21229
  • GDI
    #12936
    Elég ha a szütyöjében megtalálhato a csákány.Nem kell elövedd csak nézz a X-re és click támadás gomb.
  • sanyiiiii
    #12935
    hát igen eleinte sokak szerint kissé nehézkes.
    bár én a második résszel kezdtem mégis a g1 controlssal találtam kezelhetöbbnek
  • Shongi
    #12934
    Vagy simán nyomd le a ctrl-t amikor az x-re nézel.
  • Ch_Slater
    #12933
    a francba. egyszerüen nem sikerül megszoknom az irányítást. pedig nagyon szeretném. ha valaki megtámad nem tudom követni. körbeugrál, párszor megcsap, aztan szia.
    meg probalkozok egy kicsit...
  • sanyiiiii
    #12932
    nem kell hadonászni csak klick
  • ProSatanos
    #12931
    Most jutottam addig hogy megtaláltam a kincses térképet ... de a csákány(Pick Axe)-t ha kézbe veszem csak hadonászik vele :(
    Van valami trük, esetleg valami spéci sákány kell?
  • tibor16
    #12930
    Amikor a Thieffel jáccottam, ott is komoly gondok voltak a fordítás konvertálásával, lehet, hogy ők tudnának segííteni... Én rápróbálhatok, de nem ismerem a probléma gyökerét, úgyhogy meg kéne beszéljük... (bár feltételezem a fordítók ösmerik egymást.. -gondolom)
  • tibor16
    #12929
    Ja, de nem csak annyi, nekem vissza kellett vásárolni a holmikat, ha Greg küldijét teljesíteni akartam..
  • Szid
    #12928
    Csákány a kézbe és "use" - Kincskeresés a neve
  • ProSatanos
    #12927
    Az lenne a kérdésem hogy mi a franc akar ez lenni?


    Elég sok helyen találtam már ilyent de még nem igazán jöttem rá ... esetleg késöbb lesz ezeknek szerepe?
    (remélem sikeült a képet beszúrni)
  • zoozoo
    #12926
    Nem lehetne pontosan megtudni, hogy milyen programnyelv ismeret szükséges ahhoz, hogy a Gothic 2 fordítást végre elérhető formába lehessen rántani? Hihetetlen, hogy szinte hónapok óta kész van, de nem tudunk vele játszani. Nemes dolog ez a fordítók részéről, hogy az ilyen tukkóknak, mint pölö én, aki nem kenivág inglis nyelv, élvezetesebbé teszik a magyarosítással a játékot. Szeretnék segíteni - ha persze tudok, hogy kerüljön pont a kérdés végére. :)
    Ha valaki leírja ( Hunnenköenig :)) a problémát részletesen, akkor lehet, hogy tudunk keríteni valami mókust, aki játszva megoldaná a problémát. Több szem, többet hall... ;)
  • Esrohnoil
    #12925
    Kéne egy jó banner.
  • tibor16
    #12924
    Végre, megvan. Átengedtek... :)))
  • tibor16
    #12923
    Már úgy 10-es szinten megtettem, kinyírtam Dextert meg a bandáját.. Ravent köszi... megnézem átengednek-e a vizimókusok a portálon....
  • Shongi
    #12922
    Hmm ezt rosszul tudod ugyanis Raven az addon világban van, VISZONT mosz megvilágosodtam: KI KELL NYIRNOD DEXTERT és a badndáját!!!( kezd Dexterrel mert ha vele összetűzésbe keveredsz jön a kalóz csákó és segít, Dexternél lesz eg FONTOS irat)
  • tibor16
    #12921
    titi - tuti :)
  • tibor16
    #12920
    Hát az biztos, hogy meg lehet szokni, mer én már második éve jáccom vele, és még nem lehet azt mondani, hogy unnám... majd rájössz az ízére.. melyikkel kezdted? mer sztem legjobb ha az első résszel indítasz, talán annak a legeredetibb a története.. A grafikával nem fogsz foglalkozni, az titi... mer elvisz a story :)))és ez nem csak igéret...
  • tibor16
    #12919
    Köszönöm a segítséget :))))
    már bevettek a bandába, Vatras azonban új feladatot adott, meg kell keresni Ravent, asszem addig nuku portál... mer a feladatok között az van Vatras még nem bízik bennem.. basszus..
  • Ch_Slater
    #12918
    emberek!

    sokáig tart mexokni az irányítást? mert emlekszem h 1x mar elkezdtem regen, de akkor nem sikerult elsajátítani... zavar h ugral körülöttem az ellen és 1xűen nem tudom követni.
    bíztassatok...
  • krob
    #12917
    ------------------SPOILER-------------------------


