21229
  • Chaos Mad
    #13096
    hell all
    most szedtem a kieget, de lejárt a regisztráciom, és a 43.rar-tol nem tudtam leszedni, valakinek nincs meg épp?:)
    vagy nem tudna segiteni?
  • Prince007
    #13095
    Egyébként is be lehet teleportálni.Egy helyen találtam egy rúnát ami beteleportált a Tűzmágusok templomába.Azután megbosszultam testvéreim halálát.
  • Duzsuki
    #13094
    Én kétszer játszottam eddig végig a Gothic1-et de mind a kétszer kinyírtam a régi táborban levőket. Elösször ijásszal másodszor pedig mágussal. Mágussal volt a legkirályabb csak egy tűzeső és csak ugy hullot a banda, ezzel a karakterrel azt is meglehetett csinálni hogy, a fal mellett sütögettem el a tűzesőt és bent pogyogott a pórnép. Mondjuk ezt én is élveztem és megbosszúltam a tűzmágus társaimat, de nem vártam órákat máguscsontváz mellet csak hogy csontvázakat írthassak. Elismerem én is kicsit megszállottan játszottam, de nem estem túlzásba. G1-ben ugy 35-ös G2.ben 40-es szinten fejeztem be a játékot.
  • Duzsuki
    #13093
    Igen igazad van azt én is megpróbáltam. De kinek van ideje és persze kedve több órán át várakozni csak azért, hogy 100-ról mondjuk 101-re emelkedjen a hőse szintje. Ez már mániákus örület szerintem.
  • Szid
    #13092
    Azért a csontvázmágusokkal ellehet játszadozni...
  • Gary
    #13091
    Én a G1-ben "szórakoztam", mikor bezárták a Régi Tábor kapuit és ha közel mentem, a kapuban álló emberek rám támadtak... Egyszerre nagy falat volt, de elcsalogattam őket és...
    Majd egy hibát (volt pár) kihasználva bebújtam a kapu résén és folytattam a táborban. Már akit lehetett, aki sebezhetetlen volt, az elől futás :))
    Ja, hogy ez beteges? Bosszúnak édes volt!
  • Duzsuki
    #13090
    Szerintem is lehetetlen ennyi XP összeszedni, már csak azért is mert nincs annyi ellenfél a játékban amennyi kiadna ennyi pontot.
    Takanohana válaszáról pedig az a véleményem, hogy igaza van de ha több mint száz a százalék azzal azt bizonyítja hogy milyen fasza gyerek, aminek szerintem nincs semmi értelme mert nem ez a játék lényege. Szóval azt akarom mondani azért nem érdemes szenvedni ami már nem ad semmi pluszt a játékhoz, nem teszi könnyebbé a játék befejezését. "Szórakozásnak lehet, hogy jó.?!"
  • Esrohnoil
    #13089
    Mert gyengeelméjű. :)
    Egyébként sztem kamu.
    118-as level? :D
    Szal jót röhögtem. :)
  • Takanohana
    #13088
    OK, de minek? Mitől jobb a 105% (vagy a 112%) mint a 100%? Jobban kardozik tőle? A kritikus ütések 100%-on is maxon vannak.
  • Szid
    #13087
    Oké lehet, h. ez hülyeség, da a faszinak ott volt.
    A 380-as eröt meg valszin a adon nélkül érte el.
    5-eröt adó italokkal, 15-ös amulettel.
    64-sárkánygyökeret vagy mit pedig elitorkoktól,meg vezetöktöl Save/Load -al szerzett.
    Elég pihent lehet...
  • Shongi
    #13086
    Hmm, nem is tudom, hogy hogy van pontosan az addonban, de a simában simán mehetett 100% fölé, ha akkor vettél +5%-os könyvet!!!
  • Ottto
    #13085
    Faszom se tud németül salz...
  • Szid
    #13084
    A lent említett cseh oldalon van egy faszi, aki a sárkányvadászként elvitte az eröt 380-ig.
    Teljes leírással
  • Szid
    #13083
    SPOILER*** SPOILER






    a német adonbankban,(már volt említve a van a cím)


    Stärke:
    +4 durch Theklas Eintopf (+5 nur als Söldner/Magier)
    +3-6 durch Äpfel
    +22 durch Steintafeln
    +10 durch Beten (nur als Gildenloser/Söldner/Drachenjäger/Miliz/Paladin)
    +39 durch selbstgebraute Tränke
    +1 durch Erol
    +12 durch gefundene/gekaufte Tränke
    +15 durch Embarla Firgasto (+30 als Söldner/DJ)
    +5 durch Tränen Innos (als Magier)
    +3 durch Trank aus Dracheneisekret (nicht als Söldner/DJ)
    +2 durch Feuergeschnetzeltes/Fleischsuppe
    +28 temporär durch Gürtel, Amulett + 2 Ringe
    Als Söldner/DJ: +128 Stärke
    Als Novize/Magier: +102 Stärke
    Als Gildenloser/Miliz/Paladin: +107 Stärke
    Um die beste Waffe im Spiel (Berserkeraxt: 170 Stärke, 200 Schaden) tragen zu können, reicht es theoretisch aus, bis 68 (Magier)/63 (Paladin/Miliz) oder als Söldner/DJ Stärke 42 zu traineren. Am besten ist es aber, wenn man bis 90 trainiert, dann kann man am Ende bis zu 200+ Stärke haben.
