :))))
  • Zóanagyvarázsló
    #20077
    Nem egy mai játék, azon a gépen persze, hogy el kell mennie. Ha viszont hiányolod a szaggatást, nyugodtan feltekerheted 300%-ra a látótávot, például Khorinisban :)
  • Grave Digger
    #20076
    nekem laptopon is faszán megy, pedig csak egy giga ram van benne, egy intel inegrált videokari és egy centrino duo 1.7-es proci:) Nem gondoltam volna, hogy ezen is simán megy:)
  • Randal
    #20075
    Talán a tipikus rendszertöredezettség-mentesítés, vírusirtás, felesleges dolgok törlése, kiírása, driverfrissítés, konfiguráció leírása, stb. stb. kombók segíthetnek:)
  • karakkga
    #20074
    nem mert régen már meg volt és elindult de most leszedtem és nem csinál semmit
  • Szid
    #20073
    Akkor lehet, h. már elotte is szar volt :oD
  • karakkga
    #20072
    sziasztok
    én most tettem fel a játékot és már szar az egész gépem
    a játék nem akar elindulni nem ír ki semmit csak az egész gép belassul!
    !!SZÍVÁS!!
  • rosti
    #20071
    Én angol alapjáékokat használtam de a kiegek hol német 1-2 angol nyelvü volt nem veszek össze a programok
  • Esrohnoil
    #20070
    Úgy tudom nem mindegy h. német v. angol verziójú a játék...