21229
  • tibor16
    #13177
    Hi, a CD-és kiadáson is? -mer a kiözelemben csak azt lehet kapni...
  • Ottto
    #13176
    Lenyomod a ctrl-t vagy a bal egere, nyomva tartod és nyomsz egy előre-t
  • Mr_no_NaMe
    #13175
    Lehet hülye kérdés dee...hogyan lehet a Gothic 1-ben tárgyakat felvenni és emberekkel beszélgetni?
  • Esrohnoil
    #13174
    Sztem még nincs.
  • Garrett10
    #13173
    hali
    nemtudjátok van-e a kieghez magyar végigjátszás?
  • Esrohnoil
    #13172
    Most ilyen alapon mondhatnám azt is h. a kieg hülyeség, mert az első részben kinyírtam Ravent.
  • Esrohnoil
    #13171
    ql
  • Duzsuki
    #13170
    Megvettétek már a Gamestart?
    A Gorhic a teljes játék én rohanok és megveszem, alig várom már hogy meglegyen eredetiben.
  • Randal
    #13169
    nem is birok belegondolni:)
    Egyébként észrevettétek már, hogy xardas tornya is módosult egy kicsit és van mögötte egy beomlott barlangszerűség?

    Nekem mondjuk az nem tetszett, hogy sittysutty egyből odakerült az Addonban egy Beliar szobor. (bár bizonyos szempontból érthető)
  • Ottto
    #13168
    :DDD
  • Esrohnoil
    #13167
    Most gondolj bele mi lenne ha Xardas az elején kiugrana a tornyából.
  • Duzsuki
    #13166
    Nekem is Dexter táborában volt egy érdekes esetem, ami nagyon megnehezítette a dolgom. Ugye van ott egy barlang amelyik tele van tarnarákokkal az történt, hogy a tarnarákok megtámadták a banditákat akik kinyirták a rákokat de a mocskos bantiták nem elégedtek meg a rákokkal ha már ben voltak a bunyóban megtámadtak engem is egy szerre mind a 20 an én meg nem voltam rá felkészülve és kinyírtak. Ráadásul az előző mentésem csak egy percre volt az az elötti meg tök régen vagy 10x vissza kellett töltenem, hogy a rákok ne támadják meg a tábolrt így végre beszélhettem Dexterrel.
    De nekem is volt egy csomószor olyan, hogy leugrottak szakadékba az emberek meg orkok is.
  • Szid
    #13165
    Egyszer megvertem Mateo segédjét. Még a felejtéstekercsután is ossze vissza futkosott,addig ugrált,míg valahogy felugrott a városfalra-levetette magát a mélybe. Utánna már csak a hullája díszelgett a stand mögött
  • Takanohana
    #13164
    Brutus is képes alakítani. Mikor a bogarakkal ijesztgettem, elrohant. Elmentem aludni, másnap lezúztam egy sárkányt, mentem Garondhoz jelenteni, Brutus meg rohan ki tőle. Ezek szerint azóta is rohangált, és eltévedhetett a marhája.
  • Faki
    #13163
    Nálam meg Dexter fogta magát, felpattant a fotelből, se szó se beszéd, felfutott a torony tetejére és dobott egy dupla szaltót. Én meg 9.0 pontot adtam neki, mert pont egy banditára landolt
  • Johnyy
    #13162
    troll kicsinítés,, !! oan ari lesz tőle!! de a raptorból meg kiscica lesz :)))))
  • Braveheart
    #13161
    vagy egyszerűen 1-2 army of darkness...
  • Manti
    #13160
    Igaz. A legkomóbb a goblin csontváz idéző rúna, mert nagyon hamar meg lehet szerezni, ráadásul a kis szemetek csak ugrálnak körbe-körbe és nehéz őket eltalálni. Amikor először játszottam végig a játékot mágussal a sárkányokat is goblin csontvázakkal öltem meg.
    Persze ha már van csontváz rúna akkor csontváz, esetleg vegyesen alkalmazva goblinokkal.
  • Johnyy
    #13159
    mér a g2 sima is mágusal volt a legkönnyeb,, mert ugye a varázslat mindíg célba talál, meg ha még nem csatiztál senkihez akkor feltuningolod a 60 erőt meg az az 5. ös csűrű és az ork mészárlóval azt a jobra balra lendítás tecnikkel és céh nélkül fik a álapotban orkokat gyilkoltam...
  • Manti
    #13158
    Sziasztok!

