21229
  • XCoMA
    #9896
    Hi!
    Most kezdtem el a Gothic 2-őt(1-szer játszottam végig), s jöttem fel a fórumra. Én hacker egy régi üzenetére -amelyben a Gothic 3-ról ír- szeretnék reagálni: én is úgy tudom, hogy 2005 3. negyedévében jelenik meg,de nem leszünk végre kezdéskor pizsamás gagyi kis parasztok:)) és iszonyúan jól ki lesz dolgozva(élethű grafika, no bug stb...).
    DE ÉN 2005-IG NEM FOGOM KIBÍRNI!!! Egyébként az 1 nagyon jó??(valami kell addig!)
  • Bandew
    #9893
    "únod"
  • Rincewind
    #9891
    THX! Baró nagyon a térkép.
  • Hacker
    #9889
    A játékot már végigjátszottam. Az 1-et is,meg a 2-t is kétszer. Szóval én márcsak tudom a dolgokat ;)
    A játék végére az 1-ben 31-es szintű lettem mindig, de nem ez a legjobb eredmény.
  • Hacker
    #9887
    Neeeeeeeeeem. Akkor inkább leírom rendesen.
    A chapterektől függ. Először el kell döntened hova akarsz beálni. Abban a táborban, meg kell csinálnod minden küldetést, ezek lesznek a fő küldetések. A másik tábobelieket csak némi ércért, meg/vagy néhány Tp-ésrt érdemes megcsinálni, de ezek nem fontosak. Aztán szépen beállsz valahová, majd később megint döntened kell, hová akarsz továbbfejlődni (árny ->őr v. tűzmágus, zsivány ->zsoldos v. vízmágus, tanonc ->templomos v. guru). ha már ez is megvan, akkor megint szépen mész előre a gameben. Csinálod a fő küldetéseket (ilynkor már nem is lesz csak 1 küldi a naplódban, ha jól csináltad) és majd a 4. 5. chapterben végre árusítanak kétkezes fegyvereket, és tanulhatsz kétkezes fegyvertechnikát.

    Felőlem találkozhatunk, csak hol laksz. Mert azért nem utazom el az ország másik végébe e miatt. Meg lényeg hogy ráérek-e, meg hogy te ráérsz.
  • Sanca
    #9886
    Az 1ik Khorinis É-i kijaratatol par lépésre van. 7db van az 1. mapon. 1 ilyen szempontbol hasznos link: http://home.arcor.de/yurij/gothic/
  • Hacker
    #9885
    Egy csomó helyen. Pl, Buster házánál, egy fatönkön. Bengar farmja mögötti lépcsősor végén egy másik fatönkön. A vilkágítótorony mögött. Meg a bányavbölgyben is van, egy csomó helyen (út közben, lefelé a hegyről, a mocsárban a sárkánynál)
  • Rincewind
    #9884
    Emberek, hol a rákban találok Dragonroot-ot?!?
  • Hacker
    #9881
    A kettőben nem muszáj, csak a legfontosabbakat. Az egyben nincs túl sok potya küldi (ez attól függ, hova akarsz beállni), de megvagy nélkülük. Csaka fő kületések a lényegesek, de az egyben nem is igazán kapsz mást.
  • Hacker
    #9879
    Mert még a boltban nem lehet kapni kétkezest!
  • Hacker
    #9877
    Kétkezes fegyvertanító, csak akkor lesz, a már vehetsz kétkezes fegyvert. Akkor Lee tanítat. Vagy az a fickó, aki harcokat engedélyez az arénában. A játékban semmiféle magic crossbow nincs. Van War crossbow, de gondolhatnád, hogy a legjobb fegyverek majd csak a game végén lesznek elérhetőek.
  • Bandew
    #9876
    Ez egy jó kérdés.
    Legyen ez a karácsonyi ajándékunk, LÉCCI LÉCCI LÉCCI LÉCCI LÉCCI LÉCCI LÉCCI LÉCCI LÉCCI !
  • tibor16
    #9875
    Sziasztok, szia Randal,
    mikor lesz már meg a G2 fordítása?
    Azóta is napirenden van nállam, arra várok, hogy újra játszam.
  • Hacker
    #9873
    Kinek kell kód az 1-hez? Na jó, itt tényleg voltak akik kértek, de sztem elég nagy hülyeség kódolni. Nincs sok értelme.
  • GDI
    #9871
    Ay Arx Fatalis szerintetek milyen játék?Messze van a Gothic1- estöl?
  • Hacker
    #9870
    Az 1 sokkal jobb mint a kettő. A története sokkal jobb,és egyszerű. Könnyű megérteni (most meg pláne mert magyar). Ráadásul az irányítás sztem az 1-ben jobban remekelt. Nekem jobban tetszett, mit a 2 bár én is a 2 végigjátszása után szereztem meg!
  • Hacker
    #9869
    Csak azt ne mond hogy a goticban nincs elég! Szerintem igen sokunknak kellett már újra és újra betöltenie, mert kinyírták. Kihívás kell? Nesze neked!

