21229
  • Sanca
    #11936
    Gothic 1-hez nem tud vki multiplayer addont vagy mit?(jo lenne a gothic 2hoz is)
  • Jagi
    #11935
    Köszi akkor mégse vagyok olyan hülye! :))
    Igy meg aztán végképp nem!!!
  • Bat
    #11934
    Már elmonták vazzeg.
    Ha van teszemaszt 85 lp-d, akkor elmész egy mesteremberkéhez (kérdezősködsz az emberek közt, hogy tud-e tanítani neked vmit), aztán majd megmondja, hogy mennyiért tanítja meg a dolgot.
    Plö aszongya, +5 dexterity-t tanít 5 lp-ért.
    Vagy állatok szívének kivágását 5lpért, vagy 5 pontot az egykezes kardhasználathoz 5 lpért, stb
  • Jagi
    #11933
    Hogy tudom őket elosztani? El tudom egyáltalán?
  • Jagi
    #11932
    Akkor a pontok csak díszek?
  • mukika
    #11931
    egyes emberektől tanulhatsz valamit a városban... és így fejleszted magad. pl.:erő, ügyesség, zárnyitás stb...
  • Jagi
    #11930
    Ez OK,de hogy osztom el őket?Pl: erőre, ügyességre stb.?
    nem bírok rá jönni "mék" az a billenyű amivel a karaktertáblán belül lehet mozogni?
    Tegnap raktam fel megint, de asszem az F2 hívom be a car. táblát.
    Ott mutatja is, hogy ennyi meg annyi az elosztható pontom,meg a skill pont de nem tudom elrakni semelyikre!
    Hogy kell? Lehet bamba vagyok? csak az idegesít, hogy a NWN-nel simán tudok játszani, pedig a spellrendszere ránézésre bonyolultnak tűnt! Itt meg még egy képzettségre sem tudok adni! Kénytelen voltam úgy megölni a banditákat is! Hát nem elsőre sikerült...! segítsetek lécci?
  • Szid
    #11929
  • Hunnenkoenig
    #11928
    Sziasztok, csak beugrottam...szerintem szeptember elött senki ne varjon teljes magyaritast!

    HornOx szerintem nincs a koleszban nyariszünet esetenek fennforgasa miatt.

    Ha jol emlekszem egyszer emlitette, hogy kollegiumban lakik es csak ott tud ilyesmivel foglalkozni...

    Tavaj is ugyanez volt...eltünt nehany honapra es utana ujra felbukkant...

    Szoval mindenki jatsszon nyugodtan mast! Ha van fejlemeny, akkor ugyis szolok azonnal!
  • romero83
    #11927
    Hi! Nem tud valaki mondani egy linket ahol letölthető a Gothic 2 - The night of the raven?
  • Takanohana
    #11926
    Simán jelentkezett Hunnen honlapján, de sajnos nincsenek jó hírei. Tovább kell várnunk.
  • Zoleeca
    #11925
    Eh :)
    "A konvertálás megkezdése után 48 órád van hogy megtalálj...különben meghalsz."
  • Szid
    #11924
    Ez már kezd " Kinges " lenni. Aki konvertálni kezd - eltünik
  • Takanohana
    #11923
    Időközben Simán is magáévá tette a problémát, és egy kollégájával dolgozik a konvertáláson, csak sajnos azóta arról sem tudni semmit. Szóval most két szálon fut a dolog, lehet, hogy egyszerre kétféle konv. progi is kint lesz az oldalon. Bár már ott tartanánk.
  • Zoleeca
    #11922
    Szerintem még nem...egyébként ha jól tudom HornOx a neve. Kár hogy csak neki van meg az a progi, meg csak ő ért hozzá
  • Szid
    #11921
    Nemtom, még nemvoltam mágus. én is a teljes magyarításra hagyogatom a mágust.
    Most kezdtem el 2x-lovaggal.
  • Szid
    #11920
    Meglett már az az eltünt faszi, aki megcsinálja a 100% fordítás konvertálását?
    Vagy milyen magyarításod van?
    Angol kieg.még nincs. Németet meg lehet venni... Odakint
  • Takanohana
    #11919
    Mágus vagyok a negyedik fejezetben. (Nem bírtam kivárni a teljes magyarítást, pedig a mágus karaktert arra tartogattam, na nem baj, legfeljebb végigjátszom negyedszer is, ha meglesz végre).
    Szóval a harmadik fejezetben, mikor indulni kell a sárkányok ellen, a lovag a kolostorban (Sergio) felajánlja, hogy elvezet a hágóhoz. Szép tőle, és meg is köszöntem neki, de már van teleport rúnám mindenhova, és egyébként sem először megyünk ekkor át a bányavölgybe. Jobban örültem volna, ha a második fejezetben ajánlkozik. (Vagy akkor is jött volna, csak nem beszéltem vele?)
  • Zoleeca
    #11918
    Nah, csak hogy én is írjak :) Tegnap raktam fel, magyarítással együtt. Sajna kiegészítő nincs. Valaki tud valami "vásárlási" lehetőséget? Kicsit le vagyok maradva: van már angol változat?

