21229
  • tibor16
    #12896
    Akkor az már megvan, már régen megcsináltam, sztem oda is adtam vagy mi a szöszt köllött vele csinálni. Az eltüntekhez tartozik ez a rész? Mi a fene lehet ami még nincs meg?
  • GDI
    #12895
    Raven levelét nem messze a zsoldosok tanyájától egy hegyen találod meg,ahol rohadt sok tolvaj van,na meg ott rejtőzik Dexter is aki éppen vérdíjat tüzött ki a fejedér.Nála van a levél.
  • Ottto
    #12894
    THNX!!!!!!!!!!!!!!!
  • tibor16
    #12893
    Sztem az indító menüre gondolsz, ami lehetőséget ad, hogy válassz nyelvet (német/angol) amivel jáccani akarsz... gondolom...
  • tibor16
    #12892
    Át kell változni légynek, Lukor megpróbál megölni és menni fog utánnad. Amikor átmész az oszlopok között és Lukor az oszlopok között van!!! gyorsan visszaváltozni és beszélni vele.. -így tovább fog menni a játék. A rejtekajtó a bejárattól jobbra van az oszlopok magasságában. Nekem vagy ötödikre sikerült, mert fojton levágott, vagy visszament, el kell találni, hogy jó helyen álljon amikor visszaváltozol... sz'al, ez egy bug a javából...
  • Ottto
    #12891
    Bug. Ez ellen nincs mit tenni. Eőlről kell kezdeni a játékot...
  • Kurty
    #12890
    A Gothic 1-ben mikor az ork temetőben vagyok aza baal lukor nem jön utánam de már megvan a tekercs és nem tudok semmit sem csinálni, lécci segítsetek!!
  • tibor16
    #12889
    -no úgylátom, ezt még nem fejeztem be.. holnap majd berakom a szöveget, hol tartok,csak most mindjárt leesek a székről, -megyek durmolni..
  • tibor16
    #12888
    Azt még nem, -hol keressem?
    krob: asszittem az eltűnt embereket itt nem is lehet befejezni...
    pill...mindjár megnézem hol tartok ebben...
  • GDI
    #12887
    Raven levelét is megtaláltad már?
  • krob
    #12886
    Nem emlékszem már tisztán, (egy darabig én is rohangáltam akkor) de 4 oldallal korábban volt szó róla és akkor ezt írtam:

    "A vízmágusok segítségével mehetsz az addonpályára.
    Ehhez az utolsó feltétel az lesz, hogy Vatras adjon egy papírt, hogy jócsávó vagy.
    Ehhez a banditásFernandósfegyvercsempészes sztorit kell előadnod neki, meg az eltünt emberekkel kapcsolatban kell tájékoztatni(asszem ez volt a másik). Utána bevesznek a vizib*zi klubba és egy portálon mész az addonhelyre"

    + még annyi, hogy beszélj vele arról, hogy vizib*zi akarsz lenni!
    (... az még rémlik, hogy én megzsaroltam Fernandot, csak túl sokat akartam, és semmit sem adott, de így is befejeztem a küldit...)
  • tibor16
    #12885
    Van vmi korláta annak, hogy a portálhoz az engedélyt megkapjam, mert már gyanakszom, - sztem mindent megcsináltam, 17 szintű vagyok, most voltam a bányénál, vissza is jöttem. igaz senki nem áll velem érdembe szóba, így Vatras se. De akárkivel beszélek , senki nem mond újat, nem tudom mia fenét kellene még csinálni, hogy azt a gyűrűt, vagy tudomisénmit megkapjam Vatrastól. A tolvajokat sztem megöltem, Fernandóval beszéltem, de Vatras továbbra is azt ismételgeti -
    -Did Martin initiate the necessary measures to make sure that Fernando won't be able to sell weapons anymore?
    -Not yet.(én)
    -Hurry up and report that him! This has to be stopped immediately
    .. MI A NYAVAJÁT KELL XCSINÁLNI???... segítsen már vki.. :/
  • sanyiiiii
    #12884
    Asszem a kalózok táborában van 1 ex tolvaj csávó aki megtanít.
  • Duzsuki
    #12883
    Fent van az eredeti gothic2.exe?
    Mert ha nem akkor az a bajj. A gothic2 telepítése után nem szabad feltenni a cracket.
  • Randal
    #12882
    jah vhol találtam egy 15 megás fájlt ami az addont(?) telepíti fel. megvan vkinek? tudja mi az?

