21229
  • tibor16
    #12656
    ... mi a tököm az az lvl 20 ????
  • Mr_no_NaMe
    #12655
    Van 1 ojan kard aminek 190 sebzése van és már a játék elején simán meg lehet szerezni bár nemsok értelme van mert 160 erő kell hozzá:)) na most vagyok lvl 20,18 tpvel.
    Erő 60,egykezesharc 60,kétkezesharc 38,lehet szégyen de mia francra rakjak?:)))
    Erőt nem merem növelni mert erőm lesz,de harképességem nem...szerintetek megéri ha a kétkezesharcot feltápolom 60ig?Vagy az íjjat kéne?Vagy az 1kezesharcot?
    Létszi adjatok tanácsot nem vagyok hozzászokva ehhez a 10 tp 5 erőhöz:D
  • GDI
    #12654
    Ha jol emlékszem 110es sebzése van.Kétkezes kard és egy paraszt tolvajnál van aki alszik.De mi rossz fiuk vagyunk és felébresszük.Elég tápos legény de nem legyözhetetlen.
  • sanyiiiii
    #12653
    Milyen részletesebben ez a Betty nevü kard?
    Csak mert még nem tartok most ott a régi mentéseket meg bemásolgatni lusta vagyok hogy megnézzem.
  • tibor16
    #12652
    Akkor az erőt meg ilyesmit, itt az első részben érdemes növelgetni? -mer később még drágább lesz?? -már most is 10 tp 5 képesség... bassszus...
  • tibor16
    #12651
    ... amikor a banditákat "levertem" -akik a toronyban vannak, a 2 trollnál, találtam egy tűznyilat, -én nem értem, -olyan mint ha (bocs) finggal lövöldöznék, 30 pontot vesz le.. -érdemes ezt megtartani??? mer az ára meg 2000
  • krob
    #12650
    Találtam korábban egy magic crossbow-t(200 a sebzése), de nem igazán használom, mert alig van vesszőm hozzá.
    Honnan tudok ahhoz való "varázsnyilvesszőt" szerezni????
  • krob
    #12649
    Csak a bőrpáncél van sokáig és igen, erősebbek lettek a mobok (pl. dragon snapper még mindig túl izmos nekem is)
    Most úgy állok, hogy 130 körül van az str-em és most egyesével elbírok bármilyen orkkal, csontival stb...
    A banditák is iszonyú kemények lettek (a 300XP-sek) és jobban lőnek íjjal, sokat szoptam miattuk.
  • tibor16
    #12648
    Tényleg, az első részben, amíg nem csatlakozok, ez a xaros bőrpáncél minden???? Olyan vagyok benne mint a libafos, csak az nem ver le, aki nem akar....
  • tibor16
    #12647
    öööö.. izé.. mivel az addonnal jáccom, de nem sok időm van (sajna), ezért még az első résznél vagyok. Ha jól veszem ki a leírtakból, ez olyan mint a G2, tehát van Mine rész is (a küldijeivel)? plusz hozzáadódik majd a sziget, -vagy nem jól értem???
    A másik, tényleg nem eccerű leverni az ellent, Már Dragomir szintű íjjam van, de a dupla vízesésnél, annak a sárkánygyíknak kellett vagy 40 vessző mire kipurcant. Jól megvan nehezítve.
  • Mr_no_NaMe
    #12646
    Jóvanna hát izé bocs hát most na:))))

    Mindig osszekeverek mindent bocsesz:)
    Krob köszi!Egyébként én nemtom mit kell csinálni ott,én a game elején csak tápoltam látván hogy megerősítették a mobokat,jóformán szinte semmi küldit nem csináltam 8-9 szintig aztán rászántam magam:D
    Na most mék suliba aztán majd 2 fele re,bye!
  • GDI
    #12645
    Nem bloodrayne s csavesz neve hanem Blodwyn ha jol emlékszem-a bloodrayne az egy sexy vámpír cicababa.-))
  • krob
    #12644
    köszöntem!!!