    Esrohnoil:"500-al több pont kell mint az előzőhöz"

    ??? Biztos ez? Szerintem nem lineáris. Vagy csak félreértettem valamit?
  • Esrohnoil
    #11917
    A szörnyek megölésével tapasztalati pontokhoz juthatsz, ill. küldetések teljesítésével. Ezekből a pontokból ha elérsz bizonyos mennyiséget (azt hiszem minden további szinthez 500-al több pont kell mint az előzőhöz), akkor szintet lépsz és kapsz tanuláspontokat. Ezekből tudsz hasznos dolgokat tanulni, pl. zárnyitás (persze a megfelelő tanító és a fizetség fejében).

    Remélem nem volt túl kínai. :)
  • Jagi
    #11916
    Valaki nem tudja, hogy kell szintet lépni?
  • Szid
    #11915
    ùgy hogy nemtok most okosakat kérdezni :o((
  • Szid
    #11914
    Játszanák, de sajna nincs idöm. Pediglen ott csücsül kiegészítöstül a gépemen a 2-es
  • Duzsuki
    #11913
    Beszélek egy kicsit magamhoz nehogy letöröljék a forumunkat.
  • Duzsuki
    #11912
    Negyedik Lapon találtam!
    Holvagytok mindenki játszik?
  • sanyiiiii
    #11911
    lehet hogy másoláskor/íráskor(nem tudom hogy van meg neked) sérült meg a fájl vagy vmi más hiba történt
    próbáléd meg újra elkérni/kiíratni
  • nienor
    #11910
    Hmm...nem tom, mert nem én szedtem le, összeillesztésnél gondolom nem volt gond, mert csak nem tudta volna összerakni, ha igen. A fájl meg sajna 521 MB...azért köszi!
  • Braveheart
    #11909
    Hát gondolom jó sokáig töltötted lassú kapcsolattal rendelkező emberektől = crc-s lett az iso-d :(
    velem is volt már ilyen nyugi. Csak nekem a 2 GB-os Planetside installnál :))
  • Johnyy
    #11908
    kérj meg valkit akinek fenn van hogy küldje el a fájlt!
  • Johnyy
    #11907
    kérj meg valkit akinek fenn van hogy küldje el a fájlt!
  • nienor
    #11906
    Hali!

    Lehet, hogy volt már ilyen kérdés, de a Gothic1 telepítés közben kb. 93 %-nál, a speech.vdf fájl másolása közben crc hibával leáll. Ez másnál is volt? Csak mert ha nem, akkor hiába vártam másfél évet, mire isoban is meglett...

    Köszi
  • Johnyy
    #11905
    :))))) Éppen ezért kell angolul is kiadni!!, Van valami jó haly ahhhhonan lelehet szedni?
  • Esrohnoil
    #11904
    EUs játék ;)
  • Johnyy
    #11903
    Úgy volt hogy áprilire leangolosítják de ezz azt hiszem nem történt meg ( de miért nem?) Tényleg miért nem!?????? Ugyhogy most van az alapjáték angol hangal magyar felirattal meg rajta az addon német hangal (angolosítva) angol szöveggel , na gyönyörű, meg még van egy kevés német szöveg is ,, lol
  • raziel.
    #11902
    Hm a Night of the raevan (nemtom pontosan a cimet) kieg-gel mi a helyzet? azt hallottam régebben hogy van németül de az angol verzióval mi a helyzet?
  • Johnyy
    #11901
    Sok régi havernak meg lehet találni a g2-ben a hulláját!
  • sanyiiiii
    #11900
    a bány kolóniában is ez van, csak ott az ork fal mögé rakták a hullákat
  • Takanohana
    #11899
    Hi Randal!

    G1
    Amióta a 100% magyarítást használom, nem lehet a Régi Bányában Aaront és Ulbertet elcsalni, és Baal Lukor is csak álldogál, ahelyett, hogy követne. A legújabb magyarítás előtt ezek nekem tökéletesen működtek.
    Nem okoz nagy gondot, mindegyiket meg lehet oldani, csak gondoltam, szólok.
  • Takanohana
    #11898
    Hi!

    Hol is van pontosan az a barlang? Ezt én is megnézném.
    Bár ha úgy van, ahogy gondolod, akkor elég sok holttestnek kellene lennie szanaszerte. (Pl. Diego, Chiper, Rod, Bullco, Silvio, stb.)
  • Duzsuki
    #11897
    G2
    Sziasztok valaki megtalálta Gorn holttestés csapter 4-ben:
    Én igen a napkör alatt lévő barlangban, meg is lepúdtem hogy meghalt. Átmentem a bánykolóniába és hát nem ott van tetőtől talpig sárkányvadász páncélban.
    Úgylátszik, hogy a játékban ha valaki ruhát vált meg kell halnia és elrejtik valamejuk bányában, vagy abban a barlangban az ork fal mögött.