21229
  • Methylisocloro
    #9956
    Én a Gothic 1 konfigot használtam. Miért mihez kellett okvetlenül az egér? Komolyan már nem emlékszem, ugy látszik öregszem...
  • roul
    #9955
    Most már van egy közepes gyógyítás meg destroy undead, mert valóban kell, de a többinek nem látom értelmét. Talán még a démon idézése az amit kifogok próbálni, de nem tudom mennyire fogja fel az ellent, amig elsütök egy rain-t vagy halálhullámot. A manám 270 körül megy most, eddig csak potion-nel nyomtam fel.
  • Randal
    #9952
    Sziasztok!

    Segítségeteket kérem!
    Elkészült a Gothic 1 magyarosítása, a hibák ki lettek javítva, de a fájl nem lett átkonvertálva ugyanis a srác aki végezte a munkát eltűnt.
    Nos, gondolom senki nem akarja, hogy ez a munka befejezetlenül maradjon.
    Egyébként egy txt kiterjesztésű fájl tartalmazza a szöveget és ezt kellene vdf formátumba átkonvertálni.
    Ha jól emlékszem a srác Perllel csinálta.
    Aki tudja hogyan kell megcsinálni vagy legalábbis végzett ilyen munkát az írjon ide:
    [email protected]
  • Hacker
    #9951
    Nem használtál egeret! Hogy bírtad végigjátszani???
  • Hacker
    #9950
    Keress ork rabszolgákat. Ha látsz egy olyat amelyik csak ül, és nem csinál semit, pedig ott van előtte az a nagy izé, akkor várj. Előbb utóbb pörgetni kezdi.
    A tárnarákokat, tényleg iszonyatosan nehéz kinyírni. Íjjal könnyebb valamivel.
  • Methylisocloro
    #9949
    Próbáld ki: az options-ban a use gothic 1 keys-re nemet mondani. Elvileg akkor valamennyit lehet egerezni, de mondjuk én nem használtam egeret...
  • Methylisocloro
    #9947
    Ez csak poén volt
  • Szid
    #9946
    T.m.181!
    Oda csak a 2. fejezetben mehetsz be "..."- vadászatra.
    Különben meg érdemes végigbogarászni a bányát egy jó ijjal
  • Bandew
    #9945
    Bandew
  • Hacker
    #9943
    Gondolom arra a bazinagy valamire gondolsz. Az semmi nem jó. Az ork rabszolgák szokták pörgetni. Ezzel felaprítják az ércet. Ha kicsit tovább mászkálsz a bányában, megláthatod hogy csinálják.

    Ha egy kisebb dologról beszélsz azt el lehet forgatni, és cserébe kinyílik egy ajtó. De a bányában, ezt ne próbáld meg, csak ha mondják.
  • Hacker
    #9942
    Kardal, íjjal, mindennel lehet. Ennek a százalékát tünteti fel a fegyveres harcképzetség menü jobb oldalán. Hogy milyen esélyel sikerülhet ilyet ütnöd, ami jó esetben, rögtön hazavágja az ellent. A közelharci fegyvereknél, ez az érték max 10% lehet, míg íjnál már 20% is. Íjpuskánál tán 30% a max, de erre nem vennék mérget.

    Hogy miért járok ide? Szeretek segíteni másokon. Meg sztem a gothic sorozat egy remek játék, és ha esetleg valami fontos infót valaki nyilvánosságra akar hozni, akkor azt ide írja, és én is megtudom. Én is szoktam irkálni, áta érdekel valakit :)
  • Bandew
    #9941
    HOZZÁ NE ÉRJ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    BUGOS LEHET!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Csak akkor, ha majd a küldetésed arra visz.
  • Hacker
    #9936
    Csak ezekkel a varázslatokkal vagy? És a legfontosabbak kihagyod? Destroy undead ami fontos nagyonjó ha van, továbbá az idézések, ami úgyszintén nagyon bejön. A fire rain, itt a legjobb, főleg a templom előtt. Pyrokar csak manát tanítde csak ha neked már 200 van, illetve a legjobb rúnák készítését. De tanulj manaelixír készítést, majd lélekelixír kreálást. Vegyél egy nagyhalom king sorelt, és nyomasd fel a manád 300-is minimum (én addig felnyomtam a 6. chapter előtt). Máshogy nem juthatsz manához.
  • Hacker
    #9935
    Vannak kritikus ütések, e ez nem amolyan trancsírozós game (vér is alig van )
  • Hacker
    #9934
    A nehéztűzlabdát, nem érdemes. Én megtanultam. Meg is bántam. Soha nem használtam, mert lassú. A sima lövése, nem nagyobb mint a sima tűzlabdáé (sőt...), ha erősebbet akarsz, akkor töltődnie kell (lenyomva tartod a bal egérgombot), ezért nálam használhatatlan.

    hányszor és kivel?:

