21229
  • Gregi
    #11136
    Köszönöm szépen mindegyikőtöknek. Neki is veselkedek letesztelni, hogy sikerül-e.
    Mégegyszer THX!
  • Ottto
    #11135
    Szép :)
  • Randal
    #11134
    Anemtommi.

    De nézzétek emg eztet:
    Alul vanna a térképek sok hasznos infoval

    http://www.mondgesaenge.de/G2DB/EN/
  • Ottto
    #11133
    Végülis nem baj. Addig Lineage 2zünk ;)
  • Randal
    #11132
    'Tallica rulez(kivéve két album):)
    Az angol nyelvű az állítólag áprilisban jön ki, valszeg a végén, szal május elején lesz.
  • SecMan
    #11131
    A Gothic 2-höz mikor jön ki az angol nyelvű kiegészítő? Vagy már kijött?
  • Bond 007
    #11130
    Nekem is volt problémám Lukorral. Ölj meg mindenkit a temetőben majd változz át valamilyen gyorsabb szörnnyé, mondjuk farkassá és csald el a bal oldali lyukba, oda ahol 4 oszlop van. Ott változz vissza és akkor meg fog szólítani. Elfut a falig majd megint megszólít, a dumcsi után pedig használd az ork teleportot a fal mellől!
  • Randal
    #11129
    rorr:
    Elméletileg felnyomod a magyarosítást, meg a scripteket és úgy megy. Kipróbáltam.
    Ellenőrizd le, hogy jó helyre telepíti-e a fájlokat.

    Hunnenkoenig:
    Ja azok is kellenek, szedd le a honlapomról. Van ott minden, ha gondolod ellenőrizheted a videófeliratozásomat is, hogy egyezik-é:)
  • Hunnenkoenig
    #11128
    Randal, HornOx nekem küldött scripteket, de nem tudtam mire kell. Az is kell a forditashoz? Akkor felrakom azt is.

    Valoszinüleg az is hozza van akkor allitva a legujabb forditashoz....
  • rorr
    #11127
    ja! a gothic1 magyarosításáról van szó!
  • zoozoo
    #11126
    Sirály
  • Takanohana
    #11125
    Hi!
    A Baal Lukor féle bug elég sok gondot tud okozni. Nekem például jött egy darabig, de aztán valahova elmászkált, és alig találtam meg...
    Szóval ha már mindkét fél tekercs nála van, akkor még egyszer beszélnie kellene hozzád, valahol a nagy terem előtt még. Akkor kéne azt mondania, hogy sikerült lefordítania a szövegeket, és már dolgozik a varázslaton. Aztán a nagy teremben pedig a négy oszlop közé ha állsz, akkor mondaná, hogy elkészült, és itt a tekercs.
    Valaki nemrég írta itt, hogy ha átváltozol valami vadálattá, mondjuk farkassá, akkor Lukor megtámad, és elcsalhatod mindenfelé, amíg végre megszólít. Próbáld ki, mit veszíthetsz. Ha nagyon nem megy, csalj egy kicsit.
    "S" MARVIN "S", aztán állj a fal elé, ahol át kéne teleportálnod, és nyomj "K"-t. Beteleportálsz ezzel, nyisd ki a csörlővel a kaput, és beszélj Lukorral. Ha még mindig nem követ, támadd meg, vagy változz át, és így csald el az áldozati kőig, itt már csak neked esik...
    Ha így sem, akkor passz.
  • Toomy_Xp
    #11124
    Mármint úgy értem, hogy nem ő fogja felolvasni a tekercset. Neked kell. :))
  • Toomy_Xp
    #11123
    Hello,
    Már bent vagytok a baloldali teremben? Lukor egy fal mellett áll? Csak azért kérdezem mert nem ő, hanem Te fogsz elteleportálni. Elvileg adott neked egy teleport tekercset. Nézd meg az inventorydban. Ha ott van akkor használd. Remélem ez volt a baj.
  • Gregi
    #11122
    Sziasztok!
    A segítségeteket szeretném kérni. Igaz ez az első résszel kapcsolatos, de hátha itt tud valaki segíteni.
    A szitu a következő: Cor Angar elküldött Baal Lukor után az orkokkal teli barlangokba. Lukor-nak össze is szedtem a két darab fél tekercset. Ezután semmi. Megnéztem a végigjátszást, ott az van írva, hogy már alapból velem kéne futkosnia, a bal oldalon lévő teremben felolvasná a tekercset, és átteleportáltatna egy másik terembe. De ő csak kint áll, és nem csinál semmit.
    Olvastam valami lukor_bugfixbook-ot, de azt nem igazán értem, hogy mit csinál. Valami könyvet adott, ennyi, nem tudok mire menni vele.
    Örülnék ha valaki tudna segíteni, mert az előző mentésem több órával előtti mentés.
    Előre is köszi!