    Nah befejeztem zsoldossal a kieget. Level 46 voltam a végére, így a az élőhalott sárkány szigete egy kicsit csalódást okozott. Újrakezdtem mágussal a szokásos módón: kiírtok mindent a pályán amit csak tudok, fölszedem az összes ixpit, felnyomom az erőt 30-ig és a valamelyik fegyverhasználatot (most az egykezesre gyúrtam mert eddig mindig kétkezesre csináltam) és mit látok amikor beállok mágusnak? Ugyanannyiba kerül az erő. Aki most kezdi a kieget annak azt tanácsolom hogy mindenképpen mágussal csinálja végig.
    Mellesleg nagyon durva bugok vannak a játékban. Most mentem fel megölni az őrt, amelyik Dexter táborában van. Az történt hogy rádobtam nehány fire arrow-t és elkezdett követni, majd egy ifő után elkezdett visszafutni a toronyig, ott meg szépen fogta magát és leugrott a hídról a szakadékba és meghalt (öngyilkos lett).

    Üdv: Manti
  • Randal
    #13157
    Akkor csak csendben jegyzem meg:

    mastert:
    igen érdekel:)
    johnny: a G2-ből elméletileg 1000 sor hiányzik.

    Hogy a g2 és az addon szövegeit hogyan hozzuk össze az még kérdéses.
    Ha valami haladás lesz akkor szólunk:)
  • Johnyy
    #13156
    konvertálás elvielg folyik,gyakorlatilag nem,,, de hát ha már kész lenne akkor mire várnánk,, nem lenne izgalmas a dolog :)
  • pikk8
    #13155
    a magyarításról tud valaki valamit?
  • mastert
    #13154
    hi randal
    a végigjátszásról lenne szó-szó:én segitenék benne de csak a kieg küldetéseit írnám le és küldeném el neked hogy te összerakd kiegészítsd és ha kel javits benne na ha érdekel téged vagy valakit szóljon
    Bye bye
  • Johnyy
    #13153
    Dart Revan ! csak eszembejutott!!!!
  • Ottto
    #13152
    Revan? Nekem nem rémlik hogy ilyen karaktek is lett volna...
  • Esrohnoil
    #13151
  • Johnyy
    #13150
    oh!! RAVEN a rgi szép idők.... volt még Revan is ,, mi lesz a következő???
  • Duzsuki
    #13149
    Én is ugy nyírtam ki az orkokat, de volt olyan hogy az eséstől nyiffantak ki és ilyenkor nem ad xp. Ezért csak végszügségben használtam, de nagyon király varázslat.
    Én azt hiszem ugy nyírtam ki varázslóval, hogy az utlsó ütésétől én is összestem, de abban a pillanatban kinyiffant, ezért nem volt már idelye kivégezni.
  • Ottto
    #13148
    Raven ellen tornado. Tuti módszer
  • ProSatanos
    #13147
    Én varázslóval(igaz inkább battlemage féle volt a karim) úgy nyirtam ki hogy távolról lefagyasztottam, majd kard, majd fagyszt ..... addig amig Ravennek KampecZ.

    De tényleg van ellenfél akire a mágia elég gyatrán hat, ezért érdemes egy becsületes kardforgatási skill-t is elsajátitani a hozzá való erővel :)
    Én mikor áttértem full mágiahasználatra nem bírtam venni és készíteni a lötyöket úgy fogyot, de kombinálva már egész barátságos.
  • Probatbicol
    #13146
    Oké, oké, de azt azért kicsit aránytalannak érzem, hogy minden gond nélkül eljutok hozzá és itt meg ennyivel erősebb az ellen. Ráadásul, ha a templom előtt nem csinálok egy jó kis mentést itt be is ragadtam volna ui. az ajtó becsukódott mögöttem.
    Eddig erre azért ügyeltek a Gothic-okban.
  • Szid
    #13145
    Fejlödeni,fejlödeni kéremszépen, és majd azután...
  • Probatbicol
    #13144
    Ravent hogy a pitlákba lehet varázslóval (sajna még elég harmatos varázslóval) legyőzni? Az eddig kipróbált varázslatokra nem, vagy csak minimálisan sérült, kézitusához meg nem vagyok elég tápos.
  • Chaos Mad
    #13143
    vazz.. mi ez a kék vér a kiegben?
  • Chaos Mad
    #13142
    thx:)
  • Esrohnoil
    #13141
    Számomra is, pedig még fordítani is segítettem. ;)
  • zoozoo
    #13140
    Értem, elfogadom. Remélem lesz vége ennek a fordításnak, mert csoda volt számomra a Gothic 1-et magyarul végignyomni :)
  • Randal
    #13139
    Na, most küldtem emilt tusynak.
    úgy döntöttem, hogy elkezdem az eddig lefordított fájlokat áthelyezgetni az újba, így meglátom mennyire haladok, s majd tudok egy időpontot mondani.

    Zoozoo:

    Sajna ezt már megpróbáltuk, hónapokkal ezelőtt:(
    Eltűnt s ezen nem tudunk változtani.
  • Takanohana
    #13138
    A technikai részletekhez abszolúte nem értek, de csak így tovább, lélekben veled vagyunk.