21229
  • gameplusz
    #14017
    1) Töltsd le ezt a fájlt : http://www.gothic-rpg.com/download/install.bat
    A MENTÉS MÉSKÉNT GOMBBAL KELL LETÖLTENED #install.bat
    helyezd el ezt a fájlt itt C:\PROGRA~1\JoWood\Gothic2\
    pl. D:\Gothic2\
    (but you must replace all C:\PROGRA~1\JoWood\Gothic2\ by for example D:\Gothic2\ )
    2) Telepítsd a Gothic 2-t (toda, ahol az #install.bat -ot raktad)
    3) Másold fel a Gothic2-Addon-Setup.exe CD-ről a vinyóra (pl. D:\Gothic2-Addon-Setup.exe)
    2) Ha már itt van D:\Gothic2-Addon-Setup.exe
    Telepítsd a fájlt D:\Gothic2-Addon-Setup.exe /x
    (D:\Gothic2-Addon-Setup.exe(szóköz)/x)
    3) Ha szeretnéd áltni ezehet a fájlokat, akkor másold egy új mappába őket
    4) Abban a mappában, ahol a Gothic2-Addon-Setup.exe fájl telepített dolgai vannak, oda másold be az #install.bat-ot
    5) telepítsd a #install.bat-ot

    Remélem érthető. :D
  • csabz
    #14016
    1) Download this file : http://www.gothic-rpg.com/download/install.bat
    YOU MUST SAVE THIS FILE AS #install.bat
    you can edit this file and replace C:\PROGRA~1\JoWood\Gothic2\
    by for example D:\Gothic2\
    (but you must replace all C:\PROGRA~1\JoWood\Gothic2\ by for example D:\Gothic2\ )
    2) Install Gothic 2 (to the folder which you set in the #install.bat)
    3) Copy Gothic2-Addon-Setup.exe from addon CD to the HDD (for example D:\Gothic2-Addon-Setup.exe)
    2) If you have that file on D:\Gothic2-Addon-Setup.exe
    Setup this (START-SETUP) D:\Gothic2-Addon-Setup.exe /x
    (D:\Gothic2-Addon-Setup.exe(space)/x)
    3) it should show you many files so copy all of them to new folder on HDD
    4) to the folder in which are files from Gothic2-Addon-Setup.exe copy #install.bat
    5) setup #install.bat
    Vki ezt lemagyarítja nekem? :P
  • tibor16
    #14015
    Manti, privi ment...
  • Manti
    #14014
    Köcce :)
  • Manti
    #14013
    Tényleg nem rossz :) Tibi, mi az a "TT." a banner jobb alsó sarkában?
  • tibor16
    #14012
    :)) köszi...
  • Prince007
    #14011
    Csini a logód.
  • tibor16
    #14010
    Jó lett, gratula...
  • tibor16
    #14009
    Hi, -pedig kértem, mindjár írok megent. Kicsit azér örülök, mer ezt a játékot sztem a legjobban... :)
  • Manti
    #14008
    Egyébként jól mutat a banner...
  • Manti
    #14007
    Nah, emberek dícséreteket várok Szid-nek és nekem :) Lehet sasolni.
    Azért még van vele munka bőven...
  • gameplusz
    #14006
    A problem, h még mindig kint van a VÉGIGJÁTSZÁS, MAGYARÍTÁS ITT felirat ahelyett, h a képre kattintás után lehetne elérni!
  • drH
    #14005
    Nem is olyan lassan, ha jól látom... :-)
  • tibor16
    #14004
    Ja, csak lassan őrölnek Khorinis malmai...
  • Mr_no_NaMe
    #14003
    Te csin ezt a bannert?
    Mer qurva jó!!
  • tibor16
    #14002
    Köszi, -már írtam is
  • Prince007
    #14001
    Itt kérd...
  • tibor16
    #14000
    Skacok, hova kell írni, hogy a bannert, amit csináltam, ki rakja valaki. Szépen kérem az Admint, rakja már ki ezt a bannert...
  • tibor16
    #13999
    :P
  • Hitm@n
    #13998
    Hello
    az addon- t nem lehet valahonnan megrendelni? (megfizethető áron)
    mert nekem nagyon lassu a netem és nem tudnám letölteni :(
  • Szid
    #13997
    Nincs veled semmi bajunk am, szeretunk meg minden ilyesmi
  • Szid
    #13996
    Kuldtem emilt. Remelem megkapod. Ennek meg Tibor16 is orulhetne.Majd ha felkerul. Megprobalkozhatom majd a tanarokkal is.
  • Szid
    #13995
    Majd lassan ez is meglessz.Egyutt pedig konnyebb lesz. Ugyhogy ha van valami otleted,segithetsz
  • Manti
    #13994
    np. Lassan kész vannak a Khorinis-i és globális, illetve a kalózós (Szid) küldetések. Kuksizzatok ide.
  • tibor16
    #13993
    Gondoltam, hogy nem leszek népszerű.... -ha meggondolom, akkor valóban jó megoldásnak látszik. Bocsi, az egészért. Nagyon örülök, hogy eddig is eljutott a dolog....