  • rorr
    #11121
    HI Randal!légyszives írd le mit kell csinálni ,hogy kiírja a szövegeket és nem csak a válaszokat nekem nem müködik az 1.1-es magyarosítással sem!!!!!!!!köszi!
  • Randal
    #11120
    lehet tölteni.
  • Randal
    #11119
    Sziasztok!
    Volt egy kis gondom a freeplanettel, kb 1 óra múlva letölthető lesz minden, ami az oldalon van. Itt vannak az elérhetőségek:

    http://user.sync.hu/randal
    http://randal.fpn.hu
    http://randal2.fpn.hu
    http://randal3.fpn.hu
  • Bond 007
    #11118
    Még a fenruáriban írták, hogy tavasszal lesz 3 teljes játékok, köztük a gothic, és mivel a márciusiban nem az volt, és előreláthatólag az áprilisiban sem az lesz, így marad a május, persze ez nem 100%. Lehet, hogy csak nyáron lesz.Addigis megpróbálok pontosabb infokat szerezni!
  • Randal
    #11117
    Sziasztok!
    Látom vki csinált egy kis javítást a G1-gyel.
    Nekem volt olyan problémám, hogy felraktam a cuccot, viszont a válaszokat nem írta ki. Aztán észrevettem, hogy kell a script is hozzá.
    Nemsokára csinálok a "honlapomon" egy kis frissítést, majd írom miko lehet nézni.

    Gothic: Hogyne emlékeznék rád:)))
    Hunnenkoenig: Az gáz, az Amazon meg elég soké szállít, meg ott se nagyon van, csak kérni lehet.
  • Iminyó
    #11116
    Helló! A kiegészítő lemezről van valami hír vagy valami oldal ahol utána lehetne nézni (Ha lehet angol legyen) köszi
  • Takanohana
    #11115
    Hi Randal!

    Feltettem a legújabb magyarítást a G1.-hez, igazán nagyon jó! Nem kritika, csak észrevétel, Gomez várában volt egy ürge, Cutter (jelentéktelen alak egyébként), annak a neve most "Vájár" lett.
  • zoligo
    #11114
    Hahó
    Ma végéreértem a Gothic 2-nek.
    Király volt!
  • vigyori14
    #11113
    Biztos hogy a májusiban benne lessz a Gothic 1???????????
  • Yskam
    #11112
    ahhoz van magyarosítás?
  • Bond 007
    #11111
    Helló! Van egy jó hírem azoknak akik a Gothic I-et szeretnék megszerezni! Sajnos nem egy letőlthető gamet találtam, de most olvastam, hogy a májusi Gamestarban a mellékelt teljes játék nem más lesz, mint a Gothic első része! Nos tudom ez sovány vigasz, de legalább tuti, hogy nemsokára mindenki megszerezheti, aki eddig még nem tudta!
  • Botond #11110
    csak paladinos küldi
  • Hunnenkoenig
    #11109
    Ja, ez az uj magyarositassal kapcsolatos :-)
  • Hunnenkoenig
    #11108
    Sziasztok!

