21229
  • pluhi
    #12816
    Ha giga ram kell a játékhoz, akkor ideje lenne kirúgni ott pár programozót, és olyanokat felvenni, akik tudják kezelni a swapfilet.
  • tibor16
    #12815
    Annak idején én is panaszkodtam emiatt, azóta bővítettem, -1Gb ram, 9600/256 XT - azóta nincs gondom :)
  • Braveheart
    #12814
    uyganez volt a bajom, ezért is hagytam a játékot.... utolsó fejezetik elszenvedtem de aztán elegem lett. mindent próbáltam kivéve ramcsere, semmi sem segített.
  • pluhi
    #12813
    Hi All!
    Szivesen nyomnám a játékot, de 15 prcenként kilép a desktopra. Semmi hibaüzi, szépen becsukja magát. Állitólag ez ramprobléma. Hát van belőle fél giga, plusz annyi virtuális, amennyit csak akar (ezzel tököl is eleget). Nekem úgy tűnik, hogy egy új rész betöltésénél száll el, mert mindig futás közben jön elő. Cseréltem már vdfs32e.exe-t is, nem segitett. Ötlet? Ja, azt ne mondjátok, hogy mindent vegyek minimumra, mert akkor szart ér az egész. Úgy a kira, ha húzzák a felhők az árnyékot.
  • tibor16
    #12812
    ...csak ötlet, -pucold ki a registriből és utánna rakd újra...
  • s0n1c
    #12811
    Az bosszant csak, hogy már egyszer volt fent gépen és nem volt semmi baja. Legalább tudnám, hogy mi a problémája.
  • s0n1c
    #12810
    Na igen, sztem itt lehet a probléma, csak nemtom ennek mi köze lehet ehhez valójában. Legjobb tudásom szerint a winem tökéletesen szuperál.
  • Esrohnoil
    #12809
    Windowsal minden rendben?
  • Ottto
    #12808
    Nincs olyan hogy más verzió...
    ha jól emlékszem másnak is volt ilyen problémája ő is elkérte az én ar.exe fileomat de akkor sem ment. Nem tudom miért van ez...
  • s0n1c
    #12807
    Esetleg nem tudnád elküldeni a tiédet? :D hátha más verzió vagy mittomén :D
  • s0n1c
    #12806
    Már ezt is próbáltam, így se megy.
  • Ottto
    #12805
    írd felül az ar.exe-t az eredetivel akkor menni fog!
  • s0n1c
    #12804
    Hát érdekes, én már 3x újraraktam és uaaz... Lövésem nincs mi lehet a megoldás.
  • Shongi
    #12803
    Sztem telepítsd újra, egy időben nekem is csinálta, pont amikor a sima G2-es sárkányvadászomat(34es) akrtam megmutatni a haveromnak, elég vicces volt:)
  • s0n1c
    #12802
    Csak két file van crack könyvtárban: ar.exe és a crack.
  • s0n1c
    #12801
    Megtörtént, de nem segített, most próbáltam nocd crack-el az se jó... Egyéb ötlet valaki?
  • Chaos Mad
    #12800
    a crack könyvtárbol mindent másolj át.
  • s0n1c
    #12799
    Ezekszerint igen
  • sanyiiiii
    #12798
    Hmm.
    Ezt én nem értem hogy lehet. Ilyet is tud a játék védelme?
  • s0n1c
    #12797
    Tsao!

    Újra felraktam a gammat, és nemtom sebezni az ellent (copy protection error), amikor anno végignyomtam nem találkoztam ilyennel, tudnak valaki segíteni, hogy mit kő csinálni?
  • Ottto
    #12796
    Ürügy, semmi több.
  • sanyiiiii
    #12795
    Azz!!!
  • Esrohnoil
    #12794
    Jah, ez a legképtelenebb kifogás amit valaha is hallottam...
  • Randal
    #12793
    Ha jól emlékszem vmilyen politikai okok húzódnak meg a háttérben... DE MI KÖZE EGY JÁTÉKNAK A POLITIKÁHOZ???
  • Dant0r
    #12792
    Tűzmágus nem egyenlő novíciussal! :)
    Előbb tégy eleget kolostorbéli kötelességeidnek, majd aztán bejuthatsz Hagen-hez.
  • Kurty
    #12791
    Tegnap újra elkezdtem a gothic1et már 3-mas szintű vagyok Jó hogy már 2x er kijátszottam az 1-et meg a 2-őt de akkor is megunhatatlan!
  • tibor16
    #12790
    Az őr mégs nem enged be mint noviciust.
  • Ottto
    #12789
    Tűzmágusok bemehetnek Lord Hagen-hez!
  • tibor16
    #12788
    Addon..ezt nem értem, ha nem leszek milicista, nem jutok be Lord Hagenhez, akkor meg Vatras asszongya Lord Hagen hozzájárulása köll, különben nem vesz be a brancsba (vízimágus)... vazze... én varázslóóó akajok lenni nem milicistaa, -ilyenkor mivan... ??? plzzz ki tudja, hogy köll varázslóként bejutni Lord Hagenhez??? (már elfelejtettem)
  • Esrohnoil
    #12787
    Tudom,... de kiábrándító mikor németül kárognak a pofámba.
  • Chaos Mad
    #12786
    kúl :)
    thenksz
    nah holnap jövök segitségért :D
    az installnál :)))))
  • Mr_no_NaMe
    #12785
    1 cd se több,se kevesebb:))
  • Chaos Mad
    #12784
    aha
    tenksz :)
    na majd holnap nekiállok :)
    hány cd a kieg?
  • Mr_no_NaMe
    #12783
    Igaz már leírtuk párezerszer de azé itt van:)

    1. felrak gothic 2
    2. német 1.30-as peccset így indítjuk: Gothic2_130_de.exe /X
    3. csak a gothic2.exe-t kirakjuk a gothic 2/system könyvtarba a régire
    4. felinstall ljuk ezt a kieget
    5. rátesszük a 2.6-os peccst (az exe-t, nem a krekket)
    6. rá a krekket (ez egy rar)
    7. az angolosít s modot is feltehetjük, ha kell
  • Chaos Mad
    #12782
    hali
    most láttam a gothic addont a neten
    azt szeretném megkérdezni, hogy mien bonyi a felinstallálása, mit kell még hozzá leszedni stb
    kösz mindenkinek
  • Dant0r
    #12781
    Addon: most néztem szét az inventoryban, és látom hogy nálam egy levél, melyet vatras küldött saturasnak még anno.. csakhogy én azt nem adtam nekije oda, és szépen felbontottam. Most meg már nem lehet neki odaadni.
    Kérdés: szoptam és kezdjem újra az egészet?
  • Johnyy
    #12780
    aztnam értem hogy az angolosítást egy pill alatt megcsináljákk akor magyarítás meg mérneem :((((
  • Mr_no_NaMe
    #12779
    Ottvan rá angolosítás és ahogy én észrevettem 100%
  • Esrohnoil
    #12778
    Miért nem lehet kiadni angolul az addont???
    Ezt mondja meg nekem vki értelmes ember...
  • Dant0r
    #12777
    Vízmágus az kb. olyan, mint a tolvajcéh - csatlakozhatsz hozzájuk, küldiket csinálhatsz nekik, de le is sz.rhatod őket magasról :D (bár akkor a tolvajokkal ellentétben nem csak 1-2 küldiről maradsz le, hanem jóó sokról, meg új helyekről, a kőtáblákat nem tudod használni, stb.)