21229
  • Prince007
    #12776
    Menj át egy köpülő nő testébe és akkor tudsz köpülni
  • Mr_no_NaMe
    #12775
    Kira de nemleeht ojan dolgokat csinlni amit eddig csak az npc-k csináltak?Pl lásd a kaszárnyát ott 3 csávesz forgatja a kardját és még onar tanyján Cord.Ijet nem lehet?Csak ijen funnak:)
  • Prince007
    #12774
    pl:Marvin módban ha be van kapcsolva és szerzel egy erőt vagy ügyességet növelő dolgot(pl. gyűrüt)és leveszed fölveszed mindig növekszik az értéke(+5+5+5+5+5
  • ProSatanos
    #12773
    Potlás:
    Szerintem ugyanugy mükxik a vizimágusok mint a Gothic 1-be,
    a sztori egy pontján beléphetsz hozzájuk,
    DE
    még nem jutottam el odáig úgyhogy nem tudok pontosabbat :)

    Azért elégé feldurvitották az ellenfeleket az Add-IN-be
    (Így most már joval nagyobb a kihivás :)
  • ProSatanos
    #12772
    Há jól értettem akkor igen, a Viziguruk egy titkos banda s attol hogy másnak is tagja vagy az nem zavarja őket :)

    Egy érdekes észrevétel:
    Elkezdtem én is az Add-on de ez igy elég kavarc hogy egyik beszollás angol a másik német, sajnos a németből egy kukkot nem értek, de szerencsére a feliratozásokból angolul már igen.

    Másik érdekesség hogy eljuttam addig hogy a város polgára lehetnék, s már egy képernyőnyi Quest-em van amit kell teljesítsek, ez így elég gáz :(
  • tibor16
    #12771
    Addon. Vízmágus akarok lenni. Vatras (ha jól fordítom) asszongya kell Lord Hagen "támogatása". Lord Hagenhez viszont csak úgy jutok be ha milicista tanonc leszek. -Ezexerint, vízmágus úgy lehetek ha valahova pl milicista, mágus, vagy zsoldos tanonc leszek? -mellesleg megcsináltam, és amikor Vatrasnál újra jelkeztem vízmágusnak kaptam 400 pontot és elküldött vhová, ha jól veszem ki vissza a vízmágusokhoz. Most azt jelenti, hogy vízmágus tanonc is leszek meg milicista is -hogy a tökömbe van ez????
  • Dant0r
    #12770
    Ott 30 feletti képességnél (akár str, mana, vagy egykezes harc) dupla annyi LP-be kerül, 60felett 3x, 90 felett 4x, és 120 felett már 5LP-t kell fizetni, ha 1-el akarod növelni. :(
  • Mr_no_NaMe
    #12769
    Háde de ugy csak simán a földre hogyan kell?
  • tibor16
    #12768
    Leülni már az első részben is lehetett.. odamész egy székhez, nyomsz egy akciót és leül a koma... -nem tudtad?
  • Johnyy
    #12767
    Hogy megy? még nem ismerem az adont a nyelvi gubanc miatt :((
  • Dant0r
    #12766
    De ez csak Addon nélkül ugye?

    Mert addonban kicsit máshogy megy ez a "60-as erőig felnyomom" dolog ^^
  • Johnyy
    #12765
    A legkönnyebb kari meg a mágus mert tud magiezni és az nem olyan mint a nyíl hanem mindíg célba talál,, és amikor még nem csatlakoztál senkihez akor kell rágyúrni 60 as erőig(+gyűrű és legyőzthetetlen vagy az ork mészárlóval) eztán meg lehet rámeni a mágus képességekre!!!!
  • Johnyy
    #12764
    Szerintem a gothicban a legtöbbet az egykezes kardok érnek,, azzal a jobra blara lóbálással simán alacsonmy szinten le lehet teríteni egy orkott,
  • Mr_no_NaMe
    #12763
    :))
    Jó ez az orkosdi...Egyébként nemtudod hogyan kell leülni és ezeket a "csakaz npc-k csinálják" dolgokat?:)
  • krob
    #12762
    ... megtisztelsz...
  • Mr_no_NaMe
    #12761
    Meg nemlehet még vmi kira dolgot művelni a Marvin módban?Pl leülni,kardforgatást gyakorolni meg ijenek?
  • Mr_no_NaMe
    #12760
    Hát igen,nem tagadom vérbeli ork vagyok és a mottóm (amit Krob bácsikán is szokott mondogatni:))

