21229
  • Joi
    #11816
    #11617 kieg
    #11668 angolosítás
  • Chaos Mad
    #11815
    ööö... ezt az angolositást a kieghez honnan lehet leszedni? ja, és a kieg is kéne valahonnan, lécci vki segitsen.
    köszi
  • sanyiiiii
    #11814
    Jaja és mire az uj részt végigcsinálod már lesz némi esélyed az orkok ellen
  • Joi
    #11813
    Tarlof is 200-ig tud erőt tanítani..
  • Joi
    #11812
    Szerintem a legoptimálisabb átmenni az új helyszinre, ha az első részt végigcsinálod, tábort választol és a bányavárba kellene mened.
  • Ottto
    #11811
    Bármikor. Én a 2. chapter végén mentem át, de csak azért mert neem bírtam a seekerekkel, fejlődni kellett és míg kétségbeesetten kutattam tapasztalati pont után, megtaláltam a teleportert :D
  • Kurty
    #11810
    Azok a büdös orkok rohadtul erősek, nem bírok velük, van egy 100-as sebzésű szablyám aminek 50 dex kell. Hanyadik fejezetben jutunk el az új helyszínre???
  • Ottto
    #11809
    Kira. Majd megnézem. Thnx :)
  • vigyori14
    #11808
    Mondjatok már 1 címet ahonnan le lehet tölteni a kieget.
  • sanyiiiii
    #11807
  • tibor16
    #11806
    Hát, most már nekem majdnem mindegy a magyarítás, mert lassan befejezem a G2-őt. Tudom, tudom...régebben ki lett osztva a fejem, amikor elöször vittem a G2-őt, hogy hazaszeretetből van minden, és azt is tudom, hogy bosszantó lehet, ha vki ilyesmit felemleget.... csak pl most azért is kezdtem el újra, mert úgy nézett ki, most aztán tényleg, hisz már kész a fordítás... aztán mégse semmiselettbelőlle.... ehem... hát ez van ...
    Azért, ez nekem nagy csalódás... a játék viszont, egyszerűen gyönyörű... legalább ennyi... -tényleg nem reklamálok, ( a legnagyobb tisztelettel )de Hunnekönignek hetek óta nem láttam írását sem.... tudom, van más dolga is, ami fontosabb... na de nem kell akkor mondani... na mind1, ennyi...
  • sanyiiiii
    #11805
    például a kereskedö akinek a kötábláit kell visszaszerezni
  • Bandew
    #11804
    Mi a helyzet a magyarítással?
  • Nefasturris
    #11803
    Háhááháh végre megvan a játék!!! :D Elején tökre örültem hogy a szar gépemen megy akadás nélkül fullra beálíltva, erre a városban elkezd akadni és így sajnos élvezhetetlen :/ Most szedem össze a 4 beleegyezést 1 már megvan (:
  • Ottto
    #11802
    Ki tanít nekem 90 felett erőt?
    Mert nagyon kéne. Már lassan Raven fejét kell bezúznom és már Bloodwynt is nehezen bírtam kinyírni a machettémmel
    HELP
  • sanyiiiii
    #11801
    lehet hogy ki sem jön:(
    de addig is itt az angolosítás!!
  • Braveheart
    #11800
    Mikor jön már ki végre a teljesen angol kiegészítő?
  • Joi
    #11799
    Ha jól emlékszem, a tavernánál(ban) találod meg Greget.
  • Joi
    #11798
    A missing poeple küldetést az új helyszinen fogod megoldani. (Amúgy rabokról szól, akiket ki kell szabadítani), de nem kell idegeskedni, míg oda eljutsz addig sok egyéb küldit is meg kell oldani még.
  • Toomy_Xp
    #11797
    Olvastam, hogy a Seneca-n fent van a g2 addon. Sajnos ahhoz nincs előfizetésem, szóval azt szeretném kérdezni, hogy esetleg tud e valaki dc++ -os nick-eket akik megosztják. HUB cim is jó! Köszi!
  • tibor16
    #11796
    off: megne sértődj de... Tényleg nem ide tartozik, -és minek húzni? és ha már veszel, mért nem olyant veszel? sose értettem mire jó a húzás, főleg ha meg tudod venni, minek kockáztatsz? (vagy a haverod) -mellesleg erre valók a hardwer fórumok, úgyhogy...: on
  • Braveheart
    #11795
    Persze. A barikád mögött van asszem.
  • Kurty
    #11794
    Átmentem a második fejezetbe 13-as szinten. Amúgy a Greget hol a picsába találom meg? Keresetem a tavernánál meg a piactéren, de nincs seholsem. Akkor a Stone Tablet, meg a WaterMageses küldetések majd melyik fejezetben lesznek befejezve?? Beléptem a WaterMagesbe, elmegyez az ásatásoz dumálni velük! A missing poeple küldetést írjátok már le kit kell és hol megtalálni, köszi császtok!
  • tibor16
    #11793
    Milyen barlang? ez hol van??? én a G2-vel jáccom, arra gondoltál????
  • Ottto
    #11792
    És hogy bizonyítom rá. Mert ha beszélek vele csak kereskedni tudok. Nemm kéne valami tárgy amibQl kiderül hogy ö volt az?
  • Laca1985
    #11791
    Tudom nem ide tartozik de valaki segitsen ha tud.Sziasztok!
    Egyik haverom szeretne venni egy Intel Pentium 4 2,8GHz HT.(800MHz-eset)Rákerestem a neten de egy normalis magyar oldalat nem találtam ahol leirta volna hogy mit tud.Huzni meddig lehet?Vagy melyik P4-et lehet jol huzni de nem az 1M cahsesek kozul.Ha valaki tud segiteni megkoszonném.
  • Laca1985
    #11790
    Tudom nem ide tartozik de valaki segitsen ha tud.Sziasztok!
    Egyik haverom szeretne venni egy Intel Pentium 4 2,8GHz HT.(800MHz-eset)Rákerestem a neten de egy normalis magyar oldalat nem találtam ahol leirta volna hogy mit tud.Huzni meddig lehet?Vagy melyik P4-et lehet jol huzni de nem az 1M cahsesek kozul.Ha valaki tud segiteni megkoszonném.
  • sanyiiiii
    #11789
    mért van az hogy idonkent lerakja magat a jatek ablakba azán vissza?
  • Balassa
    #11788
    G2: én pl a sárkányokat ugy nyirtam, h megidéztam egy rakat goblin skeletont aztán utötték minden oldaról egyik sárkánynak sincsen esélye ellenük. (folyamatosam idéztem öket és a elfogyott a mana nem kellte fedezékba vonulni mer a goblinokkal volt elfoglalva a sárkány)
  • kHares
    #11787
    Igen, Fisk az.

