21229
  • Bandew
    #11856
    Ja annak én is örülnék, mert már szívesen játszanék vele magyarul.
  • CarajoEsp
    #11855
    Hunnenkoenig nem tudsz valami pontos dátumot mondani arról ,hogy mikor kerül fel a G2 magyarítása? Mert már nagyon várom:D
    Aranyba foglalnám a neved ha felkerülne.
  • Kurty
    #11854
    Köszi szépen a segítséget majd ma játszok vele és estefelé írok hogy mi van!! THX
  • tibor16
    #11853
    Hát ha jól látom, nem telepítette ezt a fáljt. Sztem rakd újra.
  • PAYNE
    #11852
    Helló mindenkinek!
    na szóval az lenne, hogy végre visszakerült hozzám a Gothic2. Húúú mondom faxa irány felvenni, fel is vettem mindem jó aztán mikor indítanám ezt írja ki:

    C: could not copyfile: D:\Játékok\JoWooD\Gothic2\system\MssSoft.m3d into the system directory

    na akkkor meg tudná valaki mondani hogy most mit csináljak hogy fusson? amúgy full CD-s.
    és már még régen futott tehát nem xar a gépem... ja és dx9 van fent meg új nvidia driver.

    akkor plz segítsetek már, mert szeretnék már játszani vele!
  • Bat
    #11851
    Van hozzá kieg? Hol, honnan, hogy?
  • sanyiiiii
    #11850
    a kulcs az egyik kőszobornál van, kutasd át öket(a házban)
  • Probatbicol
    #11849
    Hali !
    A seneca szerver címét privátban meg tudná üzenni valaki? Az overnet nem megy proxy miatt. (Fent van még a kieg?)

    köszi
  • Shaman
    #11848
    bocsesz,de nem kovetem a topigot. Kieg megvan már angolul?
  • kHares
    #11847
    Látom nem kapsz válaszokat

    -Garett íránytűje ha jól emlékszem el van ásva a parton a kalózoknál. Tüzet köpő salamanderek és társaik lebzselnek ott. Mintha egy fa alatt lenne az X

    -Szerintem az egyik bandita fogja odaadni a kulcsot

    -Lance nagyjából az elején fekszik /a mágusok felőli oldalon/

    -A Sír ott van ahol egy fickónak kell ruhát adni, kicsit továbbmészés egy nagy trollra bukkansz. Na azt legyakod és ott a sír
  • Duzsuki
    #11846
    G1
    Hali
    Pedig ugy kell csinálni ahogy Takanohana mondta. Vérléggyel mindig bejön. Próbáld ugy csinálni, hogy ne érjen el addig amig el nem csalod a négy oszlop közé. Nem neked hanem neki kell a négy oszlop közé elérni és akkor veszi észre a rejtekajtót. Ott adja oda az ork teleport tekercset. Utána hívd be magaddal és nyird ki miútán megőrül.
  • Kurty
    #11845
    Na haladtam már a kiegben, egy pár kérdés:::

    -(Kalózoknál) Garett iránytűje hol a fenében van??
    - (Víz Mágus) Amikor az ereklyéket kell összeszedni, már 3db megvan és a mocsár melletti templomban lévő ládának hol van a kulcsa??
    - (Víz Mágus) Lance hol van a mocsárban???
    Megvan a banditaruha és már bemehetek a banditákhoz rendetrakni??? Na remélem válaszoltok!!
    - A Quardhodron sírja hol van nyugaton???
  • neménvoltam
    #11844
    hali! úgy egy év után megint újrakezdtem a játékot, csak elakadtam egy hülye problémával: hol találok ragadozófüvet?
  • Chaos Mad
    #11843
    Gothic 2 teljes magyarositás nincs még? vagy ugy olvastam hogy még nincs fenn az oldalon. lesz nem lesz?
  • Rga
    #11842
    Hoi!
    Ezt már próbáltam, elcsaltam, amíg át voltam változva ütött, de amikor visszaváltoztam abbahagyta, és visszament a helyére.
    Azért kösz!
    Egyéb ötlet?
    A magyarítás leszedését is próbáltam, az se jött be.:(
  • Randal
    #11841
    eh, látom meg kell várnom az angol verziójú kieget.
  • Bond 007
    #11840
    Csá gyerekek, nagyon sietek, de este szeretnék játszani, úgyhogy nagyon remélem, hogy tudtok nekem tanácsot adni:

    1. Adanos templomában hogy lehet bejutni abba a szobába, ahol a 3as szintű erő tábla van elrejtve?

    2.: Szerintetek érdemes e beliar kardjáért + erősítéséért 30 életenergiát feladni (zsoldosként)?

    Előre is köszi a tanácsokat, legyetek jók!
  • sanyiiiii
    #11839
    Joe az 1ik toronyban van Khorinis-ban,a kulcsot Peck-töl lehet asszem elcsórni
  • MrDevil
    #11838
    RGa:Hali !
    Ha fönt van a magyarosítás hozzá akkor szedd le és már követni is fog!!! Nekem is volt egy ilyen jellegü problémám!! Én a bányákban nem tudtam elcsalni a két őrt!
  • Kurty
    #11837
    A Quardhodron sírja hol van nyugaton???
  • Takanohana
    #11836
    Hi!

