21229
  • Johnyy
    #12616
  • Mr_no_NaMe
    #12615
    Má megin elakadtam:( Megvan a három gyűrűdarab,odaadtam a vízmágusok eggyikének(nemtom a nevét mejiknek).Utána osszegyultek eggy hejen,osszeillesztették a gyurut és mikor készen lettek aszondták hogy mennyek Saturashoz kérjem el!Odamentem,de ő nem adja oda mert asztmondja hogy ijen kis szarosokra mint énrám nem bízza a gyűrűt,majdha vatras beleeggyezik akkor talán.Elmentem vatrashoz de vele meg nem lehet errol beszélni:( Ezt nagyon nem értem:(
  • krob
    #12614
    Csak nyugodtan :)
    Jó szórakozást! Csá!
  • Mr_no_NaMe
    #12613
    Köszi hát mostmár tudok pár dolgot ami kitart holnapig:)) Menny csak aludni jócakát,de majd holnap gyere mert megint elhalmozlak kérdéseimmel ha nem baj:)))
  • krob
    #12612
    Lehet, hogy nem gond, csak a lóvét kéri, nem tudom, nem próbáltam...
  • krob
    #12611
    Az ornamenteket kell keresni.
    A kapcsolókat kell valóban megnyomkodni, de több is van egy helyen (talán minden "kapuszerű" épitményen egy), ha jól emlékszem három kapcs/hely.
    Aztán kijön egy ilyen aztékszerű kőőr (nem túl combos) azt le kell csapni ornamentet elszedni stb...
    Egyik helyen nem lesz kőőr, ezt az ornamentet nyomozni kell, egyenlőre nem mondom hogyan, de menni fog.
    Ha van még vmi kérdezz gyorsan, mert megyek hajcsiba :)
  • Mr_no_NaMe
    #12610
    Egyébként én mindent kinyitottam:(
  • Mr_no_NaMe
    #12609
    Krob segíts pliz!Lent vagyok a vízmágusoknál,az eggyik ad 1 térképet hogy csináljak vmit 3 helyen!Teleportáltam és khorinis melett jottem ki eggy barlangban amibe eggy ork volt(2. fejezetben vagyok),nah elmentem mind 3 helyre.Mindhárom helyen napköröket találtam és az oszlopukban 1 kapcsolót.Mindeggyiket megnyomtam de semmi:( pls help
  • krob
    #12608
    Aki most kezdi az ADDON-t
    Csak azért írom ezt, mert nekem elrontotta a játék elejét, hogy azon paraztám, hogy mindent úgy csináljak, hogy vmi új kasztot próbálhassak ki. Tehát nem kell fosni, ha jól tapasztaltam idáig (lent vagyok a banditáknál a bányában), nem igazán van kizáró ok, tehát nyugodtan erősödjetek, aztán uzsgyi az új helyre!
  • krob
    #12607
    Ásd ki a cuccait és add oda neki, a bőrtatyókat én nem nyitottam ki, hátha megsértődik!
  • krob
    #12606
    De tulajdonképpen kalóz lesz, nekik is dolgozol...
    Meg mindenki másnak
    De ahol nem kellett álruha, ott végig könnyű sárkányvadászcuccban toltam, a többi igen silány...
  • Mr_no_NaMe
    #12605
    Jah:) mindenesetre nemtom mit kell csinálni greggel mikor a piros X-eket kell kiásni...
  • GDI
    #12604
    Kaloz nem leszel csak majd Greg fog adni neked egy kaloz cuccot az Addon pályán amikor segiteni fogsz kinyirni a ragadozokat a kanyonban....
  • Mr_no_NaMe
    #12603
    Őő igen de akkor ezt elb*sztam:( beszéltem vele,adott papírt és csatlakoztam de utána visszatöltöttem hogy nem akarok vízmágus lenni hanem kalóz:)))Köszi a segítséget teperek vissza vatrashoz!
  • krob
    #12602
    -----------------SPOILER---------------------------------


    A vízmágusok segítségével mehetsz az addonpályára.
    Ehhez az utolsó feltétel az lesz, hogy Vatras adjon egy papírt, hogy jócsávó vagy.
    Ehhez a banditásFernandósfegyvercsempészes sztorit kell előadnod neki, meg az eltünt emberekkel kapcsolatban kell tájékoztatni(asszem ez volt a másik). Utána bevesznek a vizib*zi klubba és egy portálon mész az addonhelyre.
  • Mr_no_NaMe
    #12601
    És a kalózokról nem tudsz vmit?
  • Mr_no_NaMe
    #12600
    Igen már ott tartok hogy a bantitatáborban kinyirtuk dextert!Kereszteket találtam onar tanyája melett,Bengar tanyáján a vizesésnél,a barlangba,a tavernához közel.És akkor most hogyan tovább,ott ül Greg fent a hegyen Dexter székében és nem tudok továbbjutni.
  • krob
    #12599
    Sőt később 15, majd 20 pontba fog kerülni...
    Gyüjtsétek a kötáblákat, a második fejezettől jól jönnek!