    asszem ez a neve: G2ASetup
  • Prince007
    #12881
    Addon Telepítése:Az Addon telepítése közben mikor már mindent beállítottam és elkezdődne a tényleges telepítés kéri a Cd-t pedig bent van. Mit tegyek?
  • tibor16
    #12880
    Addon: valahogy Cassia jobblétre szenderült, gondolom elkotyogtam lord Andrénak.... A baj csak az, hogy nem tanultam meg a lopást tőlle... és visszamentem a mentésekkel, de olyan régen halott, hogy azt a sok játékidőt nem akarom elveszíteni... most akkor mi van? -meg lehet mástol is tanulni a lopást???.. vagy elveszítem a lehetőséget???
  • Was
    #12879
    Én démont idéztem a sárkányoknál.
  • MrStokes
    #12878
    CDGalaxis honlapjan mar neztem es nem volt a listajukban sajna. 576 detto, PC dome-ban kb 8e ft, annyiert nem kell! Ja igen a GameExpress oldalon is neztem es ott se volt. Lassan kezdek meghulyulni, h semmilyen jatekot nem lehet megkapni itthon amit szeretnek megvenni!!! ugyan ilyen helyzetben vagyok a Grayhawk: Temple of elemental evil gameval is sajnos!
  • Bandew
    #12877
    Pontosabban nyár elején. :-)
  • Bandew
    #12876
    CDGalaxisban vettem tavasszal.
  • Randal
    #12875
    Hogy a francba ne. nézz el a cdgalaxis.hu-ra vagy menj be egy media marktba, dvd tokos volt nyár előtt 3000-4000Ft. És az angol verzió.
    Egyébként a többit is meg lehet rendelni, igaz csak németül a gothic 2 honlapjánál beugrik egy kis ablak.
  • tibor16
    #12874
    Tudtommal M.o.-on nem forgalmazták....
  • tibor16
    #12873
    Még nem jáccoltál vele...? Akkor vigyázz, mert ha elkezded, a Gothic örvénye beszippant... Én kb a 2 résszel és az Addonnal most úgy 1 - másfél éve játszom. Egy epizód, ha minden este játszol úgy 3-4 órát, akkor 2-3 hónap. Le is zavarhatod, akkor talán rövidebb, de én még ilyennel nem találkoztam.
  • MrStokes
    #12872
    Erdeklodnek, h mikor es h hol sikerult megvasarolnod?!
  • Dant0r
    #12871
    Addon-ban mágussal hogy lehet megölni a öö asszem kősárkányt, amelyik egy torony tetején van és trükkösen mászogatni kell :)
    lvl32 vagyok, lightningot ha nyomok neki meg se érzi, fireballt meg tűri-tűri, sebződik is tőle, csak mire iszok egy lityót hogy a manám legyen, addigra felgyógyul.. Zombikat is csináltam, ötöt, elkezdték ütni szépen is ment, csak utána meg fúj egyet és mind az 5 hátrál egyet, közelmennek, megint fúj, hátrál, stb. Úh. az sem járható út.

    Ti hogy öltétek meg?
  • Bandew
    #12870
    Leskelődik? :-D
    Én már születése óta figyelem azt a topikot. :-D
  • Randal
    #12869
    ok vettem:)
    na miaz mindenki leskelődik?:)
  • Bandew
    #12868
    Randal Tusy írt neked a portálon!
  • Prince007
    #12867
  • Randal
    #12866
    Sziasztok!

    Újabb fejlemény!

    tusy a magyaritasok.hu oldalról elméletileg meg tudja csinálni a konvertálást.
    Szóval reméljük hamarosan minden beindul.

    Kereks olyan embert aki fel tudja vállalni a fordított szövegek ellenőrzését, javítását, adatok elküldését stb. ha esetleg nekem egyéb elfoglaltságaim akadnának.
  • Randal
    #12865
    Lesz, olvass egy kicsit lentebb.
    Egyébként már megkaptam az angol szövegeket.
    A srác azt mondja lesz G2ATT v1.1 is.
    Úgyhogy ha ez el lesz kezdve és azt megkapjuk akkor leeht megint összeegyeztetni.

    Hunnenkoeniget látta vki vhol?
    Mert kellenének a magyar szövegek.
  • grebber
    #12864
    Kb milyen hosszú ez a game?
  • sanyiiiii
    #12863
    Varázslathoz nem tudok róla hogy kellenének, az old stone tableteket az elején vatrasnak lehet eladni a többit pedig ha elolvasod növexik az eröd,ügyességed,hp-d,manad, harci skillek stb.
  • tibor16
    #12862
    Addon: mire lesz jó az a sok kőtábla amit összeszedtem. Azt sejtem hogy a nyelvét meg kell tanulni, meg gondolom, hogy vmi varázslathoz köll, de mégis bővebben...???
    A másik, -kib@szott erősek az orcok. Ilyen szinten, 16 -ahol vagyok, a G2-ben hullottak rendesen, most meg...
  • Toughtful
    #12861
    Apropó, készen lesz már a Gothic2 fordítása valaha, vagy ne is várjuk?
  • tibor16
    #12860
    Nem varázsló vagy véletlen? - mer (átláccó vagyok min az üveg -hihi) én az lennék...????
  • Randal
    #12859
    a G2-höz már van magyar.
    Az 1-hez is van egy pcgurus.Az angol meg még nincs lefordítva mert 136 oldal.

    Az addonhoz is lesz, amint kijátszom, csak sajna egy utas lesz, vagy ha szerzek hozzá vmi külföldit.

    Megáldani meg a két csapatot kell nem engem.
    viszont hogy mehessen a munka ahhoz hunnenkoenig kell!
  • tibor16
    #12858
    Randal - a Gothic összes nagyfőnöke, Innos és Beliárt is beleértve áldjon meg. Ráadásul, mivel figyelemmel kisértem mindkét gothic fordítását, tudom mekkora munka ez... Ami a legjobban kellene, az legalább egy végigjáccás, mint a G2-nél, mert az alapján, no meg az eddig tapasztaltak alapján már nem kéne így vacakolni. Mert nekem, pl tönkrevágja ennek a nagyszerű játéknak a játékélményét az állandó fordítgatás...
    Ha lehetne, akkor egy végigjáccás, az nagyon kéne...
  • Randal
    #12857
    Na, valaki nyomja ide nekem Hunnenkoenig e-mailcímét, mert ezek közül egyik sem működik:

    [email protected]
    [email protected]

    Amúgy nemsokára megkapom a G2+addon angol szövegeit úgyhogy akinek van egy kis huzama hozzá hogy fordítson az szóljon, lehet németes is, az is meglesz.

    csak hunnenkoenignek kellene szólni, hogy az eddig elkészülteket beleilleszthessük, íyg nem kell újra fordítnai. na mentem.