21229
  • Takanohana
    #12856
    Minket minden megoldás érdekel.
  • Randal
    #12855
    Sziasztok!

    na kezdem egy kicsit a kedélyek felborzolásával:

    Elkezdtem az addont, majd összerakok egy végigjátszást.

    Írni fogok az Addon angolosítás készítőinek, hogy küldjék el a szövegfájlt. (mivel írták, hogy segítenek mindenkinek aki más nyelvre akarja lefordítnai.)

    Meg lehet megkérdem tőlük, esetleg a régi G2 magyarosítást nem tudnák-e megcsinálni? (Elméletileg ez is így modként indulna, de kit érdekelne ha teljes lenne? Nem?)
  • tibor16
    #12854
    Már lenyomtam őket is, azt már régebben, ott azon a sziklakörrel elkerített területen, ahol lucia levelét is találtam... de azér megnézem mégeccer...
  • Bandew
    #12853
    Hát ez tök vicces, hogy megvettem eredetiben a Gotic 2-t, de még nem is játszottam vele, mert várom azt a rohadt fordítást.
  • Probatbicol
    #12852
    Igen, addig kell a bizonyítékot szállítani Martinnak amíg azt nem mondja, hogy leállítja Fernandót. Akkor kell beszélni Vatrassal.
  • Shongi
    #12851
    De avn még egy banda, a lépcső aljában ott ahol Bengar farmjáról mész Onar farmja felé, azokat is le kell nyomni sztem.
  • tibor16
    #12850
    Eze most mit jelent? -vagy mit kell csinálnom?
  • tibor16
    #12849
    Én asszem mindezt megcsináltam. Sagitta tanyája közelében van a csempésztanya, felszámoltam, a levéllel megkörnyékeztem fernandot, Vatrassal beszéltem utánna, aztán meg martinnal, Laressel is, és a végén Vatras asszondja:
    -Did Martin initiate the necessary measures to make sure that Fernando won't be able to sell weapons anymore?
    -Not yet.(én)
    -Hurry up and report that him! This has to be stopped immediately.
  • krob
    #12848
    Fegyvercsempésztanyát felszámolni -> levelet elrakni -> Fernandoval dumálni (én telhetetlen voltam és nem kaptam egy kanyit se :)) -> Vatras (dumáltam a haverral is a rakparton [Lares ?]) -> Martin ->megint Vatras aztán asszem ennyi ...
  • tibor16
    #12847
    Qrvára sz*r ez a bizonytalanság... hiába fordítgatok, annyi jelentése lehet egy szónak... meg unom is az állandó szótárazást ... legalább egy magyar végigjáccás lenne...
  • tibor16
    #12846
    Vatrastól kellene az engedlyt megkapnom a teleport kapu aktiválásához. A fegyvercsempész küldit be kéne fejeznem hozzá, Fernandót már megtaláltam, elmentem Martinhoz is, de Vatras vmi olyasmit mond állítsam meg a csempészést, (ha jól értem), Lord André viszont nem igazán reagál, sz'al befejezetlen a küldi és nem tudom mit kellene még tenni hogy Vatras engedélyezze a portál megnyitását.. plzz help!!! (kicsit lefordítottam az éjjel írottakat... :))
  • Kurty
    #12845
    Bocs nem tibor16-nak hanem Shongi-nak!
  • Kurty
    #12844
    Amúgy tudom hogy leveszi, már kijátszottam. Most újra kezdeném a kieget ha tudnám de nem sikerül. Az a gondom hogy mikor mentenék akkor kilép, múltkor is ez volt de ha az angolosítást kicsomagoltam és beraktam a scriptekhez akkor meg jó volt, na ennyi!
  • tibor16
    #12843