    Geschick:
    +1 durch Rengaru
    +24 durch Steintafeln
    +10 durch Beten (nur als Gildenloser/Söldner/DJ/Miliz/Paladin)
    +51-75 durch selbstgebraute Tränke
    +15 durch gefundene/gekaufte Tränke
    +15 durch Embarla Firgasto (+30 als Söldner/DJ)
    +5 durch Tränen Innos (als Magier)
    +30 temporär durch Gürtel, Amulett + 2 Ringe
    Magier/Novize: +96 Geschick
    Söldner/DJ: +116 Geschick
    Gildenloser/Miliz/Paladin: +101
    Um den Drachenbogen (160 Geschick, 160 Schaden) ausrüsten zu können, reicht es aus, Geschick bis 64 (Magier)/44 (Söldner/DJ) oder 59 (Gildenloser/Miliz/Paladin) zu trainieren. Besser ist es aber, wenn man Geschick ebenfalls bis 90 trainiert, so hat man gegen Ende 190+ Geschick.
    Mana:
    +2 Mana durch "Kraft der Gestirne"
    +2 Mana durch Coragon's Spezialbier
    +20 Mana durch Beten (nur als Magier/Novize/Miliz/Paladin)
    +42 Mana durch Steintafeln
    +2 Mana durch Spende bei Daron (nicht als Magier)
    +3 Mana von Vatras nach Sklavenbefreiung
    +1 Mana durch Lou´s Hammer
    +50 Mana durch Dunkelpilze
    +3 Mana durch Essenz des Geistes
    +125 Mana durch selbstgebraute Tränke
    +25 Mana durch Elixiere des Geistes (Händler/gefunden)
    +5 Mana durch 1 Elixier des Geistes (nur Magier - eigenes Zimmer im Kloster)
    +28 Mana durch alte Steintafeln (Vatras)
    +60 temporär durch Zauberstab + Priesterset
    Das macht dann als Miliz/Paladin insgesamt +290 Mana, die man durch Powerups bekommen kann. Als Novize/Magier insgesamt +295 Mana. Als Gildenloser/Söldner/Drachenjäger insgesamt +270 Mana.
    Dazu kämen bespielsweise noch +40 Mana durch das Priesterset und +20 Mana durch den Zauberstab. Es sollte also ausreichen, wenn man Mana bis 100 oder 120 trainiert, damit man 370+ Mana hat.
  • Ottto
    #13082
    A sárkánygyökerek, az erőitalok, gyűrűk, nyakláncok, övek segítségével tudod elérni azt az erőt.
    Amúgy boldog szülinapot Randal :)
  • Randal
    #13081
    ezt mondjuk én sem értem. hisz elméletileg a max az 100%
    Úgy tudom erre ügyeltek a készítők.
  • Takanohana
    #13080
    Nem ismerem az addont, (sajnos), lehet ezért nem értem: hogy lehet a kétkezes kard 112%?
  • Randal
    #13079
    Passz. de az addonban a max erőd 200
  • Probatbicol
    #13078
    Ez elég jól hangzik. Ha igaz akkor ehhez viszont előre ismerni kell minden trükköt, valószínű sokadszorra ment rajta végig.
  • Szid
    #13077
    Az egyik cseh oldalon találtam. Sárkányvadász-kb370óra játékután
    level: 118 erö: 361
    xp: 3 520 880 dex: 116
    magic kör: 0 élet: 1811
    mana: 108
    védetség: 150/150/100/50
    1kezes: 62%
    kétkezes: 112%
    nyil: 65%
  • Probatbicol
    #13076
    Azt nem tudja valaki, hogy az addon-ban hanyas szintig lehet kb eljutni? A G2-ben ha jól emlékszem valahol 36/38-körül fejeztem be, ennél nyilván jóval több, de ez a 30-as képesség feletti 2x-es lp így is durvának tűnik pláne varázslóként. Hogy lesz ebből 2-300 mana?
  • Szid
    #13075
    Bemászol a Kolostorba és vehetsz 1 kulcsot Riordantól.Habár lehet hogy már milicista voltam...
  • vear
    #13074
    Hali! Régen végigjátszottam már a G2-t, de az addont nem sikerült beszereznem. Magyarországon meg lehet venni valahol az add-ont a G2-höz?
