21229
  • DarkHorSe
    #11176
    vki nem akarja nekem kiírni a gothic 1et ?
  • Hunnenkoenig
    #11175
    Ja ertem...hat mostmar mindegy :-)
  • rorr
    #11174
    GOTHIC' MAGYARUL V1.1!!! SEGÍTSÉG!!!2gépen próbáltam ki NEM jÓ! felrakom a javítást a scripteket és mégsem írja ki a magyar szöveget csak a kérdéseket már az elején így jártam vele az első párbeszédnél Diegóval!az XP bezavarhat az elején bekapcsolom a szövegek kiiratását is és mégsem!!!ha valaki tud segítsen! köszönöm!!!
  • Randal
    #11173
    nekem nem azzal volt bajom, hanem a verziószámmal.
    Azért nem történt annyi fejlődés, hogy 1-ről a 2-re ugorjon:)
    Ezért lett 1.1
    remélem nem fogják a verziószám miatt összekeverni a Gothic 2-vel.
  • Hunnenkoenig
    #11172
    Igen ez ujabb verzioju telepitö!

    Örülök, hogy müködik!

    A 2.0-as szerintem jobb, mert ugye mostmar egybe települ, automatan megismeri a mappat es javitva vannak a szövegek is. Szoval szerintem kesznek tekinthetö! :-)
  • Randal
    #11171
    Hunnenkoenig:

    Működik a telepítőd.
    A 2.0-ás verziószám sztem nem teljesen jó, de átjavítom.
    Ezt újabb verziójú telepítővel készítetted?
    A honlapomra valszeg holnap pakolom fel, vagy később.
  • GDI
    #11170
    Elöször is az nem egy kidőlt fa hanem az orkok faltörő kosa,másodszor ez nem ujdonság a várban mondja is az ör hogy az orkok nem merészkednek közel a várhoz.Én ugy tom hogy a sárkányvadászok kétkezes fö kerdja 20al sebez többet mint a paladinoké.Így hát egyértelmű hogy ők a jobbak közelharcban.De lehet én tom rosszul.))
  • Bond 007
    #11169
    Ja mégvalami! Szerintetek közelharcosként a zsoldosok vagy a milicia a jobb? Nézegetvén a táblázatokat láttam, hogy a nehéz sárkányvadász páncél alig marad el a paladinok legerősebb páncéljától ( amit egyébként gyűrűkkel meg amulettekkel fel lehet turbózni), de a kétkezes fegyverük 10el többet sebez. Én paladinnal nyomtam végig 39es szintig jutottam éppen ezért szeretném megtudni, hogy a kiegészítőt is paladinként nyomjam végig vagy inkább zsoldos/sárkányvadászként?

    Ja akik már nagyon várják a kiegészítőt azoknak itt egy érdekes link:

    http://gothic.rpgdot.com/index.php?hsaction=10053&ID=927&sid=d5b68f7648fd28ba69d6a0a5c035886c

    Ez egy érdekes angol nyelvű ismertető, nekem nagyon bejött!
  • Bond 007
    #11168
    Volt egy marha nagy trükk az orkok kinyírására! Vár körül magunkra kellett csalni párat és elfutna egészen a kidőlt fáig, ha már csak egy kicsit is ráléptünk nem támadtak meg, de én el tudtam őket érni, legalább 5-6 szintet léptem így, minimális sérüléssel, azt is csak azért mert futás közben túl közel kerültek :)
  • Ottto
    #11167
    Ha jól emléxem Paladinnal 41 voltam a végén, és így nyírtam ki a főellensséget, míg mágussal is 41 lettem, de 40es sszinten öltem főellenséget.
  • DarkHorSe
    #11166
    ki hanyas szinten vitte végig a játékot ??

    igyekeztem mindent levadászni questeket megcsinálni de nem tudtam elérni a 40es szintet :(
  • Esrohnoil
    #11165
    Sztem kompatibilisnek kell lennie, mivel az egy kiegészítő, vagyis eredeti nyelven is az eredeti szövegeket használja a régi eseményeknél, meglévő szövegeknél.
    Jól gondolom?
  • Bond 007
    #11164
    Srácok lenne egy talán még nem aktuális kérdésem. Szóval a jelenlegi Gothic 2 fordítás kompatibilis lesz-e a nemsokára megjelenő kiegészítővel, vagy újra kell majd az egészet konvertálnotok?
  • Hunnenkoenig
    #11163
    Csak egy kicsit feljebb kell pillantanod a fejlecre a cim ala! Naaaaagy piros betükkel ott van a link!
  • XCoMA
    #11162
    Bocsi, egy hülye kérdés:
    honnan lehet letülteni a G2 honosítását?
    Nem emlékszem már rá, és a gépem is le lett formázva!
  • Yskam
    #11161
    én is kérdeztem már a fejeseket de kussolnak!
  • DarkHorSe
    #11160
    hát a gamestar bekaphassa
  • Bond 007
    #11159
    Valószínűleg észrevették, hogy a Gothic 2 cds és így dupla cd melléklettet kellene csinálni, ami persze növeli az előállítási költségeket, illetve a DVD-n kevesebb hely maradna a többi cuccnak. Ez mondjuk csak feltételezés, mivel senki sem akar válaszolni a gamestartól a kérdésekre!
  • Yskam
    #11158
    és úgy tűnik a májusiból is ki fog!
  • Hunnenkoenig
    #11157
    Ki lett rakva egy par napja a Gothic 1 uj telepitöje!

