21229
  • aron
    #11776
    Mondjuk az is hozzá tartozik ,hogy egyszer játszottam csak végig varázslóval mivel ha szeretném ujra végigjátszani akkor a 4. fejezetben az ellenfelek (pl sárkányok) nem vesznek észre tehát megölni se tudom őket. A bányavölgyben egy csomó ellenfél meghalt és az összes teleport rúna eltünt. Pedig nem csináltam velük semmit.
  • Mészy
    #11775
    Ahhoz, hogy vízmágus legyek be kell előtte lépnem valamelyik csapatba?
  • aron
    #11774
    Én mindig odamentem és villámot löttem rá. Ha pedig a mannám elfogyott akkor fedezékbe vonultam ésmeg ittam egy-két üveg mannát.
  • Braveheart
    #11773
    Én mindig elnyomtam 5-6 summon skeleton vagy egy army of darkness varázslatot, általában 1-2 döglött csak meg :) Én meg néztem a showt, mozdulnom sem kellett.
  • kHares
    #11772
    Varázsló társaimat kérdezném, ugyan hogy gyakják a sárkányokat? Enyhén nehéznek tűnik és idézés nélkül varázslattal még meg sem tudom sebezni őket. Mondjuk már legyaktam kettőt, szal nem vészes, de akkor is nagyon eldurvultak. Bár így értelmet nyernek a zombik.
  • Bat
    #11771
    Megnézed a gothic.ini-ben vagy hol, ott van vmi változó amivel bekapcsolhatod őket, és akkor a F5-F6 vagy F9-el
  • Braveheart
    #11770
    Láttad a barlangot? :)
  • Gary
    #11769
    Én már jó pár helyen megtaláltam a G2 világának a végét! :) A G1 szerencsésebb volt, mert ott korlátozott a kupola...
  • Atomreaktor
    #11768
    TUdom lol meg láma vagyok, meg minden, meg végig sem olvasom a százhúszezer hozzászólást, de quicksave meg quickload melyik gombon van?
  • Szid
    #11767
    Milyen feladatot ad Greg?
  • Joi
    #11766
    Majd az új helyszinen.
  • tibor16
    #11765
    G2: Figyuzzatokmáá, -át lehet mászni az ork falon...persze nincs ott csak csupasz sziklás táj...de akkor is, mindig izgatta a fantáziám...hehe ....
  • Kurty
    #11764
    A missing poeple küldiben hány ember kell keresni?? megvan a pasi meg a csaját keresem. Zsoldos akarok lenni, van egy csomó watermages küldi mikor lesz befejezve?? Ja és Vatras Stone Tables küldetése mikor van befejezve?? Na thx! csá!
  • Balassa
    #11763
    jol vanna nem vtudok irni
  • Balassa
    #11762
    nem,elötte kint van amikor a város felé mész xardastol akkor ott áll az uton lobart tanyájánál a szántoföld alatt az uton.!
  • Szid
    #11761
    akkor elöször bemegyek a városba, majd odaadom gregnek a ruhát??
  • sanyiiiii
    #11760
    Greg miután bemegy a városba a piactéren van, később pedig orlan tavernája elött üldögél.
  • Kurty
    #11759
    Sikerült megcsinálnom, az angolosítás modból kivettem a fáljokat és betettem a játék szövegeire, tehát nem modként megy a fordítás hanem direkt. Már 6-os szintű vagyok :))
    Van egy küldi amit még nem fejeztem be Greg adja és odaadtam neki a paraszt ruhát bement és utána rákérdeztem, mire ő azt mondja fontos dolga van még beszélünk!!? Hol találom meg Greget??? Most a zsoldosokhoz akarok belépni. Hova éri meg belépni?? Amúgy 256Mb-rammal Max grafikán a városon kívül tükörsimán fut a városba meg leveszem F2-sre a grafikát és semmi küszködés!
  • tibor16
    #11758
    Nállam is 512-vel megy (G2) egy darabig, hol 20 hol 40 percig, így aztán folyton nyomogatom az F5-öt....
  • Braveheart
    #11757
    Na fél év után felraktam újra a játékot, hátha most nem fagy ki. Detto ugyanolyan szar :( hú de ideges lettem, azt hittem menni fog
  • sanyiiiii
    #11756
    nem kö neki nálam 512-vel is elvánszorog a drága de azért erösen ajánlott
  • Yskam
    #11755
    akko' kő az aranyosnak 1gb memória?! de drága!
  • sanyiiiii
    #11754
    hát ez sajna télleg igy van:(
    ezzel csak a hardwergyártok járnak jol!
  • M.A.D.
