21229
  • CarajoEsp
    #11896
    Meg fogom tenni.
  • Bandew
    #11895
    Belleville randevút nem láttad? Akkor sürgősen pótold be. :-D
  • CarajoEsp
    #11894
    Hmm. És mit ábrázol ez az új?:D Valami biciklis család?:D
  • Bandew
    #11893
    Áveszett! :-D
  • CarajoEsp
    #11892
    Hova lett a szép logód?
  • Bandew
    #11891
    Nem, pedig én is azt várom. Nem is akarok addig igazán belekezdeni új játékba. A vicc az, hogy már hónapok óta megvan a játék, de még el se kezdtem, várva a magyarítást ami "hamarosan" jön. :-(
  • tibor16
    #11890
    Shan, privi ment...
  • CarajoEsp
    #11889
    Senkinek nincs még csak halvány sejtése arról mikor jön a Full Magyarítás?
    Mert nem merek másba belekezdeni ,de nagyon kacsintgatok a Fallout1 után. Ám ha 1-2héten belül kijönne ,akkor azt már megvárom.
  • sanyiiiii
    #11888

    Annak a csávókának a közelében van akinek ruhát kell adni.
    A kripta elött van 1 troll meg a közelben egy rakás hárpia.
    Bent a kriptában meg van 1 magic crossbow.
  • musclE
    #11887
    Ahol az a sok zombi volt, amikor azé' a relikviáért mentem?
    Ott már próbáltam többször, de nem megy! Egyszerűen csak fel kell olvasni azt a papírt amit Myxir adott?
  • Joi
    #11886
    Ahol egy trollt találsz. A vízmágusoktól DK-i irányban... Nem nehéz megtalálni, szinte belebotlik az ember. A troll mögötti kriptában kell megidézni.
  • Shan
    #11885
    sanyiii: ha gondolod, megirom neked, küldj mailt.
  • musclE
    #11884
    Hol van Quarhodron sírhelye, ahol fel kell támasztani? Már órák ota kutatok utána!
  • tibor16
    #11883
    Naaaa, igazááán, legyetek már olyan jók, szúrjon már be vki egy komplett linket az addon letöltéséhez.....(vhogy nekem nem jön össze pedig már kismillió oldalon jártam....vissza is olvastam, de vhogy mégse nem sikerált)
  • sanyiiiii
    #11882
    mind1 inkább leállítom azt megyek DnL-ozni
  • sanyiiiii
    #11881
    te jó ég én még csak tegnp óta töltöm mikoorrra fog nekem ez lejönni?
  • Shan
    #11880
    Magyarul: Királyszár, földigyopár, goblin bogyók...

    csá.

