21229
  • Randal
    #12696
    Kérdés:
    "hi - how do i get the repaired ring off the water mage for the portal? apparently i need vatras' approval else he wont hand it over. when i speak to vatras he says nothing about it and only asks i find him a replacement (which has to do with eye of innos - not this ring!). "

    Válasz:
    Find the other 3 pieces and repair it, give it 2 the questgiver and he ll repair it.But 2 go 2 jakhendarr you need vatras letter, you ll get that only in chapter 2.

    Találd meg a 3 darabot, javítsd meg, add oda annak aki a küldetést adta, de szükséged van még Vatras levelére.
  • tibor16
    #12695
    Addon első rész (még csak a 11 szinten vagyok) és azon belül a küldik fele (jómegasszondtam)
    Most nem leszek egy óráig, meg kell tolnom az ebet....(kitöri a nyakam)
  • Randal
    #12694
    mi a quest neve?
  • Mr_no_NaMe
    #12693
    Na valaki elmondja nekem részletesen mit akar vatras?
    Tudom láma vagyok de ezzel a kérésével vatrasnak kárvolt bonyolítani az amúgy is bonyolult innos szeme küldetést
  • Randal
    #12692
    mi a quest neve?
  • tibor16
    #12691
    ..esetleg az addon szövegét ki lehet nyerni vhogy? Mer annak idején a Black&White-al úgy jáccottam, hogy az aktuális szöveget kikerestem a géppel és fordító egérrel lefordítattam. Nem volt egy élmény de megértettem a küldiket. Itt viszont asse tudom, hol a szövegfálj (az nem baj, ha azonbelül összevissza van, csak a gép olvasni, értelmezni tudja)
  • tibor16
    #12690
    ...ehem, ebben benne van az Adoon is???.... na mind1, azér köszi. Esetleges feladatfordítás? -annak idején szinte az alapján toltam végig a G2 először (másodjára meg a már ismert fordítással)... sz'al esetleg feladatfordítás?.. nem tudnál segíteni? -remélem nem csak egyedül kérem....
  • Randal
    #12689
    én sajna nem tudok róla. nem láttam még.

    Angolul pedig ezt találtam, bár ez kicsit vegyes...:

    http://forum.jowood.com/archive/index.php/f-114-p-1.html
  • Mr_no_NaMe
    #12688
    Hát énse vagyok vmi nagy angolos de ezidáig sikerült megértem a feladatokat nekem Köszönöm,köszönöm:DD
  • tibor16
    #12687
    Szia Randal: az Addonnak nincs feladatleírása?, lehetőleg magyar :) vagy max angol, -sokat segítene... vagy nem csinálnátok meg??? a gyatra nyelvkapiskálóknak???
  • Mr_no_NaMe
    #12686
    Hát már átmentem az addonhelyre és ottis van 6-7 vízmágus de eggyik se beszél erről...
  • Szid
    #12685
    Vatras az nem vízmágus?
    A vízmágusok közöt keresd az utódot.Az eredetiben (G2) meg magátol ment, ha jól emlékszem.
  • Mr_no_NaMe
    #12684
    De a kiegbe vatrasnak kell vmit csinálni hogy segíjen innos szemébe a sima G2-be nem kell de a kiegbe igen.és azt nem tom mi a rákot kell neki megcsinálni
  • Randal
    #12683
    itt fent megtalálod a végigjátszást, de azért itt a link:

    http://beam.to/gothic2.hu
  • Mr_no_NaMe
    #12682
    A kieget is
  • Mr_no_NaMe
    #12681
    Dehát a monosterybe senkinek se van ijen a párbeszédébe hogy na kko most megyek vatrashoz:)
    kicsit részletesebben létszike:)
  • Randal
    #12680
    egyébként az a fájl a G2-t angolosítja vagy a kieget is?
  • Duzsuki
    #12679
    Ézt a címet ismeri valaki?
    Link
  • Randal
    #12678
    komolyan?
    hmm, akkor kicsit alaposabban megnézem.
    Duzsuki:
    ez nem műxik:9
  • Mr_no_NaMe
    #12677
    Köszi!Egyébként ha,a wandoorol szedted akkor az angolosítás ottvan a kieg cuccai közt:)
  • Randal
    #12676
    asszem ja. Vatrasszal pofázol, aztán szvsz templom és majd megy.

    Kérdés:

    Az angolosítást honnan tudom lekapni?

