21229
  • DarkHorSe
    #11216
    ÁP
  • DarkHorSe
    #11215
    ott fent nagy piros betűk
  • Jimmyke
    #11214
    Na lécci fontos lenne. Téged meg valahonnan ismerlek...
  • XCoMA
    #11213
    Elfelejtettem!:D
  • Jimmyke
    #11212
    Helló, honnan lehet letölteni a magyarosítást?
  • XCoMA
    #11211
    Az egész occsó!
  • Csacsi
    #11210
    Köszi.....látszik már rég jártam arra, azthiszem megvan délután hova megyek...:)

    Ezer köszönet, így sokkal jobb lesz, mert meg lesz eredetibe.
  • Takanohana
    #11209
    Hi!
    A Budaörsi Auchanban Gothic2 4990.-Ft. Gondoltam szólok.
  • Methylisocloro
    #11208
    Angol Night of Raven mikor várható? A végén még végigjátszom németül :)
  • Hunnenkoenig
    #11207
    Ja, az oldalam epp nem megy, mert valami atszervezes van a szerveren, szoval lealltak az elöbb ugy fel-egy orara....
    Nezzetek vissza holnap, ha ma nem sikerül!
  • Hunnenkoenig
    #11206
    Köszi!!! Megvan! Csekkoltam! :-))
  • rorr
    #11205
    ;
    ; G O T H I C
    ;
    ; INI-File
    ;
    ; contains different settings
    ; ... some can be modified in gothics menu
    ; ... some not (feel free to hack, but don't cry if something strange happens ... :)
    ; ... others won't take any effect (they will be reset during gameplay)
    ; ... and a few may cause a crash or some other funny things :)
    ;
    ; Be careful but DON'T PANIC !!
    ;




    [PERFORMANCE]

    recalc=0
    ; ... indicates if your performance-settings should be recalculated (1) {analyses you computer} or not (0). Replays Intro-Video.

    sightValue=4
    ; ... range of visibility: 0=20% ... 14=300%, default is 4 (100%)

    modelDetail=0.5
    ; ... detail of models (LODing) from 0.0 to 1.0, default is 0.5



    [GAME]

    subTitles=1 ITT VAN KIRÁLYOM!!!!!
    ; ... choose if you want to see windows with spoken words (1) or not (0), default is 0

    animatedWindows=1
    ; ... turn fading of game-internal windows(views) off (0) or on (1), default is 1

    ; ... mouseSpeed in game between 0.0 and 1.0, default is 0.5


    KERESD A SUBTITLE SORT KIRÁLYOM!!!!
  • Esrohnoil
    #11204
    Hát LOL vazze...
    Nem tudom h. sírjak-e, v. nevessek inkább.
  • Esrohnoil
    #11203
    Érdekes, nálam jó volt...
  • Hunnenkoenig
    #11202
    Meg tudnatok mondani, melyik sort kell szerkeszteni?
  • pikk8
    #11201
    A Gothic1-en először beállítottam a feliratot és utána telepítettem a magyarosítást. Először nekem sem adta be a feliratot.
  • Yskam
    #11200
    nem lesz gothic 1 gémsztárba bázzzzz!
  • Braveheart
    #11199
    Nálam meg hiába van új gép, ugyanúgy fagy a G2 mint régen...
  • PAYNE
    #11198
    sajnos nekem már nem fut a játék nem tudom felrakni! :((
  • pikk8
    #11197
    Ha bolti a cd és angol verzió akkor érdekelne. Az enyémek netről töltött crack-es szarok. Telis tele hibával. előre is kössz
  • Hmuda
    #11196
    Melyik a legújabb peccs, és honnan szedhetem le?
  • Hunnenkoenig
    #11195
    Köszi! Majd ranezek!
  • rorr
    #11194
    ha van valakinek legacy of kain1, 2 és blood omen 1, 2 és megírná nekem kérem jelentkezzen!mail címem [email protected] KÖSZÖNÖM!
  • Kurty
    #11193
    Ha valakinek kell a Gothic 1-2 angolul akkor írjon mailt a [email protected]! Emléxem amikor nekem kellett volna akkor kértem neten és senki sem akarta megírni! Én szívesen megírom nektek!
  • rorr
    #11192
    FELTETTEM A TIEDET ELÖTTE RANDALÉT NEM MÜKÖDÖTT!megnéztem a gothic.ini-t és rájöttem ,hogy csak úgy állíthatom be a feliratot ha kézzel beírom azt !!!mármint az ini-be mert amúgy semmi nem történt csak a kérdéseket írta ki sajnos!!!
  • Hunnenkoenig
    #11191
    Üdv! :-)