    (Lejött végre a G1!!!!!!!! Emulén....2 hónap alatt :(((( hehheeeeejjj. kezdem elfele..)
  • tibor16
    #11879
    Ja a címet meg kihagytam: http://31532.rapidforum.com/topic=102383801995
  • tibor16
    #11878
    Sziasztok, -itt vagyok ezen a német oldalon, a szemmem előtt van a gothi2 addon, -dee most mi a lópikulát csináljak, mer neeem tudom mit kell csinálnom, hogy le tudjam tölteni... német a drága, és olyan aktív linket meg nem látok... németesek vagy vki, plzzz... de az is lehet rossz helyen vagyok...
  • sanyiiiii
    #11877
    angolban: King's Sorrel,Meadow Knotweed, Goblin Berries
    Magyarban sajna nem tudom a nevüket, vártam a full magyarításra hogy jöjjön erre jött helyette a kieg és most azzal "kell" jáccanom
  • sanyiiiii
    #11876
    1) ha tagja vagy a Circle of Water-nak
    3)Majd az uj helyszinen találod meg többségüket, a banditák bányájában dolgoznak rabszolgaként
  • sanyiiiii
    #11875
    11516-os hozzászólás
    annak a környékén minden le van írva
  • CarajoEsp
    #11874
    Német szöveg a Gothic 1-ben. Ez a bányában van.
  • tibor16
    #11873
    Még mindig nincs magyarítás? sajnálom...
  • Esrohnoil
    #11872
    2. kérdésedhez:
    Ha tudsz németül, akkor URL=http://www.mondgesaenge.de/G2ADB/]ITT.
    Bal oldalt: Guides / steintafeln
  • Bandew
    #11871
    ISTENEEEEEEEEEEM!!!!
    JÖJJÖN MÁR A MAGYARÍTÁS!!!!!!!!!
  • musclE
    #11870
    ja és még 1. A dexteriti főzethez, milyen alapanyagok kellenek. Ugyanis nem akarom megtanulni 20 lp-ért, ha utána tudok csinálni egy főzetet mert kevés az alapanyag.
  • musclE
    #11869
    Hi emberek! Lenne egy pár kérdésem a Night of the ravennel kapcsolatban!
    1.,Mikor lehet átmenni az új helszínre? (majd a vízmágusoknál, a piramis alatt lesz az átjáró, nem?)
    2., Vki tudna küldeni egy térképet, vagy el tudná mondani hol találok, dextery és archer stone tableteket? (ez nagyon fontos lenne)
    3., Hogy lehet megoldani a missing people küldetést? (eddig csak thorben tanítványát sikerült megtalálnom)
    PLs ezuttal vki segítsen!!!!
  • tibor16
    #11868
    Jahhh, gondolom, de honnan szedjem....???
    -nincs vmi címetek???
  • sanyiiiii
    #11867
    kiegben nehezebb dolgod lesz
  • tibor16
    #11866
    Hmmm... azér növeltem az erőm, mert hozzáadódik a kardcsapáshoz, és olcsóbb volt mint a kétkezes tanulása. Igaz, hogy pl 30-as kétkezessel nem lehetett azonnali vágást bevinni (általában) de ha eltrafáltam, akkor egy 120-as erőnél, ha nem is feküdt meg, de lement a csíkja rendesen). A varázslások meg nekem nagyon megkönnyítették a játékot. A tömeghalál rúna birtokában, gyakorlatilag a küzdés is megszűnik. Bevárod a 4-5 fős ork csapatot, elengeded és annyi.... Ez meg nekem nem annyira jön be...dehát kinek a pap, kinek a papné...
  • Duzsuki
    #11865
    A királyszárat én inkább Lélekelixir készítésére használom. Egy ilyen lélekelixir ital 10-zel növeli a max mannát. A sárkányfüveket én megszoktam enni.
    A kardhoz nem kellett volna 160 erő ahhoz elég 80. Erőelixir helyett csinálsz lélekelixirt és sokkal több mannád lehet.
  • tibor16
    #11864
    Ja meg a kard miatt, hogy tudjam használni...ezt el is felejtettem...
  • tibor16
    #11863
    Mert amikor a nyakadon az ork sereg, és már elfogyott a mana, egy kis csihi-puhi és kész. Főleg amig nem voltak elég erős varázslatok. Egyébként az erőmet löttyökből növeltem.. királyszár+sárkányfű...
  • Duzsuki
    #11862
    Varázslóhoz miért volt szükség ekkora erőre. Olyan király varázslatok vanak.
  • Duzsuki
    #11861
    Ez az a kard amelyikhez 80-as erő kell nem, mert ha igen akkor az a legjobb kard amit találni vagy veni lehet. Annál a kardnál csak a lovagok kétkezese és a saját kovácsolással elkészíthető érc sárkányölő kardok jobbak.
  • tibor16
    #11860
    Ja, még annyit, -a kétkezes kardnál a sárkánypengéig jutottam 57 képzettséggel... ehem... (lehet, hogy lett volna jobb kard is, csak én nem találtam?)
  • tibor16
    #11859
    No, akkor kész vagyok. Befejeztem másodjára is a Gothic 2-őt.
    Varázsló: 42 szint, erő 160, ügyesség 85, élet 650 (asszem), mágia 240 körül.
    Amit másképpen csinálnék: az elején többet gyúrnék 2 kezes fegyverre, mert amikor mágus lettem 4 TP-be került 1 kétkezes tanulás. Csak a hajón lett 2 TP. Pedig soxor a kard húzott ki a sz'rból.
    Először lovag voltam, egykezest forszíroztam. sokkal küzdelmesebbnek tűnt mint a mostani mágus. A vége meg a varázslatok miatt nevetséges volt. A tömeghalál, élőhalott megsemmisítése, szent lövedék kombó rúnákkal ment mint a karikacsapás. A főellennél nem is küzdöttem, 3 x kellett elsütnöm az élőhalott elleni rúnát és kész. Az élőhalott orkok elő se jöttek, a rács mögött kaptam el őket. Sz'al, lovaggal jobban teccett, meg mintha a Gothic 1 hangulata jobb lett volna... bár a fene se tudja.
    Naon jó a gém, csillagos 5-ös fölé, az már biztos. Talán ideje lesz kajtatni a kieg után... csakhát, ezzel is azért tudtam ilyen jót jáccani, mert magyarítva voltak... úgyhogy mégeccer köszönöm a magyarítóknak
    A gém meg rulez, mindenféle szempontból...
  • sanyiiiii
    #11858
    Már kezdem sajnálni a magyarosítókat:(
  • tibor16
    #11857
    Jaa, csatlakozom, -most vagyok a 6. kveszt elején... asszittem magyarul fogom befejezni...