    Ma kaptam egy olyan jelzest:

    "a tűzmágussal megcsináltam minden
    feladatot és kész "megállt a tudomány" a próba ne kezdödik el mert
    egyik pap sem mond semmit pedig mindennel kész vagyok. És a
    vérserlegek összegyűjtésénél nem aktív a lámpa amelyik nyitja a
    titkosajtót."


    eszrevett mas is hasonlot????
  • gothic1
    #11107
    Itt nemetben eleg jo, csak ne beszelne mindenki nemetul :))
    Lassan majd belejovok a Gothic (vagy Goethe) nyelvebe :)

    Egy evem van ra, csak eleg lesz...

    El szoktam nezegetni ide a forumban, ugyanis itt is van netem, csak ritkan szolalok meg, legutobb talan nehany honapja. :) Kicsit masfele terelodott az agyam es a figyelmem, de azert tegnap delelott vegigcsinaltam negyedszerre a Gothic 2-t, pl. most jottem ra, hogy a 4 vagy 5. fejezetben az orc csapatok kiirtasat eddig meg nem csinaltam meg sose, amikor a gyuruket kell gyujtogetni. Vagy ez csak paladinos kuldetes?? Na mindegy jo moka volt! :)
  • Bond 007
    #11106
    Nem volt ott,de mostmár megoldottam! FIGYELEM, mert bárkivel megeshet.
    Ha nem követ minket a temetőben sehova az ipse, akkor először tisztítsuk meg a környéket minden orktól, majd menjünk vissza Lukorhoz, változzunk mondjunk farkassá és így már el tudjuk csalni a 4 kő közé!
    Egy angol FAQ-ban olvastam, nekem bejött!
  • Ottto
    #11105
    Nézd már meg az inventoridat. Ott lesz egy teleporttekercs, amit hasznánlnod kel.
  • Bond 007
    #11104
    de az baj, hogy nem adja ide a teleportot és amikot beszélni akarok vele, akkor nincs semmi amit kérdezni tudnék...
  • Ottto
    #11103
    Használd a teleporotot, menyj be és húzz meg egy kart minek hatására kinyílik az ajót.
  • Bond 007
    #11102
    Miért van az, hogy az első részben, az ork temetőben Baal Lukor nem hajlandó egy tapottat sem mozdulni a főbarlangbol, miközben minden orkot már kiírtottam és megkapta a ték papírtekercset is, amiből megcsinálta a teleportot, de kész ezek után nem csinál semmit!!! ismét egy bug, vagy én nem csinálok jól vmit?
  • Hunnenkoenig
    #11101
    Helloka!
    Na milyen nemetben? :-)

    Mikor jössz ujra sürübben?
  • Ottto
    #11100
    Naná. Egy ilyen nicknevet elfelejteni......
  • gothic1
    #11099
    Akkor jo!! Remelem tenyleg lesz aprilisban, mert a vegen kenytelen leszek vegigcsinalni ötödször, hogy szembesulhessuk ujra azzal, hogy ennel jobb jatekot mar nem tudnak csinalni!!

    Egyebkent RANDAL, HUNNENKÖNIG !

    Udvozollek benneteket! Reg jartam erre! :)
    Remelem emlekeztek meg ram!

  • Ottto
    #11098
    Áprilisban jön a kieg. Már nem sok idő :D
  • gothic1
    #11097
    Sziasztok!

    Mikor jon mar ki az angol Gothic 2 kieg?? Tudja valaki?

    Itt nemetorszagban a Mediamarkt polcain mar reg ott virit a Gothic 2 GOLD Edition (a kieg meg az eredeti egyutt) 39.9 Euroert, de nem akarodzik megvenni, mert angolul azert csak jobb... :)

    A fejlesztoket kene a tehen helyett neha belogatni a pirahnjak koze talan akkor gyorsabban dolgoznanak... Ejnye-bejnye!