    A 2.0-asat tetted fel?
    Randalnak pl. müködött azt mondta.
    Probaltad atalitani az .ini-t?
    Utana ment?
  • rorr
    #11190
    hát én nem tudom! én két gépre raktam fel egyiken sem müködött a feliratozás...!üdv Királyom!
  • Hunnenkoenig
    #11189
    ha ez masnal is elöfordul, akkor csinalok olyan telepitöt, ami berakja a helyes gothic.ini -t....
    csak szoljatok!
  • rorr
    #11188
    ÜDV Randal!Megvan a megoldás!
    Hiába kapcsoltam át a menübe a feliratot nem hajtja végre!túrkáltam egy kicsit a Gothic.ini-ben És ott nincs változás a feliratoknál úgyhogy manuálisan kell átkapcsolni és kész!!!Hi!
  • rorr
    #11187
    sajnos nem vagyok ennyire lame mindent próbáltam már 5x telepítettem,máshová nyitottam a magyarosítást majd bemásoltam ezeken túl vagyok és mégsem !!!hát ez van !neked angol a gothic1-ed nekem igen!azért köszönöm!üdv!
  • Bond 007
    #11186
    Látom Randal azért kimostad az emberek száját azon a bizonyos fórumon. Az a gothic1-es beszólás meg aztán télleg nagyon fájt! Nektek meg pláne : "unalmukban lefordítanák...." hát nem tom, szerintem csak az mond ilyet, aki nem tudja milyen óriási munka egy játék honosítása!
  • aron
    #11185
    "A bányavölgyi térképen találhatsz egy viszonylag jó íjat (jobb, mint a számszeríjad), ami miatt esetleg még az íjakat is érdemes megtanulni, sot, ezt még akár 90-ig is feltornázhatod." írja a giude. És ezt az íjat hol találom?
  • Randal
    #11184
    Gothic 3 hírre történő reagálások, az első nem durva, ott kezdődööt amin felhúztam magam:

    "Hat az elejen nemetul fog megjelenni,de aztan angolul is kiadjak az tuti!"

    "aztan meg jon a magyaritas gmikinel "

    "Nagyon várom, de nem tudnád véletlenül megmondani mikor lesz a teljes játék a Gothic 1. És ahhoz lesz e majd hozzárakva a magyarosítása is.Ja és véletlenül valaki unalmában nem fordítaná le a szöveget magyarra, vagy nincs fent a neten egy angol változat.Ha valaki tud valamit szóljon"

    Neveket direkt nem írtam.

    Na erre nem tudok mit mondani.
    (ráadásul erre az oldalra rakáták fel a G1 videók magyarosítását)
  • Randal
    #11183
    Nem hinném, hogy Xp a gond. Nekem is az van.
    Nézd meg hogy jó helyre lett-e telepítve.
    A patch, magyarosítás, script sorrend vagy a patch és a Hunnenkoenig féle 2.0-ás verzió(ami egyenlő az 1.1-gyel) működik, talán szedd le és próbáld mégegyszer, nekem működött, vagy másold be manuálisan a fájlokat a helyére.
  • Csacsi
    #11182
    néztem a dc++ progit, de sajnos nincs elég stuffom, hogy fel tudjak menni nagy hubokra, és így nem nagyon találom meg, csak dsl-es kapcsolattal, és azért kicsit lassú az a sebesség.
  • Bond 007
    #11181
    Ajánlom neked a DC++ nevezetű programot, illetve annak többi változatás is, rengeteg embernek megvan a Gothic 2, így viszonylag gyorsan le tudod szedni!
  • Derszubal
    #11180
    Nekem megvan mindkét gothic, de csak törtben. Ha mégis érdekel: [email protected]
  • Csacsi
    #11179
    Nem tudja vki kiírni nekem a gothic 2-őt, vagy esetleg feltölteni vhova, de ha tud sms-webes címet, azt is megköszönném, mert tönkrement a vinyóm, amin rajta volt....és most, hogy lenne időm elkezdtem volna vele játszani, de sajnos nincs meg. Nagyon kéne, előre is közsi.
  • DarkHorSe
    #11178
    levél ment
  • Kurty
    #11177
    Nekem meg van! Ha nagyon kell megbeszélhetjük a részleteket, küldj mailt a [email protected] ra! Na csá4