21229
  • Manti
    #13857
    Igen, kicsit gáz. Én egy kicsit tudok németül, de azért nem vállalnám be a kieg. fordítását :), szóval kell rendesen szótárazgatnom...
  • vegesm
    #13856
    alvás tekercset már rég vettem, de nem működik
  • Prince007
    #13855
    Nyami! Már töltöm is!
  • tibor16
    #13854
    Befejeztem, -sajna...
  • Mr_no_NaMe
    #13853
    Nem csak ők,az összes ork jópofa:)

    Naon állat a mod csak azt sajnálom hogy német és 1 szavt se értek belőle
  • Manti
    #13852
    Naná! Az elit orkok a legjobb fejek az egész játékban.
  • Manti
    #13851
    Azért a G2 kieg története se kutya ;), és hangulatban is kb. a Gothic 1 szintjén van, csak más. Én is azt tanácsolom hogy egyszerűen próbáld ki (azért el kell ismerni karajul körülírta Tibor;)), bár megmondom őszintén nekem elsőre nem nagyon tetszett G2 - avval játszottam először - de amikor rákaptam nem nagyon tudtam elszakadni tőle. A világ megismerése miatt (szereplők/sztori/bányavölgy) mindenképpen az első résszel érdemes kezdeni.
  • Mr_no_NaMe
    #13850
    Húáááá ez kell!!!!!
  • wvwv
    #13849
    itt van jónéhány cheat a gamehez (ha valakit érdekel):
    http://www.consolecheatcodes.com/pc/gothic2cheats.html

    ja és be leket rakini vízmágus és nekroman páncélt is...
  • Goth
    #13848
    Minek tipp meg tanács ? Játssz vele és kész , akkor fogod a legjobban élvezni ha mindenre saját magad jössz rá =)
  • Goth
    #13847
    Menj neki és gyakd le , biztos módszer az altatásra :DDD
  • tibor16
    #13846
    Asszem, a legjobb jelző, az ,hogy fantasy kalandjáték. Szövevényes, nagyívű történettel, középkorias hangulattal. A terepen (ami óriási) teljesen szabadon mozoghatsz és oldhatod meg a feladatokat. Általában véve, azt csinálsz amit akarsz. A játék szereplői dolgoznak, alszanak, harcolnak -nélküled is önnálló életet élnek. Te döntöd el, milyen tipusú harcos leszel, milyen céhhez csatlakozol, és ott milyen képességeidet fejleszted. Magam részéről az 1 részt ajánlom, mert annak talán a legjobb a sztorija. De azért, biztos van olyan aki ezzel vitatkozna. A 2.-ban viszont óriási a terep és iszonyat sok a szereplő - jó sokáig jáccható... Ha csak nem vagy nagyon jó angolos, feltétlen tedd fel a magyarítást, mer iszonyat sok párbeszéd van, és a cselekmény fantasztikusan szövevényes...
  • obe
    #13845
    hello mindenkinek!
    Már régóta szemezgetek a játékkal,de most határoztam el magam hogy jáccani szeretném.Ahogy elnézem a fórumot,nem kis mennyiségű hozzászólás kerekedett!13000 hozzász.nincs időm elolvasni de kb mi az INTERVALLUM amit érdemes átrágni?Még hasonlóval sem játszottam(ugye sacred nem ez a kategoria?), de roppantmód vonz a játék "kultúrája".előre is megköszönöm a játékot már ismerők tippjeit, tanácsait!
  • Manti
    #13844
    Hát szerezz egy alvás tekercset :). A városban Ignaz és Zuris is árul.
  • Manti
    #13843
    Egy Bumshak nevű orkkal kell kalandozni a bányavölgyben. Különféle misszók vannak. Amíg nem leszel elit addig nagyrészt gyűjtögetni kell, utána már komolyabb feladatokat kapsz - pl. lovagokat kell megölni.
    http://www.worldofgothic.de/modifikation/index.php?go=bumshak
  • vegesm
    #13842
    hi! constantino-t hogyan lehet elaltatni? szükség lenne rá ,hogy ellopjam a gyűrűjét
  • Mr_no_NaMe
    #13841
    És mit tud ez a mod?
  • Manti
    #13840
    Nincs ebben semmi szokatlan. Ismerek pár játékot aminek jóval a játék megjelenése után jött ki a demója.
  • Manti
    #13839
    Egy német sráccal beszéltem és ő is ezt javasolta. Probléma megoldva. :)
  • hiba
    #13838
    Ombrek.
    Most olvastam, hogy a G2 Angol demoja a napokban jott ki.

    Most en vagyok hule? Vagy a demo majd evvel a debut utan jon ki?



