21229
  • Takanohana
    #12736
    Esetleg ha végre meglesz a 100%.
  • Randal
    #12735
    de jó:(
    Szia Esro!
    Én is rég láttalak, na mi az gyerekek? nagyobb forgalom majd csak a 3. résznél lesz?:)
  • tibor16
    #12734
    aham, köszi, ezzel tényleg nem lehet mit kezdeni... a magyarosítást meg sajna az Addonnál nem lehet használni... :(
  • Mr_no_NaMe
    #12733
    Mindig 99 re megy
  • Mr_no_NaMe
    #12732
    K megpróbálom
  • Shongi
    #12731
    Khmm,csak 90-et sebez:)Az nem éppen jó, szenteld fel még párszor, asszem max 110 v 120 lehet egy kezesen.
  • Mr_no_NaMe
    #12730
    Csakaza -50 health b*assza a csőrömet
  • Mr_no_NaMe
    #12729
    Köszi már a lovagoktól tanultam!Felis szenteltem a beliar kardot és 1 kezes lett!Baze nagyon komoj!90sebzés + 30 ha belecsap az ellenbe a villám,ez nagyon ott van
  • Shongi
    #12728
    MIen kasztba tartozol?( lovag v sárkányvadász ) Sztem sárkányvadászoknak Torlof tanít v esetleg a bányavölgyi várban valameik csákó, de nem biztos. Lovagoknak meg biztos valaki a paladinok szállásán.
  • Mr_no_NaMe
    #12727
    Már a 4. fejezetben vagyok de nemtudod ki tanít erőt 90 felett?
  • Shongi
    #12726
    Hmm, hát nem egésszen így van. A red stonokat, egy csávótol szeded el a rablótáborban. A magic crossbow egy oltáron van, ahova majd a küldetések miatt mindenképpen el kell menni. A magic bow-hoz pedig egy leszakadt hídon kell átjutni, közel ahhoz a "ház"hoz( house of the death...), amit egy Swamp gólem is véd.
  • Mr_no_NaMe
    #12725
    JEE Megyek viszem a kárdóót
  • Mr_no_NaMe
    #12724
    Egyébként ki tanít erőt a kiegbe 90 felett?
  • Shongi
    #12723
    Beliar karmát fel kell szentelni egy BEliar oltárnál.
  • sanyiiiii
    #12722
    nah most akkor hol van kicsit részletesebben? Jah és honnan lehet magic boltot szerezni?
  • Esrohnoil
    #12721
    Hi! Rég láttalak. :)
    Sztem nem kompatibilis.
  • Randal
    #12720
    figyi. ha felrakom az addont, angolosítást utánna rámegy a magyarosítás?
  • Mr_no_NaMe
    #12719
    Hát megtaláltam de nemis ott kerestem bah
    Bocsi eme hatalmas lámaságér
  • Mr_no_NaMe
    #12718
    Hát nem értem...
    Sikerült átugranom a magic bowhoz,de ott csak 2 stone guardot,1 rubinpengét,tanuló sonokat meg növényeket találtam...Egyébként a magic bow ott van ahol a red stone kavics vólt,abban a templomban amit néhány zombi őriz.
    Nem azért de most én vagyok ijen b*szott vak vagy nem ott keresem ahol kéne?:)
  • Randal
    #12717
    Ezzel az a probléma, hogy mi txt fájlokkal dolgoztunk. Aztán ezt elküldtük HornOx-nak, mert csak ő tudta átkonvertálni, ő meg visszaküldte a konvertált fájlt.
    Szóval ezért gázos az egész.
    Azt tudom, hogy egyszer nekem is megpróbálta elmagyarázni, Perl progit használt meg még nemtom milyen parancsot.
    Szóval így állunk.
  • GDI
    #12716
    26-os szint sárkányokra még elég kevés,de szerintem mire szembetalálkozol még egy sárkánnyal addig még sok ellenséget kinyirhatsz akik kicsit főltápolnak-szerintem.-)
  • krob
    #12715
    A Beliar's Claw-t lehet használni????
    Mert ha Saturas megsemmisíti, akkor Xardas letol, de ha elviszem hozzá, akkor meg nem csinál vele semmit, csak örül, hogy nálam van.
    Hol kapható a magic crossbow-hoz töltény???????
  • Mr_no_NaMe
    #12714
    Köszke!Ha hazaérek rögtön megyek és megidézem azt a szellemet:)
    Szerinted 26 szintesen elég erős vagyok hogy átmehessek a 4. fejezetbe sárkányozni?Mert gondolom azokat is überelték és sztem nemis keveset...