    Amúgy az biztos, hogy az 1. részben, sokkal nagyobb kihívás volt. Ott a farkasok tényleg falkában támadtak, és a vérebekkel is meggyűlt a bajunk. A kettőben már nincsennek ilyen kemény harcok, ígyhát nem értem miért rinyálnak a cikkírók a 2-ről, hogy iszonyat nehéz (túl sok pancsert alkalmaznak manapság)!
  • Hacker
    #9868
    Jaja. Át lehet. Énis átjutottam, de......inkább nem mondom meg mi van mögötte.
    A lényeg az, hogy csak egy Dragonsnapperré változás tekercs kell hozzá. Emlékszel hol volt Xardas régi tornya az 1-ben (egy tó közepén), na innen indul egy folyó lefelé. Ússz le teljesen, majd mikor a végén vagy, mássz ki a JOBB oldalon. Itt használd a tekercset, és kezdj el mászni, ugrani, ügyeskedd fel magad.

    Lehet ogy másik gyorsabb szörny tekercsével is megy, és sárkánysnapperrel csináltam. Így be lehet jutni.
  • roul
    #9867
    Szevasztok!
    Igazából már a végéhez közeledek a G2-nek. Az eslő rész huszanhatodik végigjátszása után is nagy élményt tudott nyújtani. A legérdekesebb hogy a gépem egy 800-as 128 sdr és tnt2-64. Na ehhez mit szóltok, igazán szép teljesítmény tőle.

    És lenne egy kérdés, hogy lehet átmenni a nagyfalon túlra, ha átlehet?

  • fucko
    #9866
    Vki irja mar meg hogy mi a gothic1-nek a bin/cue-s fajlneve.Dc++-on megprobalok rakeresni.
  • Sanca
    #9865
    En is Gothic2 utan szereztem be az 1-et. Es nem csalodtam... Talan meg jobb is volt mint a 2.
  • Mike at home
    #9864
    na mexereztem a Gothic1-et! most már csak szabadságra kéne menni
  • Braveheart
    #9862
    ez igaz...
  • Sanca
    #9861
    A Gothic 2 kiegeszito angolul kb mikor jelenik meg?
  • Zoleeca
    #9860
    Egyébként hol maradna a kihívás??
  • Augustus Gigo
    #9859
    gamespy az egy nyápic amcsikat tömörültető pénzéhes szervezet, nem értenek a témához, hidden and dangerous 2-t is lehúzták, ellenben a call of duty-t istenítették
  • Methylisocloro
    #9858
    Nem ez az első review ami a játék nehézsége miatt pontozza le a Gothic 2-őt. Vagy inkább a cikkíró bénasága miatt. Szerintem ez nem lehet szempont. Olyan dolgok miatt sírnak hogy jaj de nehéz a helyzet ha több farkas támad több irányból, meg jaj nem tudok a gyorsabb szörny elől elfutni. Hát igen...
  • Zoleeca
    #9856
    A GameStar meg 96%-ra ha jól emlékszem.
    Én meg 100%-ra
  • Methylisocloro
    #9855
    A Gamespy 2/5-re értékelte a Gothic 2-öt. Túl nehéz volt neki a játék. Szegény...
  • Zoleeca
    #9854
    Hanyadik?
  • Zoleeca
    #9853
    Születésnapod volt Randal?

    Akkor így utólag Bódog Születésnapot!

    E öröm, bódóttá!
  • Hacker
    #9852
    Áh. Zaki már lerendezte. Minden ok. A téma (topic) lezárva
  • Hacker
    #9851
    MI AZ HOGY NYITOTTAK!!! Na belököm a szöveget oda is, hátha becsődöltetjük. Tessék ide jönni! Legalább 10000-ig jussunk már el. Aztán majd új topic a 3-nak.
  • GDI
    #9849
    Mikor fog folytatodni a gothic2 forditása?BOLDOG SZÜLINAPOT RANDAL.
  • Szid
    #9848
    Randal!
    Azért még:
    BOLDOG SZÜLETÉSNAPOT!!!
    Meg még vagy 90-et, jópár Gothic-al
    Szid
  • Esrohnoil
    #9847
    Boldog szülinapot!
    Talpad érjen bokáig.... izé. szal vmi ilyesmi
  • Randal
    #9846
    Köszönöm szépen mindenkinek!:)

    Felhívás!

    Van valaki aki ért a Perlhez vagy konvertáláshoz?
    Vagy egy ilyen ismerőse?
    Mert ezen múlik, hogy végleges lesz-e ez a k*rva k*ba**ott fordítás.

    Ja, NEM ÉN FORDÍTOTTAM!!!
    Én csak elkezdtem, meg koordináltam.:)))
  • Duzsuki
    #9844
    Sajnos valaki már nyitott ujj forumot az addonhoz, igaz oda nagyon keveset írnak. De sajnos az a kevés sem ide kerül
  • Duzsuki
    #9843
    Boldog Szülinapot Randal.
    Csak igy tovább!
  • Hacker
    #9842
    Van olyan hogy "hozzáadás a kedvencekhez2, jobb felső sarokban. Akkor gyorsan idejöhetsz. Persze nem árt párszor megnézni előtte, hogy mégis merre járunk a sorban. Nem ártana feldobni egy témát. Kezdünk lemaradni.
    Ja és mégvalami.......NEHOGY ÚJ TOPICOT NYISSATOK AZ ADDONHOZ!
    Már majdnem a 10000. ozzászólásnál vagyun, és azis gotic 2. Úgyhogy maradunk idebent