    Az 1. részt, kétszer:
    Árny->Őr->Zsoldos
    Zsivány->zsoldos

    A 2 részt kétszer:
    Milica->Paladin
    Tanonc->Tűzmágus->Fő tűzmágus
  • Bandew
    #9933
    Mivel hogy ott van melyik üzenetedre írtam.
  • roul
    #9932
    EGyébként T.m 181 semmi szükség a cheatelésre, mert a g1 igen tápos játék, és ha csak játszol akkor is annyira hihetetlenül erős leszel a végére, mint állat. ÉN elsőre alig 27.szintű voltam, de legközelebb már csak gyalogoltam és meglátni és belehalni csatakiáltással probált kárt tenni bennem az ellen. Szerintem az egy jobb, én legalábbis jobban élveztem.(azt hiszem ez a gép miatt van, hisz egy ilyen szg-n csoda hogy elindult a 2.)
  • roul
    #9931
    Egy pár king sorrel kellene, mert nem találtam olyan sokat, inkább vettem, szóval pontosan nem is, de így területileg kellene néhány hely.
    Magician-nél lehet valahogy a chp6 előtt tápolni a manát elixir of spirit nélkül? Valahol olvastam hogy pyrokar tanít, de engem ba****ttttt!
    Az én fő varijaim: Rain, halál lehellet, iceblock, vagy wave. meg persze jég nyíl, nevetséges, de muszáj, ha nem akarunk egy orkra egy egész rain-t rányomni, a farkasokat kardal vágom le, hisz abban is igen jó vagyok varázsló létemre.
  • XCoMA
    #9930
    T.m.181 itt vagy?
  • XCoMA
    #9929
    Na minggyá gyüszök csak restartolok!
  • XCoMA
    #9928
    Hi!
  • XCoMA
    #9925
    Húúú asszem egy kicsit elbaktam a képem. Na mind1 majd holnap orvosolom.
    Te Hacker hányszor és mijjen karival nyomtad végig a gamét?
    A sima tűzlabdát érdemes megtanulni, vagy csak a nagyot?
    Még csak gagyi 2. körös vagyok!
  • Bandew
    #9923
    Igen.
  • Hacker
    #9920
    Sztem ezt csak viccbőlmondta. És ha mégsem, akkor az hiba, vagy kód lehetett, mert NEM LEHET LEVÁGNI A SAJÁT LÁBAD!
  • Zoleeca
    #9917
    Nem mondtam hogy nincs benne elég kihívás...vagy azt hogy több kell...
  • Methylisocloro
    #9916
    És ha nem megy a kardozás akkor lehet az íjat is használni. Van akinek az a stílus a könnyebb. Például nekem. Sajnos karddal az első részben levágtam a saját lábam
  • Hacker
    #9914
    Megérthető (hát remélem jól értettem)
    Az erőd nem nő, csak ha adsz rá tp-t. Viszont minél magasabb szintű vagy, annál nagyobbat sebez majd a fegyvered.
    pl.: 5. szinten, sebez 20-at, míg 30-ason, már 40-et. Lényeg a lényeg. Minél magasabb szintű vagy, annál könnyebben gyilkolsz. Persze ez függ a fegyverforgatási tudományodtól is (meg a kritikus ütésektől. Bonyolult ez az egész....)
  • Hacker
    #9913
  • Hacker
    #9912
    Sztem meg lehet, de ellnük már inkább egy destroy undead.
    A rúnáidat inkább halaszd későbre. Olynaokra hogy summon skeleton, golem, demon; fire ball, storm, rain. Ezekre érdemes. Másra nemigazán.
  • XCoMA
    #9911
    Lenne egy kérdésem:
    Most egy mágus vagyok 2.körben.
    A rúnáim nagy részét most elhasználjam vagy tartogassam későbbre?
    Egyébként a zombikat tűznyíllal mé nem lehet megsebezni?
  • XCoMA
    #9910
    Nyugi Hacker!
    Én is nehezen hiszem el, de amíg élünk remélünk!
  • Hacker
    #9907
    Az 1-ben? Ott nemigen lehet ezeket növelni (sajnos). A kettőben mehet 100-ig is :)
  • Hacker
    #9906
    Na ná. De hogy no bug? Na AZT megnézném (főleg a 2 után )
  • Hacker
    #9905
    Sztem az senki. Egyenlőre.
    HUNNENKÖENIG, MERRE VAGY A MAGYRÍTÁSSAL!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • Hacker
    #9904
    Nem "únom" ;). Sőt harmaszorra is nekiveselkedtem a 2-nek, csak aztán jött a Mafia................
    Sztem az 1. rész története, irányítása, kidolgozottsága, hangulata jobb mint a 2-nek.
    A 2. részben nagy bulik voltak, és a sárkányok mészárlása, hihetetlen élmény. Ráadásul itt több küldi volt mint az egyben. És Ildorat temploma hangulatosabb, mint az Alvó-é :)
    a jól megnézem akkor az első rész jobban tetszett. Ráadásul az nem szaggatott, amiugye nagyod dob a skálán.
  • Hacker
    #9903
    Hű na ne mond
  • Augustus Gigo
    #9902
    az exp. pack nemsokára jön!
  • Bandew
    #9899
    Morrowind
  • Bandew
    #9898
    rövid u
  • XCoMA
    #9897
    Még lenne egy kérdésem!
    Értette valaki a játék végét 100%-ban?
    Odáig eljutottam, hogy mindketten noname-mek vagyunk és egymás ellentétjei!
    De ezután?