    Baal Lukor féle bug általánosan gondokat szokott okozni. Eddig a legjobb megoldásnak az bizonyult, ha átváltozol valamilyen vadállattá, legpraktikusabb a vérlégy, mert az gyors. Ily módon Baal Lukor megtámad majd, akkor el kell csalogatni a nagy terembe, a négy oszlop közé. Ott visszaváltozol (Enterrel) és remélhetőleg Lukor leszólít.

    Más. Többen is jelezték már, hogy a Régi Bányában AAron és Ulbert féle küldetések nem mennek, mert nem lehet őket elcsalni. Ez nekem sosem okozott gondot. Mivel a G2 magyarítására várni kell, elővettem újból a G1-et. És most nekem is ugyanezt játszák. Nem lehet, hogy a magyarítás kavart be valamit?
  • Kurty
    #11835
    Na haladtam már a kiegben, egy pár kérdés:::

    -(Kalózoknál) Garett iránytűje hol a fenében van??
    - (Víz Mágus) Amikor az ereklyéket kell összeszedni, már 3db megvan és a mocsár melletti templomban lévő ládának hol van a kulcsa??
    - (Víz Mágus) Lance hol van a mocsárban???
    Megvan a banditaruha és már bemehetek a banditákhoz rendetrakni??? Na remélem válaszoltok!!
  • Ottto
    #11834
    Na a kieg részét már végigvittem. Raven a halott haverjaival bulizik a pokolba, én meg vízbedobattam Beliar karmát, és nemtom hol van Joe!
    HELP
  • Rga
    #11833
    Sziasztok!
    Egy kis segítség kéne. Egyszer már végigjátszottam a Gothic I-et, és most nekikezdtem újra, de sjnos az ork temetőben Baal Lukornál elekadtam. Egyszerűen nem hajlandó utánam jönni(pedig a szövegben elhangzik), így nem csinálja meg a teleportálást sem, és nekem sem támad, enélkül meg sajnos a fő történetszál nem megy tovább. Bug-ra gyanakszom, de ugyanezzel a verzióval játszottam végig előzőleg is! Ha valaki tud valamit erről a hibáról, kérem válaszoljon.
    Üdv!
    u.i.:Bocs, hogy ide is írtam, de nem tudom az első rész hozzászólásait nézi-e még valaki.
  • Randal
    #11832
    Halihó!
    esetleg nem akarja valaki véletlenül vhova feltölteni a kieget?
    Mert nekem se dc hozzáférésem se sok időm nincs, hogy letöltsem a cuccot napok alatt.

    köszi
  • vigyori14
    #11831
    dc++ ba melyik hub on lehet letölteni a kieget????
  • Nefasturris
    #11830
    nem csak ott harcolgatnék erre a vadálaltok doarohannak és leölik előlem. meg eccer már csak a háttérben hallom a háttérben (völgyben) áá tit van mégegy köcsög szörny! jajj enenk is vége an anyád :P szemetek :)
  • Esrohnoil
    #11829
    De hogyan? Kikerültél mindent és mindenkit? :)
  • Nefasturris
    #11828
    wháá kezdhettem újbóla játékot mert elfogadtam azt abelépőjegyet (vagy mit :P) és most köcsögök már 4 szörynet elöltek előlem (a völgyben az a köcsög 3 farkast és a parasztok egy vérlegyet :P) és még nem avgyok 2. szintű szörnyű!!! :D
  • Ottto
    #11827
    Thnx
  • Joi
    #11826
    #11744
  • Ottto
    #11825
    Quathoron vagy ki, aki (állítólag) segít bejutni Adanos templomába, kérdezget itt nekem hogy megbízzon bennem. Nem tudja valaki a válaszokat
  • Chaos Mad
    #11824
    thx
    és mennyivel bövül a térkép ha nem számitjuk bele a khorinis mapot és a bányavölgyet?
  • Balassa
    #11823
    Meglett a GÁMEEEE!! Pontosabban eddig is meg volt a G2 de a kieg most ért el hozzám... a legjobb változtatás az acrobatic bonus 90 dextől az emberke 4-5 métereseket ugrik tigrisbukfencben ami meggyorsitja az előre haladást. Ettől a caractert siman nézhetik -nak ...
  • sanyiiiii
    #11822
    elöröl kezded a játékot és beleépül a kieg(uj emberek ,kvesztek,uj helyszin stb.)
  • Chaos Mad
    #11821
    a kiegészitöben 0 szintröl kezdünk? és végig kell vinni a gothic 2-töt is? aki a kieggel játszik az lécci avasson be :)
  • Kurty
    #11820
    Az AGP fast write kikapcsolását kipróbálom, mert utálom a folyamatos kilépéseket. Most 16-os vagyok új helyszínen, amúgy kell a kalózoktól egy bandita ruha és a túszokat ki kell majd szabadítani???
  • tibor16
    #11819
    Sztem, meg nem. Inkább memória gondjaid lehetnek. Amióta bővítettem (1Gb) órákig jácchatok, gond nélkül. Tegnap még töltöttem is a játék alatt a Netről, és nem volt semmi gond....
  • Balassa
    #11818
    ugy tünik az AGP fast write kikapcsolása segít az állando kilépegetésen a gothic2 esetén
  • Chaos Mad
    #11817
    kössz