    A vízmágusos teleportokat is aktiváld (utazz rajtuk körbe), hátha az is számít. (a Hárpia közelében is lesz egy kérdezd a fogadóst)
  • krob
    #12916
    Az eltüntekkel kapcsolatban szerintem még az addon-helyen is nyomozni fox.
    A kereskedő csak megígéri, hogy leváltja Larest (vagy vmi ilyesmi), ha kapsz saját gyűrűt, vedd fel és nézz szét a Hárpiában, ott lesz a "taggyűlés". Utána sztem mehetsz az új helyre...
  • tibor16
    #12915
    Az már megvolt, -már ha Elvrich a fiúja...(?) -ha nem akkor meg nem tom kia fiúja...
  • Shongi
    #12914
    Luciát átvitték a szigetre erről egy levelet kellet találjál a banditatáborban Sekob farmja mögött( oolvasd el aztán beszélj a fiújával )
  • tibor16
    #12913
    Akkor erreől hablatyol Lares, vagy vmelyik... nem értettem... A kereskedőt már megtaláltam, de nem adott semmit, -asszem.. A Hárpiába viszont még nem voltam... sztem azér nem bukott még ki a dolog, mer nem viseltem a gyűrűt....
    Az eltűntekkel kapcsolatban nem tucc valamit??? (lásd 12903)
  • krob
    #12912
    :)))))
    Emlékszem!!!!!!!!!!!!
    Legalábbis a Lares féle gyűrűs bulira.
    Tehát váltás kéne neki, az egyik kereskedő is vizicsibe. Vedd fel a vizicsibe gyűrűt (a Latestól kapott kölcsöngyűrűt) és menj oda a kereskedőkhöz a piactéren. Az egyik segít majd a nyomorodon:)
    Már volt összejövetel a Hárpiában(taverna)???
  • tibor16
    #12911
    Az a gyűrű meg is van. De a feladataim között szerepel, hogy Laresnek vmi Aqamarine gyűrűt kell a kereskedőktől visszaszereznem,... asszem.. De az is lehet nem ez a gáz Vatrasnál, hanem az eltüntek... Most megnéztem a képi mentéseim, azt a gyűrűt már eccer megmutattam (átadtam?) Laresnak.
    Itt fogok megrohadni ezen a pályán, -pedig nem azér jáccok az Addonnal, hogy a G2-őt újra (3-adjára) megcsináljam.... basszus...
    NEM TUDOOOM MÉR NEM ENGED ÁT EZ A BUZI VATRAS....!!!!! ehhh...
  • Dant0r
    #12910
    Azt a gyűrűt Vatras adja először még a játék elején, hogy mutasd meg Laresnak és akkor ő segít bejutni valamék felekezethez.
    Azóta nálad kell lennie... (water mage gyűrű!)
  • tibor16
    #12909
    Rájöttem, azt aqamarin gyűrű kell Lares-nak, a Vizimókus,- Saturas azt kérte számon.. aszonta ha megvan Vatras jóváhagyja a kérésem...
    akkor most ez az aqamarin gyűrű, hol van???
  • tibor16
    #12908
    Már mondtam, voltam is a vizimókusoknál, de a portálhoz nem kapok tőle engedélyt, ill nincs párbeszéd. Gondolom még hiányzik vmelyik küldi teljesítése...
  • krob
    #12907
    Mond neki, hogy a víz köréhez akarsz tartozni!
  • Johnyy
    #12906
    Már anyira gothic hangulatom van alig bírom ki hogy ne tegyem fel , de a magyarosítást akkor is megvárom....
  • vigyori14
    #12905
    Hali mindenkinek.
    nekem a Gothic 1-ben van egy olyan problémám h amikor betöltöm a mentésem akkor peá másodperc mulva kidob az asztalra.
    ez mért van?
  • Dant0r
    #12904
    www.worldofgothic.com
    van teljes végigjátszás addonhoz is, angol nyelven =D
  • tibor16
    #12903
    No, a banditás kérdés le van rendezve... de még mindig nem ajánlotta fel Vatras a passzust a vízmágusokhoz. Asszem még az eltűnt embereket kellene megoldanom. Evrich visszament, Luciát nem találom valami Cord kereskedő meg a haverja patrick, meg Montyról tudom hogy eltűnt.. tudom, hogy agyára megyek a T társaságnak, de mit kell még tennem ez ügyben?
    Még vmi, -Lares aqamarin gyűrűjét sem találom....
    Plzz help...
  • tibor16
    #12902
    Basszus, sztem azt rég eladtam....
  • Shongi
    #12901
    Hmm, must jut eszembe, kell lenni nállad a levélnek, min egy olyan epee nek amin rajta van az F betű és kell legyen nállad egy gyűrű valami felirattal ami ARAXOS(v araxnos ) szót tartalmazza.
  • krob
    #12900
    Remélem nem mondok hüjjjjeséget, de menj vissza a bandita táborokba és kutass át újra mindent; fegyvereket keress!!!
    Aztán vissza Martin papa!
  • tibor16
    #12899
    Martin azt mondja,-ez nem igazi bizonyíték, találjak vmi kézzelfoghatóbbat, mert ezzel nem tud Lord Andréhoz? menni... vagyis Fernando levele nem elég neki... kell itt még vminek lennie, de már végig kérdeztem a várban mindenkit.. esetleg a bánya területén van vki?... vagy vmelyik tanyán?...
  • Kurty
    #12898
    Köszönöm szépen tibor!! Majd kipróbálom!!!
  • krob
    #12897
    Martin nem bízott meg vmivel? (nem emlékszem, csak találgatok sry)