    ezt mar tenyleg 2.0-ra irtam. Randal te is azt tedd legyszi.

    Egyben telepiti a scripteket es a forditast es automatikusan megtalalja a jatek könyvtarat a merevlemezen!

    Ha valami hiba van benne szoljatok legyszi, en nem tudtam letesztelni, mert a demo-nak mas a fajlrendszere.

    Köszi!
  • Mészy
    #11156
    Úgy tűnik az áprilisi gamestarból kimaradt a Gothic...
  • Hunnenkoenig
    #11155
    Oksi, este kiarakom :-)
  • Randal
    #11154
    megkaptam, de nemtom ellenőrizni, otthon tudom csak sajna.
    rakd ki, biztos jó.
    Ha nem akko meg szólok.
  • Hunnenkoenig
    #11153
    Randal, en megcsinaltam es küldtem emailt, hogy honnan szedd le!

    Vartam a visszajelzest, hogy aztan en is kirakhassam!

    Megkaptad a mailt?
  • Esrohnoil
    #11152
    Mikor lesz 100% a 2. magyarítása?
    Csak mert a hugom is nekiállt az első résznek, és tetszik neki. :)
  • Randal
    #11151
    Hunnenkoenig:

    Nem tudtam, berakni egy telepítőbe a kettőt, mert nem tudtam neki két külön telepítési útvonalat adni, de hogy miért nem azt nemtom.
    Újabb verziójú progi kellene.
  • Mr. Perfect
    #11150
    Már miért lenne égő? Ez a játék tipikusan az a fajta amivel akár még évek után is szívesen játszik az ember...
    Minden tekintetben megállja a helyét, még ma is.
  • Duzsuki
    #11149
    Az Angol verziót már eleve ezzel a patch-el adták ki ugyhogy, ne keresed mert része a játéknak.
  • vytraas
    #11148
    Hali srácok! Tudom, hogy égő de csak most szerváltam be a gothic 2-t. Érdekelne egy dolog: honnan lehet lekapni az 1.31-es angol patch-et? Eccerűen nem vagyok képes megtalálni. Ha valaki megdobna egy linkkel azt nagyon megköszönném...Kösz előre is.
  • PTW
    #11147
    en azt hallottam hogy most aprilisban jon.. de nem tuti..
  • Faki
    #11146
    Olyat tudtok-e, hogy hol lehet (ha lehet egyáltalán) fellelni a Gothic zenéit. Nagyon bejövősek és nagyon meg szeretném szerezni.
  • DarkHorSe
    #11145
    hurráh
  • sanyiiiii
    #11144
    mikor lesz angolul a gothic 2 kiegje?
    ja és akinek kell a Gothic 1 annak csak annyit hogy a 9-én megjelenö Gamestarhoz az lesz a full játék
  • Hunnenkoenig
    #11143
    Aha, most leszedtem, de ket telepitö van egy rarban. Ez miert van?
    Miert nem lehet mindet beletenni egy telepitöbe?

    Amugy en annak idelyen 2.0-ra kereszteltem az en honlapomon, Randal meg 1.1-re...ez most egy kis zavarodast okozott szerintem....
  • Esrohnoil
    #11142
    sztem nem telepíti, azt manuálisan teheted meg, csak beletette a rar-ba.
  • Hunnenkoenig
    #11141
    Na most akkor a telepitö telepiti a scripteket is?
    Kicsit zavaros most ez nekem....
  • tibor16
    #11140
    Prímán megy.....
  • tibor16
    #11139
    Sziasztok, szia Bond 007. Bocs, de azért nem reagáltam mert újra kellett telepítenem az XP-t. Most megtaláltam Randal honlapján a peccset, örök hála akárki is volt az elkövető. mindjárt ki is fogom prószálni. köszi a segítséget.
  • Randal
    #11138
    Bele van rakva a telepítőbe. Én már megcsináltam.
    Igaz külön van a magyarosítás meg a scriptek, de egy rar fájlban vannak benne.
    Az oldalamról lekaphatod.
  • Hunnenkoenig
    #11137
    Randal, akkor azt is bele kene tenni a telepitöbe, nem?

    Majd akkor holnap megcsinalom es felrakom.
    Bocs ezt nem tudtam :-)