    Még 1 kérdés - nem tudom vatrastólk az engedélyt megkapni a portálhoz mer még nincs megoldva a banditák fegyvercsempészése ügy. Már fernandot tudom, voltam Martinnál, aki vmi olyasmit mond, hogy Lord Andréval kell vmit csinálnom, de ha elmegyek lord Andréhoz és szólok neki, azt mondja jöjjek később... -vagy lehet félreértettem vmit???
    Vatras meg aszondja állítsam meg a fegyvercsempészést... sz'al, mit is kellene csinálni?
  • tibor16
    #12842
    köszi a válaszokat :)
  • Shongi
    #12841
    már bocs de a havrodnak nem volt semmi szerencséja, csak átvágott, egyszeű csíter( ha csít mód megy akkor lehet ezt megcsinálni ), amúgy az orj gyűrű éppen hogy leviszi 20-al az erődet!!!
  • Shongi
    #12840
    Ha megnyomod a gombot akkor nem nyílik ki semmi, csak otterem egy tekercs abba a szobába, a falon valahol melletted.
  • Shongi
    #12839
    Lobart tanyáján van, de ha megnyomod nem jelenik meg semmi, mert a Paladinok elvitték, kérd el Lord Hagentől( elöször azért el kell menni a tanyára)
  • Ottto
    #12838
    Lobar tanyáján lesz a 3. ha jól tudom... Nyomd meg mind a 2 gombot, és akkor ott lesz a kő kör közepén. Vagy nem. Itt nekem Calarov (vagyki) is segített valamit, de lehet hogy az más volt.
    Más: az a gomb a vérkehelyhez nyit egy ajtót, de hogy hol azt nem tudom.
  • tibor16
    #12837
    Addon: help plzz... meg kellene szereznem a harmadik töredéket a teleport kapu aktiváláshoz. Voltam a Sekob tanyánál meg az erdő mélyén. az ott lévő stone guardoktól el is vettem a náluk lévőt, de hol a harmadik? A gém szerint a paladinoknál a felső negyedben. Lord hagen adott is vmi reliefet, de most mit köll tenni? A Lobart tanyánál lévő kőkör csak megrengett, de nem történt semmi. Ez még Lord Hagen előtt volt...
    A másik: ahol a paladinok alszanak, annál a nagy szobornál, a felső negyedben, van egy belső szoba meg egy gomb, -ha megnyomom, hallani, hogy kinyíllik vmi, de hiába keresem, nem találom .. megköszönném, ha segítene vki....
  • Probatbicol
    #12836
    A Jowood fórumán találtam. Valakinek ugyanez volt a problémája.
  • Kurty
    #12835
    Ja veletek már volt olyan hogy egy spéci gyűrű amit talán 5 fejezetben vagy az ork hadvezérektől lehet szerezni a föl aztán le vetted akkor +5 erő és +5 ügyesség már havernak 7000 erő is volt
  • Kurty
    #12834
    Haveromnak is ez volt mert csak a g2.exe-t másolta át, és átraktam neki a ar.exe-t is utána jó lett, de nem tudom a te gothic2-del mi lehet
  • tibor16
    #12833
    Honnan szedted a szöveget? -úgy értem beírtad kép alapján vagy vhogy copyztad???
  • sanyiiiii
    #12832
    Persze hogy el, még az erdőbe is veled megy majd az 0ik ornamentért hogy segítsen harcolni. És sebezhetetlen.
  • Probatbicol
    #12831
    Aha asszem ez lesz az:
    Vatras should gave you a fragment of an ornament. That gave you Lares. Lares should bring you to the water mages and give you that ornament. Give it Saturas and get a quest from Nefarius to find 3 other pieces of ornaments. (stone circles near sekobs farm, near lobarts farm and in the forrest under the circle of sun)
    Én nem Laressal mentem hozzájuk, hanem egyedül. Már emlékszem is, hogy Lares-nál volt egy Ok let's go opció. Remélem még el tudom utólag is csalni.
  • Probatbicol
    #12830
    Helló !