    Greg kincseit jelzik a piros keresztek a földön, (pl. kis szigetecske Onar tanyájára menet) csákány legyen nálad!!!
    A feladatleírásoknál pontosan leírja a helyeket.
  • tibor16
    #12598
    Hát bezony, nagyon jó lenne, ha venné vki a fáradtságot, és ha nem is a játékot, hanem a kieg feladatait lefordítaná.
    Kár, hogy a fordítók elvesztették az érdeklődésüket...Pedig,
    nagyon nagy könnyebbség lenne....
  • Mr_no_NaMe
    #12597
    Meg mért van az hogyha tanulok pár erőt akkor 30 után már 10 tanulópontomba kerül az erő?És mit kell csinálni Greggel a kalózzal amikor megbíz hogy keressem meg a kincseit vagy mit?:))
  • Mr_no_NaMe
    #12596
    Na ittvan normálisan bocs az előző lámázásért

  • Mr_no_NaMe
    #12595
    na mindeggy nézd meg a linket és a képet ehhez láma vagyok
  • Mr_no_NaMe
    #12594
    hopsz kicsi lett de ze nagyobb

  • Mr_no_NaMe
    #12593
    EZ hol van
  • Mr_no_NaMe
    #12592
    Hja...de akor azok a képek csitek voltak?Meg láttam én ojan képeket ahol a főhős pirate ruhába eggy pirate szigeten volt.Nem értem...
  • sanyiiiii
    #12591
    Nem lehet csatlakozni szerintem hozzájuk de használhatsz nekro varázslatokat . Az meg hogy éz má ki túzmágus köpenyben??
  • Mr_no_NaMe
    #12590
    seekerek?Én feladtam beliart nemtom hogy kell csatlakozni:(
    A piratékhoz hogyan kell,és eggyáltalán hol kell átmenni a kieg helyszineire?
  • sanyiiiii
    #12589
    1ébként addonban a seekerek köoenye sokkal jobb mint Xardas-é
  • Johnyy
    #12588
    A kutatók beliar csicskái és dark cuccuk van xardasznak meg beliar tm mesterköpenye van! de azt már nem tudom milyen a márkája,,,,, huh elég lol poén volt
  • Johnyy
    #12587
    Nem egykupacben hanem egymástól távol, ezt a helymeghatározást és általában az ilyeneket tág körben kell értelmezni
  • Dant0r
    #12586
    Meg az a goblinbogyó, ami lobart farmja megett van a stonehenge-nél, az hol van pontosan?
    Én nem bírom megtalálni.. a királyszár, az bezzeg megvan.
  • Dant0r
    #12585
    Miért, nekróvá hogy lehet válni? :P
  • Mr_no_NaMe
    #12584
    De várj a nekro az xardas nem?A kutatónak meg teljesen más ruhája volt."Lehet" hogy más rangrendszerben volt xardas mint eggy átlagos kutató:) Már emlékszem a játék végén volt 1 nekro csávó kutatókkal és beliár szolgája volt!Beugrott de télleg jó lenne tudni honnan lehet ojan kutató göncöt szerválni:)
  • Johnyy
    #12583
    nekro meg a fekete mágus ugyanaz! Jó lenne, a képek alapján lehet de én olyat is hallotam hogy nem
  • Mr_no_NaMe
    #12582
    Nemtudja valaki hogy kell az addonba Beliar oldalára álni és kutatóvá válni(fekete mágussá,nem nekrová)?
  • Probatbicol
    #12581
    De onnan vettem :)
    Nincs különösebb oka, egyszerűen ez ugrott be. Rejtőt amúgy szeretem.
  • tibor16
    #12580
    Húú, köszi. Ezt elfelejtettem.
  • Johnyy
    #12579
    Nincs :(
  • Mr_no_NaMe
    #12578
    Az angolosítási link nemmegy:(
  • Mr_no_NaMe
    #12577
    Van az addonhoz már magyarítás??????????????????????