  • GDI
    #12713
    van egy olyan hely ahol ül egy csávesz a vityilloja elött.Én odaadtam neki a kaloz ruhámat nemtom Te találkoztál-e már vele.Na már most,az elöt a visko elött van egy híd amit két vagy három ork öriz-azokat leterítettem,átmentem a hídon és ahegy széléhez érve eltérsz jobbrra,vagy ha így könnyebb a visko mögött van egy utaz az ut felvezet a hegyre,de Te nem mész fel egésszen hanem valahol ott van egy feljáro quarhodron sírjához.A sír előtt hárpiak goblinok és egy troll van.Ha azokat kivégezted go be a sírhoz ott felolvasod a papíron lévö szöveget és megjelenik a szellem.Válaszolsz a kérdésekre és utána vissza akitöl kaptad a tekercset.A kérdésekre a helyes válasz sorba:1.Halott örzök,2.Harcosok kasztja,3.Papok,4.Harcosok kasztja,5.Tudosok,6.gyogyitok,7.az hogy nem todom.
  • Mr_no_NaMe
    #12712
    Na mindeggy léptem
  • Mr_no_NaMe
    #12711
    Létszi mond el hol van a sírhely plíííz!
  • Mr_no_NaMe
    #12710
    Igen!A papír már megvan!Márcsak a sírhelyet kéne megtalálni
  • Mr_no_NaMe
    #12709
    Hol van az a sírhely?Lehet már megis van a tekercs csak én vagyok a hüle
  • Mr_no_NaMe
    #12708
    Meg aztsem tudom hol van Quarhodron sírhelye
  • Mr_no_NaMe
    #12707
    Köszi de Saturas párbeszédpanelébe már csak az END. van:)
    beszéltem én már minden mágussal de csak a Let's Trade mega had növeljem a mannámat feliratok vnanak meg ijesmik
    Mit kell csinálni hogy elküldjön máshová?
  • sanyiiiii
    #12706
    Beszélj Saturassal ö arrébb küld vagy 5 méterrel 1 másik mágushoz hogy kérj el egy tekercset melyet fel kell olvasnod Quarhodron sírhelyénél(ahol a magic crossbow van).
    Ezután beszélsz vele,megválaszolod a kérdéseit ő pedig segít bejutnod a templomba.
    Itt túléled a csapdákat,majd lecsapod Raven-t,aki egyébként nem nehéz ellenfél,én úgy le tudtam csapni hogy 1 orkkal nem bírtam el.
  • Mr_no_NaMe
    #12705
    Mindeggy megvan...Megvannak az összes stone kő,megvan az összes teleport hely,orkok kanyonbol kiirtva mégis mija szar kell még ezeknek hogy továbbmehessek végre?:)
  • Mr_no_NaMe
    #12704
    Nah nemtudja vki hogy hol van a 4. stone tabel?Megvan a red,a sárga és a zöld.Gondolom az utolsó kék:) Nemtudja vki hol van?
  • Mr_no_NaMe
    #12703
    Meg vmi focus stonet is kaptam az elöbb,a vízmágusok nem csinálnak semmit csak álnak 1 helyben és bambulják a hüje papírjukat...
  • tibor16
    #12702
    ..hi.. akkor olyan hogy szövegfálj? (gondolom, vmi tömörített forma meg ilyesmi)
  • Mr_no_NaMe
    #12701
    Hát kössz:)
    Egyébként a slavéket a bányákbol meg kel menteni igye?Mert azt az elobb tettem meg
    Meg még 3-4 red stonet odaadtam pár emberkének és bement dolgozni a bányába,ezt ugye nem csezstem el?:)
  • GDI
    #12700
    Beszélgess a vízmágusokkal ök mindent elmondanak pontossan,hogy mi a tehendöd-még majd egy szellemmel is dumcsiznod kell asszem Qarohodron a neve vagy valami hasonlo de majd oda is a varázslok segítségével jutsz el.Minden megoldás ott van az Addon pálya részen.Sorry de pontos storyra már nem emlékszem,sorrendre.Beszélgess az emberekkel-eljuttatnak Ravenhez-)
  • Mr_no_NaMe
    #12699
    Óó bazeh...

    A segítségedet köszi de a Ravent hogy győzzem le?:(
    ott tartok hogy 1 bejátszásba kinyit 1 ajtót és maga után becsukja és pasz nem tudom hogyan tovább.
    Gondolom még 1 csomó idő mire megtalálom meg legyőzöm mert hát sztem eza Raven nem lesz eggy vérlégyerősségű bandita...
  • GDI
    #12698
    A lényeg az hogy le kell elöször gyöznöd Ravent meg kell szerezned a kardját és utána beszélned Saturassal.Ö utána küld még egy vízmágust Khorinisbe hogy segítse Vatras munkáját.vatras marad ott ahol eddig is volt.Miután elküldte Saturas a másik vízmágust Khorinisba na akkor kell beszélni Vatrassal-a többit már tod.
  • Randal
    #12697
    4479 kérdést kellene megnézni ponrosan, sajna:(
    de asszem ez támpontot nyújt