    Azóta nemsok időm volt játszani, de úgy tűnik elég nagy szarban vagyok. Még mindig ugyanaz a probléma, megvan Vatras levele Saturasnak, circle of water tag vagyok, viszont nem kaptam meg a gyűrűösszerakós küldit. Az rpgdot.com-on azt olvastam, hogy Nefarius adja a térképet az ornamentekhez, de hiába megyek hozzá csak egy end van már a párbeszédében. Visszatöltöttem egy olyan mentést, ahol még nem mentem át a 2. fejezetbe, de már ott sem mond semmit. Lehet, hogy túl korán, vagy túl későn mentem el a vízimágusokhoz?
    Abban reménykedem még, hogy valamit meg kell csinálni előtte, hogy odaadja a küldetést. Ha nem tudok átjutni az addon helyre akkor nem sok értelme van folytatni a játékot, régi mentésből meg nincs kedvem újraindulni.
  • Probatbicol
    #12829
    Még az is előfordulhat, amennyi cuccom van már ;)
  • Mr_no_NaMe
    #12828
    Nincsmit:)
    Ha meg nem adnak mapot-akkor meg már nálad kell lennie:)
  • Probatbicol
    #12827
    Nahát, pedig azt hittem, hogy az összes vízimágussal beszéltem már vagy kétszer. Köszi, este megpróbálom még egyszer.
  • Mr_no_NaMe
    #12826
    banyeg az a főküldi:))
    Beszélj mindenkivel a vizibuzi alagutakban,nem tudom kivel kell pontosan.Az eggyik ad neked 1 térképet amin 3 ijen maja vagy mittoménmilyen szobor van.na az 3 ilyen kis napkör heyle(ijen Stone hange forma tudod:))
    Na az eggyik Bengar(asszem ígyhíják a Xardas tornyához lekközelebi gazdát) tanyája melett a kis dombon van.Ott a Stonhange falakba keresel 3 kapcsolót(jól elvannak dugva)
    és ha mind a hármat megnyomtad beszélj a csávóval aki veled jött.Ő elküld Lord hagenhez és megvan a gyűrű első fele.A többit is így kjell megsezrezni de ott már nem lord hagenhez kell menni hanem amikor meg nyomtad a 3 kapcsolót akkor 1 Stone Guard jelenik meg...Legyőzhető:)))
    Na most szerény fogalmazóképességemmel megalkottam e művet amit ha nem értesz kérdezz rá mégegyszer:DDD
  • Probatbicol
    #12825
    Nem gyűrűillesztés nem volt. Kitől kapom a feladatot? (itt nem arról a gyűrűről van ugye szó amit a hárpiában kellett bemutatni a gyűlésen?)
  • Mr_no_NaMe
    #12824
    Hát akkor nemtudom...Télleg a gyűrűt összeillesztettétek már?(nemtom lehet csak akkor ad Vatras levelet...bocs már nem igazán emlékszem:) )
  • Probatbicol
    #12823
    Nem, az isgaroth-os levelet már átadtam, ez Saturasnak szól (el is olvastam, de aztán visszatöltöttem az olvasatlan verziót). Saturasnál meg csak az a kérdés van, hogy tud-e mágiára tanítani meg end.
  • Mr_no_NaMe
    #12822
    őő Vatras nem véletlenül isgarothnak akarja küldeni a levelet?Mert énis megtévedtem mikor már katam gyűrűt és vatras adott levelet,de ha már van water mage armorod és leveled Vatrastol,akkor el kell vennie Saturasnak.
  • Probatbicol
    #12821
    addon: 2. fejezet eleje, vízkörében bent vagyok, Vatras adott egy levelet hogy vigyem Saturasnak és menjek át az átjárón, de Saturasnak nem tudom odaadni. A bányavölgybe még nem mentem át, kicsit gyengének érzem magam.
    Mit kell csinálni, hogy saturas elvegye a levelet?
  • XCoMA
    #12820
    Nem tudja valaki hogy a Gothic 1 miért akad ki amikor, az a sleeper hívő csákó elkisér a sect campbe?
  • Esrohnoil
    #12819
    Vdfs32e.exe-t a játék system könyvtárából utána én töröltem. Akkor nem számol annyit az elején. Nálam anélkül is jó volt.
  • sanyiiiii
    #12818
    Szerintem csak a programozók lámák.
    Különféle konfigokon valkinek jó,valakinek nem.
  • Probatbicol
    #12817
    Én sem hiszek a ram mindenhatóságában. Én a G2-t elsőre 160 megával nyomtam végig és egyszer sem dobott ki.