    ...megcsinálom, ha már egyszer elkezdtem. :)
  • Dant0r
    #12643
    Joe ba van zárva az egyik őrtoronyba, abba, amelyik grittáék háza mellett/mögött van.
    A kulcs hozzá viszont Peck-nél van, aki épp k*-zik ^^
    Most nem tudom hogy pickpockettel lehet csak ellopni, vagy ha levered is megtalálod.. Mindenesetre elég kevés xp is jár a küldiért, szal csak ha nincs jobb dolog akkor csináld :)
  • krob
    #12642
    Ha tudok, persze, hogy segítek.
    Meg se néztem, hogy tudom-e folytatni a történetet, mármint segít-e Vatras az Innos szemét rendbepofozni...
    Egyébként van egy JOE nevű küldi, nem tudjátok mit is kellene ott tennem, még az eleje felé kaphattam, de már arra sem emlékszem kitől. Ez is vmi eltünt fazon asszem.
  • Mr_no_NaMe
    #12641
    Oks akkor tápolni fogok mint atom!
    Krob azért ha továbbjutottál,segítesz nekem ha elakadnék?De azért ez még messze van mert én most úgy tervezem hogy az 5. fejezetig tápolok ezerrel azt utána fojtatom az addont.Meg tudod a 4. fejezetben a sárkányok miatt 4-5 garantált szintlépés lesz!Remélem mégse lesz ojan sok idő tápolni lvl 30-ig:)
  • Dant0r
    #12640
    A % az azt befolyásolja, hogy mennyi esélyed van critical találatra.
    Az meg ugye egy- és kétkezes fegyvereknél azt jelenti, hogy a STR értéked hozzáadódik a sebzéshez.
    (íjaknál és számszeríjaknál a dex mindig hozzáadódik, a % pedig vmi olyasmit jelöl hogy milyen eséllyel találod el messziről. persze közeledve egyre több bónuszt kapni, így lehet 10%-al is ölni)

    Szóval: mindenképpen érdemes tuningolni!
  • krob
    #12639
    kb történetügyileg én is itt járok, de lvl 30 vagyok kb. , úgyhogy gyúrj egy cseppet, mielőtt folytatod.
    A fekete páncélos csávesz a Raven ...
  • Mr_no_NaMe
    #12638
    Egyébként jobban tudok majd harcolni ha 100%-ig kitanulom az egykezes harcot és nemcsak a master fogig(ami ugyebár 60%)?
  • Mr_no_NaMe
    #12637
    De az elég durva hogy 16 szintesen nem birok legyakni 1 sima orkot Francért kelett azokat így megerősíteni...egyébként már majdnem mindenkit kinyirtam az addonhelyen és a newworldben és lassan felmerül a kérdés hogy mi a fenéből tápoljak majd?Mer az orkok erősek és szinte csak azok vannak a bányavölgyben...
    Ja igen és 1 lehet hogy hüje kérdés,lehet az addonba találni orká átváltozás varázstekercset?:)
  • Mr_no_NaMe
    #12636
    Thx:)

    SPOILER:)
    Már ott tartok hogy megvan a reaven defenser páncél vagy mi.Jah igen és bloodrayne feje:))))Amikor bementem raven palotájába és jobbra fordultam volt 1 bejátszás,amiben 1 ijen fekete páncélos csávesz bement a kapun és bezárta.na itt most halál komojan elakadtam.Asse tom hogy most mi van mer bloodrayne meghalt meg stb...sztem a nagy részét már elvégeztem ennek a banditás résznek.
  • krob
    #12635
    Pffff , azért az egy elég hosszú sztori.
    Ami a lényeg, hogy Esteban a helyi keménycsávó és megpróbálták kinyiffantani. Utálja mindenki, mint a nagybarnát. Megbíz, hogy NYOMOZD ki, ki áll a merénylet mögött.
    Beszélj mindenkivel, járd körbe a mocsarat stb...