    Az angol verzio is mar joideje kijott.
  • Takanohana
    #13837
    Hát csalj egy kicsit. Ha egyszer hibás a játék, akkor nem bűn. Marvin mód és F8, garantáltan felugrik az ágyból.
  • Szid
    #13836
    Hát nem fogom megcsókolni...
    Én ott tartok, h. ki kell " elégítteni" a 3 szuperorkot.
  • Manti
    #13835
    Lehet aludni, csak ezek szerint felébredni nem. :) Minden ok, használom az alvó cuccot, kijön a kis tábla hogy meddig akarok pihizni, kiválasztom és alszom a kijelölt időpontig. Megjelenlik a kiírás is hogy sikeresen kipihetem magamat, a küldetés ablaknál is 0:00 van, csak az a nyomorult nem akar felkelni az alvás pozícióból.
    Már az összes létező gombot próbáltam, de semmi, Bumshak úgy látszik átment Csipkerózsikába...
  • Szid
    #13834
    Ja ha jól tudom nemlehet aludni. Ki kell várnod ébren
  • Manti
    #13833
    Megértelek. Nekem hetedszerre addig volt türelmem amíg meg nem szereztem Raven kardját, innentről semmi kihívás...
    A Bumshak mod-ot ajánlom neked, én az első nem túl pozitív benyomását legyőzve nekifeküdtem. Egész jó, de most elakadtam. Elit vagyok, a második küldi. Ur-Shak megkért hogy kapjak el egy tolvat aki a templom mellett lesz éjfélkor, addig kell aludni és utána elkapni. A gixer az hogy Bumshak az istenért se akar felébredni nekem, és még az esc se műkszik. Valaki esetleg tudja mit kell tenni?
  • Szid
    #13832
    Énis nyáron kezdtem. Mással sem játszottam azóta. De most pause van.
    - Abbafejeztem a Gothicot és már indultamvolna lefeküdni, amikor véletlenül ráklittyeltem a KOTOR-ra. Annyira megfogott, h. újrakezdtem magyarosíttassal. Azóta ez magy.
    (örülök, h. sikerült a tüzesöd. Az 1. fejezetben berohantam 7 warg közé, tüzesö,hullottak,mint a legyek, megvolt akkor még +1level is.)
  • tibor16
    #13831
    Tegnap befejezhettem volna.. de húzom az időt. Még a nyáron kezdtem, kissebb megszakításokkal csináltam (HL2 stb), most be vagyok xarva, -mivel fogok utánna jáccani? Hasonló kaliberű játékról nem tudok, 5-ödjére meg nem akarom újra kezdeni, öööö ...legalább is, most nem :)))
  • Manti
    #13830
    Gorax árul tűznyelvet, és mondom, 2 van a terepen, mindkettő a bányavölgyben. :) De 1 Lp a játék vége felé már tökmind1, az 5. fejezetben már nem kell centizgetni az Lp-kel. ;)
  • Manti
    #13829
    Megnéztem a screen-eket. Úgy emléxem én is láttam ezeket anno és enegem is félrevezettek. Az egyik képen Seeker ruhában van a csóka. :) Szerintem is egyszerű cheat az egész, vagy ahogy Tibor mondja valami mod.
  • Mr_no_NaMe
    #13828
    Marvin mod
  • tibor16
    #13827
    Azok szvsz, modok lehetnek...
  • tibor16
    #13826
    Visszaraktam az 5. vége mentésem és visszamentem Ghestashoz, volt 18 pontom, -a tűznyelv megtanulása 1 pont. Aztán hajó, és a 6. pálya legelején balra van 3 tűzsárkány, azoktól. Velük átléptem a 46. körbe az +10 pont. Volt még királyszáram és mivel az összes elixirt megtanultam megnöveltem a manám 150 fölé, annyi kell a tüzesőhöz (ami 20 pont) és így... Amúgy Vatrasnál és Miltennél nem volt ilyesmi, csak össz 3 királyszár meg némi potion.
  • wvwv
    #13825
    ez biztos hogy nem lehetek nekromanta bert ezen az oldalon van 1-2 olyan screenshoot amin olyan páncélba van az ember? http://www.pcdome.hu/gallery.php?id=1942
  • Manti
    #13824
    Érdekelne végül honnan szereztél tűznyelvet...
  • tibor16
    #13823
    Nnnna... megszereztem, -valami állat orkok ellen. Még a halál lehelletre fáj a fogam. Most itt vagyok.. aki rég jáccott, had legyen egy kis nosztalgiája...
  • tibor16
    #13822
    Ja, én is aszittem,hogy majd leszek vizibuzi is, de ezek magasról.. rám...
  • tibor16
    #13821
    Köszi. Már a 6.-ban voltam, de még a legelején. Amióta kipróbáltam a tűzesőt, azóta meg akarom szerezni. Csak mindig volt ami fontosabb volt, meg aztán 20 Xp. De ezért most vissza megyek a 6. előtt, -a hajót meg tán nem késem le :))) -csak nem hagynak itt.... hehe. Na ezért annyi a manám amennyi...
  • Manti
    #13820
    Vízmágus és nekromanta se lehetsz. A második fejezet elején tagja lehetsz a víz körének, ami nagyjából annyiból áll hogy kapsz egy páncélt, egy fegyvert és szóba állnak veled a vízmágusok (tanulás, kereskedés).
  • wvwv
    #13819
    hi el tudná valaki mondani az addon-ban hova kell csatlakoznom hogy vízmágus vagy nekromata legyek? mert igy angolul nem nagyon értem a dolgokat.
  • Grave Digger
    #13818
    az van, sp2 :-(