    #11753
    mármint nem a videókártya memóriára gondoltam, mert pl. XP alatt game 512MB alatt nem fog futni simán, ma már. :(
  • M.A.D.
    #11752
    256MB? a videókártya memóriája? mert, akkor az nem kevés.
    ha, nem akkor mninimum 512 kéne. úgy, már ok.
  • sanyiiiii
    #11751
    a beliar's claw tényleg ilyen ratyi vagy csak nekem tünik annak igy elsö látásra(94-et sebez)
  • aron
    #11750
    Próbáld meg leszedni az angolosítást.
  • tibor16
    #11749
    Régebben vki beírta, ha kivagdos a játék az memória hiba. Nekem csak a G2 (sima) van fennt, az is kivág hosszabb rövidebb idő után. Az általad leírt is mintha memória címet tartalmazna, de nem igazán vagyok ítész, csak tippelek.... Nállam tényleg az 1-ik memóriblokk hibás.... (na meg a 256 - nem kevés???)
  • Kurty
    #11748
    Ja ez 2.5-ös hotfixes, de a 2.6-os crackel van szerintem a gond!!
  • Kurty
    #11747
    Mindent a leírásnak megfelelően csináltam!! Feltelepítettem, majd belépek-> kezdek egy új játékot, bejön beszélek Xardassal majd mikor menteni akarok úgy 20%-nál kilép és ezt a hibaüzenetet adja::
    ======================================= UNHANDLED EXCEPTION OCCURED ======================================================
    ======================================= CRASH INFOS: =====================================================================
    Gothic II - 2.5, Parser Version: 50
    User: Kurtán Balázs, CPUType: 586, Mem: 256 MB total, 5 MB free
    Camera: Pos(29877.5078/5368.53516/-15771.8242), At(0.434718341/-0.0782356784/0.897161722)
    Startup Options:-game:g2att-g2tnotr.ini
    =============================================== CALLSTACK : ==============================================================
    001B:77F755E9 (0x18B31211 0x00000000 0x18A20034 0x09A849E4) ntdll.dll, RtlEnterCriticalSection()+11 byte(s)
    001B:0043F207 (0x57454E5C 0x4C524F57 0x455A2E44 0x53000A4E) Gothic2.exe

    Na ha valaki tud segíteni az kérem segítsen!!!
  • Joi
    #11746
    A portál mellett van a falon valmi bigyusz :)) Oda kell elé menni és klikk... A gyűrű szerintem oda kell. Felvenni nem lehet.
  • Bond 007
    #11745
    Látom már van aki végigvittet a játékot és így talán választ tudok kapni egy primitív kérdésemre. A portálnál nem hajlandó felvenni azt a nyamvadt gyűrűt, pedig a wasser ringes ruhán kívül mindent leszedtem magamról. Mit kell csinálni akkor a gyűrűvel, hogy megnyíljon a portal?
  • Joi
    #11744
    Ha jól emlékszem (angolul már nem tudom):
    Halott őrzők
    Harcosok kasztja
    Papok
    Harcosok kasztja
    Todósok
    Gyógyítók
    az utolsónál pedig van egy olyan válasz, hogy: Nem tudom
  • Joi
    #11743
    AZ! jobb nics. Kovácsolást nem éri meg, megtanulni. Én is elnyomtam rá pár xp-t :((. Amúgy csalóka a dolog, mert az rendben, hogy az első fejezetben már vehetsz brutális fegyvert...., de amíg eléred a hozzá való erőt :)))
  • Braveheart
    #11742
    Mikor jön már ki végre a teljesen angol nyelvű változat?
  • GDI
    #11741
    quarohodron kerdeseire mi a valasz pontosan,pls help thx
  • Zoleeca
    #11740
    Minden bizonnyal már készen van a fordítás, tehát már megvan minden angol(német?) szöveg lefordítva, csak ugye azt még használható formába kell gyúrni. Na ezért kell még várni SZVSZ.
  • GDI
    #11739
    quarohodron qurd;seire pls mik a valaszok<THX
  • sanyiiiii
    #11738
    kiegben milyen zsoldosol legjobb fegyvere?
    csak mert onar hazaban 1. fejezetben lehet 200-at sebzo baltat vennni onar házában és igy vagy nagyon brutális dolgokat lehet csinálni vagy semmit sem érnek
  • Joi
    #11737
    Na kérem :))) G2+Addon kivégezve zsoldos-sárkányvadásszal.
    ~83 óra tiszta játékidő. 50 szintig jutottam. Mindent összevetve, az addonnal nehezítettek a játékon, bár a végefelé a sárkányokon kívűl komolyabb ellenfél itt sincs :(( Kicsit pihi és utána végigviszem mágussal is.