  • tibor16
    #13992
    Köszi
  • Hunnenkoenig
    #13991
    @Tibor16:

    Sajnos nincs semmi közöm a topic moderalasahoz, ezert a bannert nem tudom kirakni. Irj egy moderatornak, hogy csinalja meg :-)
  • Manti
    #13990
    Tibor, van még jó pár dolog, ami az eddig "kész" küldetésekben nincs benne. Kihagytam pl. Canthar-t, de nem csak őt. Nem fogom belekeverni a Hunnenköenig-es végigjátszást, mert hülyén nézne ki, de valahányszor szükség lesz rá utalni fogok az alap küldetésekre. Ennyi szükséges, több nem (mint pl. a fegyvercsempészes küldetésnél a Fernando-val való kommunikáció). Ez nyilvánvaló, hisz párhuzamosan megy a két sztori így korrket a két végigjátszás, ergo ha valaki elakad valamelyik alap küldetésben az nézze meg a már kész alapjátékhoz írt végigjátszást, ha valaki itt akad el az nézze meg az Addonosat.
  • tibor16
    #13989
    Hmmm, hát srácok, minél többet gondolkozom ezen a végigjátszáson, annál bonyolultabbnak tűnik a dolog. Valószínű, hogy az aki most kezdi el a G2A, csak akkor boldogulnak, ha a 2 végigjátszást összekombinálják. Mer ugye, amit Hunnenkoenig csinált nélkülözhetetlen. Ott ír le egy csomó iszonyat fontos dolgot, ami nélkül nem lehet boldogulni az Addonban sem. De némelyik azok közül az Addonban megváltozott kimenetelű. Azt sem lehet mondani, hogy a történet szempontjából fontos vagy nem fontos vmi. Pl ott van a tolvajcéh. Többek között ez is motivált az újrajáccásban. Nem tanultam meg a multkor a tolvajlást. E nélkül is megcsinálható, de eszméletlen mit veszítettem. Sok minden csak azzal a képességgel szerezhető meg, vagy csak azzal tudok helyekre bejutni. Szóval sztem valahogy be kéne csatolni Hunnekoenig írását (ami kbsztt jó), de egyes részei itt már nem használhatók. Pl a monszták erőssége, az eltanulható varázslatok... stb Sz'al ez baromi nagy fejsze és baromi nagy fa... úgyhogy az alapos munkát alaposan végig kellene gondolni (mi az amit a Hunekoenig írásából használni tudtok, és mi az amit a történet miatt át kell írni) Egy biztos, az hogy kimaradnak küldik leírásai, -hát az nem hiszem hogy a munka javára válik... Bocsássatok meg, -ez nem annyira kritika, hanem inkább segítő szándék... (én aztán tényleg örülök, hogy elkezdtétek) deee azér sztem gondoljátok meg, mer pl a Céhekhez való csatlakozás fontossága, az eltanulható képességek, kinél mi van stb stb nem hagyható el. Ti tudjátok, én tudom, de az aki most találkozik vele először???? Gondolkoztam azon is miben segíthetek... hát mivel xar vagyok angolból... ezér arra gondoltam jáccom (hisz most kezdtem) és ha találok vmit szólok...
  • tibor16
    #13988
    Hát vagy utalni kéne a Hunnekoenig G2 végigjátszására, mint hozzáolvasandó anyagra. Tényleg, így azért is lenne jó mert nincs 2x leírva... Csak azok miatt, akik esetleg tényleg most kezdik először.
  • tibor16
    #13987
    Ja, muszáj volt, nem volt mivel jáccak, legalábbis ehhez fogható nem... ühmmm... Canthart kihagytátok a lobart tanya előtt, -nem tom mennyire akarjátok részletesen, csak szólok... így hogy most kezdtem, ellenőrizni tudom nem hagytatok-e ki vmit..
  • tibor16
    #13986
    Szedd le az sp2-őt, tedd fel a Gothicot, utánna rakd vissza az sp2-őt, Mi ebben a bonyolult. Kicsit vissza kellene olvasni...
  • Shongi
    #13985
    Ehhe ez a legnagyobb dilemma ami 1 éven belül ért, SP2 vagy G2 Addon, mivel most G1-ezek sztem marad még az SP2.:)
  • Manti
    #13984
    Gondoltam hogy nem bírod ki :))) Voltam zsoldos kétszer is, a kovácsolt mágikus érc fegyverek iszonyatosan brutálisak lettek. Milyen szemétség is hogy vitézként nem lehet mágikus fegyvert kovácsolni aztán megoldani + Innos könnyei
  • Manti
    #13983
    Örülök hogy ok. :) A banditákat szeretném én csinálni ha nem haragszol, azt nagyon szeretem. Minden más mehet :) Ha te is nagyon szereted ezt a részt akkor hajlandó vagyok kompromisszumot kötni :), de ha nem muszáj... :) Jah, és nem tudnád egyes számban írni?
  • tibor16
    #13982
    Áááá, elkezdem... azt majd haladtok, az eleje amúgy is megvan már. Pl Gregnek nem adtam oda a ruhát, -gondoltam, vegyél magadnak... hehe. Úgyhogy egy darabig ott lebzselt a taverna előtt, amíg megszólítottam. Tényleg, volt már vki az Addonban zsoldos, mer az még nem voltam... és ha igen -milyen?
  • Szid
    #13981
    Ja megpróbálkoznék a vízmágusok feladataival, meg a banditatáborba való bejutással. Rendben?
  • Szid
    #13980
    Jók. Természetesen szukségesek ezek a korektúrák.
  • Manti
    #13979
    Ok, kiegészítve. Amúgy tetszenek az átdolgozások?
  • Szid
    #13978
    Németh Szabolcs
    Ha már te is ott vagy.