    A kocsmárostól érdeklődhetsz, hogy a tábor tagjai hogyan viszonyulnak hozzád, ergo mennyire őszinték veled.
    (Van egy igen erős kard íjászoknak, a főzőcskéző fazon mellett a kalyibában alszik egy mogorva muki, az ő pengéje, a kard neve Betty :) dex-es fegyver)
  • sanyiiiii
    #12634
    Esteban-t meg téged:)
  • tibor16
    #12633
    .... ÁÁÁÁÁÁ... basszus, én meg eladtam a holmiait, legalábbis asszem, ilyen aranykelyhet miegymást, a zacskot meg asszem kinyitottam..., basszus, valamit ír amikor beszélek vele, hogy mi kell neki ... na majd mingyár...
  • Mr_no_NaMe
    #12632
    Lehet:)))

    Egyébként most már van pirate ruhám,kiirtottam a fél addon helyet,most megyek a banditákhoz kémkedni:)Illetve már bent is vagyok,Esteban ad 1 feladatot hog oljek meg valakit...valaki help,kit kell megolni?:)))))))))
  • GDI
    #12631
    Az nem water mage ruha-szerintem-hanem a víz gyürüjének ,,szoszerinti lefordításban,, a páncélja.NEM?
  • Mr_no_NaMe
    #12630
    Nah elmentem vatrashoz adott papírt:) Kaptam water mage páncélt,asszem mostmár menni fog:) Köszi a segítséget!
  • Mr_no_NaMe
    #12629
    Kaptam water mage páncélt yeaa:))
    És a teleport meg merre van nem aba a barlangba ami a híd alatt van a taverna közelébe?
  • Mr_no_NaMe
    #12628
    Őő asszem nem,otan mit kell?:)) mer leeht fernandoval vmit errol beszélni...
  • krob
    #12627
    Randi a Tavernában
    (gyűrűt felvesz)
    Fogadóst megkérdezni és szerintem utána megy autómatikusan minden.
    (a fegyvercsempészes küldinél jelentettél a rakparton a paladinok raktárosának?)
  • Mr_no_NaMe
    #12626
    De vatrassal már mindent megbeszéltem semmi küldetéshez lötődőt nem lehet már vele beszélni.Elmondod mit kell csinálni a döglött hárpiás talinál,és ha az megvan kapok pépört hogy jófiú vagyok?
  • Mr_no_NaMe
    #12625
    Igen!laressel beszéltem és vmi titkos osszejovetelről beszél a teleport rúnák küldetésben!Mit kell csinálni?plz mond el már nagyon szeretnék átmenni az adoonhelyre:)
  • krob
    #12624
    Közben én is játszok ám ... :)
    Vatrasnál kérdezz meg mindent nyugodtan, aztán lesz egy összejövetel a Döglött Hárpiában...
    Saturasnak egy üzenet kell Vatrastól, hogy megbízható vagy.
  • Mr_no_NaMe
    #12623
    Nemtudsz segítni?:(
  • Mr_no_NaMe
    #12622
    Hát igen lehet kicsit sötét a kép dehát,meg nagyis,bocsi.
    Semmi naplóbejegyzést nem ad mikor beszélek Saturassal!
    Tegyek fel képet a küldetésnaplóbol hátha abból teis meg tudod mondani hogy miért van ez
  • Mr_no_NaMe
    #12621
    Saturas ezt mondja!Én már vizibuzi vagyok mert már gyűrűt is adott rég vatras!
  • Mr_no_NaMe
    #12620
    Csak a (MORE) szovegecsake van a beszédmenüjében
  • Mr_no_NaMe
    #12619
    Jó de én már az vagyok!
  • krob
    #12618
    Arról beszélgess vele, hogy a vizibu*ik körének tagja akarsz lenni!
  • Johnyy
    #12617
    Nekem először Dart Reven Feeling jött be a képről,, de akor most lehetsz a sötétség szolgája?