  • tibor16
    #13073
    Na az engem is érdekelne. Mindent megpróbáltam, amikor először jáccottam a G2-vel. Nekem nem sikerült. Ha vki tudja, adja át... már csak a sport kedvéért is kipróbálnám.
    -mellesleg: az Addonban bemászni igen, de kijutni nem sikerült, amikor még jogosulatlan voltam, a kolostorból. -észrevettétek? -meg egy csomó mindent megnehezítettek...
  • Szid
    #13072
    Tegnap. vettem egy tüzvarán átalakulás tekercset. Berohantam a sötéterdöbe és léptam vele 1 egész szintet. 7-8asra.Kinyírtam végre a lépcsönélálló 2 wargot. Ezek intéztek majdnem el.
    lenne még 1 kérdésem.
    Tudja valki hol lehet bemászni a felsövárosba?
    Laresnál 500 xp ér
  • Tusy
    #13071
    Nyögve-nyelős, de nem reménytelen.
  • Johnyy
    #13070
    semmi :((((((((((((((((
  • Takanohana
    #13069
    Sziasztok!

    G2 konvertálásról semmi hír?
  • Szid
    #13068
    Na elmondom akkor mi is a helyzet:
    átmentem a 2.fejezetbe, és beléphettem a vizibuzik közé.Vatras adott 1 levelet Satorashoz címezve-jófiúvagyok.
    De az Ornamentes faszi még mindíg keres valami ornamentet. Kiváncsi léve´n mikor megkaptam ezt a küldetést már 2.ornament megvolt.Az utolsó bejegyzésem vigyek magammal valakit a városból a sötéterdöbe.
    Pedig odaadtam annak a vízmágusnak mindahárom ornamentet.Körbaszaladtam mindenkit a vízmágusokat,Larest de sehol semmi. A teleportok müködnek. Elakadtam. Tudom, hogy küldött azu elején Vatras valami ornamentet, de az Saturasnál van most. Ellehettöle csaklizni,vagy kezdjem elölröl???
  • tibor16
    #13067
    A nyelv tanulásnak/képességszerzésnek szabott az ára -5/10/15 lp. Nem változik. Szerezd meg minél előbb. A kőtáblák fejlesztik a képességeid, -a szigeten szükséged lesz rá.
  • Szid
    #13066
    Akkor belehet a vizbarátokközélépni még az 1. fejezetben, vagy nem???
  • Szid
    #13065
    A kötáblákat tartogatom,amikor,majd 5Lp lesz minden.
    Nemhív senki találkozóra. amúgy meg sikerült már 17-szintig felvinnem.
  • tibor16
    #13064
    Ha sikerül átkerülnöd a szigetre, ott tápolhatsz, mert viszonylag jól lehet "aratni".. Vatrasnak kell a fegyvercsempész küldi, meg az eltűnt emberek, és az ornamentek, csak már nem emléxem, hogy is volt..
    és aztán el kell menned a vizimágusok búvóhelyére, meg a hárpiába a vizi gyűlésre...
    sztem lapozz vissza, és olvasd el a nyöszörgéseim, mer nekem is ez volt a problémám.
    -ja, és a vizimókusoknál tanuld meg a nyelveket, hogy el tudd olvasni a kőtáblákat....
  • Szid
    #13063
    Rajtam van a Gyürü. Igaz még csak az 1. fejezetben vagyok. :o(((
  • tibor16
    #13062
    Jah és még vmi, -amikor Vatrassal beszélsz, viseld a vizibuzigyűrűt, --meg amikor bármelyik vizifőnökkel beszélsz, mer különben nem kapod meg a küldiket és nem tucc tovább lépni... - én ezen buktam sokáig...
    kivéve az újvilágban, ott asszem nem kell...
  • Probatbicol
    #13061
    A negyediket Larestól kapod vissza, de nem is értem, én enélkül nem is kaptam meg a másik 3-hoz a küldit. Szóval úgy tudtam a Lares-es az első akkor jön a küldetés az plusz 3.
  • Szid
    #13060
    Na jó.
    Megcsináltam Vatras feladatait:-Az elveszett embereket-átadtam Dexter levelét. Feladtam Fernandót.Valami olyasmit mond- menjek, közöljem a híreket Lord Hagennel.Vele már beszéltem milicistaként,de Vatras üzenetét nemtudom átadni.-ennyit a vizbarátokról.
    A mágusoknál meg már leadtam 3 ornamentet.A mágus meg még mindíg keres 1-et, pedig a térképen csak 3kökör van bejelölve. Tudom Neked is hasonló problémáidvoltak.
  • tibor16
    #13059
    kicsit bővebben, mer ebből nem értem... régebben voltam ennél a résznél..
  • Szid
    #13058
    Amúgy mindakét küldetést (vizbarátok) megcsináltam.
    Valaki?
  • zoozoo
    #13057
    LOOOOL