    Többet erővel mint ésszel
  • Prince007
    #12759
    Ork vér csordogál ereidben.
  • Mr_no_NaMe
    #12758
    Jah de nekem valahogy az ork jön be a legjobban,de még annál is jobban:)))Én ijen ork mániás vagyok vagycsak itt van ijen frankón megrajzolva?:))
  • Prince007
    #12757
    Sárkányba költözni a legjobb
  • Mr_no_NaMe
    #12756
    nagyon poén ez a "lelki költözködés"

    Csak az a kár hogy nem lehet orkként végigvinni a gamét
  • Mr_no_NaMe
    #12755
    Őőő....izé helló ork ezredes vagyok és rohadt büdös lehelletem van
  • sanyiiiii
    #12754
    Ugye-ugye:)
  • Mr_no_NaMe
    #12753
    Wow 1 gombnyomás és aban vagyok akiben csak akarok
    hatszázmillió tenkx
  • Mr_no_NaMe
    #12752
    uh köszi megpróbálom
  • sanyiiiii
    #12751
    Marvin módban odamész 1 orkhoz és nyomsz egy o betüt.
  • Mr_no_NaMe
    #12750
    Nemtudjátok hogy kell a Marvin módba azt megcsinálni hogy a kétkezes ork fejszét egykezesként suhogtasd?:)
    Meg nem lehet vhogy megpöckölni a gamét hogy ork lehessen a főszereplő?:))
  • tibor16
    #12749
    Meg az utalások sem stimmelnek. Egyes cselekedeteknek más a történetszövésük. Mellesleg a szöveg a játékban angolul jelenik meg, amikor az angol pexcset felteszed. Tehát az angol szöveg benne van az angol pecsben, -csak ki kéne vhogy operálni onnan. Erre kellene megoldás.
  • Esrohnoil
    #12748
    Sztem egyébként azért nem kompatibilis, mivel a szövegsorok sorszámai nem egyeznek az addonban a sima 2-eshez képest.
  • Esrohnoil
    #12747
    Rám hiába néztek, az 1.-nél segítettem fordítani, de csak englishül értek, német nem megy.
    Meg ha meg is lennének az emberek, a konvertálásra akkor is szükségük van, h. ki tudják szedni a játékból a mondatokat, aztán vissza is lehessen rakni...
  • sanyiiiii
    #12746
    Nem akarja valaki magyarosítani az addon-t?
  • Szid
    #12745
    Most akkor a 100%fordítás G2 nemmegy az adonnal? Pedig errevártammár mióta...
  • Szid
    #12744
    Buba is mondani: Jujajuja
  • tibor16
    #12743
    Ja :-/
  • sanyiiiii
    #12742
    Jujj.
  • tibor16
    #12741
    .. vagy nem jó az Addon CD... ?????
  • tibor16
    #12740
    Ha jól emléxem nem kéri. Addig csak megpecselted a Gothic 2-őt. A kieget Te engeded rá. Addig viszont a kieg nem megy fel, amíg a pecselést el nem végzed. Vili (ez egy igazi 22-es csapdája :))) )
  • yal
    #12739
    jo visszaolvastam igy mar tiszta, en errol neztem
    1. felrak gothic 2
    2. német 1.30-as peccset így indítjuk: Gothic2_130_de.exe /X
    3. csak a gothic2.exe-t kirakjuk a gothic 2/system könyvtarba a régire
    4. felinstall ljuk ezt a kieget
    5. rátesszük a 2.6-os peccst (az exe-t, nem a krekket)
    6. rá  a krekket (ez egy rar)
    7. az angolosít s modot is feltehetjük, ha kell

    itt viszont nem igazan volt bent az a bizonyos sor:/
    a 4. pontnal viszont nem kezdi el telepiteni mert install kozbe keri a kieg CD-t, ami hiaba van bemountolva
  • tibor16
    #12738
    Az alább lévő sor is hozzá tartozik, együtt kéne olvasni. Azaz ha jól emléxem: a becsomagolt peccsből a "/x" parancs segítségével csak a gothic2.exe kell kicsomagolni, gothic 2/system könyvtarba kirakni vagyis felűlírni a benntlévőt. Remélem világos. Ha nem akkor ne gonolkozz! (ezen nincs mit) csak csináld a leírás szerint.
  • yal
    #12737
    Ujrafogalmazna ezt vki magyarul?
    "csak a gothic2.exe-t kirakjuk a gothic 2/system könyvtarba a régire"