    Braveheart:szerintem csak cheat-tel lehet behozni azt a ruhát, de a 4. chapterben magus vagyok és eddig senki nem tett róla említést.
  • Braveheart
    #11786
    Azt tudom de nem lehet csatlakozni a circle of deathhez vagy akármihez? Láttam olyan ruhát is lehet szerezni mint ami Xardasnak van.
  • sanyiiiii
    #11785
    beliar karmáért lehet kapni nekro varázslatokat
  • Braveheart
    #11784
    A kiegészítőben lehet nekromanta lenni, mint xardas?
  • Ottto
    #11783
    Én beszéltem mindenkivel, de nem tudom ki az. Melyik kereskedő? Fiskre gondolsz? Épp most segítettem neki egy küldiben, de még mindig nem tudom ki az.

    Lance meg a mocsár elején fexik? Az nagy baj, mert akkor lehet hogy elették :((((
  • kHares
    #11782
    A kiegészítőben a villám meg sem karcolja, meg ugye regenerálnak is. De a zombiidézés megoldja a problémát.

    Mészy:nem, nem lehetsz vízmágus a játékban, csak a circle of water-hez csatlakozhatsz.

    Ottto:beszélj mindenkivel. Ha jól emlékszem a kereskedő az. Lance a mocsár elején van, illetve fekszik :)

    Kurty: ha ez a szajha a brothelből, akkor tőle lehet találni egy levelet meg majd találkozhatsz vele a banditák táborában. Gondolom vége miután beszéltél vele.
    Engem az érdekelne a Joe /az eltűnt fickó aki a tornyokat a városban ki tudja nyitni/ ill. a tanonc a banditák táborában/aki nem emlékszik semmire/ quest mi módon oldható meg. Ezek valahogy kimaradtak.
  • Kurty
    #11781
    A lucia küldetés mikor van befejezve??? Na majd írjatok!
  • sanyiiiii
    #11780
    mirül?
  • tibor16
    #11779
    Mi, hol??? megnézném.... mondj vmit rólla...
  • Ottto
    #11778
    Hali.
    Elakadtam pár küldiben, szeretném ha kissegítetek Az addon pályáján vagyok, beáltam a kalózokhoz, és most a banditatáborban próbálok dolgokat ideríteni.
    Először is. Ki akarta megöletni Estebant? (ő adja a piros követ amivel felmehetek Ravenhez) És hogy tudom rábizonyítani?
    Hol találom meg Lance-t? (a vízmágusok elküldték a mocsárba, de állítólag nem jutott messzire)
    Ja és hol tanulhatok 90 felett erőt? Zsoldos vagyok, kéne az erő, de nem találok tanárt.
    HELP
  • Mészy
    #11777
    Rájöttem igen, mert Vatras azt mondja, hogy menjek el Lord Hagenhez és meséljek neki a sárkányokról. Hova lépjek be? Lehetek vízmágus, ha a milicához állok be?