    Johnny: köszi a wanadoo címét. mostmár megvan a kieg:)

    Hunnenkoenigről nem tudok semmit. Sajna így a 2-nek a konvertálása áll.
  • Duzsuki
    #12675
    Ezt már láttátok?
  • Mr_no_NaMe
    #12674
    Hát okés de most mennyek és szóljak saturasnak vagy vkinek hogy mennyen vatrashoz?megpróbálom
  • Randal
    #12673
    Vatras addig nem segít neked amíg egy másik Vízimágus át nem veszi a helyxét.
  • Probatbicol
    #12672
    köszi
  • Mr_no_NaMe
    #12671
    Hoppá:DD
    pls vki elmondja mi itt a feladat?
  • Ottto
    #12670
    dolgod? Inkább gondod! :D
    Elég akaratos egy ürge.
  • krob
    #12669
    Greg volt az, a főkalóz - lesz még dolgod vele :)
  • Probatbicol
    #12668
    Hello !
    Az addonban még az elején, amikor elcsórtam Lobart-tól a parasztruhát, a város előtt leszólított valaki, hogy be akar jutni a városba. Odaadtam neki a ruhát, erre valami olyat gagyogott, hogy majd bent találkozunk és meghálálja. Namost már a nevét is elfelejtettem, nem tudjátok ki volt az? Németül karattyolt szal addonos rész sztem. Semmi elakadás nincs, csak bosszant, hogy potyára adtam oda neki a ruhát.
    Vagy Canthar volt az? A sima G2-ben ő csövezett itt azt hiszem.
  • krob
    #12667
    Most elvileg Vatrasnak kellene elmondania nekünk, hogy milyen módon lehet újra felszentelni Innos szemét. De lehet, hogy ő csak akkor segít, ha segítettél a vízib*znyákoknak... nemtom...
  • krob
    #12666
    -------------addon-------------
    Még nem tudom, én is itt járok, de még az új részen izomkodok. Ha megtudok vmit, írok.
  • tibor16
    #12665
    Srácok vezessük már be megint, ha valaki a G1, G2, Addonról beszél, írja már a mondókája elejére. Mer szívesen segítek pl az első kettőben, ezért szívesen olvasgatom, de így nemtom eldönteni, ez most az addonos probléma-e (azér ott mások az összefüggések és még nem tartok ott) vagy sima G2 probléma, és akkor meg belekotyoghatok. ...nnnna sz'al ércsük??? :) -írjátok má az elejére....
  • Mr_no_NaMe
    #12664
    Mondom amulett megjavítva,de semmi sincs a 3 isten mágusának a párbeszédpaneljébe innos szeméről...eddig ijen bajom még nem volt pedig vagy 4* szer vittem végig
  • Ottto
    #12663
    Elküldted mindhármójukat a napkörhöz? Pyrokart is? Van nálad snapperweed, bár ez nem annnyira fontos.
  • Mr_no_NaMe
    #12662
    xardos=xardas
  • Mr_no_NaMe
    #12661
    Figyuzzatok gond van!
    Most vagyok a 3. fejezetben elloptam innos szemét megjavítattam benettel de most nemtudom mi van mert se vatras,se pyrokar,se xardos nem hajlandó velem erről beszélni,magyarul nincs ijen a párbeszédpanelbe.
    Krob nemtudod mi lehet itt?
  • Mr_no_NaMe
    #12660
    Hehe nekem is vmi ijesmi:)
    Csak érted lvl 20 felett már érdemes átgondolni hogy mire gyúr az ember:)
    De én má az elején elcsesztem mert amikor 10tp volt 5% egykezes harc akkor még azt hittem hogy akkor a kétkezes harcot kell gyúrni és a kétkezes harcot is félig kigyúrtam és még akkoris 10tp volt 5% 1kezes harc,így elveszett 20-30 tp...

  • tibor16
    #12659
    ... :)) köszi ... én az első részben és még csak 11-es szintű vagyok.
    nem tudja vki, a tavernánál van vhol egy teleport kő - hol van? mer én már felforgattam mindent....
    Tényleg, ezeket a köveket, hogy lehet majd használni?
  • krob
    #12658
    BETTY:
    DAMAGE: 130
    DEXTERITY: 110
    EGYKEZES
  • krob
    #12657
    level 20 = 20-as szint

    Egykezesre, meg nyilpuskára gyúrok, de egyik sincs még 60 :)
    Mottóm: Többet erővel, mint ésszel
    Egyébként a kőtáblákkal egész szépen lehet tuningolni.
    A betty-nél erősebb dex. karddal még nem találkoztam, íjászoknak kötelező darab!!!
    Ha adhatok még egy tanácsot, egykezes cuccoknál a fattyúkard(fine bastard sword str 110) egy darabig ideális(orkra frankóóóó), mert gyors és hosszú van erősebb fegyverem is, de nem használom, mert túl közel engedi az ellent.